Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
1. Tokarcikova Diana starstarstarstar1327464 [6]   ZS B. Krpelca Bardejov
2. Gajdosova Bernadeta starstarstar1358421 [6]   1. Sk KosiceCIS
3. Sofrankova Sofia starstarstarstarstarstarstar1310414 [6]   Stara Lubovna
4. Stolarova Ivana 1285390 [6]   Sk Cvc Lendak
5. Morongova Vanesa 1000381 [6]   Sk Bijacovce
6. Lenkova Daniela 1000354 [6]   Gymnazium Snina
7. Dudasova Daniela starstar1000325 [6]   ZS Studentska Snina
8. Telvakova Ivana 1000318 [6]   ZS Studentska Snina
9. Zvarova Zuzana 1000302 [6]   ZS Komenskeho Smizany
10. Angelovicova Alexandra starstarstarstar1000289 [6]   ZS Raslavice
11. Smajdova Viktoria 1000267 [6]   ZS Studentska Snina
12. Morongova Nina 1000262 [6]   Sk Bijacovce
13. Gazdova Sona 1000237 [6]   ZS Dlhe nad Cirochou
14. Ivanecka Natalia starstarstar1337234 [4]   Slavia Pu Presov
15. Kotusova Vanessa 1000178 [6]   ZS Stakcin
16. Volosinova Sofia 1000148 [5]   ZS Studentska Snina
17. Pavlikova Iveta 1000146 [5]   Gymnazium Snina
18. Dzurkova Sara 1000146 [4]   ZS Dlhe nad Cirochou
19. Valcerova Michaela 1000142 [6]   CZS Bela nad Cirochou
20. Gajdosova Ladislava 100091 [3]   Sachy Reinter N O Humenne
21. Bacisinova Anna 100083 [2]   Cirkevna spojena skola Humenne
22. Neupauerova Jana 100079 [2]   Sk Cvc Lendak
23. Harajova Karolina 100072 [3]   CVC Orgovanova Kosice
24. Neupauerova Julia 100055 [2]   ZS Komenskeho Smizany
25. Pavlikova Bibiana 100051 [1]   ZS Hrnciarska Humenne
26. Dlugosova Veronika 100039 [1]   Sachy Reinter N O Humenne
27. Tomcukova Juliana 100039 [3]   ZS s MS Havaj
28. Olejarova Ella 100037 [3]   ZS Komenskeho Bardejov
29. Kuzmova Barbora 100029 [2]   ZS s MS Havaj
30. Repkova Ludmila 100020 [1]   ZŠ s MŠ Tovarné
31. Semanisinova Bibiana 100019 [3]   ZS Wolkerova Bardejov
32. Wagnerova Adela 100019 [1]   KdV Kezmarok
33. Drgonecova Katarina 100015 [1]   Zs Komenskeho Smizany
34. Koterbova Daniela 100012 [1]   Zs Komenskeho Smizany
35. Kocakova Daniela 100012 [1]   ZS s MS Bukovce
36. Beresova Eva 100011 [1]   Velke Kapusany
37. Bonkova Jana 100010 [1]   ZŠ s MŠ Tovarné
38. Lazurova Katarina 10009 [1]   ZS Raslavice
39. Dereninova Tamara 10007 [1]   ZS Studentska Snina
40. Michancova Jana 10006 [1]   ZS Jana Svermu Humenne
41. Marcincakova Angelika 10006 [1]   ZS s MS Bukovce
42. Hovancova Maria 10002 [1]   ZS Wolkerova Bardejov
43. Kascakova Vanessa 10002 [1]   ZS Ceskoslovenskej armady Presov
44. Pitelova Dominika 10001 [1]   Gymnazium Snina

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -