Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Západná skupina  |  Východná skupina  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
1. Strapec Lukas starstarstarstarstar1196760 [6]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2010-05-06
2. Zumrik Lukas starstarstarstarstarstarstarstarstar1393707 [6]   Tsc - Msk Martin2006-07-27
3. Carnecka Stella starstarstar1290699 [6]   CVC Zilina2005-09-03
4. Devera Simon starstarstar1387683 [6]   CVC Zilina2004-07-09
5. Cerven Samuel 1270674 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2008-01-01
6. Kapitulcin Jakub 1259653 [6]   CVC Zilina2004-01-05
7. Bulej Matej starstar1121634 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2007-12-07
8. Cirska Nina 1064622 [6]   CVC Zilina2007-01-05
9. Kapitulcin Matej star1142619 [6]   CVC Zilina2006-12-18
10. Haasova Timea 1109579 [6]   Sk Rajec2010-05-14
11. Sulgan Igor 1000540 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca2005-05-05
12. Hreus Simon star1206530 [6]   CVC Zilina2005-07-13
13. Zbin Viktor star1208526 [6]   CVC Zilina2005-04-27
14. Carnecky Viliam 1237521 [6]   CVC Zilina2009-01-09
15. Obrocnikova Viktoria 1081518 [6]   CVC Zilina2005-08-22
16. Holestiakova Nina 1039515 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2008-11-24
17. Simalcikova Sara starstarstar1035509 [6]   Osk Renop Liptovska Tepla2007-05-16
18. Deverova Petra 1285498 [6]   CVC Zilina2005-12-29
19. Jurky Marian 1174497 [4]   ZS Vasilov2007-08-28
20. Durovka Marek starstar1051493 [6]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2010-06-14
21. Dorusa Simon 1000493 [6]   CVC Zilina2009-05-07
22. Elias Simon 1036485 [6]   CVC Zilina2010-01-30
23. Obrocnikova Barbora 1181477 [6]   CVC Zilina2008-05-23
24. Mrmusova Magdalena 1125469 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2008-05-16
25. Goc Matus star1102459 [6]   Liptovska sachova skola2007-12-27
26. Kusy Adam 1034455 [6]   CVC Liptovsky Mikulas2009-09-06
27. Malgotova Anna 1111453 [6]   CVC Zilina2006-01-08
28. Benicky Jakub Simon starstar1077444 [6]   Sk Brezno2006-12-29
29. Gollner Martin star1041438 [6]   Liptovska sachova skola2009-11-10
30. Dzirbik Tomas 1000434 [6]   CVC Zilina2004-11-16
31. Slivon Stanislav 1097421 [6]   MKSS SK Kysucke Nove Mesto2005-07-31
32. Priechodsky Radovan starstar1395391 [3]   TJ Tatran Zakamenne2004-09-06
33. Sevcik Ondrej 1209387 [6]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto2010-10-21
34. Jasurek Filip 1000362 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2005-09-11
35. Majerova Ema 1000360 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2004-09-25
36. Devera Matus 1000330 [6]   CVC Zilina2008-03-05
37. Zvoda Matej 1000326 [6]   Tsc - Msk Martin2010-01-25
38. Wiesenganger Lukas 1000323 [6]   Martin 2005-01-01
39. Mikova Miriam 1000301 [5]   ZSsMS Cierne Vysny koniec2005-03-11
40. Park Geonha 1000300 [5]   CVC Zilina2009-06-15
41. Gregus Alexander 1000294 [6]   CVC Zilina2009-01-16
42. Park Yumin 1000293 [5]   CVC Zilina2006-09-04
43. Dibdiak Lubomir 1061289 [4]   Tj Tatran Zakamenne2004-01-01
44. Toth Ondrej 1000282 [6]   CVC Zilina2008-08-26
45. Kosut Daniel 1000275 [3]   ZS Slnecna Namestovo2005-08-07
46. Pitak Patrik 1000268 [6]   CVC Zilina2012-01-18
47. Dibdiak Anton 1026266 [2]   TJ Tatran Zakamenne2009-07-28
48. Cervenova Janka 1000265 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2010-09-28
49. Majera Maros 1018262 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2009-01-21
50. Miko Patrik 1000259 [5]   ZSsMS Cierne Vysny koniec2007-02-06
51. Janicek Jakub 1059242 [5]   CVC Zilina2008-08-14
52. Staskovan Adam 1000242 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca2004-03-05
53. Zakopcan Daniel 1000241 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2007-08-14
54. Porhajas Matus 1070240 [4]   Sk Brezno2004-10-10
55. Slusnakova Eliska 1000233 [6]   ZS s MS Liptovska Tepla2008-11-16
56. Cirsky Lubor 1000223 [6]   CVC Zilina2011-02-22
57. Polak Jakub 1000216 [4]   ZS Slnecna Namestovo2009-08-29
58. Vrablova Mariana 1000216 [4]   TJ Tatran Zakamenne2006-03-06
59. Madlenak Matus 1000209 [5]   ZS Slnecna Namestovo2008-06-20
60. Jurgos Samuel 1000207 [5]   Osk Liskova2004-10-17
61. Brisak Simon 1000204 [2]   TJ Tatran Zakamenne2007-03-30
62. Baranek Benjamin 1186203 [2]   Tj Slovan Rajecke Teplice2005-06-21
63. Kirkpatrick Nicholas Cody 1000196 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca2005-01-05
64. Kocurova Valeria 1000195 [2]   TJ Tatran Zakamenne2009-05-22
65. Kosut David 1000195 [3]   ZS Slnecna Namestovo2006-07-31
66. Pokusa Branislav Anton 1000193 [5]   ZS Novot2010-10-03
67. Molko Andrej 1000188 [5]   CVC Zilina2006-12-22
68. Berkova Agata 1000185 [5]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2009-09-05
69. Cernansky Jan 1122185 [2]   Tj Slovan Rajecke Teplice2009-03-06
70. Kriscak Simon 1000183 [6]   ZS Turzovka2010-07-25
71. Paverova Barbora 1000183 [6]   Tsc - Msk Martin2010-03-07
72. Bernatak Richard 1000178 [2]   TJ Tatran Zakamenne2007-02-15
73. Kolencik Lukas 1000177 [4]   TJ Tatran Zakamenne2009-12-05
74. Murin Dominik 1000176 [2]   TJ Tatran Zakamenne2005-12-16
75. Sedlacek Hugo 1000175 [5]   Sk Brezno2006-05-21
76. Laslop Simon 1123173 [2]   Sachovy Klub Mladost Neslusa2005-09-27
77. Klimcikova Nina 1000170 [2]   TJ Tatran Zakamenne2009-01-30
78. Kurnavkova Nikola 1000168 [3]   TJ Tatran Zakamenne2004-10-07
79. Samajova Silvia 1000166 [3]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto2006-01-04
80. Kovacova Maria 1000158 [6]   ZS s MS Liptovska Tepla2009-09-22
81. Duda Filip 1000157 [6]   Zs Radvanska Banska Bystrica2010-06-27
82. Balko Marek 1000151 [6]   ZS s MS Liptovska Tepla2008-04-12
83. Molkova Tereza 1000150 [5]   CVC Zilina2010-01-10
84. Mundier Kristian 1000150 [4]   Tj Tatran Zakamenne2005-02-20
85. Novosad Daniel 1000150 [1]   ZS s MS Oravska Lesna2005-02-01
86. Schmiesterova Kamila 1132149 [1]   CVC Zilina2005-09-06
87. Kallay Fedor 1000149 [3]   Cvc Zilina2004-06-30
88. Turon Jozef 1092146 [1]   ZS s MS Oravska Lesna2005-05-19
89. Milan Simon 1000142 [4]   ZS Lucky2005-12-18
90. Beloritova Nikola 1000142 [1]   ZS s MS Oravska Lesna2005-09-02
91. Lassakova Tatiana 1000140 [3]   TJ Tatran Zakamenne2006-05-08
92. Kusa Stela 1037139 [3]   CVC Liptovsky Mikulas2006-06-19
93. Ballo Filip star1000136 [2]   Ftc Filakovo2007-00-00
94. Murinova Nina 1000134 [2]   TJ Tatran Zakamenne2010-03-25
95. Ganobcik Samuel 1000133 [3]   ZS Slnecna Namestovo2006-01-19
96. Sumihora Tobias 1000132 [1]   TJ Tatran Zakamenne2009-09-07
97. Vojtasak Patrik 1000131 [1]   ZS Slnecna Namestovo2005-11-21
98. Jesensky Boris 1000129 [4]   Tj Drazkovce2007-03-13
99. Sochuliak Marek 1000128 [1]   TJ Tatran Zakamenne2010-08-24
100. Vecerek Samuel 1000127 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-10-28
101. Likavec Samuel 1000126 [5]   ZS s MS Liptovska Tepla2007-09-22
102. Kolencik Lukas 1000126 [1]   TJ Tatran Zakamenne2006-07-28
103. Hos Timotej 1000124 [5]   ZS s MS Liptovska Tepla2007-09-05
104. Sivcak Michal 1000124 [1]   TJ Tatran Zakamenne2004-11-04
105. Portalova Zaneta 1000123 [1]   ZS Rabca2005-01-07
106. Murin Lukas 1000119 [4]   TJ Tatran Zakamenne2010-12-27
107. Koval Matej 1000118 [2]   TJ Tatran Zakamenne2008-04-17
108. Vaclav Patrik 1000117 [1]   TJ Tatran Zakamenne2008-10-15
109. Podstavkova Andrea 1000116 [1]   ZS s MS Oravska Lesna2006-04-13
110. Kosutova Diana 1000115 [2]   ZS Slnecna Namestovo2009-08-11
111. Kakus Oliver 1000115 [1]   Tj Tatran Zakamenne2008-12-26
112. Kovacik Jergus 1000113 [5]   Liptovska sachova skola2007-10-17
113. Buliak Marek 1000113 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-10-12
114. Bolibruch Pavol 1000112 [1]   TJ Tatran Zakamenne2008-10-07
115. Martaus Jakub 1000111 [2]   TJ Tatran Zakamenne2009-10-29
116. Vaclavova Ema 1000111 [1]   TJ Tatran Zakamenne2008-10-15
117. Hurak Timotej 1000110 [1]   TJ Tatran Zakamenne2008-07-10
118. Balazec Alex 1000110 [4]   Liptovska Sachova Skola2008-01-08
119. Rajnicek Ivan 1000110 [3]   Sedmerovec2004-03-01
120. Mrekaj Jakub 1000109 [3]   TJ Tatran Zakamenne2011-04-01
121. Urban Dominik 1000109 [1]   TJ Tatran Zakamenne2004-09-17
122. Poltakova Edita 1000108 [1]   TJ Tatran Zakamenne2007-04-08
123. Jakubjak Andrej 1000108 [1]   TJ Tatran Zakamenne2006-08-13
124. Laffers Jakub 1000107 [2]   ZS Narnia Banska Bystrica2010-06-26
125. Uhrik Branislav 1000106 [2]   ZS M.R.Stefanika Lucenec2007-08-16
126. Slosiar Leo 1000106 [2]   Skm Liptovsky Hradok2005-08-22
127. Kovac Maros 1000105 [5]   ZS s MS Liptovska Tepla2012-02-07
128. Stopjak Radoslav 1000105 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca2008-05-23
129. Kendera Martin 1000104 [4]   ZS s MS Liptovska Tepla2009-11-22
130. Sivcakova Agata 1000104 [1]   TJ Tatran Zakamenne2004-12-06
131. Dorusa Matus 1000103 [6]   CVC Zilina2011-03-02
132. Danovsky Patrik 1000102 [4]   Tsc - Msk Martin2009-02-18
133. Zlatos Tomas 1000102 [1]   TJ Tatran Zakamenne2008-11-27
134. Holestiakova Lubana 1000101 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca2008-11-24
135. Vaskovic Simon 1000101 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina2008-01-17
136. Mrekaj Tomas 1000100 [1]   TJ Tatran Zakamenne2007-05-29
137. Polak Samuel 1000100 [2]   ZS Slnecna Namestovo2006-08-31
138. Florek Kristian 100099 [1]   TJ Tatran Zakamenne2006-04-06
139. Janeckova Marika 100099 [2]   TJ Tatran Zakamenne2005-10-18
140. Kubanik Erik 100098 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-12-08
141. Tothova Katarina 100097 [6]   CVC Zilina2011-07-01
142. Vojtassak Timotej 100097 [2]   TJ Tatran Zakamenne2011-06-07
143. Rebrosova Linda 100097 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca2010-01-31
144. Vrican Martin 100097 [2]   Sk Rajec2007-03-05
145. Slivka Martin 100096 [4]   TJ Slavia Caissa Cadca2011-12-06
146. Graus Oliver star100096 [2]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2007-05-08
147. Plaskur Markus 100095 [1]   TJ Tatran Zakamenne2004-04-28
148. Srogon Roderik 100094 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-08-22
149. Bukna Erik 100093 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-03-24
150. Ragan Martin 100092 [3]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2007-08-17
151. Poole Alex 100092 [2]   Tsc - Msk Martin2005-05-15
152. Penak Tibor 100092 [1]   TJ Tatran Zakamenne2004-12-04
153. Kondela Milan 100090 [1]   TJ Tatran Zakamenne2004-08-08
154. Sivcak Matej 100089 [1]   TJ Tatran Zakamenne2009-04-02
155. Sevcik Jakub 100089 [4]   ZS s MS Liptovska Tepla2007-06-15
156. Sustiak Peter 100089 [2]   CZS Dobreho pastiera Zilina2007-01-02
157. Revajova Timea 100088 [1]   TJ Tatran Zakamenne2008-09-20
158. Laslopova Juliana 100088 [2]   CVC Neslusa2007-04-09
159. Vlkolinska Adela 100087 [6]   Skm Liptovsky Hradok2009-00-00
160. Dudova Viktoria 100087 [4]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2008-03-22
161. Janotak Michal 100087 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-04-27
162. Ruzova Valeria 100086 [3]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2008-07-07
163. Gejdos Patrik 100086 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla2005-07-20
164. Lassak Stefan 100086 [1]   TJ Tatran Zakamenne2004-11-07
165. Vrtena Daniel 100083 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca2011-05-30
166. Serdel Patrik 100083 [2]   TJ Tatran Zakamenne2010-12-02
167. Plaskur Marek 100083 [3]   TJ Tatran Zakamenne2010-11-04
168. Kondela Kristian 100083 [1]   TJ Tatran Zakamenne2006-02-04
169. Kovalova Dominika 100083 [3]   TJ Tatran Zakamenne2005-04-20
170. Balun Mario 100081 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-04-20
171. Durkac Tomas 100080 [3]   ZS Turzovka2009-09-03
172. Janec Jakub 112780 [1]   Sachovy Klub Mladost Neslusa2005-09-11
173. Cvapkova Klara 100080 [3]   ZS Turzovka2004-08-05
174. Gonsorova Dominika 100079 [1]   TJ Tatran Zakamenne2008-11-11
175. Liska Richard 100079 [3]   CVC Zilina2006-02-02
176. Caban Michal star136379 [1]   Sk Garde Cvc Detva2005-10-06
177. Tokar Martin 100079 [2]   ZS M.R.Stefanika Lucenec2004-10-20
178. Hudec Nikolas 100078 [1]   TJ Tatran Zakamenne2008-10-08
179. Kosper Jan 100078 [2]   KSS Rajec2004-03-01
180. Hreus Tomas 100077 [2]   ZS Martinska Zilina2009-11-23
181. Iglarova Lucia 100077 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-05-10
182. Vrabel Kristian 100076 [1]   TJ Tatran Zakamenne2007-06-18
183. Buco Oliver 100076 [3]   ZS Lucky2006-05-23
184. Taliga Ondrej 100076 [2]   Osk Renop Liptovska Tepla2005-03-15
185. Durcov Martin 100075 [2]   Sk Garde Cvc Detva2005-11-24
186. Jakubjakova Nikola 100075 [1]   TJ Tatran Zakamenne2004-05-06
187. Janetova Rebeka 100074 [3]   TJ Tatran Zakamenne2005-08-04
188. Bris Timotej 100074 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-03-23
189. Klokocik Alex 100073 [1]   TJ Tatran Zakamenne2009-00-00
190. Wandelt Viliam Gabriel 100071 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca2011-10-28
191. Godis Boris 100071 [1]   TJ Tatran Zakamenne2009-07-16
192. Cernakova Jana 100070 [1]   Ziar Nad Hronom2008-06-01
193. Koval Peter 100070 [1]   TJ Tatran Zakamenne2004-11-08
194. Haluskova Sabina 100069 [4]   Zs Radvanska Banska Bystrica2009-06-09
195. Srogon Mario 100069 [1]   TJ Tatran Zakamenne2009-00-00
196. Glejtek Samuel 100069 [4]   TJ Tatran Zakamenne2006-06-07
197. Vecerek Andrej 100068 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-07-31
198. Barcaj Andrej 100068 [1]   ZS M.R.Stefanika Lucenec2004-11-19
199. Ondrasek Lubomir 067 [1]   Sachovy Klub Mladost Neslusa2008-01-19
200. Bielik Eduard 100067 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2004-12-11
201. Badinka Adam 100067 [1]   ZS M.R.Stefanika Lucenec2004-04-25
202. Boba Kristian 107365 [1]   Tsc - Msk Martin2011-07-13
203. Mrekaj Lukas 100065 [1]   TJ Tatran Zakamenne2011-04-07
204. Molko Simon 100065 [3]   CVC Zilina2008-07-02
205. Biever Patrik 100065 [2]   Banska Bystrica2008-03-16
206. Kotula Matus 100064 [2]   Gymnazium Cadca2006-03-16
207. Ondriga Michal 100063 [2]   TJ Tatran Zakamenne2011-06-29
208. Drunek Richard 100063 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-10-28
209. Mikolajcik Lukas 100062 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-06-17
210. Ondriga Matej 100061 [2]   TJ Tatran Zakamenne2011-06-29
211. Ksendzulak David 100061 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-09-14
212. Vojtassak Samuel 100060 [1]   TJ Tatran Zakamenne2006-03-16
213. Strapec Tomas 100059 [5]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2011-10-23
214. Mordac Daniel 100059 [1]   TJ Tatran Zakamenne2007-12-28
215. Seliga Denis 100058 [1]   TJ Tatran Zakamenne2006-07-31
216. Sumihorova Adriana 100058 [2]   TJ Tatran Zakamenne2006-05-01
217. Mikus Alexander 100057 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2010-07-20
218. Bodor Leo 100057 [1]   ZS M.R.Stefanika Lucenec2007-04-13
219. Kovac Juraj 100056 [1]   TJ Tatran Zakamenne2004-12-17
220. Jendrasik Matej 100055 [2]   TJ Tatran Zakamenne2010-10-11
221. Kurnavkova Nina 100055 [1]   TJ Tatran Zakamenne2009-08-20
222. Bella Alexander 100055 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla2007-03-27
223. Poltak Maros 100054 [2]   TJ Tatran Zakamenne2010-12-13
224. Buliak Martin 100054 [1]   TJ Tatran Zakamenne2009-00-00
225. Mikusova Martina 100054 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2007-10-18
226. Pavlisinova Julia 100054 [2]   ZS Turzovka2006-09-20
227. Roncak Peter 100054 [2]   TJ Tatran Zakamenne2006-07-28
228. Ovsak Lubos 100053 [1]   TJ Tatran Zakamenne2007-11-24
229. Korenko Jakub 100052 [2]   CZS Dobreho pastiera Zilina2006-02-11
230. Laslopova Natalia 100051 [1]   Sachovy Klub Mladost Neslusa2009-04-25
231. Iglar Marian 100050 [1]   TJ Tatran Zakamenne2011-00-00
232. Gruchala Jozef 100049 [2]   TJ Tatran Zakamenne2010-11-25
233. Marcinek Matus 100049 [2]   Sk Brezno2009-01-22
234. Kosperova Sara 100049 [2]   KSS Rajec2006-12-08
235. Kondela Matej 100049 [1]   TJ Tatran Zakamenne2006-01-23
236. Dubovska Ema 100048 [4]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2010-09-26
237. Mojzita Adrian 100048 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2004-12-08
238. Papol Adam 100047 [2]   ZS Turzovka2008-09-09
239. Cic Marek 100047 [1]   TJ Tatran Zakamenne2006-02-28
240. Gondasova Patricia 100047 [3]   ZS M.R.Stefanika Lucenec2004-09-29
241. Zvoda Marek 100045 [6]   Tsc - Msk Martin2011-12-08
242. Florkova Rebeka 100044 [1]   TJ Tatran Zakamenne2010-09-25
243. Kacmarcikova Vanesa 100044 [3]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2010-08-16
244. Morova Jaroslava 100043 [2]   Zs Radvanska Banska Bystrica2010-12-06
245. Fujak Jakub 100043 [2]   ZS Turzovka2009-05-07
246. Grofcik Jakub 100042 [1]   TJ Tatran Zakamenne2010-07-28
247. Jurik Filip 100042 [2]   Sk Garde Cvc Detva2008-11-19
248. Blasko Lukas 100042 [2]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto2007-06-18
249. Vrskova Lucia 100042 [2]   Cierne pri Cadci2007-02-18
250. Skocik Samuel 100041 [1]   ZS Rabca2008-12-10
251. Cibulka Michal 100041 [1]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto2007-02-22
252. Gabris Roman 116741 [1]   Gymnazium Cadca2005-04-18
253. Zliechovec Michal 100040 [1]   Ziar Nad Hronom2009-11-15
254. Tokar Tomas 100040 [2]   ZS M.R.Stefanika Lucenec2008-09-12
255. Mrekaj Peter 100040 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-10-13
256. Barta Vladimir 100039 [1]   ZS S Cambela Slovenska Lupca2007-09-02
257. Mrocek Mikulas 100038 [3]   TJ Tatran Zakamenne2011-06-12
258. Gregor Samuel 100038 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina2007-08-01
259. Ivaskova Zuzana 100038 [2]   Tj Drazkovce2006-09-06
260. Alexi Adrian 100038 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec2006-06-26
261. Jurikova Daniela 100037 [2]   Sk Garde Cvc Detva2011-07-13
262. Zold Matus 100037 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec2009-03-19
263. Feketikova Karin 100037 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla2007-02-11
264. Janeta Timotej 100036 [3]   TJ Tatran Zakamenne2011-01-14
265. Kozel David 100036 [1]   ZS M R Martakovej Liptovsky Mikulas2008-06-05
266. Zatkuliak Gregor 100036 [1]   TJ Tatran Zakamenne2006-09-26
267. Marcinek Miroslav 100036 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec2004-09-19
268. Suchanek Filip 100035 [1]   TJ Tatran Zakamenne2008-09-29
269. Tokarova Patricia 100035 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2008-09-25
270. Jozefik Alex 100035 [1]   ZS M.R.Stefanika Lucenec2007-05-07
271. Hruz Matej 100034 [2]   Tsc - Msk Martin2010-06-09
272. Molko Matus 100034 [2]   CVC Zilina2008-07-02
273. Jurkovic Daniel 100034 [1]   CVC Liptovsky Mikulas2006-04-28
274. Tolmaci Tomas 100034 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec2004-02-19
275. Malcek Patrick Dominic 100033 [1]   ZS M.R.Stefanika Lucenec2009-03-10
276. Zeman Samuel 100033 [1]   Sk Postoj.Sk Kremnica2008-02-23
277. Fidrik Patrik 100032 [1]   Liptovsky Mikulas2009-06-26
278. Malatinsky Filip 100032 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec2007-08-08
279. Dibdiakova Katarina 100031 [1]   TJ Tatran Zakamenne2010-10-05
280. Zbojek Jakub 100031 [2]   ZS Turzovka2008-11-18
281. Slivka Samuel 100030 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca2009-09-23
282. Szuperak Filip Marko 100030 [1]   Liptovska sachova skola2009-05-03
283. Kovalik Lukas 100030 [1]   TJ Tatran Zakamenne2007-08-01
284. Roncak Adam 100030 [1]   TJ Tatran Zakamenne2007-04-26
285. Nikodemova Ivana 100030 [2]   Tsc - Msk Martin2005-10-31
286. Kytlic Michal 131930 [1]   Nitrianska sachova akademia2004-11-03
287. Uhrin Michal 100030 [1]   ZS M.R.Stefanika Lucenec2004-04-17
288. Rusek Michal 100029 [2]   Liptovska Sachova Skola2011-04-19
289. Kim Wuoyoung 100029 [2]   CVC Zilina2010-04-23
290. Chladek Adam 100029 [1]   Cvc Zilina2008-08-21
291. Salling David 100029 [1]   ZS s MS Liptovska Tepla2005-05-16
292. Srogonova Darina 100028 [1]   TJ Tatran Zakamenne2010-04-28
293. Simko Stefan 100028 [1]   Ziar Nad Hronom2010-04-18
294. Benus Damian 100028 [1]   TJ Tatran Zakamenne2009-06-29
295. Cisarik Tomas 100028 [1]   Cvc Zilina2008-02-16
296. Kavec Denis 100028 [1]   ZS Rajec2007-07-25
297. Suvak Michal 100027 [1]   Od Dasky2010-09-28
298. Kosper Ondrej 100026 [2]   KSS Rajec2010-07-22
299. Gjabel Juraj 100026 [1]   ZS Martinska Zilina2008-11-19
300. Barcak Viliam 100026 [2]   ZS Turzovka2007-04-29
301. Bajo Juraj 100026 [1]   TJ Tatran Zakamenne2005-08-31
302. Zold Zigmund 100026 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec2004-11-04
303. Mojzis Michal 100025 [1]   ZS S Cambela Slovenska Lupca2011-06-27
304. Holicka Adam 100025 [1]   ZS Lucky2008-07-13
305. Klochan Patrik 100025 [1]   Spojena skola internatna Lucenec2007-08-29
306. Lalik Kristof 100024 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec2008-09-12
307. Mrekaj Damian 100024 [1]   TJ Tatran Zakamenne2008-07-31
308. Michaliskova Viktoria 100024 [2]   ZS Turzovka2008-07-03
309. Vrzgula Michal 100024 [2]   Tj So Lucky2007-12-14
310. Rusnak Matej 100024 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina2007-01-16
311. Kuchtak Tobias 100023 [1]   TJ Tatran Zakamenne2010-08-09
312. Vencel Patrik 100023 [1]   Sk Postoj.Sk Kremnica2004-07-20
313. Cernansky Martin 100022 [1]   Tj Slovan Rajecke Teplice2012-07-26
314. Lukacik Andrej 100022 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina2005-06-27
315. Cernansky Jurko 100021 [2]   KSS Rajec2010-00-00
316. Lassak Lukas 100021 [1]   TJ Tatran Zakamenne2009-06-29
317. Cerchlan Adam 100021 [2]   ZS Turzovka2007-07-21
318. Jendrasik Jakub 100020 [1]   TJ Tatran Zakamenne2007-03-05
319. Roncak Andrej 100020 [1]   TJ Tatran Zakamenne2006-06-21
320. Kyzurova Barbora 100020 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec2005-12-20
321. Janeta Simon 100019 [1]   TJ Tatran Zakamenne2010-09-26
322. Petrzel Alex 100019 [1]   Ziar Nad Hronom2007-08-21
323. Roncakova Veronika 100018 [1]   TJ Tatran Zakamenne2010-12-02
324. Tasar Dominik 100018 [1]   ZS Turzovka2006-10-27
325. Sochulakova Vanesa 100018 [1]   TJ Tatran Zakamenne2006-04-21
326. Poltarsky Patrik 100018 [1]   Spojena skola internatna Lucenec2004-10-03
327. Hlavac Richard 100017 [1]   ZS S Cambela Slovenska Lupca2011-04-27
328. Bella Filip 100017 [1]   Od Dasky2011-02-08
329. Malcekova Nicolette Danielle 100017 [1]   Gymnazium B.S.Timravy Lucenec2005-08-02
330. Zanovit Filip 100016 [1]   CVC Zilina2010-07-14
331. Hruby Tomas 100016 [1]   Cvc Zilina2009-10-25
332. Fidrich Patrik 100016 [2]   Tsc - Msk Martin2009-03-20
333. Miso Adrian 100016 [1]   ZS Rajec2008-10-20
334. Gregusova Klara 100016 [1]   ZS Turzovka2007-03-05
335. Stauderova Alica 100015 [3]   CVC Zilina2012-01-25
336. Danovska Timea 100015 [3]   Tsc - Msk Martin2011-10-30
337. Janeckova Lenka 100015 [2]   TJ Tatran Zakamenne2011-07-04
338. Tokarcik Marcus 100015 [2]   Tsc - Msk Martin2011-04-13
339. Scamba Lukas 100015 [1]   Evanjelicka skola L Mikulas2010-09-15
340. Kotula Simon 100015 [1]   TJ Slavia Caissa Cadca2008-09-23
341. Michalek Tobias 100015 [1]   ZS J.J.Thurzu Detva2007-09-21
342. Florkova Ema 100015 [1]   TJ Tatran Zakamenne2006-09-30
343. Sustiak Marek 100015 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina2004-01-18
344. Makuch Emil 100013 [1]   TJ Tatran Zakamenne2009-02-23
345. Kocurova Klara 100012 [1]   TJ Tatran Zakamenne2010-09-25
346. Pokusa Branislav 100012 [1]   TJ Tatran Zakamenne2010-08-03
347. Seredy Jakub 100012 [1]   ZS S Cambela Slovenska Lupca2009-03-25
348. Racak Michal 100011 [2]   SK Brezno2012-03-14
349. Mihalic Jakub 100011 [1]   ZS Turzovka2010-02-12
350. Kurnavkova Sofia 100011 [1]   TJ Tatran Zakamenne2007-10-26
351. Chlebnican Adrian 100011 [1]   ZS Obrancov mieru Detva2006-11-21
352. Slastanova Timea 100010 [1]   ZS S Cambela Slovenska Lupca2010-03-02
353. Geris Elias 100010 [1]   ZS Janka Krala Lipt Mikulas2008-10-27
354. Farkas David Sebastian 100010 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec2008-05-12
355. Priechodska Lenka 100010 [1]   TJ Tatran Zakamenne2008-03-24
356. Stricova Julia 10009 [1]   MS Stonozka Liptovsky Mikulas2012-09-15
357. Poltak Alex 10009 [2]   TJ Tatran Zakamenne2011-08-09
358. Brisova Jazmina 10009 [1]   TJ Tatran Zakamenne2010-10-03
359. Bajak Tobias 10009 [1]   ZS Turzovka2009-01-26
360. Jang Yoel 10009 [1]   CVC Zilina2008-11-01
361. Supica Peter 10009 [2]   ZS Turzovka2007-08-24
362. Hulina Roman 10009 [1]   ZS MS A.Vagaca Detva2007-06-10
363. Kubasova Miroslava 10008 [1]   TJ Tatran Zakamenne2011-07-06
364. Durka Vladimir 10008 [1]   ZS S Cambela Slovenska Lupca2011-06-28
365. Papaj Aurel 10008 [1]   Liptovska Sachova Skola2010-05-25
366. Rackova Sofia 10008 [2]   CVC Neslusa2010-02-24
367. Kovacik Matej 10008 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec2008-05-16
368. Skalda Samuel 10008 [1]   Sk Postoj.Sk Kremnica2004-09-21
369. Blanarova Hana 10007 [1]   ZS S Cambela Slovenska Lupca2010-08-13
370. Jedlicka Richard 10007 [1]   Tj Drazkovce2006-11-16
371. Kyzurova Emma 10007 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec2004-12-18
372. Hric Jan 10006 [1]   Liptovska Sachova Skola2010-04-20
373. Pruzinska Martina 10006 [1]   Ziar Nad Hronom2007-10-03
374. Rusnak Richard 10006 [1]   ZS MS A.Vagaca Detva2007-06-18
375. Roncakova Michaela 10006 [1]   TJ Tatran Zakamenne2004-09-04
376. Misik Tomas 10005 [1]   ZS Janka Krala Lipt Mikulas2011-07-10
377. Muller Magdalena 10005 [2]   Evanjelicka skola L Mikulas2010-07-09
378. Resutikova Sona 10005 [1]   TJ Tatran Zakamenne2009-00-00
379. Pekara Lubko 10005 [1]   ZS Rajec2008-08-24
380. Kubros Jozef 10005 [1]   ZS Turzovka2007-12-03
381. Kurtiniak Nicolas 10005 [1]   Sukromna ZS Lucenec2007-06-26
382. Elias Fedor 10004 [2]   Cvc Zilina2012-00-00
383. Cisarikova Nina 10004 [2]   ZS Turzovka2010-10-06
384. Fridrich Michal 10004 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla2010-02-02
385. Vrskovy Adam 10004 [1]   Cierne pri Cadci2010-01-01
386. Benusova Vanesa 10004 [1]   TJ Tatran Zakamenne2010-00-00
387. Macak Dominik 10004 [1]   ZS Rajec2009-06-02
388. Magurova Martina 10004 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica2008-11-26
389. Wandelt Dominik Valentin 10004 [1]   Tj Slavia Caissa Cadca2008-04-30
390. Durnikova Terezia 10003 [1]   ZS Turzovka2011-06-16
391. Tichy Simon 10003 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica2010-11-14
392. Slivkova Sofia 10003 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec2010-06-29
393. Slizova Martina 10003 [2]   CVC Neslusa2010-05-29
394. Betakova Katarina 10003 [1]   TJ Tatran Zakamenne2010-00-00
395. Nosakova Nina 10003 [1]   Tj Drazkovce2007-04-27
396. Spircova Kamila 10002 [1]   Sachovy Klub Mladost Neslusa2010-10-16
397. Tkacik Michal 10002 [1]   ZS s MS Liptovska Tepla2010-05-26
398. Mrekajova Ema 10002 [1]   TJ Tatran Zakamenne2008-06-16
399. Horvat Alexander 10002 [1]   ZS Lucky2008-01-09
400. Celestiak Martin 10002 [1]   Tj Drazkovce2007-11-23
401. Bolibruchova Lucia 10001 [1]   TJ Tatran Zakamenne2010-02-19
402. Simoncic Matus 10001 [1]   Tj Drazkovce2010-01-14
403. Kukanova Dominika 10001 [1]   Ziar Nad Hronom2007-05-23
404. Vilhan William 10001 [1]   ZS Obrancov mieru Detva2005-03-17

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -