Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Kostelansky Karol starstarstarstar1343571 [6]   Sk Povazske Podhradie
2. Michalicka Oliver starstarstar1338561 [5]   Nitriansky sachovy klub Nitra
3. Vastik Lukas starstarstar1000560 [5]   Sk Povazske Podhradie
4. Vastik Tomas 1000442 [5]   Sk Povazske Podhradie
5. Sitar Andrej 1165321 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra
6. Volanek Maros 1134273 [4]   Sk Povazske Podhradie
7. Orgon Patrik starstar1172260 [3]   ZS Velkomoravska, Trencin
8. Sosovickova Martina 1137238 [4]   Sukromna Zs, Nova Dubnica
9. Havalda Samuel star1335226 [2]   Ksn Bratislava
10. Orgon Jakub 1135197 [3]   ZS Velkomoravska, Trencin
11. Skreko Igor star1180194 [2]   Sk Komplet Modranka
12. Blaho Jakub 1429180 [2]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
13. Fajtakova Silvia 1267179 [2]   Interchess Cvc Malacky
14. Compel Daniel 1317177 [2]   Cis Premium
15. Karapetsas Athanasios 1320170 [2]   SK Trencin
16. Rakovsky Jakub 1178169 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra
17. Balusik Branislav 1136160 [3]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
18. Romanova Ela 1393160 [2]   Sukromna Zs Gorkeho, Skalica
19. Svrcek Daniel 1291155 [2]   Sachovy Klub Holic
20. Smatana Tibor 1000150 [3]   ZS s MS CI/32 Dubnica
21. Novomeska Karin 1122150 [2]   Sk Stefanov
22. Banas Kamil 1185150 [2]   Sk Modra
23. Zacik Tibor Gregor 1164150 [2]   Sachovy Klub Dubravan
24. Bochnickova Simona 1085149 [2]   Ksn Bratislava
25. Zverka Peter Samuel 1151139 [2]   Sk Doprastav Bratislava
26. Bujnova Sara star1076138 [2]   Topolciansky Sachovy Klub
27. Rybiansky Jergus 1237133 [2]   Sk Slovan Bratislava
28. Havaldova Natalia 1107128 [2]   Cis Premium
29. Babala Martin star1000127 [2]   Topolciansky Sachovy Klub
30. Krisko Vladimir 1000123 [2]   Sk Slovan Bratislava
31. Horvathova Hana 1178121 [2]   Sk Slovan Bratislava
32. Sahidi Sear 1153120 [2]   Ksn Bratislava
33. Kukucka Simon 1090119 [2]   ZS s MS CI/32 Dubnica
34. Sahidi Shabir 1174117 [2]   Ksn Bratislava
35. Dolnik Michal 1050116 [2]   Cis Premium
36. Dubanova Kristina 1021116 [2]   Sukromna Zs Gorkeho, Skalica
37. Banas Samuel 1063115 [2]   Sk Modra
38. Holeckova Ema 1055113 [3]   ZS s MS CI/32 Dubnica
39. Striskova Lucia 1276113 [2]   Individualny Clen
40. Matula Tomas 1000113 [2]   Sachovy Klub Holic
41. Fuskova Pavla 1000111 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
42. Horvath Jan 1201108 [1]   Sk Slovan Bratislava
43. Havlikova Ema 1000107 [3]   Ks Pezinok
44. Sebokova Laura 1000105 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
45. Vozar Adam 1058104 [2]   Interchess Cvc Malacky
46. Jankechova Jana 1000103 [3]   SCVC Laura Dubnica n. Vahom
47. Smatana Viktor 1000100 [3]   ZS s MS CI/32 Dubnica
48. Cizmar Tomas 100097 [2]   Bratislavska sachova akademia
49. Paluska Karol 136697 [1]   Sk Doprastav Bratislava
50. Hanzel Artom star125297 [1]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
51. Zetocha Adela 121896 [2]   Sk Slovan Bratislava
52. Licka Daniel 100093 [1]   Gymnazium Bilikova Bratislava
53. Stelbasky Filip 116292 [2]   Ksn Bratislava
54. Libich Oliver 100090 [2]   Sk Komplet Modranka
55. Havlik Andrej 100089 [3]   ZS Fandlyho Pezinok
56. Vojtko Patrik Jan 108789 [1]   Sk Komplet Modranka
57. Peter Samuel 100089 [2]   ZS Tribecska
58. Meszaros Casey Ryan 100086 [2]   KSN Bratislava
59. Bartosik Rafael 100086 [2]   Sachovy Klub Holic
60. Brechtl Samuel 120581 [1]   Tatran Tilgnerka
61. Peter Simon 100081 [2]   ZS Tribecska
62. Libich Simon 100080 [3]   Sk Komplet Modranka
63. Adamec Maros 122379 [1]   Sachovy Klub Dubravan
64. Buraj Patrik 100079 [2]   Interchess Zs Borsky Mikulas
65. Krakorova Hana 102177 [1]   Sk Komplet Modranka
66. Malaschitz Teodor 100075 [2]   Cis Premium
67. Kopca Peter 100075 [2]   Cis Premium
68. Kukucka Jakub 108274 [2]   ZS s MS CI/32 Dubnica
69. Antol Dusan 100074 [2]   SK Modra
70. Dudonova Veronika 100073 [2]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
71. Belan Martin star112172 [1]   Zs Tribecska Topolcany
72. Lakota Jan 100070 [1]   Bratislavska sachova akademia
73. Marosi Michal 111469 [2]   PSS F.Hanaka, Prievidza
74. Durana Jonas 114569 [1]   Tatran Tilgnerka
75. Oruzinsky Juraj 100069 [1]   Vrbove
76. Piroska Samuel 118569 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
77. Kubikova Nina 124866 [1]   Ksn Bratislava
78. Katrlik Michal 100064 [1]   Gymnazium Cenada Bratislava
79. Cermakova Ema 100063 [2]   Sk Modra
80. Rak Martin 100062 [1]   Bratislavska sachova akademia
81. Laudon Viliam 100062 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
82. Sloboda Rudolf 100060 [2]   Topolciansky Sachovy Klub
83. Cermak Lukas 100060 [2]   Sachovy Klub Holic
84. Bury Peter 100059 [1]   Tatran Tilgnerka
85. Hamas Martin 116458 [1]   Tatran Tilgnerka
86. Durdy Simon 100057 [1]   Zs A Ms Trakovice
87. Certik Jaroslav 100056 [1]   Tatran Tilgnerka
88. Krahulcova Martina 135556 [1]   Sk Prievidza
89. Kapolkova Greta 108953 [1]   Ksn Bratislava
90. Kovacik Oliver 100052 [1]   Zs Holleho Topolcany
91. Kajaba Matus 100050 [1]   Bratislavska sachova akademia
92. Horvath Simon 100047 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
93. Rajnicek Adam 100047 [1]   Sks Dubnica N/V
94. Janota Frantisek 100047 [1]   Szs Gorkeho Skalica
95. Ziak Martin 100047 [1]   Zs Tribecska Topolcany
96. Janikova Gabriela 115446 [1]   Zs S Ms Centrum Ii, Dubnica Na
97. Benko Martin 135846 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
98. Kaceriak Simon 100045 [1]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
99. Toth Tomas 137845 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
100. Parizek Ondrej 100045 [1]   Sk Skalica
101. Skula David 100044 [1]   Zs Topolova Nitra
102. Merva Oliver 100044 [1]   Tatran Tilgnerka
103. Orolin Tomas 100044 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
104. Machacek Filip 100044 [1]   Szs Gorkeho Skalica
105. Cutka Pavol 102243 [1]   Bratislavska sachova akademia
106. Husar. Filip 100043 [2]   SK Hlohovec
107. Vybiral Jakub 100043 [1]   Tatran Tilgnerka
108. Sykorova Nina 100042 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
109. Svec Samuel 100042 [2]   Sachovy klub Holic
110. Kulich Daniel 100042 [1]   Sk Povazske Podhradie
111. Tarina Peter 100041 [1]   Topolciansky Sachovy Klub
112. Kosecky Sebastian 100041 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
113. Barnas Norbert 100041 [1]   Zs Gessayova Bratislava
114. Adamec Ondrej 100040 [1]   Bratislava
115. Paksi Alexander 100040 [1]   Sk Skalica
116. Hrankova Adela 100040 [1]   Zs Stvorlistok Skalica
117. Pavelka Jonas 100039 [1]   Szs Cenada Bratislava
118. Burian Matej 100038 [1]   SCVC Laura Dubnica n. Vahom
119. Angus Andrej 100038 [1]   Zsk Vrbove - Sach
120. Palka Samuel 138438 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
121. Faktor Samuel 115038 [1]   Sks Dubnica N/V
122. Mitosinka Jozef 100038 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
123. Krajci Hugo 100037 [2]   Cvc Vcielka Puchov
124. Bujnova Karolina 102237 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
125. Barnasova Simona 108337 [1]   Sk Slovan Bratislava
126. Richter Michal 100037 [1]   Szs Cenada Bratislava
127. Silhavy Michal 100036 [1]   Zs s Ms Trakovice
128. Valko Viliam 100036 [1]   Szs Gorkeho Skalica
129. Gyurkovics Martin 100036 [2]   Bratislavska sachova akademia
130. Lacsny Natan 139636 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
131. Zverka Jakub 100035 [2]   Bratislavska sachova akademia
132. Hrano Maxim 100035 [1]   eSkola Prievidza
133. Vrazic Anton Tobias 100035 [1]   Topolciansky Sachovy Klub
134. Zelenka Matej 100034 [1]   SCVC Laura Dubnica n.Vahom
135. Seles Samuel 100034 [1]   Zs Tribecska Topolcany
136. Matejov Alex 100034 [1]   ZS Topolova
137. Hudec Tomas 100034 [1]   Szs Gorkeho Skalica
138. Bobak Alexander 100033 [1]   Zs Tribecska Topolcany
139. Ducky Adam 100033 [2]   Topolciansky Sachovy Klub
140. Klimek Martin 100033 [1]   SK Senec
141. Kollar Matej 100032 [1]   Zs S Ms, Bojnice
142. Husar Alex 100032 [2]   SK Hlohovec
143. Simon Samuel 100032 [1]   Tatran Tilgnerka
144. Janota Peter 100032 [1]   Szs Gorkeho Skalica
145. Bosorad Jan 100032 [1]   Nitriansky sachovy klub Nitra
146. Nagy Patrik 100032 [1]   Zs A Ms Trakovice
147. Holly Marek 100031 [1]   Zs Zavod
148. Tichy Frederik 100031 [1]   Szs Cenada Bratislava
149. Chobot Adam 100031 [1]   Nitra
150. Nedeliak Matej 100030 [1]   Bratislavska sachova akademia
151. Kisac Marcel 100030 [1]   ZS Jacovce
152. Nikodem Jakub 100030 [1]   Zs Tribecska Topolcany
153. Janota Ondrej 100030 [1]   Szs Gorkeho Skalica
154. Chobot Michael 100029 [1]   Nitra
155. Jelencik Jakub 100029 [1]   Zs Tribecska Topolcany
156. Sedlacek Daniel 100029 [1]   Zs Komenskeho Senica
157. Orolin Lukas 100028 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
158. Molnar Michal 100028 [1]   ZS s MS CI/32 Dubnica
159. Belakova Anabela 100027 [1]   ZS s MS CI/32 Dubnica
160. Milata Nikolas 100027 [1]   Tatran Tilgnerka
161. Belak Matus 125427 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
162. Ferenc Erik 100027 [1]   Zs A Ms Trakovice
163. Kytlic Darius Marek 100026 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
164. Pavelka Hugo 100026 [1]   Szs Cenada Bratislava
165. Buncek Simon 100026 [1]   Zs A Ms Trakovice
166. Tichy Gregor 100025 [1]   Szs Cenada Bratislava
167. Kmeto Tomas 100025 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
168. Belakova Rebeka 100025 [1]   ZS s MS CI/32 Dubnica
169. Benko Tomas 100024 [1]   ZS knieĹľaĹĄa Pribinu
170. Lopasovsky Artur 100024 [2]   Sk Komplet Modranka
171. Magdolen Filip 100024 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
172. Jancovicova Tamara 100024 [1]   Chtelnica
173. Hajdu Adam 100024 [1]   Bratislavska sachova akademia
174. Bujnova Dominika 100023 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
175. Dubravka Juraj 117823 [1]   Cvc Lanska, Povazska Bystrica
176. Juricek Michal 100022 [1]   Szs Gorkeho Skalica
177. Triasak Michal 100021 [1]   SCVC Laura Dubnica n. Vahom
178. Kralik Timotej 100021 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
179. Slavic Marko 100020 [1]   Zs Tribecska Topolcany
180. Nedeliak Oliver 100020 [1]   Bratislavska sachova akademia
181. Cerepanova Daniela 100019 [2]   ZS s MS CI/32 Dubnica
182. Kapolkova Alzbeta 100019 [1]   Ksn Bratislava
183. Kapusnik Ivan 100019 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
184. Sykora Adam 100019 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
185. Silhavy Peter 100019 [1]   Zs s Ms Trakovice
186. Lamackova Sarka 100018 [1]   Sukromna Zs, Nova Dubnica
187. Mervova Livia 100018 [1]   Tatran Tilgnerka
188. Varga Adam 100018 [1]   NRSA
189. Gabrisova Hana Melania 100018 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
190. Istok Mario 100017 [1]   Bojnice
191. Mato Sebastian 100017 [1]   Sk Doprastav Bratislava
192. Novotny Pavol 100017 [1]   Zs Prasice
193. Kaufmanova Karin 100016 [1]   Sk Osuske
194. Ralbovska Gabriela 100016 [2]   ZS s MS Stefanov
195. Matusikova Tereza 100016 [1]   Zs Tribecska Topolcany
196. Ravas Samuel 100016 [1]   Tatran Tilgnerka
197. Zanovit Samuel 100016 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
198. Kis Maxim Peter 100015 [1]   Zs Kniezata Pribinu Nitra
199. Matuska Sebastian 100015 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
200. Cermak Samuel 100015 [1]   Sachovy klub Holic
201. Kulich Filip 100014 [1]   SK Pov. Pohradie
202. Ondruska Ivan 100014 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
203. Gersi David 100014 [1]   Zs Tribecska Topolcany
204. Holly Martin 100014 [1]   Sachovy klub Holic
205. Balik Samuel 100013 [1]   Tatran Tilgnerka
206. Rohac Adam 100013 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
207. Mesarosova Kolete Viktoria 100012 [1]   Zs Tribecska Topolcany
208. Sefcikova Liana 100012 [1]   Sachovy Klub Holic
209. Ivan Denis 100012 [1]   SK Holic
210. Biskupic Adam 100012 [1]   SK Komplet Modranka
211. Karapetsas Angelos 100011 [2]   Kulturne Centrum Kubra Trencin
212. Varga Miroslav 100011 [1]   Tatran Tilgnerka
213. Sobolic Matej 100011 [2]   Tatran Tilgnerka
214. Stankova Liliana 100011 [1]   Zs Tribecska Topolcany
215. Matula Lukas 100010 [2]   Sachovy klub Holic
216. Vanis Matus 100010 [1]   Tatran Tilgnerka
217. Ucnik Matej 100010 [1]   Szs Gorkeho Skalica
218. Bielik Michal 100010 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
219. Sarvas Matus 100010 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
220. Denko Stanislav 10009 [1]   Zs Tribecska Topolcany
221. Pazdera Filip 10008 [1]   CVC Bojnice
222. Sabaj Viktor 10008 [1]   Bratislavska sachova akademia
223. Barta Dominik 10008 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
224. Jancik James 10008 [1]   Szs Gorkeho Skalica
225. Trencansky Richard 10008 [1]   Zs Holleho Topolcany
226. Masar Michal 10007 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
227. Klenovsky Samuel 10007 [1]   ZS Stupava
228. Hrano Alex 10006 [1]   eSkola Prievidza
229. Fiantokova Natalia 10006 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
230. Klacman Alex 10006 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
231. Piesecka Vivien 10005 [1]   ZS UNES
232. Mikulas Ondrej 10005 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
233. Szabova Lucia 10005 [1]   Tatran Tilgnerka
234. Bena Pavol 10004 [1]   ZS s MS Stefanov
235. Ondruska Ivor 10004 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
236. Dobrotkova Laura 10004 [1]   Zs Holleho Topolcany
237. Sun Martin 10003 [1]   SK Slovan
238. Libichova Roman Enya 10003 [2]   SK Komplet Modranka
239. Varga Matej 10003 [1]   Tatran Tilgnerka
240. Kasova Bianka 10003 [1]   Prievidza
241. Gabris Simon 10003 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
242. Vojtechova Julia 10003 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
243. Bucek Martin 10002 [1]   ZS s MS Stefanov
244. Petransky Silvio Adam 10002 [1]   Bratislavska sachova akademia
245. Vaclavik Samuel 10002 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
246. Jurkovicova Alexandra 10001 [1]   ZS s MS Stefanov
247. Kollar Tomas 10001 [1]   CVC Bojnice
248. Palesova Adela 10001 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
249. Hok Samuel 10001 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -