Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
1. Ferencakova Natalia 1174298 [6]   KdV Kezmarok
2. Stolarova Paulina 1000257 [6]   Sk CVC Lendak
3. Olexova Laura 1000211 [6]   Spisska Teplica
4. Radvanska Tamara 1108200 [6]   Sachovy klub Sabinov
5. Hrickova Nela 1000184 [6]   ZS Studentska Snina
6. Kovalovska Karolina 1000182 [6]   ZS Komenskeho Smizany
7. Konopova Barbora 1000178 [6]   Sk CVC Lendak
8. Daniskova Veronika 1000177 [6]   ZS Kupelna Presov
9. Kubikova Lucia 1000173 [6]   CVC Orgovanova Kosice
10. Hudakova Nina 1000161 [6]   Sachy Reinter Kosice
11. Hurayova Hanka 1000141 [6]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
12. Petrisakova Karolina 1000114 [6]   Bardejov - trener Novak
13. Mojcakova Ela 1000114 [6]   Slavia Pu Presov
14. Kascakova Tamara 1000102 [6]   ZS Kupelna Presov
15. Gerzanicova Viktoria 100093 [5]   CZS Bela nad Cirochou
16. Vuznakova Eva 100073 [6]   ZS Kupelna Presov
17. Svigarova Ema 100069 [5]   ZS Dargovskych hrdinov Humenne
18. Gracova Alessia 100056 [4]   CSS Bardejov
19. Ivankova Monika 100054 [6]   ZS Lesnicka Presov
20. Janovkova Timea 100053 [5]   ZS Komenskeho Snina
21. Scerbata Laura star100049 [3]   ZS Komenskeho Bardejov
22. Slatkovska Simona 100047 [5]   Spisske Vlachy
23. Fedurcova Alzbeta 100047 [2]   ZS Jana Svermu Humenne
24. Lachova Lea 100045 [4]   Sk Bijacovce
25. Benejova Hana 100044 [4]   ZS Jana Svermu Humenne
26. Lucova Karolina 100042 [3]   ZS Komenskeho Snina
27. Salajova Terezia 100035 [4]   ZS Komenskeho Snina
28. Fudalyova Veronika 100035 [3]   SK CVC Lendak
29. Kridlova Barbora 100030 [2]   Cirkevna spojena skola Humenne
30. Tyssova Veronika 100025 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
31. Virgalova Jaroslava 100024 [2]   ZS Pod Vinbargom Bardejov
32. Britanova Miriam 100023 [3]   ZS Komenskeho Snina
33. Irhova Viktoria 100023 [1]   TJ Dunajec Spisska Stara Ves
34. Exnerova Rafaela 100022 [4]   CSS Bardejov
35. Jurcisinova-Kuklova Laura 100016 [1]   CZS Dlha Luka
36. Kvasna Ludmila 100013 [1]   ZS Hrnciarska Humenne
37. Baffiova Andrea 100011 [3]   ZS Juhoslovanska 2 Kosice
38. Gerbocova Barbora 10009 [1]   ZS Jana Svermu Humenne
39. Geffertova Tamara 10009 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
40. Bubenikova Natalia 10008 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
41. Vesela Kristina 10008 [2]   Kezmarok
42. Palsova Laura 10006 [1]   ZS Pod Vinbargom Bardejov
43. Dupalova Karolina 10004 [2]   ZS Ceskoslovenskej armady Presov
44. Radvanska Maria 10004 [1]   ZS Kupelna Presov
45. Majercakova Zuzana 10003 [1]   Sk Cvc Lendak
46. Mulikova Simona 10002 [2]   ZS s MS Bukovce
47. Kasperova Katarina 10002 [1]   ZS Komenskeho Bardejov
48. Gernatova Lucie 10001 [1]   ZS Lesnicka Presov
49. Knapikova Ema 10001 [1]   ZS Pugacevova Humenne
50. Zgodavova Kamila 10001 [1]   ZS Komenskeho Smizany

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -