Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Stred  |  C08 Stred  |  C11 Stred  |  C14 Stred  |  D08 Stred  |  D11 Stred  |  D14 Stred
1. Strapec Lukas starstarstarstar1196669 [6]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
2. Zumrik Lukas starstarstarstarstar1393594 [6]   Tsc - Msk Martin
3. Kapitulcin Jakub 1259523 [6]   CVC Zilina
4. Cirska Nina 1064504 [6]   CVC Zilina
5. Kapitulcin Matej star1142502 [6]   CVC Zilina
6. Cerven Samuel 1270489 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
7. Devera Simon starstar1387482 [5]   CVC Zilina
8. Simalcikova Sara starstarstar1035481 [6]   Osk Renop Liptovska Tepla
9. Durovka Marek starstar1051466 [6]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
10. Carnecka Stella starstar1290455 [5]   CVC ZilinaCIS
11. Deverova Petra 1285431 [6]   CVC Zilina
12. Hreus Simon star1206426 [5]   CVC ZilinaCIS
13. Kusy Adam 1034423 [6]   CVC Liptovsky Mikulas
14. Haasova Timea 1109384 [6]   Sk Rajec
15. Gollner Martin 1041378 [6]   Liptovska sachova skola
16. Dorusa Simon 1000377 [6]   CVC Zilina
17. Goc Matus 1102362 [6]   Liptovska sachova skola
18. Zbin Viktor star1208358 [5]   CVC ZilinaCIS
19. Holestiakova Nina 1039345 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca
20. Priechodsky Radovan star1395298 [2]   TJ Tatran Zakamenne
21. Malgotova Anna 1111293 [5]   CVC Zilina
22. Elias Simon 1036292 [5]   CVC Zilina
23. Carnecky Viliam 1237291 [5]   CVC Zilina
24. Devera Matus 1000287 [6]   CVC Zilina
25. Mrmusova Magdalena 1125267 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca
26. Slivon Stanislav 1097259 [4]   Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
27. Jurky Marian 1174256 [2]   ZS Vasilov
28. Obrocnikova Barbora 1181253 [4]   CVC Zilina
29. Janicek Jakub 1059242 [5]   CVC Zilina
30. Gregus Alexander 1000218 [5]   CVC Zilina
31. Dibdiak Lubomir 1061207 [3]   Tj Tatran Zakamenne
32. Baranek Benjamin 1186203 [2]   Tj Slovan Rajecke Teplice
33. Park Geonha 1000195 [3]   CVC Zilina
34. Bulej Matej 1121193 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca
35. Park Yumin 1000190 [3]   CVC Zilina
36. Benicky Jakub Simon star1077186 [3]   Sk Brezno
37. Obrocnikova Viktoria 1081186 [3]   CVC ZilinaCIS
38. Cernansky Jan 1122185 [2]   Tj Slovan Rajecke Teplice
39. Kosut Daniel 1000184 [2]   ZS Slnecna Namestovo
40. Sulgan Igor 1000180 [2]   Tj Slavia Caissa Cadca
41. Pitak Patrik 1000179 [6]   CVC Zilina
42. Polak Jakub 1000177 [3]   ZS Slnecna Namestovo
43. Murin Dominik 1000176 [2]   TJ Tatran Zakamenne
44. Porhajas Matus 1070176 [3]   Sk Brezno
45. Wiesenganger Lukas 1000175 [4]   Martin
46. Cervenova Janka 1000172 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
47. Toth Ondrej 1000171 [4]   CVC Zilina
48. Kosut David 1000152 [2]   ZS Slnecna Namestovo
49. Jasurek Filip 1000150 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca
50. Novosad Daniel 1000150 [1]   ZS Or Lesna
51. Schmiesterova Kamila 1132149 [1]   CVC ZilinaCIS
52. Zvoda Matej 1000147 [4]   TSS Martin
53. Turon Jozef 1092146 [1]   ZS Or Lesna
54. Dibdiak Anton 1026144 [1]   TJ Tatran Zakamenne
55. Brisak Simon 1000143 [1]   TJ Tatran Zakamenne
56. Sevcik Ondrej 1209142 [3]   ZS Clementisova KNM
57. Beloritova Nikola 1000142 [1]   ZS Or Lesna
58. Kusa Stela 1037139 [3]   CVC Liptovsky MikulasCIS
59. Bernatak Richard 1000137 [1]   TJ Tatran Zakamenne
60. Klimcikova Nina 1000136 [1]   TJ Tatran Zakamenne
61. Murinova Nina 1000134 [2]   TJ Tatran Zakamenne
62. Vrablova Mariana 1000134 [1]   TJ Tatran Zakamenne
63. Sumihora Tobias 1000132 [1]   TJ Tatran Zakamenne
64. Vojtasak Patrik 1000131 [1]   ZS Slnecna Namestovo
65. Kocurova Valeria 1000130 [1]   TJ Tatran Zakamenne
66. Sochuliak Marek 1000128 [1]   TJ Tatran Zakamenne
67. Vecerek Samuel 1000127 [1]   TJ Tatran Zakamenne
68. Kolencik Lukas 1000126 [1]   TJ Tatran Zakamenne
69. Jurgos Samuel 1000126 [3]   Osk Liskova
70. Sivcak Michal 1000124 [1]   TJ Tatran Zakamenne
71. Madlenak Matus 1000123 [3]   ZS Slnecna Namestovo
72. Portalova Zaneta 1000123 [1]   ZS Rabca
73. Koval Matej 1000118 [2]   TJ Tatran Zakamenne
74. Dzirbik Tomas 1000118 [3]   CVC Zilina
75. Vaclav Patrik 1000117 [1]   TJ Tatran Zakamenne
76. Podstavkova Andrea 1000116 [1]   ZS Or Lesna
77. Kosutova Diana 1000115 [2]   ZS Slnecna Namestovo
78. Kakus Oliver 1000115 [1]   Tj Tatran Zakamenne
79. Buliak Marek 1000113 [1]   TJ Tatran Zakamenne
80. Bolibruch Pavol 1000112 [1]   TJ Tatran Zakamenne
81. Slusnakova Eliska 1000111 [4]   ZS s MS Liptovska Tepla
82. Vaclavova Ema 1000111 [1]   TJ Tatran Zakamenne
83. Hurak Timotej 1000110 [1]   TJ Tatran Zakamenne
84. Urban Dominik 1000109 [1]   TJ Tatran Zakamenne
85. Balko Marek 1000108 [4]   ZS s MS Liptovska Tepla
86. Poltakova Edita 1000108 [1]   TJ Tatran Zakamenne
87. Jakubjak Andrej 1000108 [1]   TJ Tatran Zakamenne
88. Milan Simon 1000107 [3]   ZS Lucky
89. Staskovan Adam 1000105 [2]   Tj Slavia Caissa Cadca
90. Kendera Martin 1000104 [4]   ZS s MS Liptovska Tepla
91. Sivcakova Agata 1000104 [1]   TJ Tatran Zakamenne
92. Zlatos Tomas 1000102 [1]   TJ Tatran Zakamenne
93. Mrekaj Tomas 1000100 [1]   TJ Tatran Zakamenne
94. Polak Samuel 1000100 [2]   ZS Namestovo
95. Dorusa Matus 100099 [6]   CVC Zilina
96. Florek Kristian 100099 [1]   TJ Tatran Zakamenne
97. Kubanik Erik 100098 [1]   TJ Tatran Zakamenne
98. Majera Maros 101897 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca
99. Vrican Martin 100097 [2]   Sk Rajec
100. Lassakova Tatiana 100097 [1]   TJ Tatran Zakamenne
101. Kurnavkova Nikola 100096 [1]   TJ Tatran Zakamenne
102. Plaskur Markus 100095 [1]   TJ Tatran Zakamenne
103. Srogon Roderik 100094 [1]   TJ Tatran Zakamenne
104. Mikova Miriam 100094 [2]   ZSsMS Cierne Vysny koniec
105. Bukna Erik 100093 [1]   TJ Tatran Zakamenne
106. Penak Tibor 100092 [1]   TJ Tatran Zakamenne
107. Kondela Milan 100090 [1]   TJ Tatran Zakamenne
108. Sivcak Matej 100089 [1]   TJ Tatran Zakamenne
109. Revajova Timea 100088 [1]   TJ Tatran Zakamenne
110. Janotak Michal 100087 [1]   TJ Tatran Zakamenne
111. Pokusa Branislav Anton 100086 [2]   ZS Novot
112. Lassak Stefan 100086 [1]   TJ Tatran Zakamenne
113. Murin Lukas 100083 [2]   TJ Tatran Zakamenne
114. Kondela Kristian 100083 [1]   TJ Tatran Zakamenne
115. Kolencik Lukas 100082 [1]   TJ Tatran Zakamenne
116. Balun Mario 100081 [1]   TJ Tatran Zakamenne
117. Martaus Jakub 100080 [1]   TJ Tatran Zakamenne
118. Gonsorova Dominika 100079 [1]   TJ Tatran Zakamenne
119. Hudec Nikolas 100078 [1]   TJ Tatran Zakamenne
120. Zakopcan Daniel 100078 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca
121. Kosper Jan 100078 [2]   KSS Rajec
122. Iglarova Lucia 100077 [1]   TJ Tatran Zakamenne
123. Vrabel Kristian 100076 [1]   TJ Tatran Zakamenne
124. Molko Andrej 100076 [3]   CVC Zilina
125. Majerova Ema 100076 [2]   Tj Slavia Caissa Cadca
126. Kovacova Maria 100075 [4]   ZS s MS Liptovska Tepla
127. Jakubjakova Nikola 100075 [1]   TJ Tatran Zakamenne
128. Bris Timotej 100074 [1]   TJ Tatran Zakamenne
129. Klokocik Alex 100073 [1]   TJ Tatran Zakamenne
130. Ganobcik Samuel 100073 [2]   ZS Namestovo
131. Durcov Martin 100073 [1]   Sk Garde Cvc Detva
132. Rajnicek Ivan 100073 [2]   Sedmerovec
133. Janeckova Marika 100072 [1]   TJ Tatran Zakamenne
134. Godis Boris 100071 [1]   TJ Tatran Zakamenne
135. Cernakova Jana 100070 [1]   CVC Ziar n Hronom
136. Miko Patrik 100070 [2]   ZSsMS Cierne Vysny koniec
137. Koval Peter 100070 [1]   TJ Tatran Zakamenne
138. Srogon Mario 100069 [1]   TJ Tatran Zakamenne
139. Sedlacek Hugo 100069 [3]   Sk Brezno
140. Laslop Simon 112369 [1]   Sk Mladost Neslusa
141. Vecerek Andrej 100068 [1]   TJ Tatran Zakamenne
142. Barcaj Andrej 100068 [1]   ZS MRS Lucenec
143. Bielik Eduard 100067 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
144. Mrekaj Jakub 100066 [1]   TJ Tatran Zakamenne
145. Laffers Jakub 100066 [1]   Cis Premium
146. Boba Kristian 107365 [1]   Tsc - Msk Martin
147. Mrekaj Lukas 100065 [1]   TJ Tatran Zakamenne
148. Jesensky Boris 100064 [2]   TJ Drazkovce
149. Ballo Filip 100064 [1]   Ftc Filakovo
150. Drunek Richard 100063 [1]   TJ Tatran Zakamenne
151. Mikolajcik Lukas 100062 [1]   TJ Tatran Zakamenne
152. Ksendzulak David 100061 [1]   TJ Tatran Zakamenne
153. Tothova Katarina 100060 [4]   CVC Zilina
154. Vojtassak Samuel 100060 [1]   TJ Tatran Zakamenne
155. Magdikova Daniela 100060 [2]   PruskĂ©
156. Duda Filip 100059 [2]   ZS Radvanska BB
157. Ruzova Valeria 100059 [2]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
158. Mordac Daniel 100059 [1]   TJ Tatran Zakamenne
159. Graus Oliver 100058 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
160. Seliga Denis 100058 [1]   TJ Tatran Zakamenne
161. Liska Richard 100058 [2]   CVC Zilina
162. Mikus Alexander 100057 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
163. Paverova Barbora 100057 [3]   Turcianske Teplice
164. Janetova Rebeka 100057 [1]   TJ Tatran Zakamenne
165. Kovac Juraj 100056 [1]   TJ Tatran Zakamenne
166. Kurnavkova Nina 100055 [1]   TJ Tatran Zakamenne
167. Kovacik Jergus 100055 [3]   Liptovska sachova skola
168. Poltak Maros 100054 [2]   TJ Tatran Zakamenne
169. Buliak Martin 100054 [1]   TJ Tatran Zakamenne
170. Mikusova Martina 100054 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
171. Ovsak Lubos 100053 [1]   TJ Tatran Zakamenne
172. Kovalova Dominika 100052 [1]   TJ Tatran Zakamenne
173. Kirkpatrick Nicholas Cody 100052 [2]   Tj Slavia Caissa Cadca
174. Vojtassak Timotej 100051 [1]   TJ Tatran Zakamenne
175. Iglar Marian 100050 [1]   TJ Tatran Zakamenne
176. Hos Timotej 100050 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla
177. Tokar Martin 100050 [1]   ZS MRS Lucenec
178. Molkova Tereza 100049 [3]   CVC Zilina
179. Uhrik Branislav 100049 [1]   ZS MRS Lucenec
180. Kosperova Sara 100049 [2]   KSS Rajec
181. Kondela Matej 100049 [1]   TJ Tatran Zakamenne
182. Sumihorova Adriana 100048 [1]   TJ Tatran Zakamenne
183. Mojzita Adrian 100048 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
184. Roncak Peter 100047 [1]   TJ Tatran Zakamenne
185. Cic Marek 100047 [1]   TJ Tatran Zakamenne
186. Gruchala Jozef 100045 [1]   TJ Tatran Zakamenne
187. Ragan Martin 100045 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
188. Florkova Rebeka 100044 [1]   TJ Tatran Zakamenne
189. Glejtek Samuel 100043 [1]   TJ Tatran Zakamenne
190. Buco Oliver 100043 [2]   ZS Lucky
191. Grofcik Jakub 100042 [1]   TJ Tatran Zakamenne
192. Skocik Samuel 100041 [1]   ZS Rabca
193. Gabris Roman 116741 [1]   Gymnazium Cadca
194. Zliechovec Michal 100040 [1]   CVC Ziar n Hronom
195. Mrekaj Peter 100040 [1]   TJ Tatran Zakamenne
196. Poole Alex 100040 [1]   Tsc - Msk Martin
197. Ondriga Matej 100039 [1]   TJ Tatran Zakamenne
198. Barta Vladimir 100039 [1]   ZS SC Sl Lupca
199. Serdel Patrik 100038 [1]   TJ Tatran Zakamenne
200. Berkova Agata 100038 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
201. Samajova Silvia 100038 [1]   ZS Clementisova KNM
202. Plaskur Marek 100037 [1]   TJ Tatran Zakamenne
203. Biever Patrik 100037 [1]   B Bystrica
204. Likavec Samuel 100037 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla
205. Sevcik Jakub 100037 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla
206. Kozel David 100036 [1]   ZS MRM L Mikulas
207. Zatkuliak Gregor 100036 [1]   TJ Tatran Zakamenne
208. Suchanek Filip 100035 [1]   TJ Tatran Zakamenne
209. Tokarova Patricia 100035 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
210. Laslopova Juliana 100035 [1]   CVC Neslusa
211. Jendrasik Matej 100034 [1]   TJ Tatran Zakamenne
212. Haluskova Sabina 100034 [2]   ZS Radvanska BB
213. Molko Matus 100034 [2]   CVC Zilina
214. Zeman Samuel 100033 [1]   Sk Postoj.Sk Kremnica
215. Mundier Kristian 100033 [1]   Tj Tatran Zakamenne
216. Morova Jaroslava 100031 [1]   ZS Radvanska BB
217. Dibdiakova Katarina 100031 [1]   TJ Tatran Zakamenne
218. Kacmarcikova Vanesa 100031 [2]   SK Junior CVC B Bystrica
219. Rebrosova Linda 100030 [2]   Tj Slavia Caissa Cadca
220. Szuperak Filip Marko 100030 [1]   Liptovska sachova skola
221. Kovalik Lukas 100030 [1]   TJ Tatran Zakamenne
222. Roncak Adam 100030 [1]   TJ Tatran Zakamenne
223. Nikodemova Ivana 100030 [2]   TSC-MSK Martin
224. Vrtena Daniel 100028 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca
225. Srogonova Darina 100028 [1]   TJ Tatran Zakamenne
226. Simko Stefan 100028 [1]   CVC Ziar n Hronom
227. Hreus Tomas 100028 [1]   ZS Martinska Zilina
228. Benus Damian 100028 [1]   TJ Tatran Zakamenne
229. Kavec Denis 100028 [1]   ZS Rajec
230. Zvoda Marek 100027 [3]   TSS Martin
231. Korenko Jakub 100027 [1]   CZS Dobreho pastiera
232. Ondriga Michal 100026 [1]   TJ Tatran Zakamenne
233. Kosper Ondrej 100026 [2]   KSS Rajec
234. Gjabel Juraj 100026 [1]   ZS Martinska Zilina
235. Bajo Juraj 100026 [1]   TJ Tatran Zakamenne
236. Strapec Tomas 100025 [2]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
237. Mojzis Michal 100025 [1]   ZS SC Sl Lupca
238. Slivka Samuel 100025 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca
239. Cvapkova Klara 100025 [1]   CVC Turzovka
240. Mrocek Mikulas 100024 [2]   TJ Tatran Zakamenne
241. Mrekaj Damian 100024 [1]   TJ Tatran Zakamenne
242. Pavlisinova Julia 100024 [1]   CVC Turzovka
243. Slivka Martin 100023 [2]   TJ Slavia Caissa Cadca
244. Jurikova Daniela 100023 [1]   Garde Detva
245. Kuchtak Tobias 100023 [1]   TJ Tatran Zakamenne
246. Vencel Patrik 100023 [1]   Sk Postoj.Sk Kremnica
247. Cernansky Martin 100022 [1]   Tj Slovan Rajecke Teplice
248. Holestiakova Lubana 100022 [1]   Tj Slavia Caissa Cadca
249. Blasko Lukas 100022 [1]   ZS Clementisova KNM
250. Lassak Lukas 100021 [1]   TJ Tatran Zakamenne
251. Zbojek Jakub 100021 [1]   CVC Turzovka
252. Tokar Tomas 100021 [1]   ZS MRS Lucenec
253. Sustiak Peter 100021 [1]   CZS Dobreho pastiera
254. Janeta Timotej 100020 [2]   TJ Tatran Zakamenne
255. Vlkolinska Adela 100020 [3]   MSK L Hradok
256. Jurik Filip 100020 [1]   Garde Detva
257. Ivaskova Zuzana 100020 [1]   TJ Drazkovce
258. Roncak Andrej 100020 [1]   TJ Tatran Zakamenne
259. Cirsky Lubor 100019 [2]   CVC Zilina
260. Janeta Simon 100019 [1]   TJ Tatran Zakamenne
261. Durkac Tomas 100019 [1]   CVC Turzovka
262. Petrzel Alex 100019 [1]   CVC Ziar n Hronom
263. Roncakova Veronika 100018 [1]   TJ Tatran Zakamenne
264. Molko Simon 100018 [2]   CVC Zilina
265. Tasar Dominik 100018 [1]   CVC Turzovka
266. Sochulakova Vanesa 100018 [1]   TJ Tatran Zakamenne
267. Hlavac Richard 100017 [1]   ZS SC Sl Lupca
268. Danovsky Patrik 100017 [2]   TSS Martin
269. Zanovit Filip 100016 [1]   CVC Zilina
270. Fidrich Patrik 100016 [2]   TSS Martin
271. Miso Adrian 100016 [1]   ZS Rajec
272. Gregusova Klara 100016 [1]   CVC Turzovka
273. Wandelt Viliam Gabriel 100015 [2]   Tj Slavia Caissa Cadca
274. Tokarcik Marcus 100015 [2]   TSS Martin
275. Scamba Lukas 100015 [1]   EZS L Mikulas
276. Florkova Ema 100015 [1]   TJ Tatran Zakamenne
277. Janeckova Lenka 100014 [1]   TJ Tatran Zakamenne
278. Papol Adam 100014 [1]   CVC Turzovka
279. Gondasova Patricia 100014 [1]   ZS MRS Lucenec
280. Makuch Emil 100013 [1]   TJ Tatran Zakamenne
281. Kotula Matus 100013 [1]   Gymnazium Cadca
282. Kocurova Klara 100012 [1]   TJ Tatran Zakamenne
283. Seredy Jakub 100012 [1]   ZS SC Sl Lupca
284. Kovac Maros 100011 [1]   ZS s MS Liptovska Tepla
285. Dubovska Ema 100011 [1]   SK Junior CVC B Bystrica
286. Kurnavkova Sofia 100011 [1]   TJ Tatran Zakamenne
287. Slastanova Timea 100010 [1]   ZS SC Sl Lupca
288. Fujak Jakub 100010 [1]   CVC Turzovka
289. Geris Elias 100010 [1]   ZS Janka Krala LM
290. Priechodska Lenka 100010 [1]   TJ Tatran Zakamenne
291. Stricova Julia 10009 [1]   MS Stonozka LM
292. Stauderova Alica 10009 [2]   CVC Zilina
293. Poltak Alex 10009 [2]   TJ Tatran Zakamenne
294. Brisova Jazmina 10009 [1]   TJ Tatran Zakamenne
295. Jang Yoel 10009 [1]   CVC Zilina
296. Stopjak Radoslav 10009 [1]   Tj Slavia Caissa Cadca
297. Vrzgula Michal 10009 [1]   Tj So Lucky
298. Kubasova Miroslava 10008 [1]   TJ Tatran Zakamenne
299. Durka Vladimir 10008 [1]   ZS SC Sl Lupca
300. Papaj Aurel 10008 [1]   Liptovska Sachova Skola
301. Skalda Samuel 10008 [1]   Sk Postoj.Sk Kremnica
302. Blanarova Hana 10007 [1]   ZS SC Sl Lupca
303. Cerchlan Adam 10007 [1]   CVC Turzovka
304. Danovska Timea 10006 [2]   TSS Martin
305. Rusek Michal 10006 [1]   Liptovska Sachova Skola
306. Kim Wuoyoung 10006 [1]   CVC Zilina
307. Pruzinska Martina 10006 [1]   CVC Ziar n Hronom
308. Supica Peter 10006 [1]   CVC Turzovka
309. Misik Tomas 10005 [1]   ZS Janka Krala LM
310. Solivaj Jan 10005 [1]   
311. Resutikova Sona 10005 [1]   TJ Tatran Zakamenne
312. Pekara Lubko 10005 [1]   ZS Rajec
313. Bella Alexander 10005 [1]   ZS s MS Liptovska Tepla
314. Rackova Sofia 10004 [1]   CVC Neslusa
315. Benusova Vanesa 10004 [1]   TJ Tatran Zakamenne
316. Macak Dominik 10004 [1]   ZS Rajec
317. Wandelt Dominik Valentin 10004 [1]   Tj Slavia Caissa Cadca
318. Balazec Alex 10004 [1]   Liptovska Sachova Skola
319. Durnikova Terezia 10003 [1]   CVC Turzovka
320. Tichy Simon 10003 [1]   ZS Radvanska BB
321. Muller Magdalena 10003 [1]   ZS Evj L Mikulas
322. Betakova Katarina 10003 [1]   TJ Tatran Zakamenne
323. Cisarikova Nina 10002 [1]   CVC Turzovka
324. Slizova Martina 10002 [1]   CVC Neslusa
325. Tkacik Michal 10002 [1]   ZS s MS Liptovska Tepla
326. Cernansky Jurko 10002 [1]   KSS Rajec
327. Mrekajova Ema 10002 [1]   TJ Tatran Zakamenne
328. Horvat Alexander 10002 [1]   ZS Lucky
329. Racak Michal 10001 [1]   SK Brezno
330. Bolibruchova Lucia 10001 [1]   TJ Tatran Zakamenne
331. Michaliskova Viktoria 10001 [1]   CVC Turzovka
332. Kukanova Dominika 10001 [1]   CVC Ziar n Hronom

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -