Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Stred  |  C08 Stred  |  C11 Stred  |  C14 Stred  |  D08 Stred  |  D11 Stred  |  D14 Stred
1. Sustek Adam starstarstarstarstar1331714 [6]   ZS s MS Zakamenne
2. Sadiku Matus star1342689 [6]   Tj Mladost Zilina
3. Lukac Jakub starstarstarstarstarstarstarstarstarstar1189670 [6]   Zs Radvanska Banska BystricaCIS
4. Hreus Simon starstar1217662 [6]   Tj Mladost ZilinaCIS
5. Zumrik Lukas starstarstarstarstarstarstarstarstar1263659 [6]   Tsc - Msk Martin
6. Priechodsky Radovan star1282625 [6]   ZS s MS Zakamenne
7. Zumrik Marek starstarstarstarstarstar1194573 [6]   Tsc - Msk Martin
8. Jurky Marian star1238555 [6]   ZS s MS Zakamenne
9. Zbin Viktor 1229553 [6]   Tj Mladost ZilinaCIS
10. Devera Simon 1000521 [6]   Tj Mladost Zilina
11. Holestiakova Nina 1122514 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
12. Weis Jakub star1268507 [6]   Sk Opevnenie Banska Stiavnica
13. Klimek Martin 1134506 [6]   Tj Mladost Zilina
14. Zelnik Simon starstarstar1220499 [6]   ZS Pieninska Banska Bystrica
15. Simalcikova Sara 1059475 [6]   Osk Renop Liptovska Tepla
16. Kapitulcin Jakub 1217466 [6]   Tj Mladost Zilina
17. Mrmusova Magdalena 1282452 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
18. Cirska Nina 1000446 [6]   Tj Mladost Zilina
19. Bulej Matej 1000445 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
20. Carnecky Viliam 1232444 [6]   Tj Mladost Zilina
21. Deverova Petra 1000426 [6]   Tj Mladost Zilina
22. Kapitulcin Matej 1062411 [6]   Tj Mladost Zilina
23. Carnecka Stella starstar1222401 [5]   Tj Mladost ZilinaCIS
24. Schmiesterova Kamila 1083390 [6]   Tj Mladost ZilinaCIS
25. Strapec Lukas 1000389 [6]   ZS Dumbierska Banska Bystrica
26. Kosper Jan 1000385 [6]   Sk Rajec
27. Cerven Samuel 1037384 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
28. Slivon Stanislav 1000380 [6]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto
29. Gollner Martin 1000351 [6]   Liptovska sachova skola
30. Dibdiak Lubomir 1000340 [5]   ZS s MS Zakamenne
31. Samajova Silvia 1000324 [5]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto
32. Holestiakova Lubana 1118318 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
33. Dibdiak Anton 1000301 [6]   ZS s MS Zakamenne
34. Horvath Simon 1000300 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
35. Dzirbik Tomas 1000296 [6]   Tj Mladost Zilina
36. Kulich Daniel 1000290 [6]   Tj Slovan Rajecke Teplice
37. Machovcakova Eliska 1206286 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca
38. Malgotova Anna 1000283 [6]   Tj Mladost Zilina
39. Sulgan Igor 1000280 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca
40. Devera Matus 1000276 [6]   Tj Mladost Zilina
41. Durovka Marek 1000272 [6]   ZS Dumbierska Banska Bystrica
42. Dorusa Simon 1000271 [6]   Tj Mladost Zilina
43. Kusa Stela star1132256 [5]   Cvc Liptovsky MikulasCIS
44. Kocurova Valeria 1000248 [6]   ZS s MS Zakamenne
45. Klimcikova Nina 1000243 [6]   ZS s MS Zakamenne
46. Janicek Jakub 1000242 [6]   Tj Mladost Zilina
47. Elias Simon 1000238 [6]   Tj Mladost Zilina
48. Sevcik Ondrej 1000227 [5]   MKSS SK Kysucke Nove Mesto
49. Kusy Adam 1040227 [6]   CVC Liptovsky Mikulas
50. Jasurek Filip 1000223 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca
51. Kosperova Sara 1000221 [6]   KSS Rajec
52. Hurakova Terezia 1000216 [5]   ZS s MS Zakamenne
53. Boba Kristian 1103207 [6]   Tsc - Msk Martin
54. Janec Jakub 1127205 [3]   Sachovy Klub Mladost Neslusa
55. Sirovatka Jakub 1014205 [2]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto
56. Kakus Oliver 1000191 [6]   ZS s MS Zakamenne
57. Laslop Simon 1123181 [3]   Sachovy Klub Mladost Neslusa
58. Obrocnikova Barbora 1153180 [3]   Tj Mladost Zilina
59. Turon Jozef star1092179 [1]   ZS s MS Oravska Lesna
60. Haasova Timea 1000176 [6]   ZS Lipova Rajec
61. Staskovan Adam 1000172 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca
62. Jurgos Samuel star1000170 [4]   Osk Liskova
63. Laucek Jakub 1000165 [3]   Tsc - Msk Martin
64. Goc Matus 1000163 [6]   Liptovska sachova skola
65. Mundier Kristian 1000157 [3]   ZS s MS Zakamenne
66. Brisak Simon 1000155 [2]   Zs S Ms Zakamenne
67. Vojtasak Patrik 1000151 [1]   ZS Slnecna Namestovo
68. Majerova Ema 1000146 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca
69. Kurnavkova Nikola 1000145 [3]   ZS s MS Zakamenne
70. Murin Dominik 1000143 [3]   ZS s MS Zakamenne
71. Slusnakova Eliska 1000141 [6]   ZS s MS Liptovska Tepla
72. Lukacik Matej 1000140 [3]   CZS Dobreho pastiera Zilina
73. Vecerkova Barbora 1000139 [2]   ZS s MS Zakamenne
74. Polak Samuel 1000138 [1]   ZS Slnecna Namestovo
75. Likavec Samuel 1000137 [5]   ZS s MS Liptovska Tepla
76. Novosad Daniel 1000133 [1]   ZS s MS Oravska Lesna
77. Psocikova Lea 1085132 [2]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto
78. Vaclav Patrik 1000131 [1]   ZS s MS Zakamenne
79. Kosut Daniel 1000130 [1]   ZS Slnecna Namestovo
80. Kuhejda Frantisek 1000129 [1]   ZS s MS Oravska Lesna
81. Plackova Dominika 1020128 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca
82. Olbert Marek ml 1000126 [1]   ZS s MS Oravska Lesna
83. Mieres Metod 1000124 [3]   CZS Dobreho pastiera Zilina
84. Hmira Adam 1000124 [1]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto
85. Urban Dominik 1000123 [1]   ZS s MS Zakamenne
86. Dvorsky Marek 1000121 [1]   ZS s MS Bobrov
87. Kosut David 1000120 [1]   ZS Slnecna Namestovo
88. Ratica Matej 1000119 [1]   ZS Slnecna Namestovo
89. Obrocnikova Viktoria 1067119 [2]   Tj Mladost ZilinaCIS
90. Murinova Nina 1000118 [3]   ZS s MS Zakamenne
91. Vrablova Mariana 1000118 [1]   ZS s MS Zakamenne
92. Iglarova Jana 1000117 [1]   ZS s MS Zakamenne
93. Polak Jakub 1000116 [1]   ZS Slnecna Namestovo
94. Janik Tadeas 1000114 [1]   ZS s MS Zakamenne
95. Olbert Marek st 1000113 [1]   ZS s MS Oravska Lesna
96. Lassak Stefan 1000110 [1]   ZS s MS Zakamenne
97. Mateas Branislav 1000109 [1]   ZS s MS Oravska Lesna
98. Pojezdala Patrik 1000107 [1]   ZS s MS Oravska Lesna
99. Smolar Pavol 1000107 [1]   ZS s MS Oravska Lesna
100. Kovacik Jergus 1000106 [5]   Liptovska sachova skola
101. Kanos Adam 1000106 [3]   ZS s MS Pohorela
102. Palesova Alexandra 1000104 [1]   ZS s MS Zakamenne
103. Gura Lukas 1000103 [1]   ZS s MS Zakamenne
104. Penak Tibor 1000102 [1]   ZS s MS Zakamenne
105. Sumihora Tobias 1000101 [1]   ZS s MS Zakamenne
106. Murin Tomas 1000101 [2]   CVC Havranske Banska Bystrica
107. Tlucak Robert 1000101 [3]   ZS s MS Pohorela
108. Bris Jan 100098 [1]   ZS s MS Zakamenne
109. Sochuliak Marek 100097 [1]   ZS s MS Zakamenne
110. Janetova Rebeka 100096 [1]   ZS s MS Zakamenne
111. Lipovsky Tomas 100095 [1]   ZS s MS Bobrov
112. Vojtassak Samuel 100094 [1]   ZS s MS Zakamenne
113. Bomba Peter 100093 [1]   ZS s MS Bobrov
114. Habovsiakova Laura 100092 [1]   ZS Slnecna Namestovo
115. Bolibruch Pavol 100091 [1]   ZS s MS Zakamenne
116. Plastiak Filip 100091 [1]   ZS s MS Bobrov
117. Buda Ondrej 100891 [3]   CVC Liptovsky Mikulas
118. Struhar Matus 100091 [3]   Osk Liskova
119. Janik Tobias 100089 [1]   ZS s MS Zakamenne
120. Vaclavova Ema 100088 [1]   ZS s MS Zakamenne
121. Milan Simon 100088 [5]   ZS Lucky
122. Szuperak Filip Marko 100087 [4]   Liptovska Sachova Skola
123. Toth Ondrej 100087 [5]   Tj Mladost Zilina
124. Koval Peter 100087 [1]   ZS s MS Zakamenne
125. Kondela Milan 100087 [1]   ZS s MS Zakamenne
126. Janotak Michal 100085 [1]   ZS s MS Zakamenne
127. Porhajas Matus 100085 [2]   Sk Brezno
128. Godis Boris 100084 [4]   ZS s MS Zakamenne
129. Hurak Timotej 100084 [1]   ZS s MS Zakamenne
130. Jaros Simon 100084 [4]   CZS Dobreho pastiera Zilina
131. Martaus Jakub 100083 [4]   Zs S Ms Zakamenne
132. Seliga Denis 100083 [1]   ZS s MS Zakamenne
133. Vecerek Samuel 100082 [1]   ZS s MS Zakamenne
134. Laslopova Juliana 100081 [3]   Sachovy Klub Mladost Neslusa
135. Divulit Adam 100081 [2]   Skola u Filipa Banska Bystrica
136. Buco Oliver 100081 [5]   ZS Lucky
137. Florek Kristian 100081 [1]   ZS s MS Zakamenne
138. Strakova Laura 100080 [1]   ZS s MS Zakamenne
139. Vernickova Michaela 100079 [1]   ZS s MS Zakamenne
140. Sivcak Michal 100078 [1]   ZS s MS Zakamenne
141. Mikus Alexander 100077 [3]   ZS Dumbierska Banska Bystrica
142. Murin Lukas 100077 [3]   CVC Banska Bystrica
143. Blasko Michal 100077 [3]   Zs Radvanska Banska Bystrica
144. Bielik Eduard 100076 [2]   CVC Havranske Banska Bystrica
145. Iglarova Lucia 100075 [1]   ZS s MS Zakamenne
146. Kapicakova Lucia star131874 [1]   Ftc Filakovo
147. Buliak Marek 100074 [1]   ZS s MS Zakamenne
148. Drunek Richard 100073 [1]   ZS s MS Zakamenne
149. Lassakova Tatiana 100072 [1]   ZS s MS Zakamenne
150. Sevcik Jakub 100071 [4]   ZS s MS Liptovska Tepla
151. Jakubcjakova Nikola 100071 [1]   ZS s MS Zakamenne
152. Kubizna Michal 100070 [1]   ZS s MS Zakamenne
153. Hos Timotej 100069 [4]   ZS s MS Liptovska Tepla
154. Cernansky Jan 100068 [1]   Tj Slovan Rajecke Teplice
155. Chabada Matus 100068 [1]   ZS Narnia Banska Bystrica
156. Mrekaj Lukas 100067 [1]   ZS s MS Zakamenne
157. Majera Maros 101866 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca
158. Kozel David 100066 [2]   Liptovska sachova skola
159. Svincakova Adriana 100066 [1]   ZS s MS Zakamenne
160. Mrekaj Jakub 100065 [1]   ZS s MS Zakamenne
161. Ondrasek Lubomir 100065 [2]   Sachovy Klub Mladost Neslusa
162. Baranek Benjamin 100065 [1]   Tj Slovan Rajecke Teplice
163. Melichova Livia 100065 [3]   3.ZS Detva
164. Sumihorova Adriana 100064 [1]   ZS s MS Zakamenne
165. Ksendzulak David 100063 [1]   ZS s MS Zakamenne
166. Benus Damian 100062 [1]   ZS s MS Zakamenne
167. Hudec Nikolas 100062 [1]   ZS s MS Zakamenne
168. Spirec Jakub 100062 [2]   Sachovy Klub Mladost Neslusa
169. Kubizna Dominik 100060 [1]   ZS s MS Zakamenne
170. Sivcak Matej 100059 [1]   ZS s MS Zakamenne
171. Janeckova Marika 100058 [1]   ZS s MS Zakamenne
172. Mandak Hugo 100058 [1]   ZS Moskovska Banska Bystrica
173. Berkova Agata 100057 [3]   CVC Banska Bystrica
174. Mrekaj Damian 100057 [1]   ZS s MS Zakamenne
175. Kondela Kristian 100056 [1]   ZS s MS Zakamenne
176. Kondela Matej 100055 [1]   ZS s MS Zakamenne
177. Panik Tadeas 100055 [2]   Sk Slovan Nova Bana
178. Klimkova Adela 100054 [4]   Tj Mladost Zilina
179. Mrekaj Peter 100054 [1]   ZS s MS Zakamenne
180. Balun Mario 100053 [1]   ZS s MS Zakamenne
181. Poltak Rastislav 100052 [1]   ZS s MS Zakamenne
182. Grec Jan Alexander 135652 [1]   Ftc Filakovo
183. Baer David 100052 [1]   ZS S. Cambela Slovenska Lupca
184. Jendrasik Matej 100051 [1]   ZS s MS Zakamenne
185. Balko Marek 100050 [5]   ZS s MS Liptovska Tepla
186. Bukna Erik 100050 [1]   ZS s MS Zakamenne
187. Gonsorova Dominika 100049 [1]   ZS s MS Zakamenne
188. Zlatos Tomas 100048 [1]   ZS s MS Zakamenne
189. Saxa Simon 100048 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica
190. Schmidt Filip 100048 [2]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
191. Florkova Natalia 100047 [1]   ZS s MS Zakamenne
192. Gregusova Dominika 100047 [1]   Tj Mladost Zilina
193. Lichy Jakub 100046 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica
194. Sivcakova Agata 100046 [1]   ZS s MS Zakamenne
195. Kondelova Karin 100045 [1]   ZS s MS Zakamenne
196. Kovacova Maria 100045 [6]   ZS s MS Liptovska Tepla
197. Kondela Adrian 100044 [1]   ZS s MS Zakamenne
198. Kossuth Lukas 100044 [3]   Liptovska sachova skola
199. Dzurik Adam 100044 [1]   ZS S. Cambela Slovenska Lupca
200. Rusnak Matej 100044 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina
201. Janeta Timotej 100043 [1]   ZS s MS Zakamenne
202. Gazur Dominik 100043 [2]   Sk Orlova Pohorela
203. Lukacko Jakub 100043 [1]   ZS S. Cambela Slovenska Lupca
204. Bris Timotej 100042 [1]   ZS s MS Zakamenne
205. Janeckova Lenka 100041 [1]   ZS s MS Zakamenne
206. Kugler Peter 100041 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca
207. Barta Vladimir 100041 [1]   ZS S. Cambela Slovenska Lupca
208. Poltak Marek 100040 [1]   ZS s MS Zakamenne
209. Vankova Veronika 100040 [1]   ZS Spojova Banska Bystrica
210. Kosper Ondrej 100039 [6]   KSS Rajec
211. Revajova Timea 100039 [1]   ZS s MS Zakamenne
212. Lukacik Andrej 100039 [2]   CZS Dobreho pastiera Zilina
213. Vojtko Peter 100039 [1]   ZS s MS Pohorela
214. Vojtassak Timotej 100038 [1]   ZS s MS Zakamenne
215. Toth Matus 100038 [3]   ZS Okolicne
216. Povalova Tereza 100038 [2]   ZS S. Cambela Slovenska Lupca
217. Ivanka Samuel 100038 [1]   Tj Mladost ZilinaCIS
218. Panak Jan 100038 [1]   ZS Narnia Banska Bystrica
219. Florkova Rebeka 100037 [1]   ZS s MS Zakamenne
220. Lukacik Adam 100037 [3]   ZS Okolicne
221. Durana Tomas 100037 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca
222. Vrabel Joachim 100036 [1]   ZS s MS Zakamenne
223. Gregus Alexander 100036 [1]   Tj Mladost Zilina
224. Bartok Jakub 100036 [1]   ZS Janova Lehota
225. Benicky Jakub Simon 117636 [1]   Sk Stodola Brezno
226. Mrekajova Maria 100035 [1]   ZS s MS Zakamenne
227. Bursa Samuel 100035 [4]   ZS s MS Liptovska Tepla
228. Machakova Gabika 100035 [1]   ZS Janova Lehota
229. Plaskur Marek 100034 [1]   ZS s MS Zakamenne
230. Dibdiakova Katarina 100034 [1]   ZS s MS Zakamenne
231. Holla Ester 100034 [1]   ZS Narnia Banska Bystrica
232. Kendera Martin 100033 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla
233. Ruzova Valeria 100033 [2]   Zs Radvanska Banska Bystrica
234. Polec Timotej 100032 [1]   ZS s MS Zakamenne
235. Bodor Patrik 100032 [1]   ZS Janova Lehota
236. Poltak Maros 100031 [1]   ZS s MS Zakamenne
237. Chladny Martin 100031 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica
238. Tothova Katarina 100030 [5]   Tj Mladost Zilina
239. Kovalova Dominika 100030 [1]   ZS s MS Zakamenne
240. Lisuch Maros 100030 [1]   ZS Lubietova
241. Bajo Juraj 100029 [1]   ZS s MS Zakamenne
242. Marton Michal 100029 [1]   Tj Mladost Zilina
243. Kakus Maximilian 100029 [1]   Tj Mladost Zilina
244. Ondriga Matej 100028 [1]   ZS s MS Zakamenne
245. Jabrocka Noemi 100028 [1]   ZS Moskovska Banska Bystrica
246. Kolencik Lukas 100027 [1]   ZS s MS Zakamenne
247. Pekara Lubomir 100027 [1]   ZS Lipova Rajec
248. Serdel Patrik 100026 [1]   ZS s MS Zakamenne
249. Cervenova Janka 100026 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
250. Kucera Robert 100026 [1]   Tj Mladost Zilina
251. Mojzita Adrian 100026 [1]   ZS Bakosova Banska Bystrica
252. Martinka Timotej 100025 [1]   ZS Lipova Rajec
253. Ovsak Lubos 100025 [1]   ZS s MS Zakamenne
254. Trubiansky Gabriel 100024 [1]   ZS Narnia Banska Bystrica
255. Roncak Adam 100024 [1]   ZS s MS Zakamenne
256. Kavec Daniel 100024 [1]   KSS Rajec
257. Janosik Michal 100024 [1]   Czs Dobreho Pastiera Zilina
258. Polach Lukac 100023 [1]   ZS Janova Lehota
259. Roncak Mikulas 100023 [1]   ZS s MS Zakamenne
260. Durcak Martin 100022 [1]   ZS s MS Zakamenne
261. Vlkolinska Adela 100022 [3]   Liptovsky Hradok
262. Pulis Matej 100022 [1]   Tj Mladost Zilina
263. Sedlacek Hugo 110222 [1]   Sk Stodola Brezno
264. Zvoda Matej 100021 [3]   MSA Martin
265. Gruchala Marian 100021 [1]   ZS s MS Zakamenne
266. Stronerova Dominika 100021 [1]   ZS S. Cambela Slovenska Lupca
267. Kubasova Miroslava 100020 [1]   ZS s MS Zakamenne
268. Tokarova Patricia 100020 [2]   Zs Radvanska Banska Bystrica
269. Oberuc Maros 100020 [3]   ZS Okolicne
270. Zachar Tomas 100020 [1]   ZS Dumbierska Banska Bystrica
271. Roncakova Veronika 100019 [1]   ZS s MS Zakamenne
272. Tkacik Michal 100019 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla
273. Illes Panka 100019 [1]   FTC Filakovo
274. Kutny Jakub 100019 [1]   ZS Lubietova
275. Mikulik Samuel 100019 [1]   CVC Zilina
276. Suchanek Filip 100018 [1]   ZS s MS Zakamenne
277. Kucera Samuel 100018 [1]   ZS Moskovska Banska Bystrica
278. Abaffy Andrej 100018 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina
279. Janotakova Monika 100017 [1]   ZS s MS Zakamenne
280. Kubina Matej 100017 [1]   ZS Martinska Zilina
281. Halaj Martin 100017 [1]   ZS Moskovska Banska Bystrica
282. Vrican Martin 100017 [1]   SK Rajec
283. Skarvada Jakub 100016 [1]   ZS Moskovska Banska Bystrica
284. Jonek Tobias 100016 [1]   KSS Rajec
285. Roncakova Michaela 100016 [1]   ZS s MS Zakamenne
286. Strakova Sofia Klara 100015 [1]   ZS s MS Zakamenne
287. Demo Patrik 100015 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica
288. Jamnicky Mario 100015 [3]   ZS Okolicne
289. Skorvanek Jakub 100015 [1]   ZS Lipova Rajec
290. Sykora Juraj 100015 [1]   Liptovska sachova skola
291. Kakos Michal 100014 [1]   ZS Rajec
292. Zlukyova Bibiana 100014 [2]   Sk Orlova Pohorela
293. Janetova Klara 100014 [1]   ZS s MS Zakamenne
294. Dudas Mirko 100014 [1]   Sk Orlova Pohorela
295. Brisova Sabina 100013 [1]   ZS s MS Zakamenne
296. Skuta Samuel 100013 [1]   Sachovy Klub Mladost Neslusa
297. Trubianska Laura 100013 [1]   ZS Narnia Banska Bystrica
298. Stano Branislav 100013 [1]   ZS Hany Zelinovej Vrutky
299. Slivka Samuel 100012 [1]   TJ Slavia Caissa Cadca
300. Laslopova Natalia 100012 [1]   ZS Neslusa
301. Fusko Samuel 100012 [1]   ZS Rajec
302. Boor Dominik 100012 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica
303. Graus Oliver 100012 [1]   CVC Havranske Banska Bystrica
304. Feketikova Karin 100012 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla
305. Cic Marek 100012 [1]   ZS s MS Zakamenne
306. Lucivnak Marcel 100011 [1]   ZS s MS Zakamenne
307. Rebrosova Linda 100011 [2]   Tj Slavia Caissa Cadca
308. Ragan Martin 100011 [1]   ZS S Moysesa Banska Bystrica
309. Ostrolucky Marek 100011 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica
310. Placek Jan 100011 [1]   Tj Slavia Caissa Cadca
311. Ondriga Michal 100010 [1]   ZS s MS Zakamenne
312. Horvath Emanuel 100010 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca
313. Simko Juraj 100010 [1]   ZS Moskovska Banska Bystrica
314. Rybarova Lubica 100010 [1]   KSS Rajec
315. Slimak Jakub 100010 [1]   OSK Liskova
316. Murcin Marek 100010 [1]   CVC Banska Bystrica
317. Brisova Jazmina 10009 [1]   ZS s MS Zakamenne
318. Mikulcik Tomas 10009 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica
319. Buliak Leo 10009 [1]   ZS s MS Liptovska Tepla
320. Davidik Filip 10009 [1]   ZS Lipova Rajec
321. Stopjak Radoslav 10009 [1]   Tj Slavia Caissa Cadca
322. Nanova Sofia 10009 [1]   ZS Lubietova
323. Goc Simon 10008 [2]   Liptovska sachova skola
324. Janigova Samanta 10008 [1]   ZS s MS Zakamenne
325. Baksa Martin 10008 [1]   Sk Orlova Pohorela
326. Hartansky Adam 10008 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica
327. Filo Marek 10008 [1]   ZS RajecCIS
328. Dorusa Matus 10007 [4]   TJ Mladost Zilina
329. Gruchala Jozef 10007 [1]   ZS s MS Zakamenne
330. Seredy Jakub 10007 [1]   ZS S. Cambela Slovenska Lupca
331. Zidek Michal 10007 [1]   ZS Lipova Rajec
332. Macek Anton 10007 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina
333. Slivka Martin 10006 [1]   TJ Slavia Caissa Cadca
334. Roncak Mathias 10006 [1]   ZS s MS Zakamenne
335. Palus Patrik 10006 [1]   Sk Orlova Pohorela
336. Heinrichova Terezia 10006 [1]   ZS Narnia Banska Bystrica
337. Buliak Tobias 10006 [1]   ZS s MS Liptovska Tepla
338. Mrocek Mikulas 10005 [1]   ZS s MS Zakamenne
339. Christov Daniel 10005 [1]   ZS Janova Lehota
340. Jonek Pavol 10005 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina
341. Strapec Tomas 10004 [1]   CVC Havranske Banska Bystrica
342. Kuchtak Tobias 10004 [1]   ZS s MS Zakamenne
343. Pilarik Leo 10004 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica
344. Lehotsky Samuel 10004 [1]   ZS Paludzka
345. Buknova Sara 10003 [1]   ZS s MS Zakamenne
346. Rucek Michal 10003 [1]   Tj Slavia Caissa Cadca
347. Mikusova Martina 10003 [1]   ZS Dumbierska Banska Bystrica
348. Ameerach Abusschareia 10003 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica
349. Jonek Bohdan 10003 [1]   KSS Rajec
350. Stano Matus 10003 [1]   ZS Demanovska cesta Liptovsky Mikulas
351. Konkolova Karolina 10002 [1]   ZS s MS Zakamenne
352. Kmet Lukas 10002 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica
353. Tlucakova Bianka 10002 [1]   Sk Orlova Pohorela
354. Kardos Pavol 10002 [1]   ZS Lipova Rajec
355. Kolen Joachim 10001 [1]   ZS s MS Zakamenne
356. Lorincz Lujza 10001 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica
357. Kutnik Matej 10001 [1]   ZS s MS Liptovska Tepla
358. Kajankova Natalia 10001 [1]   Kysucka sachova skola
359. Murcin Matus 10001 [1]   CVC Banska Bystrica

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -