Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
1. Tomajkova Andrea 1000188 [6]   Poprad
2. Sekova Olivia 1000178 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
3. Knapova Nicol 1000112 [6]   ZS Wolkerova Bardejov
4. Cukerova Livia 100098 [6]   Sachovy klub Sabinov
5. Vuznakova Nina 100090 [6]   ZS Kupelna Presov
6. Magdova Lucia 100069 [6]   Sachovy klub Sabinov
7. Kapcova Karolina 100056 [6]   ZS Komenskeho Bardejov
8. Sinorova Sofia 100051 [6]   ZS Studentska Snina
9. Kocurova Vanesa 100047 [6]   ZS Studentska Snina
10. Muchova Miroslava 100036 [5]   CZS Bela nad Cirochou
11. Marcinkova Lydia 100030 [3]   ZS Srobarova Presov
12. Murcinova Ema 100023 [5]   ZS Komenskeho Snina
13. Janicakova Sandra 100022 [5]   Velke Kapusany
14. Purdesova Terezia 100021 [4]   ZS Komenskeho Bardejov
15. Cornanicova Michaela 100016 [5]   ZS Studentska Snina
16. Balogova Zdenka 100015 [3]   ZS Srobarova Presov
17. Scerbakova Katarina 100015 [2]   ZS Kupelna Presov
18. Birosikova Maria Magdalena 100015 [3]   SK CVC Lendak
19. Susterova Nela 100014 [4]   Zs Komenskeho Smizany
20. Lesova Katarina 100012 [4]   ZS Srobarova Presov
21. Suchanovska Valeria 100012 [4]   SK CVC Lendak
22. Hrehova Eliska 100011 [3]   ZS Studentska Snina
23. Gobanova Olivia 100011 [4]   ZS Kupelna Presov
24. Krajnakova Martina 10008 [2]   ZS Srobarova Presov
25. Balcakova Lilian 10007 [2]   ZS Srobarova Presov
26. Telvakova Maria 10006 [2]   ZS Studentska Snina
27. Terjekova Zuzana 10006 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
28. Bacova Michaela 10006 [3]   ZS Velka Ida
29. Vongrejova Terezia 10004 [2]   Sachy Reinter Kosice
30. Skatularova Melania 10004 [1]   ZS Srobarova Presov
31. Hudakova Karin 10003 [1]   ZS Studentska Snina
32. Semanekova Sona 10003 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
33. Nalevankova Katarina 10003 [2]   ZS Velka Ida
34. Vongrejova Jaroslava 10002 [2]   Sachy Reinter Kosice
35. Bajzova Barbora 10001 [1]   Zs Komenskeho Bardejov

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -