Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Západná skupina  |  Východná skupina  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Kostelansky Karol starstarstarstarstarstarstarstarstarstarstar1343737 [6]   Sk Povazske Podhradie
2. Vastik Lukas starstarstar1000675 [6]   Sk Povazske Podhradie
3. Michalicka Oliver starstarstar1338647 [6]   Nitriansky sachovy klub Nitra
4. Vastik Tomas star1000588 [6]   Sk Povazske Podhradie
5. Orgon Patrik starstarstarstarstar1172570 [6]   ZS Velkomoravska Trencin
6. Rakovsky Jakub starstar1178534 [6]   Nitriansky sachovy klub Nitra
7. Skreko Igor star1180509 [6]   Sk Komplet Modranka
8. Blaho Jakub starstarstar1429491 [5]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
9. Havalda Samuel starstar1335469 [5]   Ksn Bratislava
10. Sitar Andrej 1165466 [5]   Nitriansky sachovy klub Nitra
11. Karapetsas Athanasios 1320456 [6]   SK Trencin
12. Volanek Maros 1134417 [6]   Sk Povazske Podhradie
13. Orgon Jakub star1135411 [6]   ZS Velkomoravska Trencin
14. Sosovickova Martina 1137385 [6]   Sukromna Zs Nova Dubnica
15. Krahulcova Martina 1355371 [5]   Sk Prievidza
16. Kukucka Simon 1090329 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
17. Balusik Branislav 1136309 [6]   Sk Povazske Podhradie
18. Kukucka Jakub 1082295 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
19. Bochnickova Simona 1085292 [4]   Ksn Bratislava
20. Paluska Karol 1366291 [4]   Sk Doprastav Bratislava
21. Smatana Tibor 1000289 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
22. Fajtakova Silvia star1267285 [3]   Interchess Cvc Malacky
23. Magdik Peter 1075282 [4]   ZS Pruske
24. Marosi Michal 1114267 [6]   PSS F Hanaka Prievidza
25. Zetocha Adela 1218264 [4]   Sk Slovan Bratislava
26. Horvath Jan 1201259 [3]   Sk Slovan Bratislava
27. Vojtko Patrik Jan star1087258 [4]   Sk Komplet Modranka
28. Horvathova Hana 1178257 [4]   Sk Slovan Bratislava
29. Striskova Lucia 1276253 [5]   Individualny Clen
30. Hanzel Artom star1252253 [3]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
31. Smatana Viktor 1000252 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
32. Faktor Samuel 1150251 [5]   Sks Dubnica N/V
33. Holeckova Ema 1055248 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
34. Dolnik Michal 1050240 [5]   Cis Premium
35. Compel Daniel 1317236 [3]   Cis Premium
36. Krakorova Hana 1021233 [4]   Sk Komplet Modranka
37. Dudonova Veronika 1000232 [6]   Sk Povazske Podhradie
38. Jurik Dominik 1000226 [6]   Sk Trencin
39. Havaldova Natalia 1107224 [5]   Cis Premium
40. Bujnova Sara starstar1076224 [3]   Topolciansky Sachovy Klub
41. Jankechova Jana 1000214 [6]   SCVC Laura Dubnica n Vahom
42. Meszaros Casey Ryan 1000213 [5]   KSN Bratislava
43. Cizmar Tomas 1000213 [4]   Bratislavska sachova akademia
44. Novomeska Karin 1122210 [3]   Sk Stefanov
45. Zverka Peter Samuel 1151209 [3]   Sk Doprastav Bratislava
46. Libich Oliver 1000207 [5]   Sk Komplet Modranka
47. Rajnicek Adam 1000192 [4]   Sks Dubnica N/V
48. Babala Martin star1000192 [3]   Topolciansky Sachovy Klub
49. Zacik Tibor Gregor 1164190 [3]   Sachovy Klub Dubravan
50. Sahidi Sear 1153189 [3]   Ksn Bratislava
51. Sahidi Shabir 1174183 [3]   Ksn Bratislava
52. Dubravka Juraj 1178180 [5]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
53. Certik Jaroslav 1000179 [4]   Tatran Tilgnerka
54. Peter Simon 1000178 [4]   ZS Tribecska
55. Paksi Alexander 1000177 [4]   Sk Skalica
56. Janikova Gabriela 1154174 [3]   Zs S Ms Centrum Ii Dubnica Na
57. Libich Simon 1000173 [6]   Sk Komplet Modranka
58. Rybiansky Jergus 1237167 [3]   Sk Slovan Bratislava
59. Sebokova Laura 1000166 [3]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
60. Malaschitz Teodor 1000166 [4]   Cis Premium
61. Fuskova Pavla 1000164 [3]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
62. Krisko Vladimir 1000162 [3]   Sk Slovan Bratislava
63. Zdrazil Patrik 1125162 [2]   Cvc Vcielka Puchov
64. Romanova Ela 1393160 [2]   Sukromna Zs Gorkeho Skalica
65. Svrcek Daniel 1291155 [2]   Sachovy Klub Holic
66. Stelbasky Filip 1162154 [4]   Ksn Bratislava
67. Peter Samuel 1000154 [4]   ZS Tribecska
68. Banas Kamil 1185150 [2]   Sk Modra
69. Durana Jonas 1145144 [2]   Tatran Tilgnerka
70. Kulich Daniel 1000142 [4]   Sk Povazske Podhradie
71. Janik Peter 1164141 [2]   Zs S Ms Centrum I Dubnica Na
72. Burian Matej 1000135 [3]   SCVC Laura Dubnica n Vahom
73. Molnar Michal 1000131 [4]   ZS s MS CI/32 Dubnica
74. Silhavy Michal 1000128 [4]   Zs s Ms Trakovice
75. Oruzinsky Juraj 1000128 [2]   Vrbove
76. Adamec Maros 1223126 [2]   Sachovy Klub Dubravan
77. Kopca Peter 1000126 [4]   Cis Premium
78. Havlik Andrej 1000125 [5]   ZS Fandlyho Pezinok
79. Zelenka Matej 1000124 [4]   SCVC Laura Dubnica n Vahom
80. Lakota Jan 1000120 [2]   Bratislavska sachova akademia
81. Sun Martin 1000118 [6]   TSM Slovan Bratislava
82. Tarina Peter star1000118 [2]   Topolciansky Sachovy Klub
83. Dubanova Kristina 1021116 [2]   Sukromna Zs Gorkeho Skalica
84. Banas Samuel 1063115 [2]   Sk Modra
85. Matula Tomas 1000113 [2]   Sachovy Klub Holic
86. Buraj Patrik 1000112 [3]   Interchess Zs Borsky Mikulas
87. Bobak Alexander 1000111 [4]   Zs Tribecska Topolcany
88. Havlikova Ema 1000107 [3]   Ks Pezinok
89. Vozar Adam 1058104 [2]   Interchess Cvc Malacky
90. Seles Samuel star1000104 [2]   Zs Tribecska Topolcany
91. Belakova Rebeka 1000103 [4]   ZS s MS CI/32 Dubnica
92. Kubikova Nina 1248102 [2]   Ksn Bratislava
93. Horvath Simon 1000101 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
94. Siagi Jakub 1000100 [2]   SZS Cenada Bratislava
95. Durdy Simon 100099 [2]   Zs A Ms Trakovice
96. Laudon Viliam 100098 [2]   Zs Sv Ladislava Topolcany
97. Mitosinka Jozef 100098 [2]   Zs Sv Ladislava Topolcany
98. Licka Daniel 100093 [1]   Gymnazium Bilikova Bratislava
99. Sloboda Rudolf 100092 [3]   Topolciansky Sachovy Klub
100. Kollar Matej 100091 [3]   Zs S Ms Bojnice
101. Kulich Filip 100090 [4]   SK Pov Pohradie
102. Barnas Norbert 100090 [2]   Zs Gessayova Bratislava
103. Cermakova Ema 100090 [3]   Sk Modra
104. Cerepanova Daniela 100088 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
105. Krajci Hugo 100087 [5]   Cvc Vcielka Puchov
106. Silhavy Peter 100087 [4]   Zs s Ms Trakovice
107. Barnasova Simona 108387 [2]   Sk Slovan Bratislava
108. Bartosik Rafael 100086 [2]   Sachovy Klub Holic
109. Kovacik Oliver 100086 [2]   Zs Holleho Topolcany
110. Chobot Adam 100086 [2]   Nitra
111. Antol Dusan 100086 [3]   SK Modra
112. Kapolkova Greta 108983 [2]   Ksn Bratislava
113. Jancovicova Tamara 100082 [2]   Chtelnica
114. Brechtl Samuel 120581 [1]   Tatran Tilgnerka
115. Belakova Anabela 100080 [4]   ZS s MS CI/32 Dubnica
116. Piacek Patrik 100080 [2]   CVC Lanska Pov Bystrica
117. Orolin Lukas 100078 [2]   Zs Sv Ladislava Topolcany
118. Mederlyova Maria 100075 [1]   Sk Levice
119. Bosorad Jan 100074 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra
120. Pongracz Tamas Achilles 100072 [2]   Sk Senec
121. Belan Martin star112172 [1]   Zs Tribecska Topolcany
122. Ulmanova Stela 100070 [1]   Szs Nova Dubnica
123. Adamec Ondrej 100069 [2]   Bratislava
124. Piroska Samuel 118569 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
125. Stanko Michal 108567 [1]   Sk Cifer
126. Nedeliak Oliver 100064 [2]   Bratislavska sachova akademia
127. Katrlik Michal 100064 [1]   Gymnazium Cenada Bratislava
128. Dzivak Jan 100063 [1]   Lokomotiva Trnava
129. Kosecky Sebastian 100063 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
130. Ferenc Erik 100063 [2]   Zs A Ms Trakovice
131. Kaceriak Simon 100062 [2]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
132. Rak Martin 100062 [1]   Bratislavska sachova akademia
133. Angus Andrej 100062 [2]   Zsk Vrbove - Sach
134. Zverka Jakub 100061 [4]   Bratislavska sachova akademia
135. Orolin Tomas 100061 [2]   Zs Sv Ladislava Topolcany
136. Hornik Kamil 100061 [1]   Szs Nova Dubnica
137. Biskupic Adam 100060 [3]   SK Komplet Modranka
138. Hornik Michal 100060 [1]   Szs Nova Dubnica
139. Barat Michal 100060 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
140. Cermak Lukas 100060 [2]   Sachovy Klub Holic
141. Bury Peter 100059 [1]   Tatran Tilgnerka
142. Hamas Martin 116458 [1]   Tatran Tilgnerka
143. Kovacic Martin 100058 [1]   Sskd Nova Dedinka
144. Ducky Adam 100057 [3]   Topolciansky Sachovy Klub
145. Taurani Leisha 100057 [2]   Cvc Vcielka Puchov
146. Lopasovsky Artur 100056 [3]   Sk Komplet Modranka
147. Hrano Maxim 100056 [2]   eSkola Prievidza
148. Buso Peter 100055 [2]   ZS Kubra
149. Kisac Marcel 100053 [2]   ZS Jacovce
150. Ulman Matus 100053 [1]   Szs Nova Dubnica
151. Kajaba Matus 100050 [1]   Bratislavska sachova akademia
152. Nedeliak Matej 100050 [2]   Bratislavska sachova akademia
153. Triasak Michal 100049 [2]   SCVC Laura Dubnica n Vahom
154. Zatko Slavomir 100049 [1]   CVC Lanska Pov Bystrica
155. Spisiak Tomas 100048 [1]   Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely
156. Agszerova Amelia 100048 [2]   Sk Senec
157. Kaufmanova Karin 100047 [2]   Sk Osuske
158. Janota Frantisek 100047 [1]   Szs Gorkeho Skalica
159. Ziak Martin 100047 [1]   Zs Tribecska Topolcany
160. Krivosik Matus 100046 [1]   Tatran Tilgnerka
161. Husar Alex 100046 [3]   SK Hlohovec
162. Kmeto Tomas 100046 [2]   Zs Skultetyho Topolcany
163. Benko Martin 135846 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
164. Toth Tomas 137845 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
165. Novotny Pavol 100045 [2]   Zs Prasice
166. Parizek Ondrej 100045 [1]   Sk Skalica
167. Mederlyova Beata 100044 [1]   Sk Levice
168. Skula David 100044 [1]   Zs Topolova Nitra
169. Merva Oliver 100044 [1]   Tatran Tilgnerka
170. Paholok Adam 111744 [1]   Bratislavska sachova akademia
171. Magdolen Filip 100044 [2]   Zs Sv Ladislava Topolcany
172. Machacek Filip 100044 [1]   Szs Gorkeho Skalica
173. Cutka Pavol 102243 [1]   Bratislavska sachova akademia
174. Zelensky Andrej 100043 [1]   Sk Cifer
175. Matusikova Tereza 100043 [2]   Zs Tribecska Topolcany
176. Husar Filip 100043 [2]   SK Hlohovec
177. Vybiral Jakub 100043 [1]   Tatran Tilgnerka
178. Sykorova Nina 100042 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
179. Svec Samuel 100042 [2]   Sachovy klub Holic
180. Mederly Peter 100041 [1]   MS Kalna n Honom
181. Mato Sebastian 100041 [2]   Sk Doprastav Bratislava
182. Drahos Samuel 100041 [1]   Lokomotiva Trnava
183. Kralik Timotej 100040 [2]   Zs Sv Ladislava Topolcany
184. Hrankova Adela 100040 [1]   Zs Stvorlistok Skalica
185. Krusina Miroslav 100040 [1]   ZSsMS CI Dubnica n/V
186. Teplicky Peter 100039 [1]   Sk Senec
187. Pavelka Jonas 100039 [1]   Szs Cenada Bratislava
188. Kapolkova Alzbeta 100038 [2]   Ksn Bratislava
189. Palka Samuel 138438 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
190. Kocka Michal 100038 [1]   Sskd Nova Dedinka
191. Gasperan Emil 100037 [1]   NSK Nitra
192. Bujnova Karolina 102237 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
193. Richter Michal 100037 [1]   Szs Cenada Bratislava
194. Trencansky Richard 100037 [2]   Zs Holleho Topolcany
195. Kukla Adam 100036 [1]   Sk Hlohovec
196. Valko Viliam 100036 [1]   Szs Gorkeho Skalica
197. Gyurkovics Martin 100036 [2]   Bratislavska sachova akademia
198. Lacsny Natan 139636 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
199. Drabik Filip 100036 [1]   ZS Mladeznicka Puchov
200. Vrazic Anton Tobias 100035 [1]   Topolciansky Sachovy Klub
201. Kovacik Ondrej 100034 [1]   ZS Na dolinach Trencin
202. Matejov Alex 100034 [1]   ZS Topolova
203. Hudec Tomas 100034 [1]   Szs Gorkeho Skalica
204. Sniager Oliver 100034 [1]   Sk Senec
205. Klopcek Matej 100033 [2]   Cvc Junior Bojnice
206. Sindler Radovan 100033 [2]   Cvc Junior Bojnice
207. Klimek Martin 100033 [1]   SK Senec
208. Novansky Filip 100033 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
209. Zilinec Peter 100032 [1]   Dunajska Luzna
210. Simon Samuel 100032 [1]   Tatran Tilgnerka
211. Janota Peter 100032 [1]   Szs Gorkeho Skalica
212. Nagy Patrik 100032 [1]   Zs A Ms Trakovice
213. Lamackova Sarka 100031 [2]   Sukromna Zs Nova Dubnica
214. Holly Marek 100031 [1]   Zs Zavod
215. Tichy Frederik 100031 [1]   Szs Cenada Bratislava
216. Mesarosova Karolina 100031 [1]   Zs Tribecska Topolcany
217. Istok Mario 100030 [3]   Bojnice
218. Martincak Maximilian 100030 [1]   Bratislava
219. Nikodem Jakub 100030 [1]   Zs Tribecska Topolcany
220. Janota Ondrej 100030 [1]   Szs Gorkeho Skalica
221. Majer Jakub 100029 [2]   Sk Handlova
222. Chobot Michael 100029 [1]   Nitra
223. Jelencik Jakub 100029 [1]   Zs Tribecska Topolcany
224. Sedlacek Daniel 100029 [1]   Zs Komenskeho Senica
225. Sochor Roman 100028 [1]   ZS Pruzina
226. Kohut Martin 100027 [1]   Sk Handlova
227. Milata Nikolas 100027 [1]   Tatran Tilgnerka
228. Belak Matus 125427 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
229. Jurkovic Lukas 100026 [1]   CVC Lanska Pov Bystrica
230. Kytlic Darius Marek 100026 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
231. Pavelka Hugo 100026 [1]   Szs Cenada Bratislava
232. Buncek Simon 100026 [1]   Zs A Ms Trakovice
233. Fojtik Adam 100025 [1]   Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely
234. Pazdera Filip 100025 [3]   CVC Bojnice
235. Tichy Gregor 100025 [1]   Szs Cenada Bratislava
236. Ostrovnoy Matviy 100025 [2]   Cvc Junior Bojnice
237. Masarovic Richard 100025 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
238. Benko Tomas 100024 [1]   ZS knieLlaLĄa Pribinu
239. Matuska Sebastian 100024 [2]   Zs Sv Ladislava Topolcany
240. Hajdu Adam 100024 [1]   Bratislavska sachova akademia
241. Kipikasa Samuel Roman 100024 [1]   Cvc Bojnice
242. Richnak Marek 100024 [1]   Tss Trnava Msk Sered
243. Bena Pavol 100023 [3]   ZS s MS Stefanov
244. Karapetsas Angelos 100023 [3]   Kulturne Centrum Kubra Trencin
245. Mesarosova Kolete Viktoria 100023 [2]   Zs Tribecska Topolcany
246. Cech Matej 100023 [1]   CVC Lanska Pov Bystrica
247. Bujnova Dominika 100023 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
248. Stankova Liliana 100023 [2]   Zs Tribecska Topolcany
249. Husar Filip 100023 [1]   SK Hlohovec
250. Juricek Michal 100022 [1]   Szs Gorkeho Skalica
251. Tomko David 100021 [1]   Spojena skola Trencianska Tepla
252. Gersi David 100021 [2]   Zs Tribecska Topolcany
253. Libichova Romana Enya 100020 [5]   SK Komplet Modranka
254. Slavic Marko 100020 [1]   Zs Tribecska Topolcany
255. Skrib Tomas 100020 [1]   Cvc Bojnice
256. Mikulas Ondrej 100020 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
257. Gabrisova Hana Melania 100020 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
258. Remsik Abai 100019 [1]   CVC Lanska Pov Bystrica
259. Kapusnik Ivan 100019 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
260. Gabris Simon 100019 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
261. Sykora Adam 100019 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
262. Hecko Jakub 100019 [1]   Kalokagatia ZS A Merici Trnava
263. Kipikasa Jakub 100018 [1]   Cvc Bojnice
264. Mervova Livia 100018 [1]   Tatran Tilgnerka
265. Hajek Samuel 100018 [1]   ZSsMS CI Dubnica n/V
266. Varga Adam 100018 [1]   NRSA
267. Kmeto Matus 100018 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
268. Briatka Matus 100017 [1]   Cvc Junior Bojnice
269. Mihalik Matej 100017 [2]   Handlova
270. Angelov Phillip 100017 [1]   Cvc Vcielka Puchov
271. Cifersky Adam 100017 [1]   Cifer
272. Jurik Jozef 100016 [1]   ZS a MS Spartakovska Trnava
273. Lepskii Kirill 100016 [1]   Bratislavska sachova akademia
274. Ralbovska Gabriela 100016 [2]   ZS s MS Stefanov
275. Ravas Samuel 100016 [1]   Tatran Tilgnerka
276. Zanovit Samuel 100016 [1]   SKS - ZS sv Svorada a Benedikta Nitra
277. Lichvar Simon 100016 [1]   Cvc Vcielka Puchov
278. Vaclavik Samuel 100015 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
279. Kis Maxim Peter 100015 [1]   Zs Kniezata Pribinu Nitra
280. Ftorekova Eva 100015 [1]   SZS Nova Dubnica
281. Kadela Fedor 100015 [1]   Kruzok Slovan Bratislava
282. Cermak Samuel 100015 [1]   Sachovy klub Holic
283. Jurik Jan 100015 [1]   Gymnazium Angely Merici Trnava
284. Jurik Michal 100015 [1]   Cvc Bojnice
285. Ondruska Ivan 100014 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
286. Tirinda Jonatan 100014 [1]   Sk Senec
287. Holly Martin 100014 [1]   Sachovy klub Holic
288. Rohac Rene 100014 [1]   Zs Holleho Topolcany
289. Balik Samuel 100013 [1]   Tatran Tilgnerka
290. Rohac Adam 100013 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
291. Hrano Alex 100012 [2]   eSkola Prievidza
292. Poruban Andrej 100012 [1]   Scvc Laura Dubnica Nad Vahom
293. Huska Matus 100012 [1]   Cvc Bojnice
294. Sefcikova Liana 100012 [1]   Sachovy Klub Holic
295. Ivan Denis 100012 [1]   SK Holic
296. Kadela Filip Milan 100012 [1]   Kruzok Slovan Bratislava
297. Matovcik Maxim 100011 [1]   SZS Nova Dubnica
298. Kozub Lukas 100011 [1]   Bratislavska sachova akademia
299. Varga Miroslav 100011 [1]   Tatran Tilgnerka
300. Sobolic Matej 100011 [2]   Tatran Tilgnerka
301. Ligas Roman 100011 [1]   ZS Pruzina
302. Balocky David Peter 100010 [1]   ZS Pod Hajom Dubnica n/V
303. Matula Lukas 100010 [2]   Sachovy klub Holic
304. Globa Andriy 100010 [1]   Ksn Bratislava
305. Karaba Rudolf 100010 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
306. Vanis Matus 100010 [1]   Tatran Tilgnerka
307. Ucnik Matej 100010 [1]   Szs Gorkeho Skalica
308. Bielik Michal 100010 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
309. Marko Patrik 100010 [1]   Cvc Prievidza
310. Krajco Adam 100010 [1]   CVC Kalokagatia Trnava
311. Sarvas Matus 100010 [1]   SKS - ZS sv Svorada a Benedikta Nitra
312. Denko Stanislav 10009 [1]   Zs Tribecska Topolcany
313. Karakova Ema 10009 [2]   Cvc Junior Bojnice
314. Smiesko Matej 09 [1]   Deutche schule
315. Rybarik Milos 10008 [1]   Cvc Junior Bojnice
316. Vanco Jakub 10008 [1]   Zs Tribecska Topolcany
317. Sabaj Viktor 10008 [1]   Bratislavska sachova akademia
318. Barta Dominik 10008 [1]   SKS - ZS sv Svorada a Benedikta Nitra
319. Vojtech Patrik 10008 [1]   ZS Sv Jana Bosca Nova Dubnica
320. Jancik James 10008 [1]   Szs Gorkeho Skalica
321. Pivarnik Jakub 10008 [1]   Surovce - neregistrovany
322. Niznik Patrik 10008 [1]   ZS Pruzina
323. Belak Albert 10007 [3]   ZS s MS CI/32 Dubnica n V
324. Remis Oliver 10007 [1]   SK Komplet Modranka
325. Kastil Nicolas 10007 [1]   SZS Nova Dubnica
326. Masar Michal 10007 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
327. Spanik Dusan 10007 [1]   ZS Pruzina
328. Dobrotkova Laura 10007 [2]   Zs Holleho Topolcany
329. Klenovsky Samuel 10007 [1]   ZS Stupava
330. Kollar Tomas 10006 [3]   CVC Bojnice
331. Schmizing Simon 10006 [1]   Zs Tribecska Topolcany
332. Hayden Tomas 10006 [1]   ZS a MS Angely Merici Trnava
333. Fiantokova Natalia 10006 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
334. Rosina Rene 10006 [1]   ZS Pruzina
335. Klacman Alex 10006 [1]   SKS - ZS sv Svorada a Benedikta Nitra
336. Farska Tereza 10006 [1]   Scvc Laura Dubnica Nad Vahom
337. Sintal Samuel 10005 [1]   ZS s MS Anegely Merici Trnava
338. Sinkova Chiara 10005 [1]   ZS J Krala Nova Dubnica
339. Piesecka Vivien 10005 [1]   ZS UNES
340. Ferkova Lucia 10005 [1]   Zs Tribecska Topolcany
341. Szabova Lucia 10005 [1]   Tatran Tilgnerka
342. Rybarik Simon 10005 [1]   Cvc Junior Bojnice
343. Pakozdy Simon 10004 [1]   SCVC Laura
344. Mihalik Adrian 10004 [1]   Zs Tribecska Topolcany
345. Oblozinsky Filip 10004 [1]   Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely Merici
346. Ondruska Ivor 10004 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
347. Kostial David 10004 [1]   SZS Nova Dubnica
348. Hamid Hanka Leila 10004 [1]   Bratislavska sachova akademia
349. Slahucka Oskar 10003 [1]   SK Komplet Modranka
350. Varga Matej 10003 [1]   Tatran Tilgnerka
351. Kasova Bianka 10003 [1]   Prievidza
352. Rybanska Nina 10003 [1]   Scvc Laura Dubnica Nad Vahom
353. Vojtechova Julia 10003 [1]   SKS - ZS sv Svorada a Benedikta Nitra
354. Bucek Martin 10002 [1]   ZS s MS Stefanov
355. Rybarik Marcel 10002 [1]   Cvc Junior Bojnice
356. Domanova Michaela 10002 [1]   SZS Nova Dubnica
357. Hanus Maximilian 10002 [1]   SK Komplet Modranka
358. Petransky Silvio Adam 10002 [1]   Bratislavska sachova akademia
359. Palesova Adela 10002 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
360. Balaz Jakub 10002 [1]   ZS s MS CI/32 Dubnica n V
361. Globa Anastasiya 10002 [1]   Ksn Bratislava
362. Jurkovicova Alexandra 10001 [1]   ZS s MS Stefanov
363. Burianova Dominika 10001 [1]   SCVC Laura
364. Kudri Branislav 10001 [1]   ZS Ruzindol
365. Hok Samuel 10001 [1]   SKS - ZS sv Svorada a Benedikta Nitra
366. Hencelova Kristina 10001 [1]   Cvc Junior Bojnice

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -