Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
1. Valko Michal starstarstarstarstarstarstarstarstar1089565 [6]   CZS Bela nad Cirochou
2. Kubik Richard starstarstarstarstar1397528 [6]   1. Sk Kosice
3. Simon Leonard starstarstarstarstarstarstarstarstarstar1232525 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
4. Hyros Samuel starstarstar1000503 [6]   LS Poprad
5. Ondo Patrik star1383487 [6]   Sk Tjls Vd Poprad
6. Copik Andrej starstarstarstarstarstarstar1115475 [6]   CZS Bela nad Cirochou
7. Tokarcik Patrik starstarstarstarstarstar1319471 [6]   ZS B. Krpelca Bardejov
8. Bidulsky Matej starstarstarstarstar1390465 [6]   CVC Orgovanova Kosice
9. Tokarcikova Diana starstarstarstar1327464 [6]   ZS B. Krpelca Bardejov
10. Koska Jiri starstarstarstarstarstar1000449 [6]   ZS Wolkerova Bardejov
11. Tokarcik Jan starstarstarstar1166430 [6]   ZS B. Krpelca Bardejov
12. Babjarcik Tobias starstarstar1000429 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
13. Kotora Marko starstarstarstar1242425 [6]   Sk Zemplin MichalovceCIS
14. Lukac Tibor starstarstar1000422 [6]   CSS Snina
15. Gajdosova Bernadeta starstarstar1358421 [6]   1. Sk KosiceCIS
16. Mojcak Kamil starstarstarstarstarstar1174419 [6]   Slavia Pu Presov
17. Burdza Lukas starstar1032415 [6]   1. Sk Kosice
18. Sofrankova Sofia starstarstarstarstarstarstar1310414 [6]   Stara Lubovna
19. Basar Martin starstar1000391 [6]   Slavia Pu Presov
20. Stolarova Ivana 1285390 [6]   Sk Cvc Lendak
21. Furman Maximilian starstarstar1290387 [6]   CSS Bardejov
22. Ondo Daniel star1191386 [6]   Sk Tjls Vd Poprad
23. Greno Pavol star1000383 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
24. Morongova Vanesa 1000381 [6]   Sk Bijacovce
25. Dujava Adam starstarstarstarstar1069380 [6]   Sachovy klub Sabinov
26. Polomsky Tomas starstar1273379 [6]   Sk Furca
27. Lenkova Daniela 1000354 [6]   Gymnazium Snina
28. Kuzma Samuel 1000338 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
29. Surmaj Jakub 1000333 [6]   ZS Studentska Snina
30. Dudasova Daniela starstar1000325 [6]   ZS Studentska Snina
31. Telvakova Ivana 1000318 [6]   ZS Studentska Snina
32. Jura Michal starstar1000316 [6]   ZS Wolkerova Bardejov
33. Balon Peter starstar1000313 [6]   ZS B. Krpelca Bardejov
34. Zvarova Zuzana 1000302 [6]   ZS Komenskeho Smizany
35. Vyhnal Benjamin 1000302 [6]   Cirkevna spojena skola Poprad
36. Ferencakova Natalia 1174298 [6]   KdV Kezmarok
37. Volohda Alex 1046296 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
38. Budzak Damian 1000295 [6]   Poprad
39. Mercak Jan 1000293 [6]   Cirkevna spojena skola Poprad
40. Angelovicova Alexandra starstarstarstar1000289 [6]   ZS Raslavice
41. Vresilovic Matus 1000286 [6]   ZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves
42. Bujnak Tomas star1000286 [6]   ZS Lesnicka Presov
43. Harvan Michal 1000283 [6]   ZS Stakcin
44. Choma Michal 1230279 [4]   KdV Kezmarok
45. Kapec Kristian starstarstarstarstar1000273 [6]   ZS Komenskeho Bardejov
46. Stolar Florian 1000271 [6]   Sk CVC Lendak
47. Baca Tomas 1000271 [6]   Sk Bijacovce
48. Antos Martin star1267269 [6]   Tj Slavia Kosice
49. Smajdova Viktoria 1000267 [6]   ZS Studentska Snina
50. Zboraj Lukas 1000267 [6]   CZS Bela nad CirochouCIS
51. Morongova Nina 1000262 [6]   Sk Bijacovce
52. Stolarova Paulina 1000257 [6]   Sk CVC Lendak
53. Straka Simon 1000256 [6]   Spisska Teplica
54. Lauric Oliver 1000255 [6]   ZS Studentska Snina
55. Jadron Marek 1000254 [6]   Spisska Nova Ves
56. Valko Oliver starstarstarstar1000254 [6]   ZS Komenskeho Bardejov
57. Porochnavy Richard 1000254 [4]   Sachy Reinter N O Humenne
58. Vojcek Radko star1000251 [6]   ZS Konstantinova Stropkov
59. Hudak Michal 1000248 [6]   Sachy Reinter Kosice
60. Jalc Filip star1244244 [5]   Sachy Reinter N O Humenne
61. Hunara Aurel 1000238 [6]   ZS Studentska Snina
62. Babjak Samuel starstar1000238 [4]   CVC Orgovanova Kosice
63. Gazdova Sona 1000237 [6]   ZS Dlhe nad Cirochou
64. Marcinko Michal 1000235 [6]   ZS POH Snina
65. Marcin Richard 1000234 [6]   Slavia Pu Presov
66. Ivanecka Natalia starstarstar1337234 [4]   Slavia Pu Presov
67. Magda Filip 1000225 [6]   Sachovy klub Sabinov
68. Kovalik Jakub starstar1345224 [3]   ZS Kupelna Presov
69. Stutika Sebastian 1000221 [5]   CZS Bela nad Cirochou
70. Strela Stefan 1000216 [6]   Sk CVC Lendak
71. Sebest Jan 1000212 [5]   Spisska Teplica
72. Olexova Laura 1000211 [6]   Spisska Teplica
73. Verbicky Adam 1000211 [5]   Gymnazium Snina
74. Andrejcik David 1000211 [5]   ZS POH Snina
75. Hudak Jan 1000204 [6]   ZS Studentska Snina
76. Blaha Tomas 1000203 [4]   Sachy Reinter N O Humenne
77. Mihalo Daniel 1000203 [6]   ZS POH Snina
78. Koval Matej 1000201 [5]   ZS Srobarova Presov
79. Radvanska Tamara 1108200 [6]   Sachovy klub Sabinov
80. Lenko Robert 1000197 [6]   ZS Studentska Snina
81. Selvek Jan 1000195 [6]   Sk CVC Lendak
82. Dadu Kevin 1000192 [6]   CZS Bela nad CirochouCIS
83. Icsek Michael 1000191 [6]   Tj Slavia Kosice
84. Petrus Daniel 1000191 [6]   ZS Lesnicka Presov
85. Tomajkova Andrea 1000188 [6]   Poprad
86. Jusko Martin 1000188 [5]   CSS Bardejov
87. Pisko Tomas 1000188 [6]   CZS Bela nad Cirochou
88. Strycko Vladimir 1182185 [6]   Tj Slavia Kosice
89. Hrickova Nela 1000184 [6]   ZS Studentska Snina
90. Baca David 1000184 [5]   Sachy Reinter N O Humenne
91. Suba Samuel 1000183 [4]   ZS Komenskeho Smizany
92. Kovalovska Karolina 1000182 [6]   ZS Komenskeho Smizany
93. Kohut Filip 1000182 [5]   ZS Dlhe nad Cirochou
94. Roman Jakub 1000180 [6]   ZS Komenskeho Bardejov
95. Sekova Olivia 1000178 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
96. Konopova Barbora 1000178 [6]   Sk CVC Lendak
97. Kapral Roland 1000178 [4]   Kezmarok
98. Kotusova Vanessa 1000178 [6]   ZS Stakcin
99. Kuskov Oliver 1000177 [6]   ZS Komenskeho Snina
100. Daniskova Veronika 1000177 [6]   ZS Kupelna Presov
101. Kubikova Lucia 1000173 [6]   CVC Orgovanova Kosice
102. Sasarak Jozef starstarstar1000173 [3]   CZS sv. Petra a Pavla Stropkov
103. Gyori Samuel 1000172 [6]   EP Charkovska 1 Kosice
104. Hudak Adrian 1000171 [5]   CSS Bardejov
105. Boiadjiev Jordan 1000167 [4]   ZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves
106. Virgala Juraj starstar1000167 [4]   ZS Pod Vinbargom Bardejov
107. Sitar Norbert starstarstar1000164 [3]   ZS s MS Havaj
108. Onderus Adam 1000162 [6]   ZS Komenskeho Smizany
109. Hudakova Nina 1000161 [6]   Sachy Reinter Kosice
110. Sokolsky David 1000158 [6]   ZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves
111. Bencik Tomas 1000156 [6]   ZS Kupelna Presov
112. Ros Matej 1000156 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
113. Kostelnik Michal 1000153 [6]   Sabinov
114. Smetana Peter 1000149 [6]   CSS Snina
115. Ondik Frederik star1000149 [2]   Cirkevna spojena skola Humenne
116. Volosinova Sofia 1000148 [5]   ZS Studentska Snina
117. Turis Ondrej 1000147 [4]   CVC Orgovanova Kosice
118. Valko Tomas 1000146 [6]   ZS Komenskeho Bardejov
119. Hanicak Lukas 1000146 [6]   Gymnazium Snina
120. Pavlikova Iveta 1000146 [5]   Gymnazium Snina
121. Dzurkova Sara 1000146 [4]   ZS Dlhe nad Cirochou
122. Duda Daniel 1000143 [3]   Kezmarok
123. Prestl Richard 1000143 [6]   ZS Ceskoslovenskej armady Presov
124. Bohac Marek star1000142 [5]   ZS Lesnicka Presov
125. Valcerova Michaela 1000142 [6]   CZS Bela nad Cirochou
126. Lytvynenko Roman 1000142 [6]   Gymnazium Snina
127. Selvek David 1000141 [4]   Sk CVC Lendak
128. Hurayova Hanka 1000141 [6]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
129. Huray Marek 1000140 [6]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
130. Mitrik Jozef 1000138 [5]   ZS Modra nad Cirochou
131. Tabak Adam 1299136 [2]   Cirkevna spojena skola Humenne
132. Sedivy Matus 1180135 [3]   CVC Orgovanova Kosice
133. Tkacuk Lukas 1000133 [6]   ZS Studentska Snina
134. Guliga Marcel 1000133 [6]   ZS B. Krpelca Bardejov
135. Nemcisin Marian 1000132 [6]   ZS Studentska Snina
136. Volovsky Dominik 1000132 [4]   ZS Modra nad Cirochou
137. Jankovic Jakub 1000132 [5]   CVC Orgovanova Kosice
138. Bednar Adam 1000128 [4]   CVC Orgovanova Kosice
139. Elias David 1000127 [5]   Sachovy klub Sabinov
140. Potycny Daniel 1000125 [4]   ZS Wolkerova Bardejov
141. Mescan Jakub 1025124 [4]   CVC Orgovanova Kosice
142. Gyori David 1000119 [5]   EP Charkovska 1 Kosice
143. Babinsky Matej 1000117 [3]   ZS Jana Svermu Humenne
144. Guzej Stanislav 1125117 [2]   CVC Orgovanova Kosice
145. Petrisak Tomas 1000116 [6]   Bardejov - trener Novak
146. Harakal Filip 1000115 [6]   ZS Modra nad Cirochou
147. Mikula Adam 1000115 [6]   ZS Komenskeho Snina
148. Petrisakova Karolina 1000114 [6]   Bardejov - trener Novak
149. Harvan Samuel 1000114 [5]   CZS Bela nad Cirochou
150. Mojcakova Ela 1000114 [6]   Slavia Pu Presov
151. Choma Adrian star1000114 [3]   ZS s MS Bukovce
152. Knapova Nicol 1000112 [6]   ZS Wolkerova Bardejov
153. Scerbaty Alex 1000111 [6]   ZS Komenskeho Bardejov
154. Andrlik Tomas 1000110 [5]   Spisske Vlachy
155. Hadzala Jan 1118110 [2]   Sk Zemplin MichalovceCIS
156. Vagasky Timon 1000109 [6]   EP Charkovska 1 Kosice
157. Pangrac Daniel 1000108 [5]   CSS Bardejov
158. Martinko Marek 1000106 [5]   Spisska Teplica
159. Matej Jakub 1000105 [3]   CVC Orgovanova Kosice
160. Karpac Matej 1000104 [4]   ZS Jana Svermu Humenne
161. Konopa Miroslav 1000104 [6]   Sk Cvc Lendak
162. Moravec Filip 1000103 [5]   CSS Bardejov
163. Hresko Samuel 1000103 [4]   Sk Zemplin Michalovce
164. Brandobur Boris 1000103 [2]   Smizany
165. Novotny Milan 1000102 [6]   ZS Raslavice
166. Kascakova Tamara 1000102 [6]   ZS Kupelna Presov
167. Teleha Martin 1000100 [5]   ZS Komenskeho Snina
168. Homulka Simon 1000100 [6]   ZS Raslavice
169. Kostelnik Marko 100099 [6]   Sachovy klub Sabinov
170. Farkasovsky Pavol 100099 [3]   ZS Komenskeho Smizany
171. Cukerova Livia 100098 [6]   Sachovy klub Sabinov
172. Polomsky Peter 100098 [6]   ZS B. Krpelca Bardejov
173. Cmil Samuel star127498 [1]   Sk Tjls Vd Poprad
174. Tokar Jakub 100096 [2]   ZS Hrnciarska Humenne
175. Kotora Matej 100095 [5]   Michalovce
176. Kozub Matej 100095 [3]   ZS Wolkerova Bardejov
177. Medvec Pavol 100094 [2]   ZS Jana Svermu Humenne
178. Gerzanicova Viktoria 100093 [5]   CZS Bela nad Cirochou
179. Gergelcik Sebastian 100093 [6]   CSS Snina
180. Gajdosova Ladislava 100091 [3]   Sachy Reinter N O Humenne
181. Vuznakova Nina 100090 [6]   ZS Kupelna Presov
182. Sentivan Lukas 100089 [3]   ZS Studentska Snina
183. Suchanovsky Stefan 100088 [4]   SK CVC Lendak
184. Kusava Kristian 100088 [5]   ZS B. Krpelca Bardejov
185. Scholtes Richard 100083 [6]   ZS Kupelna Presov
186. Alusik Richard 100083 [5]   Sachy Reinter N O Humenne
187. Bacisinova Anna 100083 [2]   Cirkevna spojena skola Humenne
188. Halko Jonas 100082 [6]   ZS Kupelna Presov
189. Krajnak Martin 100082 [4]   ZS Komenskeho Bardejov
190. Neupauerova Jana 100079 [2]   Sk Cvc Lendak
191. Cisko Samuel 100078 [2]   TJ Dunajec Spisska Stara Ves
192. Helcmanovsky Jan 100077 [4]   Spisske Vlachy
193. Goldberger Marek 100077 [4]   CVC EP Popradska Kosice
194. Cernicky Martin 100076 [3]   Kezmarok
195. Seliga Andrej 100075 [5]   Spisska Teplica
196. Komara Simon 100074 [4]   ZS Kupelna Presov
197. Harakal Adam 100074 [6]   ZS Modra nad Cirochou
198. Gnip Nikolas 100074 [5]   CZS Bela nad Cirochou
199. Debrecenyi Adam 100074 [2]   Cirkevna spojena skola Humenne
200. Tomcik Simon 100074 [3]   CVC EP Popradska Kosice
201. Vuznakova Eva 100073 [6]   ZS Kupelna Presov
202. Harajova Karolina 100072 [3]   CVC Orgovanova Kosice
203. Oravec Marek 100072 [2]   ZS Druzicova 4 Kosice
204. Hricko Sebastian 100071 [6]   ZS Kupelna Presov
205. Mizerak Simon 100070 [3]   CSS Bardejov
206. Magdova Lucia 100069 [6]   Sachovy klub Sabinov
207. Zrost Daniel 100069 [4]   ZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves
208. Trudic Tomas 100069 [4]   Sabinov
209. Svigarova Ema 100069 [5]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
210. Halagan Jan 100069 [2]   ZS Jana Svermu Humenne
211. Leskanin Roman 100068 [3]   ZS Lesnicka Presov
212. Farkasovsky Filip 100068 [3]   ZS Komenskeho Smizany
213. Duchnovsky Patrik 100068 [2]   ZS Wolkerova Bardejov
214. Kulik Adam 100067 [3]   Sachy Reinter N O Humenne
215. Kukla Timotej 100065 [3]   CSS Bardejov
216. Sicak Alex 100064 [6]   ZS Studentska Snina
217. Knizka Martin 100064 [3]   Cirkevna spojena skola Poprad
218. Koptar Oliver 100063 [5]   ZS Studentska Snina
219. Adamec Matus 100063 [2]   ZS Jana Svermu Humenne
220. Pechanec Tobias 100063 [4]   ZS B. Krpelca Bardejov
221. Haraj Martin 100062 [3]   CVC Orgovanova Kosice
222. Matej Jozef 100062 [3]   CVC Orgovanova Kosice
223. Hodor Martin 100059 [5]   ZS Pugacevova Humenne
224. Kohut Juraj 100058 [3]   CZS Bela nad Cirochou
225. Fedak Adrian 100058 [3]   ZS s MS Bukovce
226. Kapcova Karolina 100056 [6]   ZS Komenskeho Bardejov
227. Gracova Alessia 100056 [4]   CSS Bardejov
228. Sitar Patrik 100056 [3]   ZS s MS Havaj
229. Ludrovsky Simon 100055 [1]   CVC Gelnica
230. Neupauerova Julia 100055 [2]   ZS Komenskeho Smizany
231. Filak Kristian 100055 [3]   ZS s MS Bukovce
232. Dubjel Maximilian 100055 [2]   ZS Spisska Teplica
233. Selvek Matus 100054 [6]   Lendak
234. Kulhofel Tomas 100054 [3]   ZS Kupelna Presov
235. Ivankova Monika 100054 [6]   ZS Lesnicka Presov
236. Charitun Matus 100054 [2]   ZS Jana Svermu Humenne
237. Kovac Radovan 100053 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
238. Janovkova Timea 100053 [5]   ZS Komenskeho Snina
239. Choma Nikolas 100053 [3]   ZS s MS Bukovce
240. Hlavaty Roderik 100053 [1]   ZS Hrnciarska Humenne
241. Vanta Kevin 100053 [2]   ZS Komenskeho Bardejov
242. Horvath Patrik 100052 [3]   ZS Lesnicka Presov
243. Ragan Tomas 100052 [3]   CVC EP Popradska Kosice
244. Matuch Samuel 100051 [6]   ZS Wolkerova Bardejov
245. Zrost Bystrik 100051 [5]   Tj Slovan Smizany
246. Sinorova Sofia 100051 [6]   ZS Studentska Snina
247. Pavlikova Bibiana 100051 [1]   ZS Hrnciarska Humenne
248. Bajusz Simon 100050 [5]   ZS Komenskeho Bardejov
249. Trebisovsky Tomas 100050 [5]   Sachy Reinter N O Humenne
250. Sentivan Matus 100049 [3]   ZS Studentska Snina
251. Potocky Jozef 100049 [3]   Cirkevna spojena skola Humenne
252. Scerbata Laura star100049 [3]   ZS Komenskeho Bardejov
253. Seliga Martin 100049 [2]   Spisska Teplica
254. Rybovic Nikolas 134649 [1]   So Skm Stara Lubovna
255. Siskan Adam 100048 [6]   ZS Studentska Snina
256. Choma Simon 100048 [3]   Kezmarok
257. Bil Jakub star100048 [1]   ZS Mlynska Stropkov
258. Kocurova Vanesa 100047 [6]   ZS Studentska Snina
259. Slatkovska Simona 100047 [5]   Spisske Vlachy
260. Fedurcova Alzbeta 100047 [2]   ZS Jana Svermu Humenne
261. Olsavsky Peter 100047 [3]   ZS Raslavice
262. Oravec Dominik 100045 [2]   Kezmarok
263. Lachova Lea 100045 [4]   Sk Bijacovce
264. Hornik Jan 100045 [1]   Poprad
265. Balaz Ondrej 100044 [4]   CZS Bela nad Cirochou
266. Krotky Peter 100044 [4]   ZS Kupelna Presov
267. Benejova Hana 100044 [4]   ZS Jana Svermu Humenne
268. Neupauer Martin 100043 [2]   Cvc Lendak
269. Patz Matej 100043 [1]   CVC Gelnica
270. Lucova Karolina 100042 [3]   ZS Komenskeho Snina
271. Novak Oliver 100042 [1]   ZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves
272. Mikitka Nikolas 100042 [2]   CZS sv Juraja Svidnik
273. Medvec Stanislav 100042 [4]   CVC EP Charkovska Kosice
274. Novotny Jakub 100041 [3]   ZS Kupelna Presov
275. Kuchta Martin 100041 [3]   ZS Raslavice
276. Greno Peter 100040 [2]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
277. Snincak Manuel 100040 [1]   ZS Jana Svermu Humenne
278. Bujnak Matej 100040 [1]   Poprad
279. Gura Ondrej 100039 [4]   ZS Dlha luka
280. Kotlar Marian 100039 [3]   ZS Dlha luka
281. Krumlovsky Matej 100039 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
282. Dlugosova Veronika 100039 [1]   Sachy Reinter N O Humenne
283. Tomcukova Juliana 100039 [3]   ZS s MS Havaj
284. Valko Oliver 100038 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
285. Kniezner Richard 100038 [2]   ZS Kupelna Presov
286. Harvilko Simon 100038 [3]   ZS s MS Bukovce
287. Hurny Marek 100038 [3]   ZS Mlynska Stropkov
288. Olbert Patrik 100037 [2]   ZS Komenskeho Smizany
289. Olejarova Ella 100037 [3]   ZS Komenskeho Bardejov
290. Ripka Stanislav 100037 [1]   Sk Cvc Lendak
291. Klucka Lukas 100037 [3]   ZS Mlynska Stropkov
292. Muchova Miroslava 100036 [5]   CZS Bela nad Cirochou
293. Demcak Matej 100036 [1]   Vranov
294. Mihalik Viliam 100036 [1]   CSS Bardejov
295. Quang Simon 100035 [2]   CSS Bardejov
296. Salajova Terezia 100035 [4]   ZS Komenskeho Snina
297. Fudalyova Veronika 100035 [3]   SK CVC Lendak
298. Hamadej Viktor 100035 [2]   CVC Popradska Kosice
299. Biath Filip 100035 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
300. Szabo Erik 100035 [1]   ZS SNP Humenne
301. Hrebenar Adam 100034 [3]   ZS Kupelna Presov
302. Raab Richard 100034 [2]   CVC Orgovanova Kosice
303. Ropovik Jergus 100034 [1]   Vranov
304. Fabian Rastislav 100033 [1]   ZS Komenskeho Smizany
305. Schmidt Jan 100033 [2]   ZS Komenskeho Smizany
306. Stolar Matus 100032 [2]   CVC EP Popradska Kosice
307. Maro Marco Mateo 100031 [1]   CVC Spisske Vlachy
308. Perat Marcel 100031 [2]   CZS sv. Petra a Pavla Stropkov
309. Marcinkova Lydia 100030 [3]   ZS Srobarova Presov
310. Sulak Samuel 100030 [4]   Zs Dargovskych Hrdinov Humenne
311. Kridlova Barbora 100030 [2]   Cirkevna spojena skola Humenne
312. Turner Erik 100030 [3]   ZS Lesnicka Presov
313. Fertal Simon 100030 [2]   CSS Bardejov
314. Sucharek Jakub 100029 [4]   ZS Kupelna Presov
315. Balogac Jan 100029 [1]   Cirkevna spojena skola Humenne
316. Lipcak Viktor 100029 [1]   MSK KdV Kezmarok
317. Kuzmova Barbora 100029 [2]   ZS s MS Havaj
318. Cmorej Daniel 100028 [3]   Kezmarok
319. Kostilnik Samuel 100028 [1]   ZS Hrnciarska Humenne
320. Harcarik Martin 100027 [1]   ZS Srobarova Presov
321. Spisak Peter 100027 [2]   CVC EP Popradska Kosice
322. Kocurek Pavol 100027 [2]   ZS Komenskeho Bardejov
323. Janko Timotej 100027 [2]   ZS Pugacevova Humenne
324. Volovsky Michal 100027 [1]   SK Modra nad Cirochou
325. Stefan Samuel 100026 [2]   ZS Kupelna Presov
326. Poklemba Lukas 100026 [4]   ZS Wolkerova Bardejov
327. Delej Matej 100025 [1]   ZS B. Krpelca Bardejov
328. Tyssova Veronika 100025 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
329. Gura Frantisek 100025 [3]   ZS Dlha luka
330. Olbert Dominik 100025 [2]   ZS Komenskeho Smizany
331. Mihalko Matus 100024 [1]   CVC Spisska Nova Ves
332. Macura Sebastian 100024 [1]   Presov
333. Komar Ivan 100024 [2]   ZS Lesnicka Presov
334. Virgalova Jaroslava 100024 [2]   ZS Pod Vinbargom Bardejov
335. Goffa Filip 100024 [1]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
336. Krissak Adam 100024 [1]   Kdv Kezmarok
337. Murcinova Ema 100023 [5]   ZS Komenskeho Snina
338. Goffa Tomas 100023 [1]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
339. Britanova Miriam 100023 [3]   ZS Komenskeho Snina
340. Albrecht Alex 100023 [2]   CVC EP Charkovska Kosice
341. Irhova Viktoria 100023 [1]   TJ Dunajec Spisska Stara Ves
342. Janicakova Sandra 100022 [5]   Velke Kapusany
343. Exnerova Rafaela 100022 [4]   CSS Bardejov
344. Varkondy Marek 100022 [2]   ZS Srobarova Presov
345. Baca Patrik 100021 [2]   Cirkevna spojena skola Humenne
346. Melnik Richard 100021 [2]   CVC EP Charkovska Kosice
347. Purdesova Terezia 100021 [4]   ZS Komenskeho Bardejov
348. Kulka Jakub 100021 [1]   CSS Bardejov
349. Pira Jakub 100021 [1]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
350. Sigel Viktor 100020 [2]   ZS Modra nad Cirochou
351. Scesnak Martin 100020 [1]   ZS Lubotice
352. Repkova Ludmila 100020 [1]   ZŠ s MŠ Tovarné
353. Peklansky Juraj 100019 [1]   ZS Ceskoslovenskej armady Presov
354. Hudak Matus 100019 [2]   ZS Ceskoslovenskej armady Presov
355. Smijovsky Martin 100019 [4]   Spisske Vlachy
356. Chomca Igor 100019 [1]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
357. Sulik Martin 100019 [2]   Poprad
358. Balaz Simon 100019 [2]   ZS Komenskeho Bardejov
359. Soska Alex 100019 [1]   TJ Dunajec Spisska Stara Ves
360. Semanisinova Bibiana 100019 [3]   ZS Wolkerova Bardejov
361. Baranok Branislav 100019 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
362. Wagnerova Adela 100019 [1]   KdV Kezmarok
363. Kavula Samuel 100018 [2]   CSS Bardejov
364. Koudelka Alex 100018 [2]   Zs Pugacevova Humenne
365. Macosko Patrik 100018 [1]   ZS Hrnciarska Humenne
366. Klapac Marco 100017 [2]   Spisske Vlachy
367. Varga Nikolas 100017 [2]   ZS Kupelna Presov
368. Elias Oliver 100017 [1]   CVC Spisska Nova Ves
369. Duleba Denis 100017 [1]   ZS Wolkerova Bardejov
370. Hancak Adam 100017 [3]   ZS s MS Bukovce
371. Jaszay David 100017 [1]   CSS Bardejov
372. Cornanicova Michaela 100016 [5]   ZS Studentska Snina
373. Adamisin Filip 100016 [2]   CSS Bardejov
374. Jurcisinova-Kuklova Laura 100016 [1]   CZS Dlha Luka
375. Kokinda Leonard 100016 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
376. Balogova Zdenka 100015 [3]   ZS Srobarova Presov
377. Scerbakova Katarina 100015 [2]   ZS Kupelna Presov
378. Birosikova Maria Magdalena 100015 [3]   SK CVC Lendak
379. Dubovecky Daniel 100015 [3]   ZS Komenskeho Bardejov
380. Uriga Jakub 100015 [1]   Kezmarok
381. Tancos Tobias 100015 [1]   ZS Druzicova Kosice
382. Drgonecova Katarina 100015 [1]   Zs Komenskeho Smizany
383. Babinsky Oliver 100015 [2]   ZS s MS Bukovce
384. Susterova Nela 100014 [4]   Zs Komenskeho Smizany
385. Husar Marcus 100014 [1]   Presov
386. Tomasko Marian 100014 [1]   ZS Komenskeho Smizany
387. Matkulcik Pavol 100014 [1]   ZS Lesnicka Presov
388. Platko Miroslav 100014 [1]   ZS Kupelna Presov
389. Pavlicko Samuel 100014 [1]   Spisska Teplica
390. Csoma David 100014 [1]   ZS Druzicova 4 Kosice
391. Slatkovsky Kristian 100013 [4]   Spisske Vlachy
392. Galejczuk Jakub Adam 100013 [3]   ZS Komenskeho Bardejov
393. Joscak Samuel 100013 [3]   ZS Jana Svermu Humenne
394. Varjan Peter 100013 [3]   CSS Bardejov
395. Tomas Richard 100013 [2]   CZS Bela nad Cirochou
396. Kvasna Ludmila 100013 [1]   ZS Hrnciarska Humenne
397. Mamrak Branko 100013 [1]   ZS Kupelna Presov
398. Ivanco Matej 100013 [1]   CVC Orgovanova Kosice
399. Szczygel Viktor 100012 [1]   ZS Modra nad Cirochou
400. Hubler Michal 100012 [3]   ZS Komenskeho Bardejov
401. Lesova Katarina 100012 [4]   ZS Srobarova Presov
402. Drimak Misko 100012 [1]   ZS Kupelna Presov
403. Suchanovska Valeria 100012 [4]   SK CVC Lendak
404. Kuzma Samuel 100012 [2]   ZS Velka Ida
405. Vrabel Michal 100012 [1]   ZS Kupelna Presov
406. Ihnat Martin 100012 [1]   ZS Bernolakova 18 Kosice-okolie
407. Macinsky Jakub 100012 [1]   ZS Brekov
408. Tulenko Tomas 100012 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
409. Koterbova Daniela 100012 [1]   Zs Komenskeho Smizany
410. Kocakova Daniela 100012 [1]   ZS s MS Bukovce
411. Hrehova Eliska 100011 [3]   ZS Studentska Snina
412. Gobanova Olivia 100011 [4]   ZS Kupelna Presov
413. Zilla Martin 100011 [2]   ZS Velka Ida
414. Baffiova Andrea 100011 [3]   ZS Juhoslovanska 2 Kosice
415. Budaj Artur 100011 [1]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
416. Sovic Richard 100011 [2]   Cirkevna spojena skola Humenne
417. Nohovec Jan 100011 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
418. Boksansky Peter 100011 [3]   CZS sv. Petra a Pavla Stropkov
419. Beresova Eva 100011 [1]   Velke Kapusany
420. Reiter Oliver 100011 [2]   ZS Mlynska Stropkov
421. Seben Torsten 100010 [1]   ZS Kupelna Presov
422. Bonkova Jana 100010 [1]   ZŠ s MŠ Tovarné
423. Gerbocova Barbora 10009 [1]   ZS Jana Svermu Humenne
424. Beres Peter 10009 [1]   Velke Kapusany
425. Geffertova Tamara 10009 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
426. Lazurova Katarina 10009 [1]   ZS Raslavice
427. Hatala Richard 10008 [1]   ZS Kupelna Presov
428. Krajnakova Martina 10008 [2]   ZS Srobarova Presov
429. Lazur Filip 10008 [1]   ZS Raslavice
430. Galik Jozef 10008 [1]   Spisska Nova Ves
431. Bubenikova Natalia 10008 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
432. Vesela Kristina 10008 [2]   Kezmarok
433. Sepela Jakub 10008 [1]   ZS Srobarova Presov
434. Balcakova Lilian 10007 [2]   ZS Srobarova Presov
435. Zuskin Jan 10007 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
436. Brindzko Radko 10007 [1]   ZS Ceskoslovenskej armady Presov
437. Kocan Dominik 10007 [1]   Michalovce
438. Tutko Peter 10007 [1]   ZŠ s MŠ Tovarné
439. Pancak Adam 10007 [1]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
440. Kubicar Michal 10007 [1]   Spisska Nova Ves
441. Duplak Denis 10007 [1]   ZS Vinbarg Bardejov
442. Dereninova Tamara 10007 [1]   ZS Studentska Snina
443. Telvakova Maria 10006 [2]   ZS Studentska Snina
444. Terjekova Zuzana 10006 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
445. Svec Martin 10006 [2]   ZS Pugacevova Humenne
446. Kocis Daniel 10006 [1]   CVC EP Popradska Kosice
447. Bacova Michaela 10006 [3]   ZS Velka Ida
448. Pizik David 10006 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
449. Palsova Laura 10006 [1]   ZS Pod Vinbargom Bardejov
450. Michancova Jana 10006 [1]   ZS Jana Svermu Humenne
451. Marcincakova Angelika 10006 [1]   ZS s MS Bukovce
452. Kocerha Samuel 10006 [1]   ZS Raslavice
453. Schmidt Norbert 10006 [1]   Zs Komenskeho Smizany
454. Trojan Ondrej 10006 [1]   ZS Komenskeho Smizany
455. Bujnak Branko 10005 [1]   Poprad
456. Cincera Daniel 10005 [1]   ZS Srobarova Presov
457. Kascak Richard 10005 [1]   ZS Kupelna Presov
458. Vongrejova Terezia 10004 [2]   Sachy Reinter Kosice
459. Svec Samuel 10004 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
460. Skatularova Melania 10004 [1]   ZS Srobarova Presov
461. Dupalova Karolina 10004 [2]   ZS Ceskoslovenskej armady Presov
462. Radvanska Maria 10004 [1]   ZS Kupelna Presov
463. Petrovcin David 10004 [1]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
464. Koval Juraj 10004 [2]   ZS Mlynska Stropkov
465. Lovacky Robert 10003 [1]   Presov
466. Chytra Ales 10003 [1]   Vranov
467. Lesko Alexander 10003 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
468. Hudakova Karin 10003 [1]   ZS Studentska Snina
469. Ungrady Ondrik 10003 [2]   Sachy Reinter N O Humenne
470. Semanekova Sona 10003 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
471. Nalevankova Katarina 10003 [2]   ZS Velka Ida
472. Slatkovsky Benjamin 10003 [1]   CVC Spisske Vlachy
473. Majercakova Zuzana 10003 [1]   Sk Cvc Lendak
474. Zgodava Marko 10003 [1]   ZS Komenskeho Smizany
475. Pangrac Matej 10003 [1]   Kosice
476. Vateha Matus 10003 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
477. Holik Filip 10003 [1]   CZS sv. Petra a Pavla Stropkov
478. Ruman Miroslav 10003 [1]   Smizany
479. Kascak Adrian 10002 [1]   ZS Kupelna Presov
480. Misencik Martin 10002 [2]   ZS Kupelna Presov
481. Jenca Alexander 10002 [1]   ZS Kupelna Presov
482. Lastivka Adam 10002 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
483. Vongrejova Jaroslava 10002 [2]   Sachy Reinter Kosice
484. Fecko Filip 10002 [1]   ZS Kupelna Presov
485. Marko Jan 10002 [2]   CSS Bardejov
486. Mulikova Simona 10002 [2]   ZS s MS Bukovce
487. Kasperova Katarina 10002 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
488. Cincera David 10002 [1]   Presov
489. Gnip Martin 10002 [1]   Bela nad Cirochou
490. Konar Tobias 10002 [1]   ZS Mlynska Stropkov
491. Hovancova Maria 10002 [1]   ZS Wolkerova Bardejov
492. Kascakova Vanessa 10002 [1]   ZS Ceskoslovenskej armady Presov
493. Ondrusek Roman 10001 [1]   MS Komenskeho Bardejov
494. Chocholak Simon 10001 [1]   ZS Wolkerova Bardejov
495. Ngoc Pham Vuong 10001 [1]   ZS Wolkerova Bardejov
496. Bajzova Barbora 10001 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
497. Dzurbala Jaroslav 10001 [1]   ZS Pugacevova Humenne
498. Kocerha Maros 10001 [1]   ZS Raslavice
499. Szabados Lukas 10001 [1]   CVC EP Popradska Kosice
500. Gernatova Lucie 10001 [1]   ZS Lesnicka Presov
501. Gallik Jozef 10001 [1]   Sk Cvc Lendak
502. Knapikova Ema 10001 [1]   ZS Pugacevova Humenne
503. Zgodavova Kamila 10001 [1]   ZS Komenskeho Smizany
504. Prusak Matus 10001 [1]   CZS sv. Petra a Pavla Stropkov
505. Pitelova Dominika 10001 [1]   Gymnazium Snina

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -