Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
1. Ferencakova Natalia 1114392 [6]   MSK KdV Kezmarok
2. Olexova Laura 1000368 [6]   So Spisska Teplica
3. Sekova Olivia star1076365 [6]   Sachy Reinter
4. Konopova Barbora 1000287 [6]   Sk CVC Lendak
5. Knapova Nicol 1000237 [6]   SK BLS Bardejov
6. Lucova Karolina 1000202 [6]   ZS Komenskeho Snina
7. Hudakova Nina 1242170 [4]   Sachy Reinter Kosice
8. Kridlova Barbora 1000170 [6]   Sachy Reinter
9. Hrickova Nella 1000149 [6]   ZS Studentska Snina
10. Vuznakova Eva 1000132 [6]   ZS Kupelna Presov
11. Yorke Libbey 1000130 [6]   ZS Ceskoslovenskej armady Presov
12. Slatkovska Simona 1000106 [6]   Spisske Vlachy
13. Svigarova Ema 100081 [6]   Zs Dargovskych Hrdinov Humenne
14. Krajnakova Martina 100078 [6]   Slavia Pu Presov
15. Tomajkova Andrea 100076 [3]   Sk Tjls Vd Poprad
16. Halcinova Blazena 100076 [4]   Sk CVC Lendak
17. Daniskova Veronika 100074 [2]   ZS Kupelna Presov
18. Kocurova Vanesa 100066 [6]   ZS Studentska Snina
19. Janicakova Sandra 100065 [6]   Velke Kapusany
20. Salajova Terezia 100063 [6]   ZS Komenskeho Snina
21. Mulikova Simona 100060 [4]   ZS s MS Bukovce
22. Kovalovska Karolina 100059 [2]   Tj Slovan Smizany
23. Benejova Hana 100058 [4]   ZS Jana Svermu Humenne
24. Grichova Jana 100050 [5]   Sk CVC Lendak
25. Petrisakova Karolina 100044 [3]   SK BLS Bardejov
26. Sinorova Sofia 100041 [6]   ZS Studentska Snina
27. Janovkova Timea 100036 [5]   ZS Komenskeho Snina
28. Blaskova Miriam 100034 [2]   ZSaMS Velka Lomnica
29. Murcinova Emma 100033 [5]   ZS Komenskeho Snina
30. Cornanicova Michaela 100032 [6]   ZS Studentska Snina
31. Gernatova Lucie 100029 [3]   ZS Srobarova Presov
32. Scerbata Laura 100027 [2]   ZS Komenskeho Bardejov
33. Halcikova Eva 100026 [3]   CZS sv Juraja Svidnik
34. Ivankova Monika 100022 [2]   ZS Lesnicka Presov
35. Buckova Natalia 100021 [3]   ZS s MS Bukovce
36. Ivankova Martina 100021 [2]   ZS Lesnicka Presov
37. Feckova Katarina 100018 [3]   CZS sv Juraja Svidnik
38. Tajbosova Emily 100014 [1]   CVC Poprad
39. Lazarova Dominika 100013 [3]   Roznava
40. Bodnarova Karolina 100013 [3]   CVC EP Popradska Kosice
41. Majercakova Zuzana 100011 [2]   Sk CVC Lendak
42. Nevicka Zojka 100011 [1]   Kezmarok
43. Kubikova Lucia 100010 [1]   Kosice
44. Vozarova Tamara 10009 [2]   Sk Bijacovce
45. Vojtekova Simona 10009 [1]   ZS Plavec
46. Fudalyova Veronika 10009 [1]   Sk CVC Lendak
47. Petzova Alzbeta 10009 [1]   ZS Kupelna Presov
48. Cervenova Karin 10008 [1]   ZS a MS Spisska Teplica
49. Irhova Viktoria 10008 [1]   Skm Cvc Spisska Stara Ves
50. Frankova Adriana 10008 [3]   CZS sv Juraja Svidnik
51. Fejkova Laura 10006 [1]   ZS Smeralova 25 Presov
52. Susterova Nela 10005 [2]   Zs Komenskeho Smizany
53. Kolesarova Natasa 10005 [1]   Zs Komenskeho Smizany
54. Nazarejova Alexandra 10003 [1]   ZS Kupelna Presov
55. Kapcova Karolina 10002 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
56. Skurkova Klaudia 10002 [1]   ZS Modra nad Cirochou
57. Lazarova Lea 10001 [1]   Sachovy klub Sabinov

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -