StartMestoTurnajRoundsLinka
2018-05-19 00:00:00OsuskéO pohár starostu obce Osuské9
2018-05-05 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 7.turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1514839828_propozicie_talent_7__5_5_2018.pdf
2018-04-07 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 6.turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1507113674_propozicie_MKE_2017_18_na_web.doc
2018-04-07 00:00:00TrakoviceGPX Trakovice9http://gpx.jogo.sk/results/1516783586_Trakovice GPX 2018.doc
2018-04-07 00:00:00SkalicaŠachový festival detí a mládeže9http://gpx.jogo.sk/results/1516957293_Festival_SI2018.pdf
2018-04-07 00:00:00ČadcaSpektrum chess - 6.turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1518766821_spektrum chess 6 CA 2017 18.doc
2018-03-24 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 6.turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1514839814_propozicie_talent_6__24_3_2018.pdf
2018-03-24 00:00:00ŽilinaSpektrum chess - 5.turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1515952981_spektrum.pdf
2018-03-24 00:00:00SabinovŽiacka liga Sabinov - 3.kolo7http://gpx.jogo.sk/results/1517398695_ZL-Sabinov.doc
2018-03-17 00:00:00Dubnica nad VáhomDubnický šachový turnaj9http://gpx.jogo.sk/results/1517678342_GPX_Dubnica_2018_2.pdf
2018-03-17 00:00:00Prešov12. Víkendový turnaj pre všetkých7http://gpx.jogo.sk/results/1517908403_VTV12.rtf
2018-03-10 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 5.turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1517214485_propozicie_MKE_2017_18_na_web_v2.doc
2018-03-10 00:00:00HlohovecMemoriál Ferdinanda Bišču9http://gpx.jogo.sk/results/1516826949_Propzicie_hlohovec_memorial_Bisco_2018.doc
2018-03-07 00:00:00BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 3.kolo7http://gpx.jogo.sk/results/1518693056_Propozicie Skolska liga BJ.docx
2018-03-03 00:00:00ŠtefanovO pohár starostu Štefanova9http://gpx.jogo.sk/results/1516649306_propozicie stefanov.doc
2018-03-03 00:00:00BijacovceLiga mládeže Spiša - 6.kolo7http://gpx.jogo.sk/results/1518082543_LMS 6.kolo Bijacovce 2017-2018.doc
2018-03-03 00:00:00ČadcaSpektrum chess - 4.turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1518766688_spektrum chess 4 CA 2017 18.doc
2018-02-24 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 5.turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1514839791_propozicie_talent_5__24_2_2018.pdf
2018-02-22 00:00:00SninaOkresná žiacka liga Snina - 5.kolo7http://gpx.jogo.sk/results/1518118253_Okres_ziacka_sachova_liga SNINA_5_kolo2017_18.doc
2018-02-21 00:00:00BojniceZimný turnaj v rapid šachu7http://gpx.jogo.sk/results/1516179429_Zimny-turnaj-GPX-20180221.pdf
2018-02-17 00:00:00HumennéReinter Grand prix - 4.turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1516179767_GPXHE2017turnaj4.pdf
2018-02-14 00:00:00TopoľčanyValentínsky šachový turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1516311527_Sachovy turnaj ZS Tribecska_propozicie.doc
2018-02-10 00:00:00BardejovMucko liga mládeže - 1.kolo7http://gpx.jogo.sk/results/1517818252_MUCKO liga mladeze Bardejov 1.kolo.pdf
2018-02-04 00:00:00Nová DubnicaNovodubnický šachový turnaj9http://gpx.jogo.sk/results/1517678315_GPX_NovaDubnica_2018_2.pdf
2018-02-03 00:00:00PopradLiga mládeže Spiša - 5.kolo7http://gpx.jogo.sk/results/1516008317_LMS_5.kolo_Poprad2018.doc
2018-01-31 00:00:00SninaOkresná žiacka liga Snina - 4.kolo7http://gpx.jogo.sk/results/1516091574_Okres_ziacka_sachova_liga SNINA_4_kolo2017_18.doc
2018-01-27 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 4.turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1514839773_propozicie_talent_4__27_1_2018.pdf
2018-01-27 00:00:00HumennéReinter Grand prix - 3.turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1516179702_GPXHE2017turnaj3.pdf
2018-01-26 00:00:00StropkovOM Stropkov - 2.kolo7http://gpx.jogo.sk/results/1516389497_MO2017-2018_2.pdf
2018-01-20 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 4.turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1507113766_propozicie_MKE_2017_18_na_web.doc
2018-01-06 00:00:00SmižanyLiga mládeže Spiša - 4.kolo7http://gpx.jogo.sk/results/1513413301_LMS 4 Smizany.docx
2018-01-05 00:00:00BratislavaO pohár Bratislavskej šachovej akadémie9http://gpx.jogo.sk/results/1507113403_O_pohar_Bratislavskej_sachovej_akademie_2018.pdf
2018-01-03 00:00:00Banská BystricaNovoročný turnaj Banská Bystrica7http://gpx.jogo.sk/results/1511858085_Nov turnaj k 25 vyr SR GPX BBystrica 2018.doc