Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
1. Valko Michal starstarstarstarstarstarstarstarstar1089565 [6]   CZS Bela nad Cirochou
2. Ondo Patrik star1383487 [6]   Sk Tjls Vd Poprad
3. Copik Andrej starstarstarstarstarstarstar1115475 [6]   CZS Bela nad Cirochou
4. Bidulsky Matej starstarstarstarstar1390465 [6]   CVC Orgovanova Kosice
5. Kotora Marko starstarstarstar1242425 [6]   Sk Zemplin MichalovceCIS
6. Lukac Tibor starstarstar1000422 [6]   CSS Snina
7. Mojcak Kamil starstarstarstarstarstar1174419 [6]   Slavia Pu Presov
8. Furman Maximilian starstarstar1290387 [6]   CSS Bardejov
9. Greno Pavol star1000383 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
10. Kuzma Samuel 1000338 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
11. Surmaj Jakub 1000333 [6]   ZS Studentska Snina
12. Vyhnal Benjamin 1000302 [6]   Cirkevna spojena skola Poprad
13. Bujnak Tomas star1000286 [6]   ZS Lesnicka Presov
14. Harvan Michal 1000283 [6]   ZS Stakcin
15. Choma Michal 1230279 [4]   KdV Kezmarok
16. Kapec Kristian starstarstarstarstar1000273 [6]   ZS Komenskeho Bardejov
17. Baca Tomas 1000271 [6]   Sk Bijacovce
18. Zboraj Lukas 1000267 [6]   CZS Bela nad CirochouCIS
19. Jadron Marek 1000254 [6]   Spisska Nova Ves
20. Valko Oliver starstarstarstar1000254 [6]   ZS Komenskeho Bardejov
21. Porochnavy Richard 1000254 [4]   Sachy Reinter N O Humenne
22. Babjak Samuel starstar1000238 [4]   CVC Orgovanova Kosice
23. Marcin Richard 1000234 [6]   Slavia Pu Presov
24. Kovalik Jakub starstar1345224 [3]   ZS Kupelna Presov
25. Stutika Sebastian 1000221 [5]   CZS Bela nad Cirochou
26. Strela Stefan 1000216 [6]   Sk CVC Lendak
27. Verbicky Adam 1000211 [5]   Gymnazium Snina
28. Andrejcik David 1000211 [5]   ZS POH Snina
29. Blaha Tomas 1000203 [4]   Sachy Reinter N O Humenne
30. Mihalo Daniel 1000203 [6]   ZS POH Snina
31. Dadu Kevin 1000192 [6]   CZS Bela nad CirochouCIS
32. Jusko Martin 1000188 [5]   CSS Bardejov
33. Pisko Tomas 1000188 [6]   CZS Bela nad Cirochou
34. Suba Samuel 1000183 [4]   ZS Komenskeho Smizany
35. Kohut Filip 1000182 [5]   ZS Dlhe nad Cirochou
36. Sasarak Jozef starstarstar1000173 [3]   CZS sv. Petra a Pavla Stropkov
37. Hudak Adrian 1000171 [5]   CSS Bardejov
38. Virgala Juraj starstar1000167 [4]   ZS Pod Vinbargom Bardejov
39. Sitar Norbert starstarstar1000164 [3]   ZS s MS Havaj
40. Ondik Frederik star1000149 [2]   Cirkevna spojena skola Humenne
41. Hanicak Lukas 1000146 [6]   Gymnazium Snina
42. Lytvynenko Roman 1000142 [6]   Gymnazium Snina
43. Tabak Adam 1299136 [2]   Cirkevna spojena skola Humenne
44. Sedivy Matus 1180135 [3]   CVC Orgovanova Kosice
45. Jankovic Jakub 1000132 [5]   CVC Orgovanova Kosice
46. Bednar Adam 1000128 [4]   CVC Orgovanova Kosice
47. Potycny Daniel 1000125 [4]   ZS Wolkerova Bardejov
48. Mescan Jakub 1025124 [4]   CVC Orgovanova Kosice
49. Babinsky Matej 1000117 [3]   ZS Jana Svermu Humenne
50. Guzej Stanislav 1125117 [2]   CVC Orgovanova Kosice
51. Choma Adrian star1000114 [3]   ZS s MS Bukovce
52. Scerbaty Alex 1000111 [6]   ZS Komenskeho Bardejov
53. Andrlik Tomas 1000110 [5]   Spisske Vlachy
54. Hadzala Jan 1118110 [2]   Sk Zemplin MichalovceCIS
55. Pangrac Daniel 1000108 [5]   CSS Bardejov
56. Matej Jakub 1000105 [3]   CVC Orgovanova Kosice
57. Brandobur Boris 1000103 [2]   Smizany
58. Homulka Simon 1000100 [6]   ZS Raslavice
59. Farkasovsky Pavol 100099 [3]   ZS Komenskeho Smizany
60. Cmil Samuel star127498 [1]   Sk Tjls Vd Poprad
61. Tokar Jakub 100096 [2]   ZS Hrnciarska Humenne
62. Kozub Matej 100095 [3]   ZS Wolkerova Bardejov
63. Goldberger Marek 100077 [4]   CVC EP Popradska Kosice
64. Cernicky Martin 100076 [3]   Kezmarok
65. Gnip Nikolas 100074 [5]   CZS Bela nad Cirochou
66. Debrecenyi Adam 100074 [2]   Cirkevna spojena skola Humenne
67. Tomcik Simon 100074 [3]   CVC EP Popradska Kosice
68. Oravec Marek 100072 [2]   ZS Druzicova 4 Kosice
69. Mizerak Simon 100070 [3]   CSS Bardejov
70. Halagan Jan 100069 [2]   ZS Jana Svermu Humenne
71. Farkasovsky Filip 100068 [3]   ZS Komenskeho Smizany
72. Duchnovsky Patrik 100068 [2]   ZS Wolkerova Bardejov
73. Kukla Timotej 100065 [3]   CSS Bardejov
74. Knizka Martin 100064 [3]   Cirkevna spojena skola Poprad
75. Matej Jozef 100062 [3]   CVC Orgovanova Kosice
76. Fedak Adrian 100058 [3]   ZS s MS Bukovce
77. Ludrovsky Simon 100055 [1]   CVC Gelnica
78. Filak Kristian 100055 [3]   ZS s MS Bukovce
79. Dubjel Maximilian 100055 [2]   ZS Spisska Teplica
80. Charitun Matus 100054 [2]   ZS Jana Svermu Humenne
81. Vanta Kevin 100053 [2]   ZS Komenskeho Bardejov
82. Ragan Tomas 100052 [3]   CVC EP Popradska Kosice
83. Seliga Martin 100049 [2]   Spisska Teplica
84. Rybovic Nikolas 134649 [1]   So Skm Stara Lubovna
85. Bil Jakub star100048 [1]   ZS Mlynska Stropkov
86. Mikitka Nikolas 100042 [2]   CZS sv Juraja Svidnik
87. Medvec Stanislav 100042 [4]   CVC EP Charkovska Kosice
88. Kuchta Martin 100041 [3]   ZS Raslavice
89. Snincak Manuel 100040 [1]   ZS Jana Svermu Humenne
90. Bujnak Matej 100040 [1]   Poprad
91. Kotlar Marian 100039 [3]   ZS Dlha luka
92. Krumlovsky Matej 100039 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
93. Kniezner Richard 100038 [2]   ZS Kupelna Presov
94. Harvilko Simon 100038 [3]   ZS s MS Bukovce
95. Hurny Marek 100038 [3]   ZS Mlynska Stropkov
96. Ripka Stanislav 100037 [1]   Sk Cvc Lendak
97. Klucka Lukas 100037 [3]   ZS Mlynska Stropkov
98. Demcak Matej 100036 [1]   Vranov
99. Mihalik Viliam 100036 [1]   CSS Bardejov
100. Biath Filip 100035 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
101. Szabo Erik 100035 [1]   ZS SNP Humenne
102. Raab Richard 100034 [2]   CVC Orgovanova Kosice
103. Ropovik Jergus 100034 [1]   Vranov
104. Schmidt Jan 100033 [2]   ZS Komenskeho Smizany
105. Perat Marcel 100031 [2]   CZS sv. Petra a Pavla Stropkov
106. Fertal Simon 100030 [2]   CSS Bardejov
107. Balogac Jan 100029 [1]   Cirkevna spojena skola Humenne
108. Lipcak Viktor 100029 [1]   MSK KdV Kezmarok
109. Volovsky Michal 100027 [1]   SK Modra nad Cirochou
110. Gura Frantisek 100025 [3]   ZS Dlha luka
111. Olbert Dominik 100025 [2]   ZS Komenskeho Smizany
112. Krissak Adam 100024 [1]   Kdv Kezmarok
113. Baranok Branislav 100019 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
114. Duleba Denis 100017 [1]   ZS Wolkerova Bardejov
115. Hancak Adam 100017 [3]   ZS s MS Bukovce
116. Jaszay David 100017 [1]   CSS Bardejov
117. Tancos Tobias 100015 [1]   ZS Druzicova Kosice
118. Babinsky Oliver 100015 [2]   ZS s MS Bukovce
119. Platko Miroslav 100014 [1]   ZS Kupelna Presov
120. Pavlicko Samuel 100014 [1]   Spisska Teplica
121. Csoma David 100014 [1]   ZS Druzicova 4 Kosice
122. Tulenko Tomas 100012 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
123. Sovic Richard 100011 [2]   Cirkevna spojena skola Humenne
124. Nohovec Jan 100011 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
125. Boksansky Peter 100011 [3]   CZS sv. Petra a Pavla Stropkov
126. Reiter Oliver 100011 [2]   ZS Mlynska Stropkov
127. Sepela Jakub 10008 [1]   ZS Srobarova Presov
128. Kubicar Michal 10007 [1]   Spisska Nova Ves
129. Duplak Denis 10007 [1]   ZS Vinbarg Bardejov
130. Kocerha Samuel 10006 [1]   ZS Raslavice
131. Schmidt Norbert 10006 [1]   Zs Komenskeho Smizany
132. Trojan Ondrej 10006 [1]   ZS Komenskeho Smizany
133. Koval Juraj 10004 [2]   ZS Mlynska Stropkov
134. Holik Filip 10003 [1]   CZS sv. Petra a Pavla Stropkov
135. Ruman Miroslav 10003 [1]   Smizany
136. Gnip Martin 10002 [1]   Bela nad Cirochou
137. Konar Tobias 10002 [1]   ZS Mlynska Stropkov
138. Prusak Matus 10001 [1]   CZS sv. Petra a Pavla Stropkov

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -