Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Sosovickova Jana starstarstarstarstar1386771 [6]   SZS Nova Dubnica
2. Belica Kamil starstarstarstarstarstarstarstar1361769 [6]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
3. Orgon Patrik starstarstarstarstar1172712 [6]   ZS Velkomoravska Trencin
4. Vojtkova Linda Bernadeta starstarstarstarstar1238710 [6]   Sk Komplet Modranka
5. Orgon Jakub starstarstarstar1072688 [6]   ZS Velkomoravska Trencin
6. Kuna Patrik starstar1259669 [6]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
7. Gal Milan starstarstar1000664 [6]   Sachovy Klub Dubravan
8. Zacik Tibor Gregor starstarstar1000662 [6]   Sachovy Klub Dubravan
9. Vastik Lukas star1000649 [6]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
10. Kostelansky Karol starstarstarstarstarstar1112641 [6]   Sk Povazske Podhradie
11. Zverka Peter Samuel star1083623 [6]   Sk Doprastav Bratislava
12. Vastik Tomas star1000611 [6]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
13. Paluska Karol starstar1000605 [6]   Sk Doprastav Bratislava
14. Kosecky Patrik starstar1109596 [6]   ZS sv Don Bosca Topolcany
15. Skreko Igor 1000590 [6]   Sk Komplet Modranka
16. Petrek Dominik starstarstar1313585 [6]   SK Tomasov
17. Svrcek Daniel starstarstarstar1312576 [6]   Sachovy Klub Holic
18. Vojtko Patrik Jan starstar1000571 [6]   Sk Komplet Modranka
19. Magdik Peter 1075554 [6]   Dubnica nad Vahom
20. Sosovickova Martina star1144553 [6]   SZS Nova Dubnica
21. Michalicka Oliver starstarstar1378552 [6]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
22. Krahulcova Martina starstarstar1312544 [6]   Sk Prievidza
23. Sitar Andrej 1078543 [6]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
24. Hudek Simon starstar1277538 [6]   Sk Povazske PodhradieCIS
25. Janik Peter 1164524 [6]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
26. Karapetsas Athanasios 1034513 [6]   Sks Dubnica nad Vahom
27. Kovarikova Maria starstarstar1123510 [6]   Sk Cvc Hurbanovo
28. Novomeska Karin 1080505 [6]   Sk Stefanov
29. Kramar Matus star1212503 [6]   Sk Komplet Modranka
30. Horvath Jan 1221502 [6]   Sk Slovan BratislavaCIS
31. Romanova Ela star1000495 [6]   SZS Gorkeho Skalica
32. Banas Kamil 1232493 [6]   Sk Modra
33. Rakovsky Jakub 1035492 [6]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
34. Bajzova Livia 1298484 [6]   Cvc Vcielka Puchov
35. Volanek Maros 1065475 [6]   SK Povazske Podhradie
36. Kukucka Jakub 1061475 [6]   SK Povazske Podhradie
37. Barnas Michal star1299474 [5]   Sk Slovan Bratislava
38. Horak Viliam star1221469 [6]   Sachovy Klub Holic
39. Zdrazil Patrik 1000467 [6]   Cvc Vcielka Puchov
40. Kukucka Simon 1064463 [6]   SK Povazske Podhradie
41. Bujnova Sara starstarstarstar1048457 [6]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
42. Fajtakova Silvia star1207443 [6]   Interchess Cvc MalackyCIS
43. Janikova Gabriela 1154440 [6]   ZS s MS Centrum II Dubnica nad Vahom
44. Havalda Samuel 1000432 [6]   Ksn Bratislava
45. Babala Martin star1000403 [6]   Zs Tribecska Topolcany
46. Faktor Samuel 1150397 [5]   Sks Dubnica nad Vahom
47. Banas Samuel 1000382 [6]   Sk Modra
48. Fuskova Pavla 1000381 [6]   ZS Benkova Nitra
49. Culak Alex star1000378 [5]   ZS Skultetyho Topolcany
50. Dzivak Jan 1000369 [6]   ZS A Merici Trnava
51. Visvader Kristof star1198369 [4]   Interchess Zs Borsky Mikulas
52. Bacho Kristian 1000364 [6]   Zs Benkova Nitra
53. Kubikova Nina 1127363 [6]   Ksn Bratislava
54. Blaho Jakub star1360356 [5]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
55. Horvathova Hana 1067354 [6]   Sk Slovan Bratislava
56. Zetocha Adela 1107346 [5]   Sk Slovan Bratislava
57. Dubanova Kristina 1000341 [6]   Szs Gorkeho Skalica
58. Holeckova Ema 1071340 [6]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
59. Majtan Roman 1000336 [5]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
60. Balusik Branislav 1000329 [6]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
61. Bochnickova Simona 1000329 [6]   Ksn Bratislava
62. Burian Matej 1000327 [6]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
63. Oruzinsky Juraj 1000325 [6]   Vrbove
64. Durdy Simon star1000319 [6]   ZS a MS Trakovice
65. Malec Nataniel 1000314 [6]   Zs Benkova Nitra
66. Compel Daniel 1000306 [5]   Bratislava
67. Cutka Pavol 1000303 [6]   Bratislavska sachova akademia
68. Dolnik Michal 1000302 [6]   SK Doprastav Bratislava
69. Jurik Dominik 1000302 [6]   ZS Trencianska Turna
70. Dudonova Veronika 1000296 [6]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
71. Paksi Alexander 1000294 [6]   Dubnica nad Vahom
72. Stelbasky Filip 1028294 [6]   Ksn Bratislava
73. Mindek Matus 1237293 [3]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
74. Sebokova Laura 1000290 [6]   Zs Benkova Nitra
75. Sebokova Lea 1000290 [6]   ZS Benkova Nitra
76. Smatana Viktor 1000289 [6]   Dubnica nad Vahom
77. Kosecky Sebastian 1000288 [6]   ZS sv Don Bosca Topolcany
78. Durana Jonas 1000287 [6]   Tatran Tilgnerka
79. Jancovicova Tamara 1000286 [6]   Chtelnica
80. Smatana Tibor 1000271 [6]   Dubnica nad Vahom
81. Mrazik Peter 1000268 [6]   Nitriansky sachovy klub Nitra
82. Letos Alex 1000268 [6]   Dubnica nad Vahom
83. Magdikova Daniela 1000267 [6]   Dubnica nad Vahom
84. Bujnova Karolina 1000261 [6]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
85. Barnasova Simona 1083254 [6]   Sk Slovan Bratislava
86. Cizmar Tomas star1000251 [5]   Bratislavska sachova akademia
87. Buraj Patrik 1000250 [6]   Interchess Zs Borsky Mikulas
88. Rajnicek Adam 1000247 [4]   Sedmerovec
89. Marosi Michal 1000243 [6]   Piaristicka ZS F Hanaka Prievidza
90. Gereg Ondrej 1028243 [5]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
91. Hanzel Artom starstar1111243 [3]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
92. Krakorova Hanka 1000235 [6]   Sk Komplet Modranka
93. Kovacik Oliver 1000232 [5]   ZS J.Holleho Topolcany
94. Piacek Patrik 1000223 [5]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
95. Medvedj Adam 1000220 [5]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
96. Stanko Michal 1100219 [3]   Sk Cifer
97. Barnas Norbert 1000218 [6]   ZS Gessayova Bratislava
98. Ganobcik Miroslav 1364218 [3]   Zsk Vrbove - sach
99. Kaufmanova Karin 1000214 [6]   Sk Osuske
100. Lin Hao 1000214 [4]   SZS Gorkeho Skalica
101. Matula Tomas 1000212 [5]   Sachovy Klub Holic
102. Lakatos Martin 1000212 [4]   Zs Benkova Nitra
103. Malaschitz Teodor 1000206 [6]   ZS Bajkalska Bratislava
104. Drabik Filip 1000202 [4]   ZS Mladeznicka Puchov
105. Cermak Lukas 1000200 [6]   Sachovy Klub Holic
106. Sedlacek Daniel 1000199 [5]   ZS Komenskeho Senica
107. Zelensky Andrej 1000191 [3]   Sk Cifer
108. Tomova Nina 1000190 [6]   Zs A.Kmeta Levice
109. Odler Marek 1055190 [3]   ASK Nitra
110. Nemcova Karin 1000187 [6]   Zs Benkova Nitra
111. Parizek Ondrej 1000183 [4]   Sk SkalicaCIS
112. Sloboda Rudolf 1000182 [6]   ZS Tribecska Topolcany
113. Havaldova Natalia 1000179 [6]   Kruzok Doprastav Bratislava
114. Hyza Michal 1000179 [6]   ZS Petrova Ves
115. Kapolkova Greta 1000176 [6]   Ksn Bratislava
116. Belakova Rebeka 1000174 [6]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
117. Kubis Lukas star1000173 [4]   Zs Benkova Nitra
118. Bartosik Rafael 1000172 [4]   Sachovy Klub Holic
119. Siagi Jakub 1000172 [4]   SZS Cenada Bratislava
120. Romanova Ema 1000172 [3]   Sk Skalica
121. Mederlyova Maria 1000165 [6]   CVC Levice
122. Stefko Filip 1000162 [5]   Sachovy Klub Holic
123. Bobak Alexander 1000161 [6]   ZS Tribecska Topolcany
124. Otepka Peter 1000161 [5]   Interchess Cvc Senica
125. Bujnova Dominika 1000160 [6]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
126. Vozar Adam 1000160 [5]   Interchess Cvc Malacky
127. Cermakova Ema 1000159 [6]   Sk Modra
128. Hajtmanek Igor 1000158 [6]   Zs Benkova Nitra
129. Mederly Jan 1000158 [5]   CVC Levice
130. Gasperan Emil 1000157 [6]   Zs Benkova Nitra
131. Seles Samuel 1000156 [5]   ZS Tribecska Topolcany
132. Adamec Maros 1000153 [3]   Sachovy Klub Dubravan
133. Borsik Tobias 1000150 [4]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
134. Mitosinka Jozef 1000145 [3]   Zs Sv Ladislava Topolcany
135. Vojtas Marek 1000144 [2]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
136. Belakova Anabela 1000142 [6]   Dubnica nad Vahom
137. Havlikova Ema 1000142 [5]   Ks Pezinok
138. Treflik Denis 1000141 [3]   ZS Spartakovska Trnava
139. Suchanova Michaela 1000136 [4]   ZS sv Ladislava Topolcany
140. Tomsikova Alexandra 1000133 [5]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
141. Mederlyova Beata 1000132 [6]   CVC Levice
142. Vybiral Jakub 1000132 [3]   Tatran Tilgnerka
143. Novansky Filip 1000132 [2]   ZS Skultetyho Topolcany
144. Havlik Andrej 1000129 [6]   Ks Pezinok
145. Mesarosova Karolina 1000129 [4]   ZS Tribecska Topolcany
146. Dubravka Juraj 1000125 [5]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
147. Taurani Leisha 1000125 [6]   CVC Vcielka Puchov
148. Dzivak Jozef 1000122 [3]   ZS s MS Angely Merici Trnava
149. Rybiansky Jergus 1000121 [4]   SZS Cenada Bratislava
150. Spacek Andrej 1000121 [3]   Zs Benkova Nitra
151. Walterova Ema 1000121 [2]   Sk Senec
152. Spisiak Tomas 1000117 [5]   Bucany
153. Gardian Frantisek 1000116 [2]   ZS Sv Augustina Povazska Bystrica
154. Pales Richard 1000113 [5]   Zs sv Don Bosca Topolcany
155. Bebjak Matej 1000113 [2]   Zs V.Beniaka Chynorany
156. Urbanova Lilly 1000113 [6]   Zs Benkova Nitra
157. Fordos Filip 1000113 [2]   ZS Topolova Nitra
158. Jankechova Janka 1000110 [6]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
159. Striskova Lucia 1000110 [4]   SZS Cenada Bratislava
160. Bezak Boris 1000108 [2]   Zs V.Beniaka Chynorany
161. Borsik Karol 1000108 [4]   ZS A.Kmeta Levice
162. Janota Frantisek 1000108 [3]   Szs Gorkeho Skalica
163. Certik Jaroslav 1000107 [6]   Tatran Tilgnerka
164. Sahidi Sear 1000107 [2]   Trnava
165. Rajnik Samuel 1000106 [3]   Dubnica nad Vahom
166. Krajci Hugo 1000101 [6]   Cvc Vcielka Puchov
167. Suchon Peter 1000101 [3]   ZS Spartakovska Trnava
168. Orolin Lukas 1000101 [4]   ZS sv Ladislava Topolcany
169. Ducky Adam 1000101 [5]   ZS Tribecska Topolcany
170. Hrankova Adela 1000101 [3]   ZS Stvorlistok Skalica
171. Remen Juraj 1000100 [4]   ZS J.Holleho Topolcany
172. Pechacek Radoslav 100099 [2]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
173. Balaz Jakub 100094 [4]   ZS s MS CI/32 Dubnica
174. Trnka Boris 100094 [3]   CVC Piestany
175. Silhavy Michal 100093 [5]   ZS a MS Trakovice
176. Richnak Marek 100093 [2]   Sk Pri Ou Surovce
177. Oslej Marek star116992 [1]   Interchess Cvc Senica
178. Hamas Martin 100089 [3]   Tatran Tilgnerka
179. Secany Miroslav 100088 [6]   Dubnica nad Vahom
180. Bury Peter 100088 [2]   Tatran Tilgnerka
181. Ulmanova Stela 100087 [1]   Szs Nova Dubnica
182. Lichvar Simon 100086 [3]   Cvc Vcielka Puchov
183. Sykorova Nina 100085 [6]   ZS Benkova Nitra
184. Trencansky Richard 100085 [4]   ZS J.Holleho Topolcany
185. Lidas Roman 100085 [3]   ZS Pruzina
186. Libich Simon 100084 [3]   ZS s MS Hrnciarovce
187. Deanko Samuel 100084 [3]   CVC Piestany
188. Machacek Filip 100083 [3]   Szs Gorkeho Skalica
189. Hornik Kamil 100083 [1]   SZS Nova Dubnica
190. Polak Matej 100082 [4]   Malacky
191. Libich Oliver 100082 [3]   ZS s MS Hrnciarovce
192. Mikita Jakub 100082 [2]   SZS Cenada Bratislava
193. Antol Dusan 100081 [3]   SK Modra
194. Moncman Lukas 100081 [3]   Modranka
195. Ferenc Erik 100080 [3]   Zs A Ms Trakovice
196. Sochor Rudolf 100079 [3]   ZS Pruzina
197. Nedelka Filip 100079 [3]   CVC Piestany
198. Gurican Filip 100078 [4]   ZS Tribecska Topolcany
199. Krajcirik Matej 100078 [3]   CVC Piestany
200. Priputen Simon 100078 [4]   ZS Vancurova Trnava
201. Vavrus Jakub 100078 [1]   ZS a MS Pod hajom Dubnica nad Vahom
202. Kollar Matej 100077 [3]   Sk Prievidza
203. Orolin Tomas 100077 [3]   Zs Sv Ladislava Topolcany
204. Mato Sebastian 100076 [2]   SK Doprastav BratislavaCIS
205. Ulman Matus 100075 [1]   Szs Nova Dubnica
206. Krisko Vladimir 100075 [2]   SK Slovan Bratislava
207. Krbicova Liana 100073 [5]   ZS Petrova Ves
208. Hnanicek Simon 100073 [1]   Szs Nova Dubnica
209. Richter Michal 100073 [2]   SZS Cenada Bratislava
210. Braznik Viktor 100073 [4]   ZS J.Holleho Topolcany
211. Feher Martin 100071 [1]   Modranka
212. Krajcirik Michal 100071 [3]   CVC Piestany
213. Zolvik Miroslav 100071 [1]   SK Cifer
214. Sabo Andrej 100071 [1]   ZS Fatranska Nitra
215. Silhavy Peter 100070 [4]   ZS a MS Trakovice
216. Pavelka Hugo 100070 [2]   SZS Cenada Bratislava
217. Toth Matyas star100069 [2]   Oska Pohronsky Ruskov
218. Kukla Adam 100068 [2]   Sk Hlohovec
219. Magdolen Filip 100068 [4]   ZS sv Ladislava Topolcany
220. Motyciak Tomas 133268 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
221. Piroska Samuel 106967 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
222. Toth Tomas 100066 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
223. Jurik Jan 100066 [1]   ZS Spartakovska Trnava
224. Balsan Maximilian 100066 [4]   Ksn Bratislava
225. Sochor Roman 100066 [3]   ZS Pruzina
226. Bielik Michal 100065 [4]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
227. Valchon Matej 100064 [3]   ZS Benkova Nitra
228. Kravec Samuel 100064 [2]   Nsk Tlmace
229. Kruzliak Damian 100064 [1]   Gymnazium Matky Alexie, Bratislava
230. Tarina Peter 100063 [3]   Zs Tribecska Topolcany
231. Katrusakova Klara 100063 [4]   ZS a MS Trakovice
232. Pcolka Tobias 100062 [4]   ZS A Merici Trnava
233. Csemy Daniel star100062 [1]   Sk Svaty Peter
234. Ostrovnoy Matej 100062 [2]   Prievidza
235. Benko Martin 100062 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
236. Olsovska Alexandra 100062 [1]   ZS Pruzina
237. Plekanec Daniel 100061 [2]   ZS Skultetyho Topolcany
238. Seko Matus 100060 [2]   ZS Pruzina
239. Holicky Tomas 112160 [1]   Lokomotiva Trnava
240. Busik Michal 100060 [2]   ZS Pruzina
241. Sahraoui Samir 100059 [2]   ZS a MS Trakovice
242. Buransky Lukas 100058 [3]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
243. Zudorova Miroslava 100058 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
244. Mikita Ivo 100057 [2]   SZS Cenada Bratislava
245. Boszorad Jan 100057 [2]   Zs Na Horke Nitra
246. Valach Juraj 100057 [4]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
247. Karapetsas Angelos 100056 [6]   Kulturne Centrum Kubra Trencin
248. Krohn Hana 100056 [5]   ZS Vancurova Trnava
249. Adamkovic Patrik 100056 [4]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
250. Klopcek Matej 100055 [4]   Sk Prievidza
251. Storcel Daniel 100055 [3]   Ksn Bratislava
252. Csemy David star100055 [1]   Sk Svaty Peter
253. Slovak Patrik 100055 [2]   Zs V.Beniaka Chynorany
254. Santavy Juraj 100055 [2]   Zruseny Clen, Zruseny
255. Skula Kristian 100055 [1]   ZS Topolova Nitra
256. Stankova Liliana 100054 [3]   Zs Tribecska Topolcany
257. Kytlic Darius Marek 100054 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
258. Pacek Martin 100054 [1]   SZS Nova Dubnica
259. Lacsny Natan 100053 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
260. Liptak Jergus 100053 [1]   Bratislava
261. Bajnok Robert 100053 [3]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
262. Olsovska Anastasia 100053 [1]   ZS Pruzina
263. Sahidi Shabir 100052 [2]   Trnava
264. Mederly Peter 100051 [5]   CVC Levice
265. Tichy Gregor 100051 [2]   SZS Cenada Bratislava
266. Hornik Michal 100051 [1]   SZS Nova Dubnica
267. Formelova Vivien 100051 [2]   Zs Benkova Nitra
268. Stuller Filip 100051 [2]   Zs Benkova Nitra
269. Hlavaty Samuel 100051 [1]   Piaristicke gymnazium Nitra
270. Horecny Jakub 100050 [1]   Zs Kniezata Pribinu Nitra
271. Molnar Michal 100050 [3]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
272. Plsek Adam Benjamin 125950 [1]   CVC Prievidza
273. Majtan Daniel 100049 [2]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
274. Supa Samuel 100049 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
275. Budinaks Juraj 100049 [1]   SZS Gorkeho Skalica
276. Durda Andrej 100049 [1]   Gymnazium Cenada Bratislava
277. Mozola Anton 100048 [2]   Zs V.Beniaka Chynorany
278. Palka Samuel 100047 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
279. Repka Jozef 100047 [2]   SK TJ Slovan Zeliezovce
280. Lepskii Kirill 100046 [2]   Bratislavska sachova akademia
281. Komaromi Maximilian 100046 [4]   CVC Prievidza
282. Hudec Tomas 100046 [2]   Szs Gorkeho Skalica
283. Janota Peter 100045 [3]   Szs Gorkeho Skalica
284. Kavon Adam 118045 [1]   Sk Komplet Modranka
285. Rajnicek Ivan 100045 [1]   Sedmerovec
286. Kaceriak Simon 100044 [2]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
287. Kajaba Matus 100044 [2]   ZS Hubeneho Bratislava
288. Seleng Tomas 113144 [1]   Szs Cenada Bratislava
289. Vrchovsky Jakub 100044 [1]   ZS Sv. Svorada a Benedikta Nitra
290. Fojtik Adam 100043 [3]   ZS A Merici Trnava
291. Gabris Simon 100043 [4]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
292. Feher Alex 100043 [1]   Modranka
293. Kytlic Michal Jan 100043 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
294. Proks Jakub Jan 100042 [2]   ZS A Merici Trnava
295. Eisner Adam 100042 [2]   Zs Benkova Nitra
296. Pavelka Jonas 100041 [2]   SZS Cenada Bratislava
297. Szitas Nicolas 100041 [1]   ZS Zavod
298. Cerenka Andrej 100041 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
299. Ligas Erik 100041 [2]   ZS Pruzina
300. Cerepanova Daniela 100040 [6]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
301. Simon Samuel 100040 [2]   Tatran Tilgnerka
302. Nadasky David 100040 [1]   CVC Kalokagatia Trnava
303. Drahos Samuel 100040 [1]   Lokomotiva Trnava
304. Komora Tomas 100040 [1]   Bratislavska sachova akademia
305. Nagy Patrik 100040 [1]   Zs A Ms Trakovice
306. Szoboszlai Balint 100840 [1]   Sk Pribeta
307. Kapolkova Alzbeta 100039 [5]   KSN Bratislava
308. Brnak Peter 100039 [2]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
309. Bajza Pavol 100039 [1]   Cirkevne CVC Belusa
310. Motyciakova Paula 118339 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
311. Belak Matus 100039 [2]   ZS Sv. Svorada a Benedikta Nitra
312. Minjarik Matus 100039 [2]   ZS Sv Augustina Povazska Bystrica
313. Halamka Patrik 100039 [1]   Szs Cenada Bratislava
314. Vajsabel Lukas 100038 [3]   Zs Benkova Nitra
315. Sagat Jakub 100038 [1]   SZS Nova Dubnica
316. Sekera Maximilian 100038 [1]   SK Komplet Modranka
317. Hammad Samuel 100038 [1]   ZS Sv. Svorada a Benedikta Nitra
318. Gaspar Patrik 100037 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
319. Lubina Ivan 100037 [1]   Trencin
320. Holly Marek 100037 [1]   ZS Zavod
321. Krivosik Matus 100036 [1]   Tatran Tilgnerka
322. Matuska Sebastian 100036 [2]   Zs Sv Ladislava Topolcany
323. Hostak Peter 100036 [1]   Sachovy kruzok Trencianska Tepla
324. Gaborova Karin 100036 [1]   ZS Kolinany
325. Hecko Jakub 100036 [1]   CVC Kalokagatia Trnava
326. Krajci Damian 100036 [1]   Kruzok Slovan Bratislava
327. Hrano Maxim 100035 [1]   E-skola Prievidza
328. Skandik Martin 100035 [1]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
329. Filova Lenka 100035 [2]   ZS s MS Centrum II Dubnica nad Vahom
330. Miskolci Jakub 100035 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
331. Gallo Gabriel 119535 [1]   Sk Levice
332. Rakayova Zuzana 100034 [1]   Piaristicke gymnazium Nitra
333. Rubaninsky Filip 100033 [1]   ZS s MS Hrnciarovce
334. Buncek Simon 100033 [2]   Zs A Ms Trakovice
335. Klestincova Natalia 100033 [1]   Zs Derera Malacky
336. Zatko Robert 100033 [1]   ZS Skultetyho Topolcany
337. Seko Frederik 100033 [1]   ZS Pruzina
338. Valko Viliam 100033 [2]   SZS Gorkeho Skalica
339. Barat Michal 100032 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
340. Haban Alexander 100032 [1]   ZS a MS Pod hajom Dubnica nad Vahom
341. Slavic Marko 100030 [4]   ZS Tribecska Topolcany
342. Iakovlyeva Sofia 100030 [1]   Bratislavska Sachova Akademia
343. Janota Ondrej 100030 [3]   Szs Gorkeho Skalica
344. Torac Kristian 100029 [1]   Sk Hlohovec
345. Kurtha Oliver 100029 [2]   Sk Doprastav Bratislava
346. Navratil Adam 100029 [1]   ZŠ Cífer
347. Jurik Jozef 100028 [1]   MS Madunice
348. Vranka Filip 100028 [1]   ZS a MS Pod hajom Dubnica nad Vahom
349. Janota Eduard 100028 [3]   Szs Gorkeho Skalica
350. Mervova Livia 100028 [3]   Tatran Tilgnerka
351. Kusy Rudolf 100028 [1]   Kruzok Slovan Bratislava
352. Kacikova Michaela 100028 [1]   ZS Lysa pod Makytou
353. Osuch Lukas 100027 [1]   5 ZS Dubnica n V
354. Jurcisin Samuel 100027 [1]   Sk Doprastav Bratislava
355. Dermek Jan 100027 [1]   Zs Kniezata Pribinu Nitra
356. Tarnek Richard 100027 [1]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
357. Gardian Filip 100027 [2]   ZS Sv Augustina Povazska Bystrica
358. Gyoni Gergely 119027 [1]   Sk Pribeta
359. Kurthyova Viktoria 100027 [1]   Borsky MikulasCIS
360. Kovac Nicolas 100027 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
361. Zavodny Pavol 100027 [1]   CVC Brezova pod Bradlom
362. Plekanec Marcel 100026 [2]   ZS Skultetyho Topolcany
363. Bley Matus 100026 [1]   ZS Spartakovska Trnava
364. Skula David 100025 [1]   ZS Topolova Nitra
365. Merva Oliver 100025 [3]   Tatran Tilgnerka
366. Angus Andrej 100025 [3]   Zsk Vrbove - sach
367. Dujsik Radko 103925 [1]   SZS Gorkeho Skalica
368. Sindler Radovan 100024 [2]   ZS Bojnice
369. Mikulas Ondrej 100024 [3]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
370. Strisko Matej 100024 [1]   SZS Cenada Bratislava
371. Niznik Patrik 100024 [2]   ZS Pruzina
372. Csemy Pavol 100024 [1]   Sk Svaty Peter
373. Laudon Lukas 100023 [2]   Zs Sv Ladislava Topolcany
374. Rak Martin 100023 [1]   Bratislavska sachova akademia
375. Lakota Jan 100023 [1]   Bratislavska sachova akademia
376. Ondruska Ivan 100022 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
377. Hajek Samuel 100022 [1]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
378. Ondruska Ivor 100021 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
379. Maruniak Viktor 100021 [1]   ZS Hronske Klacany
380. Gabrisova Hana Melania 100021 [2]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
381. Ivan Matus 100021 [1]   Zs Benkova Nitra
382. Nema Sebastian 100021 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
383. Zelman Miroslav 100020 [2]   Zs Benkova Nitra
384. Nemeth Lubos 100020 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
385. Angelov Phillip 100020 [1]   Cvc Vcielka Puchov
386. Kralik Timotej 100020 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
387. Palugyai Bence 100020 [1]   Sk Pribeta
388. Burak Alex 100020 [1]   Zs Sv. Frantiska Bratislava
389. Pestun Matus 100020 [1]   ZS Vancurova Trnava
390. Kristof Jan 100019 [2]   Sk Levice
391. Bohman Lukas 100019 [1]   ZS A Merici Trnava
392. Petrekova Marianna 100019 [2]   Tomasov
393. Viveiros Cristino 100019 [2]   Interchess Zs Borsky Mikulas
394. Stiavnicky Ivan 100018 [1]   ZS Vancurova Trnava
395. Jankovic Erik 100018 [1]   Interchess Zs Borsky Mikulas
396. Kovac Adam 100017 [2]   ZS Hronske Klacany
397. Laluha Jan 100017 [1]   Tatran Tilgnerka
398. Batkova Julia 100017 [1]   Szs Gorkeho Skalica
399. Holecka Roman 100017 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
400. Presinsky Adam 100017 [1]   ZS Na Horke Nitra
401. Pucikova Natalia 100017 [1]   ZS Ruzindol
402. Minjarikova Michaela 100016 [2]   ZS Sv Augustina Povazska Bystrica
403. Horecny Martin 100016 [1]   Zs Kniezata Pribinu Nitra
404. Galad Oliver 100016 [1]   CVC Kalokagatia Trnava
405. Lanza Matej 100016 [1]   Sk Nafta Gbely
406. Sochorova Anna 100016 [3]   ZS Pruzina
407. Vrba Miroslav 100016 [1]   CVC Vcielka Puchov
408. Paska Martin 100016 [2]   ZS Pruzina
409. Zahorcsek Ferenc 100016 [1]   SK Pribeta
410. Bojnanska Viktoria 100016 [1]   ZS s MS Dvorniky
411. Janosik Adam 100015 [1]   ZS sv Ladislava Topolcany
412. Urbanova Lilian 100015 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
413. Vojtech Patrik 100015 [1]   Spojena Skola sv. Jana Bosca Nova Dubnica
414. Adamek Alexander 100015 [1]   Tatran Tilgnerka
415. Jindra Dominik 100015 [1]   ZS Vancurova Trnava
416. Kochan Richard 100014 [4]   Zs Benkova Nitra
417. Sinkovicova Nina 100014 [3]   ZS Benkova Nitra
418. Nedeliak Oliver 100014 [2]   ZS Hubeneho Bratislava
419. Zatko Slavomir 100014 [1]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
420. Mackay Gabriel 100014 [1]   Piaristicke gymnazium Nitra
421. Ipser Peter 100014 [1]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
422. Kacinec Michal 100014 [1]   ZS a MS Trakovice
423. Halabrin Jergus 100014 [1]   CVC Brezova pod Bradlom
424. Lopasovsky Artur 100013 [1]   SK Komplet Modranka
425. Gemelova Sofia 100013 [2]   ZS Spartakovska Trnava
426. Mako David 100013 [1]   ZS Topolova Nitra
427. Salapugina Alexandra 100012 [1]   SZS Nova Dubnica
428. Kasova Bianka 100012 [2]   E-Skola Prievidza
429. Kapusnik Ivan 100012 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
430. Kralik Marco 100012 [1]   ZS Na Horke Nitra
431. Svihorikova Ema 100012 [1]   ZS s MS Dvorniky
432. Pakozdy Simon 100011 [3]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
433. Ungvarsky Cyril 100011 [1]   SZS Cenada Bratislava
434. Biskupic Adam 100011 [1]   CVC Kalokagatia Trnava
435. Spanik Dusan 100011 [2]   ZS Pruzina
436. Bakic David 100011 [1]   CVC Kalokagatia Trnava
437. Boussenna Zenedean 100011 [1]   Zs Kniezata Pribinu Nitra
438. Ucnik Matej 100011 [2]   SZS Gorkeho Skalica
439. Masar Michal 100010 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
440. Kazimir Radovan 100010 [1]   ZS Spartakovska Trnava
441. Formelova Lillian 100010 [1]   Zs Benkova Nitra
442. Ostertagova Maria 100010 [1]   Gymnazium Bilikova Bratislava
443. Agszer Amelia 10009 [1]   ZS A. Molnara Senec
444. Fumac Fedor 10009 [1]   Zs Kniezata Pribinu Nitra
445. Ferdova Ema 10009 [1]   Zs Zeliezovce
446. Csaladi Norbert 10009 [1]   ZS VJM Zeliezovce
447. Rancso Adam 10008 [1]   SK Pribeta
448. Galambos Gabriel 10008 [1]   CVC Levice
449. Odkladal Martin 10008 [1]   ZS Spartakovska Trnava
450. Sekera David 10008 [1]   ZS Spartakovska Trnava
451. Kuzma Michal 10008 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
452. Kucerova Zuzana 10008 [1]   Tatran Tilgnerka
453. Tichy Frederik 10008 [1]   Szs Cenada Bratislava
454. Slamka Filip 10007 [2]   ZS Tribecska Topolcany
455. Sefcikova Liana 10007 [3]   Sachovy Klub Holic
456. Pitron Martin 10007 [1]   ZS Tribecska Topolcany
457. Polak Vladimir 10007 [2]   ZS Petrova Ves
458. Galba Branislav 10007 [1]   Bratislavska sachova akademia
459. Bobula Dominik 10007 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
460. Triasak Michal 10007 [1]   CVC Laura Dubnica nad Vahom
461. Kosik Martin 10007 [1]   SK Pribeta
462. Kipikasa Samuel Roman 10007 [1]   Sk Prievidza
463. Rusnak Hugo Felix 10007 [1]   ZS Lysa pod Makytou
464. Huska Matus 10006 [1]   ZS Bojnice
465. Hnat Anton 10006 [1]   ZS A Merici Trnava
466. Osuch Filip 10006 [1]   5 ZS Dubnica n V
467. Kovac Samuel 10006 [1]   Piestany
468. Chudy Maximilian 10006 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
469. Minarikova Simona 10006 [1]   ZS s MS Dvorniky
470. Halasz Adam 10006 [1]   Zs Zeliezovce
471. Kharchenko Anna 10006 [1]   Zs Komenskeho Senica
472. Burak Erik 10006 [1]   Zs Sv. Frantiska Bratislava
473. Buraj Max 10006 [1]   SZS Gorkeho Skalica
474. Hrusovsky Peter 10005 [1]   ZS Benkova Nitra
475. Valentova Sophia 10005 [2]   Ksn Bratislava
476. Kipikasa Jakub 10005 [1]   Sk Prievidza
477. Fedorisin Tadeas 10005 [1]   ZS A Merici Trnava
478. Storcel Tobias 10005 [2]   SPMNDaG Teplicka Bratislava
479. Cech Matej 10005 [2]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
480. Schneider Dominik 10005 [1]   Bratislavska sachova akademia
481. Machacek Dominik 10005 [2]   Zs Zeliezovce
482. Peruzekova Maria 10005 [1]   Sk Hlohovec
483. Fojtik Marko 10005 [2]   Belusa
484. Smolen Sebastian 10005 [1]   Zs Benkova Nitra
485. Toth Eszter 10005 [1]   ZS Pohronsky Ruskov
486. Majer Jakub 10005 [1]   SK Handlova
487. Jurikova Anna 10005 [1]   ZS Spartakovska Trnava
488. Zovcak Samuel 10005 [1]   Zs Zeliezovce
489. Lukacovicova Simona 10005 [1]   SK Modra
490. Ondirkova Lenka 10005 [1]   SZS Gorkeho Skalica
491. Kiss Oliver 10004 [1]   ZS Bojnice
492. Jurkovic Lukas 10004 [1]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
493. Danovsky Matus 10004 [1]   ZS s MS Angely Merici Trnava
494. Kiss Maxim 10004 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
495. Juricek Michal 10004 [1]   Szs Gorkeho Skalica
496. Adamec Ondrej 10004 [1]   Bratislava
497. Trhan Timotej 10004 [1]   CVC Levice
498. Gardian Anton 10004 [1]   Zs V.Beniaka Chynorany
499. Holly Matej 10004 [1]   SZS Cenada Bratislava
500. Ostertagova Katarina 10004 [1]   SZS Cenada Bratislava
501. Desat Filip 10004 [1]   ZS Pohronsky Ruskov
502. Bujnova Kristina 10004 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
503. Lakatos Adrian 10004 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
504. Vanco Viktor 10003 [1]   Kruzok Doprastav Bratislava
505. Aitner Ivan 10003 [1]   Zs Benkova Nitra
506. Moravcikova Alexandra 10003 [1]   Zs Jana Zemana Nova Bana
507. Mazar Matej 10003 [1]   SZS Cenada Bratislava
508. Benefi Zoltan 10003 [2]   Zs Zeliezovce
509. Gombik Marek 10003 [1]   CVC Kalokagatia Trnava
510. Pukancik Adam 10003 [1]   CVC Malacky
511. Bubenik Peter Nikolas 10003 [1]   Sachovy kruzok Trencianska Tepla
512. Gersi Jakub 10003 [1]   SK Nitra
513. Zacikova Tereza 10003 [1]   Zs Sv. Frantiska Bratislava
514. Ebnerova Klaudia 10003 [2]   SZS Gorkeho Skalica
515. Pekarova Sofia 10002 [2]   CVC Prievidza
516. Letos Ondrej 10002 [1]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
517. Bohman Dominik 10002 [1]   ZS A Merici Trnava
518. Peruzek Jakub 10002 [1]   Sk Hlohovec
519. Yagoubiova Laila 10002 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
520. Kratky Jakub 10002 [1]   ZS Dobsinskeho Prievidza
521. Cermak Samuel 10002 [1]   Sachovy klub Holic
522. Bujna Matus 10002 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
523. Janis Martin 10002 [1]   SZS Nova Dubnica
524. Bozik Benjamin 10002 [1]   Zs V.Beniaka Chynorany
525. Mucha Matus 10002 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
526. Masar David 10002 [1]   ZS a MS Trakovice
527. Zakutansky Vladimir 10002 [1]   SZS Gorkeho Skalica
528. Kacikova Alexandra 10001 [1]   ZS Lysa pod Makytou
529. Fumac Vincent 10001 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
530. Pargac Adam 10001 [1]   Zs Tribecska Topolcany
531. Peniasko Roman 10001 [1]   ZS Bojnice
532. Barkoczi Martin 10001 [1]   ZS Spartakovska Trnava
533. Plastiak Jakub 10001 [1]   Zs Benkova Nitra
534. Hudecova Margareta 10001 [1]   ZS Vancurova Trnava
535. Galambos David 10001 [1]   CVC Levice
536. Kascak Vincent 10001 [1]   Modra
537. Stupavsky Gabriel 10001 [1]   Interchess Zs Borsky Mikulas
538. Hroncokova Lea 10001 [1]   Zs Benkova Nitra
539. Kolnik Tomas 10001 [1]   ZS a MS Trakovice

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -