Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
1. Kubik Richard starstarstarstarstar1397528 [6]   1. Sk Kosice
2. Simon Leonard starstarstarstarstarstarstarstarstarstar1232525 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
3. Hyros Samuel starstarstar1000503 [6]   LS Poprad
4. Tokarcik Patrik starstarstarstarstarstar1319471 [6]   ZS B. Krpelca Bardejov
5. Koska Jiri starstarstarstarstarstar1000449 [6]   ZS Wolkerova Bardejov
6. Babjarcik Tobias starstarstar1000429 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
7. Burdza Lukas starstar1032415 [6]   1. Sk Kosice
8. Basar Martin starstar1000391 [6]   Slavia Pu Presov
9. Ondo Daniel star1191386 [6]   Sk Tjls Vd Poprad
10. Dujava Adam starstarstarstarstar1069380 [6]   Sachovy klub Sabinov
11. Polomsky Tomas starstar1273379 [6]   Sk Furca
12. Balon Peter starstar1000313 [6]   ZS B. Krpelca Bardejov
13. Volohda Alex 1046296 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
14. Budzak Damian 1000295 [6]   Poprad
15. Mercak Jan 1000293 [6]   Cirkevna spojena skola Poprad
16. Antos Martin star1267269 [6]   Tj Slavia Kosice
17. Straka Simon 1000256 [6]   Spisska Teplica
18. Lauric Oliver 1000255 [6]   ZS Studentska Snina
19. Vojcek Radko star1000251 [6]   ZS Konstantinova Stropkov
20. Jalc Filip star1244244 [5]   Sachy Reinter N O Humenne
21. Hunara Aurel 1000238 [6]   ZS Studentska Snina
22. Marcinko Michal 1000235 [6]   ZS POH Snina
23. Sebest Jan 1000212 [5]   Spisska Teplica
24. Hudak Jan 1000204 [6]   ZS Studentska Snina
25. Koval Matej 1000201 [5]   ZS Srobarova Presov
26. Lenko Robert 1000197 [6]   ZS Studentska Snina
27. Selvek Jan 1000195 [6]   Sk CVC Lendak
28. Petrus Daniel 1000191 [6]   ZS Lesnicka Presov
29. Strycko Vladimir 1182185 [6]   Tj Slavia Kosice
30. Baca David 1000184 [5]   Sachy Reinter N O Humenne
31. Kapral Roland 1000178 [4]   Kezmarok
32. Kuskov Oliver 1000177 [6]   ZS Komenskeho Snina
33. Gyori Samuel 1000172 [6]   EP Charkovska 1 Kosice
34. Boiadjiev Jordan 1000167 [4]   ZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves
35. Onderus Adam 1000162 [6]   ZS Komenskeho Smizany
36. Ros Matej 1000156 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
37. Kostelnik Michal 1000153 [6]   Sabinov
38. Smetana Peter 1000149 [6]   CSS Snina
39. Turis Ondrej 1000147 [4]   CVC Orgovanova Kosice
40. Valko Tomas 1000146 [6]   ZS Komenskeho Bardejov
41. Duda Daniel 1000143 [3]   Kezmarok
42. Prestl Richard 1000143 [6]   ZS Ceskoslovenskej armady Presov
43. Bohac Marek star1000142 [5]   ZS Lesnicka Presov
44. Selvek David 1000141 [4]   Sk CVC Lendak
45. Huray Marek 1000140 [6]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
46. Mitrik Jozef 1000138 [5]   ZS Modra nad Cirochou
47. Tkacuk Lukas 1000133 [6]   ZS Studentska Snina
48. Guliga Marcel 1000133 [6]   ZS B. Krpelca Bardejov
49. Nemcisin Marian 1000132 [6]   ZS Studentska Snina
50. Volovsky Dominik 1000132 [4]   ZS Modra nad Cirochou
51. Elias David 1000127 [5]   Sachovy klub Sabinov
52. Gyori David 1000119 [5]   EP Charkovska 1 Kosice
53. Harakal Filip 1000115 [6]   ZS Modra nad Cirochou
54. Mikula Adam 1000115 [6]   ZS Komenskeho Snina
55. Harvan Samuel 1000114 [5]   CZS Bela nad Cirochou
56. Martinko Marek 1000106 [5]   Spisska Teplica
57. Karpac Matej 1000104 [4]   ZS Jana Svermu Humenne
58. Konopa Miroslav 1000104 [6]   Sk Cvc Lendak
59. Hresko Samuel 1000103 [4]   Sk Zemplin Michalovce
60. Novotny Milan 1000102 [6]   ZS Raslavice
61. Teleha Martin 1000100 [5]   ZS Komenskeho Snina
62. Polomsky Peter 100098 [6]   ZS B. Krpelca Bardejov
63. Kotora Matej 100095 [5]   Michalovce
64. Medvec Pavol 100094 [2]   ZS Jana Svermu Humenne
65. Gergelcik Sebastian 100093 [6]   CSS Snina
66. Sentivan Lukas 100089 [3]   ZS Studentska Snina
67. Suchanovsky Stefan 100088 [4]   SK CVC Lendak
68. Kusava Kristian 100088 [5]   ZS B. Krpelca Bardejov
69. Alusik Richard 100083 [5]   Sachy Reinter N O Humenne
70. Krajnak Martin 100082 [4]   ZS Komenskeho Bardejov
71. Cisko Samuel 100078 [2]   TJ Dunajec Spisska Stara Ves
72. Seliga Andrej 100075 [5]   Spisska Teplica
73. Harakal Adam 100074 [6]   ZS Modra nad Cirochou
74. Trudic Tomas 100069 [4]   Sabinov
75. Leskanin Roman 100068 [3]   ZS Lesnicka Presov
76. Kulik Adam 100067 [3]   Sachy Reinter N O Humenne
77. Koptar Oliver 100063 [5]   ZS Studentska Snina
78. Adamec Matus 100063 [2]   ZS Jana Svermu Humenne
79. Pechanec Tobias 100063 [4]   ZS B. Krpelca Bardejov
80. Haraj Martin 100062 [3]   CVC Orgovanova Kosice
81. Kohut Juraj 100058 [3]   CZS Bela nad Cirochou
82. Sitar Patrik 100056 [3]   ZS s MS Havaj
83. Kulhofel Tomas 100054 [3]   ZS Kupelna Presov
84. Choma Nikolas 100053 [3]   ZS s MS Bukovce
85. Hlavaty Roderik 100053 [1]   ZS Hrnciarska Humenne
86. Horvath Patrik 100052 [3]   ZS Lesnicka Presov
87. Trebisovsky Tomas 100050 [5]   Sachy Reinter N O Humenne
88. Potocky Jozef 100049 [3]   Cirkevna spojena skola Humenne
89. Siskan Adam 100048 [6]   ZS Studentska Snina
90. Choma Simon 100048 [3]   Kezmarok
91. Olsavsky Peter 100047 [3]   ZS Raslavice
92. Hornik Jan 100045 [1]   Poprad
93. Neupauer Martin 100043 [2]   Cvc Lendak
94. Patz Matej 100043 [1]   CVC Gelnica
95. Novak Oliver 100042 [1]   ZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves
96. Novotny Jakub 100041 [3]   ZS Kupelna Presov
97. Greno Peter 100040 [2]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
98. Gura Ondrej 100039 [4]   ZS Dlha luka
99. Valko Oliver 100038 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
100. Quang Simon 100035 [2]   CSS Bardejov
101. Hamadej Viktor 100035 [2]   CVC Popradska Kosice
102. Fabian Rastislav 100033 [1]   ZS Komenskeho Smizany
103. Maro Marco Mateo 100031 [1]   CVC Spisske Vlachy
104. Sulak Samuel 100030 [4]   Zs Dargovskych Hrdinov Humenne
105. Turner Erik 100030 [3]   ZS Lesnicka Presov
106. Kostilnik Samuel 100028 [1]   ZS Hrnciarska Humenne
107. Harcarik Martin 100027 [1]   ZS Srobarova Presov
108. Spisak Peter 100027 [2]   CVC EP Popradska Kosice
109. Kocurek Pavol 100027 [2]   ZS Komenskeho Bardejov
110. Janko Timotej 100027 [2]   ZS Pugacevova Humenne
111. Macura Sebastian 100024 [1]   Presov
112. Komar Ivan 100024 [2]   ZS Lesnicka Presov
113. Goffa Filip 100024 [1]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
114. Goffa Tomas 100023 [1]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
115. Albrecht Alex 100023 [2]   CVC EP Charkovska Kosice
116. Varkondy Marek 100022 [2]   ZS Srobarova Presov
117. Kulka Jakub 100021 [1]   CSS Bardejov
118. Pira Jakub 100021 [1]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
119. Scesnak Martin 100020 [1]   ZS Lubotice
120. Smijovsky Martin 100019 [4]   Spisske Vlachy
121. Chomca Igor 100019 [1]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
122. Sulik Martin 100019 [2]   Poprad
123. Balaz Simon 100019 [2]   ZS Komenskeho Bardejov
124. Soska Alex 100019 [1]   TJ Dunajec Spisska Stara Ves
125. Kavula Samuel 100018 [2]   CSS Bardejov
126. Koudelka Alex 100018 [2]   Zs Pugacevova Humenne
127. Macosko Patrik 100018 [1]   ZS Hrnciarska Humenne
128. Varga Nikolas 100017 [2]   ZS Kupelna Presov
129. Elias Oliver 100017 [1]   CVC Spisska Nova Ves
130. Adamisin Filip 100016 [2]   CSS Bardejov
131. Kokinda Leonard 100016 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
132. Dubovecky Daniel 100015 [3]   ZS Komenskeho Bardejov
133. Uriga Jakub 100015 [1]   Kezmarok
134. Tomasko Marian 100014 [1]   ZS Komenskeho Smizany
135. Matkulcik Pavol 100014 [1]   ZS Lesnicka Presov
136. Varjan Peter 100013 [3]   CSS Bardejov
137. Tomas Richard 100013 [2]   CZS Bela nad Cirochou
138. Mamrak Branko 100013 [1]   ZS Kupelna Presov
139. Ivanco Matej 100013 [1]   CVC Orgovanova Kosice
140. Kuzma Samuel 100012 [2]   ZS Velka Ida
141. Vrabel Michal 100012 [1]   ZS Kupelna Presov
142. Ihnat Martin 100012 [1]   ZS Bernolakova 18 Kosice-okolie
143. Macinsky Jakub 100012 [1]   ZS Brekov
144. Zilla Martin 100011 [2]   ZS Velka Ida
145. Budaj Artur 100011 [1]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
146. Beres Peter 10009 [1]   Velke Kapusany
147. Lazur Filip 10008 [1]   ZS Raslavice
148. Galik Jozef 10008 [1]   Spisska Nova Ves
149. Tutko Peter 10007 [1]   ZŠ s MŠ Tovarné
150. Pancak Adam 10007 [1]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
151. Pizik David 10006 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
152. Kascak Richard 10005 [1]   ZS Kupelna Presov
153. Petrovcin David 10004 [1]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
154. Zgodava Marko 10003 [1]   ZS Komenskeho Smizany
155. Pangrac Matej 10003 [1]   Kosice
156. Vateha Matus 10003 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
157. Fecko Filip 10002 [1]   ZS Kupelna Presov
158. Marko Jan 10002 [2]   CSS Bardejov
159. Cincera David 10002 [1]   Presov
160. Dzurbala Jaroslav 10001 [1]   ZS Pugacevova Humenne
161. Kocerha Maros 10001 [1]   ZS Raslavice
162. Szabados Lukas 10001 [1]   CVC EP Popradska Kosice
163. Gallik Jozef 10001 [1]   Sk Cvc Lendak

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -