Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Západná skupina  |  Východná skupina  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
1. Sustek Adam starstarstarstarstar1331714 [6]   ZS s MS Zakamenne2006-03-11
2. Sadiku Matus star1342689 [6]   Tj Mladost Zilina2003-02-04
3. Lukac Jakub starstarstarstarstarstarstarstarstarstar1189670 [6]   Zs Radvanska Banska Bystrica2003-09-21
4. Hreus Simon starstar1217662 [6]   Tj Mladost Zilina2005-07-13
5. Zumrik Lukas starstarstarstarstarstarstarstarstar1263659 [6]   Tsc - Msk Martin2006-07-27
6. Priechodsky Radovan star1282625 [6]   ZS s MS Zakamenne2004-09-06
7. Zumrik Marek starstarstarstarstarstar1194573 [6]   Tsc - Msk Martin2003-05-28
8. Jurky Marian star1238555 [6]   ZS s MS Zakamenne2007-08-28
9. Zbin Viktor 1229553 [6]   Tj Mladost Zilina2005-04-27
10. Devera Simon 1000521 [6]   Tj Mladost Zilina2004-07-09
11. Holestiakova Nina 1122514 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2008-11-24
12. Weis Jakub star1268507 [6]   Sk Opevnenie Banska Stiavnica2004-04-14
13. Klimek Martin 1134506 [6]   Tj Mladost Zilina2005-12-18
14. Zelnik Simon starstarstar1220499 [6]   ZS Pieninska Banska Bystrica2003-12-10
15. Simalcikova Sara 1059475 [6]   Osk Renop Liptovska Tepla2007-05-16
16. Kapitulcin Jakub 1217466 [6]   Tj Mladost Zilina2004-01-05
17. Mrmusova Magdalena 1282452 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2008-05-16
18. Cirska Nina 1000446 [6]   Tj Mladost Zilina2007-01-05
19. Bulej Matej 1000445 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2007-00-00
20. Carnecky Viliam 1232444 [6]   Tj Mladost Zilina2009-01-09
21. Deverova Petra 1000426 [6]   Tj Mladost Zilina2005-12-29
22. Kapitulcin Matej 1062411 [6]   Tj Mladost Zilina2006-12-18
23. Carnecka Stella starstar1222401 [5]   Tj Mladost Zilina2005-09-03
24. Schmiesterova Kamila 1083390 [6]   Tj Mladost Zilina2005-09-06
25. Strapec Lukas 1000389 [6]   ZS Dumbierska Banska Bystrica2010-05-06
26. Kosper Jan 1000385 [6]   Sk Rajec2004-00-00
27. Cerven Samuel 1037384 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2008-01-01
28. Slivon Stanislav 1000380 [6]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto2005-07-31
29. Gollner Martin 1000351 [6]   Liptovska sachova skola2009-11-10
30. Dibdiak Lubomir 1000340 [5]   ZS s MS Zakamenne2004-01-01
31. Samajova Silvia 1000324 [5]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto2006-01-05
32. Holestiakova Lubana 1118318 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2008-11-24
33. Dibdiak Anton 1000301 [6]   ZS s MS Zakamenne2009-07-28
34. Horvath Simon 1000300 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2008-00-00
35. Dzirbik Tomas 1000296 [6]   Tj Mladost Zilina2004-11-16
36. Kulich Daniel 1000290 [6]   Tj Slovan Rajecke Teplice2007-04-20
37. Machovcakova Eliska 1206286 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca2004-03-10
38. Malgotova Anna 1000283 [6]   Tj Mladost Zilina2006-01-08
39. Sulgan Igor 1000280 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca2005-05-05
40. Devera Matus 1000276 [6]   Tj Mladost Zilina2008-03-05
41. Durovka Marek 1000272 [6]   ZS Dumbierska Banska Bystrica2010-06-14
42. Dorusa Simon 1000271 [6]   Tj Mladost Zilina2009-05-07
43. Kusa Stela star1132256 [5]   Cvc Liptovsky Mikulas2006-06-19
44. Kocurova Valeria 1000248 [6]   ZS s MS Zakamenne2009-05-22
45. Klimcikova Nina 1000243 [6]   ZS s MS Zakamenne2009-01-30
46. Janicek Jakub 1000242 [6]   Tj Mladost Zilina2008-08-14
47. Elias Simon 1000238 [6]   Tj Mladost Zilina2010-01-30
48. Sevcik Ondrej 1000227 [5]   MKSS SK Kysucke Nove Mesto2010-10-21
49. Kusy Adam 1040227 [6]   CVC Liptovsky Mikulas2009-09-06
50. Jasurek Filip 1000223 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca2005-00-00
51. Kosperova Sara 1000221 [6]   KSS Rajec2006-12-08
52. Hurakova Terezia 1000216 [5]   ZS s MS Zakamenne2003-09-18
53. Boba Kristian 1103207 [6]   Tsc - Msk Martin2011-07-13
54. Janec Jakub 1127205 [3]   Sachovy Klub Mladost Neslusa2005-09-11
55. Sirovatka Jakub 1014205 [2]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto2004-10-06
56. Kakus Oliver 1000191 [6]   ZS s MS Zakamenne2008-12-26
57. Laslop Simon 1123181 [3]   Sachovy Klub Mladost Neslusa2005-09-27
58. Obrocnikova Barbora 1153180 [3]   Tj Mladost Zilina2008-05-23
59. Turon Jozef star1092179 [1]   ZS s MS Oravska Lesna2005-05-19
60. Haasova Timea 1000176 [6]   ZS Lipova Rajec2010-05-14
61. Staskovan Adam 1000172 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca2004-00-00
62. Jurgos Samuel star1000170 [4]   Osk Liskova2004-10-17
63. Laucek Jakub 1000165 [3]   Tsc - Msk Martin2004-04-20
64. Goc Matus 1000163 [6]   Liptovska sachova skola2007-12-27
65. Mundier Kristian 1000157 [3]   ZS s MS Zakamenne2005-02-20
66. Brisak Simon 1000155 [2]   Zs S Ms Zakamenne2007-03-30
67. Vojtasak Patrik 1000151 [1]   ZS Slnecna Namestovo2005-11-21
68. Majerova Ema 1000146 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca2004-09-25
69. Kurnavkova Nikola 1000145 [3]   ZS s MS Zakamenne2004-10-07
70. Murin Dominik 1000143 [3]   ZS s MS Zakamenne2005-12-16
71. Slusnakova Eliska 1000141 [6]   ZS s MS Liptovska Tepla2008-11-16
72. Lukacik Matej 1000140 [3]   CZS Dobreho pastiera Zilina2003-01-20
73. Vecerkova Barbora 1000139 [2]   ZS s MS Zakamenne2004-02-05
74. Polak Samuel 1000138 [1]   ZS Slnecna Namestovo2006-08-31
75. Likavec Samuel 1000137 [5]   ZS s MS Liptovska Tepla2007-09-22
76. Novosad Daniel 1000133 [1]   ZS s MS Oravska Lesna2005-02-01
77. Psocikova Lea 1085132 [2]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto2004-06-17
78. Vaclav Patrik 1000131 [1]   ZS s MS Zakamenne2008-10-15
79. Kosut Daniel 1000130 [1]   ZS Slnecna Namestovo2005-08-07
80. Kuhejda Frantisek 1000129 [1]   ZS s MS Oravska Lesna2003-09-09
81. Plackova Dominika 1020128 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca2005-01-06
82. Olbert Marek ml 1000126 [1]   ZS s MS Oravska Lesna2004-06-27
83. Mieres Metod 1000124 [3]   CZS Dobreho pastiera Zilina2005-04-26
84. Hmira Adam 1000124 [1]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto2004-09-22
85. Urban Dominik 1000123 [1]   ZS s MS Zakamenne2004-09-17
86. Dvorsky Marek 1000121 [1]   ZS s MS Bobrov2004-06-03
87. Kosut David 1000120 [1]   ZS Slnecna Namestovo2006-07-31
88. Ratica Matej 1000119 [1]   ZS Slnecna Namestovo2005-12-13
89. Obrocnikova Viktoria 1067119 [2]   Tj Mladost Zilina2005-08-22
90. Murinova Nina 1000118 [3]   ZS s MS Zakamenne2010-03-25
91. Vrablova Mariana 1000118 [1]   ZS s MS Zakamenne2006-03-06
92. Iglarova Jana 1000117 [1]   ZS s MS Zakamenne2003-10-18
93. Polak Jakub 1000116 [1]   ZS Slnecna Namestovo2009-08-29
94. Janik Tadeas 1000114 [1]   ZS s MS Zakamenne2004-01-20
95. Olbert Marek st 1000113 [1]   ZS s MS Oravska Lesna2004-02-24
96. Lassak Stefan 1000110 [1]   ZS s MS Zakamenne2004-11-07
97. Mateas Branislav 1000109 [1]   ZS s MS Oravska Lesna2003-10-09
98. Pojezdala Patrik 1000107 [1]   ZS s MS Oravska Lesna2005-01-15
99. Smolar Pavol 1000107 [1]   ZS s MS Oravska Lesna2003-06-19
100. Kovacik Jergus 1000106 [5]   Liptovska sachova skola2007-10-17
101. Kanos Adam 1000106 [3]   ZS s MS Pohorela2003-01-17
102. Palesova Alexandra 1000104 [1]   ZS s MS Zakamenne2003-12-05
103. Gura Lukas 1000103 [1]   ZS s MS Zakamenne2003-06-28
104. Penak Tibor 1000102 [1]   ZS s MS Zakamenne2004-12-04
105. Sumihora Tobias 1000101 [1]   ZS s MS Zakamenne2009-09-07
106. Murin Tomas 1000101 [2]   CVC Havranske Banska Bystrica2007-09-20
107. Tlucak Robert 1000101 [3]   ZS s MS Pohorela2004-04-11
108. Bris Jan 100098 [1]   ZS s MS Zakamenne2003-07-01
109. Sochuliak Marek 100097 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-08-24
110. Janetova Rebeka 100096 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-08-04
111. Lipovsky Tomas 100095 [1]   ZS s MS Bobrov2003-09-16
112. Vojtassak Samuel 100094 [1]   ZS s MS Zakamenne2006-03-16
113. Bomba Peter 100093 [1]   ZS s MS Bobrov2003-01-02
114. Habovsiakova Laura 100092 [1]   ZS Slnecna Namestovo2006-07-22
115. Bolibruch Pavol 100091 [1]   ZS s MS Zakamenne2008-10-07
116. Plastiak Filip 100091 [1]   ZS s MS Bobrov2006-08-17
117. Buda Ondrej 100891 [3]   CVC Liptovsky Mikulas2005-07-22
118. Struhar Matus 100091 [3]   Osk Liskova2005-05-01
119. Janik Tobias 100089 [1]   ZS s MS Zakamenne2009-08-03
120. Vaclavova Ema 100088 [1]   ZS s MS Zakamenne2008-10-15
121. Milan Simon 100088 [5]   ZS Lucky2005-12-18
122. Szuperak Filip Marko 100087 [4]   Liptovska Sachova Skola2009-05-03
123. Toth Ondrej 100087 [5]   Tj Mladost Zilina2008-08-26
124. Koval Peter 100087 [1]   ZS s MS Zakamenne2004-11-08
125. Kondela Milan 100087 [1]   ZS s MS Zakamenne2004-08-08
126. Janotak Michal 100085 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-04-27
127. Porhajas Matus 100085 [2]   Sk Brezno2004-10-10
128. Godis Boris 100084 [4]   ZS s MS Zakamenne2009-01-01
129. Hurak Timotej 100084 [1]   ZS s MS Zakamenne2008-07-10
130. Jaros Simon 100084 [4]   CZS Dobreho pastiera Zilina2005-05-02
131. Martaus Jakub 100083 [4]   Zs S Ms Zakamenne2009-10-29
132. Seliga Denis 100083 [1]   ZS s MS Zakamenne2006-07-31
133. Vecerek Samuel 100082 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-10-28
134. Laslopova Juliana 100081 [3]   Sachovy Klub Mladost Neslusa2007-04-09
135. Divulit Adam 100081 [2]   Skola u Filipa Banska Bystrica2007-04-05
136. Buco Oliver 100081 [5]   ZS Lucky2006-05-23
137. Florek Kristian 100081 [1]   ZS s MS Zakamenne2006-04-06
138. Strakova Laura 100080 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-03-01
139. Vernickova Michaela 100079 [1]   ZS s MS Zakamenne2004-05-18
140. Sivcak Michal 100078 [1]   ZS s MS Zakamenne2004-11-04
141. Mikus Alexander 100077 [3]   ZS Dumbierska Banska Bystrica2010-07-20
142. Murin Lukas 100077 [3]   CVC Banska Bystrica2009-01-12
143. Blasko Michal 100077 [3]   Zs Radvanska Banska Bystrica2008-05-04
144. Bielik Eduard 100076 [2]   CVC Havranske Banska Bystrica2004-12-11
145. Iglarova Lucia 100075 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-05-10
146. Kapicakova Lucia star131874 [1]   Ftc Filakovo2007-06-07
147. Buliak Marek 100074 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-10-12
148. Drunek Richard 100073 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-10-28
149. Lassakova Tatiana 100072 [1]   ZS s MS Zakamenne2006-05-08
150. Sevcik Jakub 100071 [4]   ZS s MS Liptovska Tepla2007-06-15
151. Jakubcjakova Nikola 100071 [1]   ZS s MS Zakamenne2004-05-06
152. Kubizna Michal 100070 [1]   ZS s MS Zakamenne2009-12-17
153. Hos Timotej 100069 [4]   ZS s MS Liptovska Tepla2007-09-05
154. Cernansky Jan 100068 [1]   Tj Slovan Rajecke Teplice2009-03-06
155. Chabada Matus 100068 [1]   ZS Narnia Banska Bystrica2004-12-12
156. Mrekaj Lukas 100067 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-04-07
157. Majera Maros 101866 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca2009-01-21
158. Kozel David 100066 [2]   Liptovska sachova skola2008-06-05
159. Svincakova Adriana 100066 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-04-19
160. Mrekaj Jakub 100065 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-04-01
161. Ondrasek Lubomir 100065 [2]   Sachovy Klub Mladost Neslusa2008-01-19
162. Baranek Benjamin 100065 [1]   Tj Slovan Rajecke Teplice2005-06-21
163. Melichova Livia 100065 [3]   3.ZS Detva2003-07-22
164. Sumihorova Adriana 100064 [1]   ZS s MS Zakamenne2006-05-01
165. Ksendzulak David 100063 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-09-14
166. Benus Damian 100062 [1]   ZS s MS Zakamenne2009-06-29
167. Hudec Nikolas 100062 [1]   ZS s MS Zakamenne2008-10-08
168. Spirec Jakub 100062 [2]   Sachovy Klub Mladost Neslusa2006-05-22
169. Kubizna Dominik 100060 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-02-02
170. Sivcak Matej 100059 [1]   ZS s MS Zakamenne2009-04-02
171. Janeckova Marika 100058 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-10-18
172. Mandak Hugo 100058 [1]   ZS Moskovska Banska Bystrica2003-12-10
173. Berkova Agata 100057 [3]   CVC Banska Bystrica2009-09-05
174. Mrekaj Damian 100057 [1]   ZS s MS Zakamenne2008-07-31
175. Kondela Kristian 100056 [1]   ZS s MS Zakamenne2006-02-04
176. Kondela Matej 100055 [1]   ZS s MS Zakamenne2006-01-23
177. Panik Tadeas 100055 [2]   Sk Slovan Nova Bana2003-02-07
178. Klimkova Adela 100054 [4]   Tj Mladost Zilina2010-05-26
179. Mrekaj Peter 100054 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-10-13
180. Balun Mario 100053 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-04-20
181. Poltak Rastislav 100052 [1]   ZS s MS Zakamenne2009-01-02
182. Grec Jan Alexander 135652 [1]   Ftc Filakovo2005-10-28
183. Baer David 100052 [1]   ZS S. Cambela Slovenska Lupca2005-09-11
184. Jendrasik Matej 100051 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-10-11
185. Balko Marek 100050 [5]   ZS s MS Liptovska Tepla2008-04-12
186. Bukna Erik 100050 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-03-24
187. Gonsorova Dominika 100049 [1]   ZS s MS Zakamenne2008-11-11
188. Zlatos Tomas 100048 [1]   ZS s MS Zakamenne2008-11-27
189. Saxa Simon 100048 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica2007-01-06
190. Schmidt Filip 100048 [2]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica2003-10-08
191. Florkova Natalia 100047 [1]   ZS s MS Zakamenne2004-09-10
192. Gregusova Dominika 100047 [1]   Tj Mladost Zilina2003-09-20
193. Lichy Jakub 100046 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica2008-06-15
194. Sivcakova Agata 100046 [1]   ZS s MS Zakamenne2004-12-06
195. Kondelova Karin 100045 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-09-29
196. Kovacova Maria 100045 [6]   ZS s MS Liptovska Tepla2009-09-22
197. Kondela Adrian 100044 [1]   ZS s MS Zakamenne2009-06-30
198. Kossuth Lukas 100044 [3]   Liptovska sachova skola2008-09-19
199. Dzurik Adam 100044 [1]   ZS S. Cambela Slovenska Lupca2007-01-27
200. Rusnak Matej 100044 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina2007-01-16
201. Janeta Timotej 100043 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-01-14
202. Gazur Dominik 100043 [2]   Sk Orlova Pohorela2006-10-23
203. Lukacko Jakub 100043 [1]   ZS S. Cambela Slovenska Lupca2006-10-01
204. Bris Timotej 100042 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-03-23
205. Janeckova Lenka 100041 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-07-04
206. Kugler Peter 100041 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca2007-10-27
207. Barta Vladimir 100041 [1]   ZS S. Cambela Slovenska Lupca2007-09-02
208. Poltak Marek 100040 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-12-13
209. Vankova Veronika 100040 [1]   ZS Spojova Banska Bystrica2005-07-06
210. Kosper Ondrej 100039 [6]   KSS Rajec2010-00-00
211. Revajova Timea 100039 [1]   ZS s MS Zakamenne2008-09-20
212. Lukacik Andrej 100039 [2]   CZS Dobreho pastiera Zilina2005-06-27
213. Vojtko Peter 100039 [1]   ZS s MS Pohorela2004-03-18
214. Vojtassak Timotej 100038 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-06-07
215. Toth Matus 100038 [3]   ZS Okolicne2007-03-09
216. Povalova Tereza 100038 [2]   ZS S. Cambela Slovenska Lupca2006-02-06
217. Ivanka Samuel 100038 [1]   Tj Mladost Zilina2006-00-00
218. Panak Jan 100038 [1]   ZS Narnia Banska Bystrica2005-04-01
219. Florkova Rebeka 100037 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-09-25
220. Lukacik Adam 100037 [3]   ZS Okolicne2007-07-25
221. Durana Tomas 100037 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca2006-06-06
222. Vrabel Joachim 100036 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-09-09
223. Gregus Alexander 100036 [1]   Tj Mladost Zilina2009-01-16
224. Bartok Jakub 100036 [1]   ZS Janova Lehota2008-11-30
225. Benicky Jakub Simon 117636 [1]   Sk Stodola Brezno2006-12-29
226. Mrekajova Maria 100035 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-09-08
227. Bursa Samuel 100035 [4]   ZS s MS Liptovska Tepla2009-06-29
228. Machakova Gabika 100035 [1]   ZS Janova Lehota2005-06-22
229. Plaskur Marek 100034 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-11-04
230. Dibdiakova Katarina 100034 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-10-05
231. Holla Ester 100034 [1]   ZS Narnia Banska Bystrica2007-01-19
232. Kendera Martin 100033 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla2009-11-22
233. Ruzova Valeria 100033 [2]   Zs Radvanska Banska Bystrica2008-07-07
234. Polec Timotej 100032 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-11-30
235. Bodor Patrik 100032 [1]   ZS Janova Lehota2004-07-09
236. Poltak Maros 100031 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-12-13
237. Chladny Martin 100031 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica2004-06-22
238. Tothova Katarina 100030 [5]   Tj Mladost Zilina2011-07-01
239. Kovalova Dominika 100030 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-04-20
240. Lisuch Maros 100030 [1]   ZS Lubietova2003-12-02
241. Bajo Juraj 100029 [1]   ZS s MS Zakamenne2005-08-31
242. Marton Michal 100029 [1]   Tj Mladost Zilina2005-08-15
243. Kakus Maximilian 100029 [1]   Tj Mladost Zilina2005-03-14
244. Ondriga Matej 100028 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-06-29
245. Jabrocka Noemi 100028 [1]   ZS Moskovska Banska Bystrica2006-05-03
246. Kolencik Lukas 100027 [1]   ZS s MS Zakamenne2009-12-01
247. Pekara Lubomir 100027 [1]   ZS Lipova Rajec2008-08-23
248. Serdel Patrik 100026 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-12-02
249. Cervenova Janka 100026 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca2010-00-00
250. Kucera Robert 100026 [1]   Tj Mladost Zilina2008-03-22
251. Mojzita Adrian 100026 [1]   ZS Bakosova Banska Bystrica2004-12-08
252. Martinka Timotej 100025 [1]   ZS Lipova Rajec2008-07-10
253. Ovsak Lubos 100025 [1]   ZS s MS Zakamenne2007-11-24
254. Trubiansky Gabriel 100024 [1]   ZS Narnia Banska Bystrica2010-07-07
255. Roncak Adam 100024 [1]   ZS s MS Zakamenne2007-04-26
256. Kavec Daniel 100024 [1]   KSS Rajec2005-12-07
257. Janosik Michal 100024 [1]   Czs Dobreho Pastiera Zilina2004-05-21
258. Polach Lukac 100023 [1]   ZS Janova Lehota2003-07-08
259. Roncak Mikulas 100023 [1]   ZS s MS Zakamenne2003-04-17
260. Durcak Martin 100022 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-02-04
261. Vlkolinska Adela 100022 [3]   Liptovsky Hradok2009-00-00
262. Pulis Matej 100022 [1]   Tj Mladost Zilina2007-11-04
263. Sedlacek Hugo 110222 [1]   Sk Stodola Brezno2006-05-21
264. Zvoda Matej 100021 [3]   MSA Martin2010-01-25
265. Gruchala Marian 100021 [1]   ZS s MS Zakamenne2008-07-25
266. Stronerova Dominika 100021 [1]   ZS S. Cambela Slovenska Lupca2007-03-24
267. Kubasova Miroslava 100020 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-07-06
268. Tokarova Patricia 100020 [2]   Zs Radvanska Banska Bystrica2008-09-25
269. Oberuc Maros 100020 [3]   ZS Okolicne2007-04-28
270. Zachar Tomas 100020 [1]   ZS Dumbierska Banska Bystrica2004-07-06
271. Roncakova Veronika 100019 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-12-02
272. Tkacik Michal 100019 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla2010-05-26
273. Illes Panka 100019 [1]   FTC Filakovo2007-11-09
274. Kutny Jakub 100019 [1]   ZS Lubietova2007-06-29
275. Mikulik Samuel 100019 [1]   CVC Zilina2004-01-01
276. Suchanek Filip 100018 [1]   ZS s MS Zakamenne2008-09-29
277. Kucera Samuel 100018 [1]   ZS Moskovska Banska Bystrica2008-04-29
278. Abaffy Andrej 100018 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina2003-08-15
279. Janotakova Monika 100017 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-11-03
280. Kubina Matej 100017 [1]   ZS Martinska Zilina2008-06-24
281. Halaj Martin 100017 [1]   ZS Moskovska Banska Bystrica2008-05-05
282. Vrican Martin 100017 [1]   SK Rajec2007-03-05
283. Skarvada Jakub 100016 [1]   ZS Moskovska Banska Bystrica2008-04-20
284. Jonek Tobias 100016 [1]   KSS Rajec2006-06-27
285. Roncakova Michaela 100016 [1]   ZS s MS Zakamenne2004-09-04
286. Strakova Sofia Klara 100015 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-08-24
287. Demo Patrik 100015 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica2008-09-20
288. Jamnicky Mario 100015 [3]   ZS Okolicne2007-04-27
289. Skorvanek Jakub 100015 [1]   ZS Lipova Rajec2004-11-07
290. Sykora Juraj 100015 [1]   Liptovska sachova skola2004-03-17
291. Kakos Michal 100014 [1]   ZS Rajec2010-00-00
292. Zlukyova Bibiana 100014 [2]   Sk Orlova Pohorela2007-03-25
293. Janetova Klara 100014 [1]   ZS s MS Zakamenne2004-01-03
294. Dudas Mirko 100014 [1]   Sk Orlova Pohorela2003-06-23
295. Brisova Sabina 100013 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-10-02
296. Skuta Samuel 100013 [1]   Sachovy Klub Mladost Neslusa2007-09-17
297. Trubianska Laura 100013 [1]   ZS Narnia Banska Bystrica2007-07-18
298. Stano Branislav 100013 [1]   ZS Hany Zelinovej Vrutky2006-01-01
299. Slivka Samuel 100012 [1]   TJ Slavia Caissa Cadca2009-09-23
300. Laslopova Natalia 100012 [1]   ZS Neslusa2009-04-25
301. Fusko Samuel 100012 [1]   ZS Rajec2009-00-00
302. Boor Dominik 100012 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica2008-09-19
303. Graus Oliver 100012 [1]   CVC Havranske Banska Bystrica2007-05-08
304. Feketikova Karin 100012 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla2007-02-11
305. Cic Marek 100012 [1]   ZS s MS Zakamenne2006-02-28
306. Lucivnak Marcel 100011 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-07-05
307. Rebrosova Linda 100011 [2]   Tj Slavia Caissa Cadca2010-10-31
308. Ragan Martin 100011 [1]   ZS S Moysesa Banska Bystrica2007-08-17
309. Ostrolucky Marek 100011 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica2007-01-27
310. Placek Jan 100011 [1]   Tj Slavia Caissa Cadca2006-00-00
311. Ondriga Michal 100010 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-06-29
312. Horvath Emanuel 100010 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca2011-00-00
313. Simko Juraj 100010 [1]   ZS Moskovska Banska Bystrica2008-03-02
314. Rybarova Lubica 100010 [1]   KSS Rajec2006-12-22
315. Slimak Jakub 100010 [1]   OSK Liskova2005-10-19
316. Murcin Marek 100010 [1]   CVC Banska Bystrica2005-06-12
317. Brisova Jazmina 10009 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-10-03
318. Mikulcik Tomas 10009 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica2010-02-18
319. Buliak Leo 10009 [1]   ZS s MS Liptovska Tepla2009-08-26
320. Davidik Filip 10009 [1]   ZS Lipova Rajec2009-08-05
321. Stopjak Radoslav 10009 [1]   Tj Slavia Caissa Cadca2008-00-00
322. Nanova Sofia 10009 [1]   ZS Lubietova2006-12-29
323. Goc Simon 10008 [2]   Liptovska sachova skola2011-01-03
324. Janigova Samanta 10008 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-10-11
325. Baksa Martin 10008 [1]   Sk Orlova Pohorela2007-05-20
326. Hartansky Adam 10008 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica2006-10-22
327. Filo Marek 10008 [1]   ZS Rajec2005-00-00
328. Dorusa Matus 10007 [4]   TJ Mladost Zilina2011-03-02
329. Gruchala Jozef 10007 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-11-25
330. Seredy Jakub 10007 [1]   ZS S. Cambela Slovenska Lupca2009-03-25
331. Zidek Michal 10007 [1]   ZS Lipova Rajec2006-08-31
332. Macek Anton 10007 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina2005-08-17
333. Slivka Martin 10006 [1]   TJ Slavia Caissa Cadca2011-12-06
334. Roncak Mathias 10006 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-07-19
335. Palus Patrik 10006 [1]   Sk Orlova Pohorela2007-08-26
336. Heinrichova Terezia 10006 [1]   ZS Narnia Banska Bystrica2006-11-30
337. Buliak Tobias 10006 [1]   ZS s MS Liptovska Tepla2005-07-16
338. Mrocek Mikulas 10005 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-06-12
339. Christov Daniel 10005 [1]   ZS Janova Lehota2009-05-24
340. Jonek Pavol 10005 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina2008-01-14
341. Strapec Tomas 10004 [1]   CVC Havranske Banska Bystrica2011-10-23
342. Kuchtak Tobias 10004 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-08-09
343. Pilarik Leo 10004 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica2010-00-00
344. Lehotsky Samuel 10004 [1]   ZS Paludzka2007-12-17
345. Buknova Sara 10003 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-04-04
346. Rucek Michal 10003 [1]   Tj Slavia Caissa Cadca2009-03-17
347. Mikusova Martina 10003 [1]   ZS Dumbierska Banska Bystrica2007-10-18
348. Ameerach Abusschareia 10003 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica2007-05-02
349. Jonek Bohdan 10003 [1]   KSS Rajec2006-06-27
350. Stano Matus 10003 [1]   ZS Demanovska cesta Liptovsky Mikulas2004-10-04
351. Konkolova Karolina 10002 [1]   ZS s MS Zakamenne2010-12-08
352. Kmet Lukas 10002 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica2009-05-03
353. Tlucakova Bianka 10002 [1]   Sk Orlova Pohorela2007-04-16
354. Kardos Pavol 10002 [1]   ZS Lipova Rajec2006-12-07
355. Kolen Joachim 10001 [1]   ZS s MS Zakamenne2011-05-19
356. Lorincz Lujza 10001 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica2010-07-13
357. Kutnik Matej 10001 [1]   ZS s MS Liptovska Tepla2010-05-22
358. Kajankova Natalia 10001 [1]   Kysucka sachova skola2009-05-11
359. Murcin Matus 10001 [1]   CVC Banska Bystrica2008-09-09

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -