Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Kostelansky Karol starstarstarstarstarstarstarstar1343715 [6]   Sk Povazske Podhradie
2. Vastik Lukas starstarstar1000675 [6]   Sk Povazske Podhradie
3. Michalicka Oliver starstarstar1338647 [6]   Nitriansky sachovy klub Nitra
4. Vastik Tomas star1000582 [6]   Sk Povazske Podhradie
5. Sitar Andrej 1165466 [5]   Nitriansky sachovy klub Nitra
6. Orgon Patrik starstarstar1172454 [5]   ZS Velkomoravska, Trencin
7. Rakovsky Jakub starstar1178443 [5]   Nitriansky sachovy klub Nitra
8. Skreko Igor star1180433 [5]   Sk Komplet Modranka
9. Volanek Maros 1134386 [6]   Sk Povazske Podhradie
10. Karapetsas Athanasios 1320368 [5]   SK Trencin
11. Blaho Jakub starstar1429368 [4]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
12. Sosovickova Martina 1137360 [6]   Sukromna Zs, Nova Dubnica
13. Havalda Samuel starstar1335358 [4]   Ksn Bratislava
14. Balusik Branislav 1136309 [6]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
15. Fajtakova Silvia star1267285 [3]   Interchess Cvc Malacky
16. Kukucka Simon 1090282 [5]   ZS s MS CI/32 Dubnica
17. Smatana Tibor 1000279 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
18. Vojtko Patrik Jan star1087258 [4]   Sk Komplet Modranka
19. Hanzel Artom star1252253 [3]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
20. Orgon Jakub 1135246 [4]   ZS Velkomoravska, Trencin
21. Dolnik Michal 1050240 [5]   Cis Premium
22. Compel Daniel 1317236 [3]   Cis Premium
23. Krahulcova Martina 1355227 [3]   Sk Prievidza
24. Holeckova Ema 1055226 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
25. Bochnickova Simona 1085223 [3]   Ksn Bratislava
26. Smatana Viktor 1000218 [6]   ZS s MS CI/32 Dubnica
27. Kukucka Jakub 1082213 [5]   ZS s MS CI/32 Dubnica
28. Novomeska Karin 1122210 [3]   Sk Stefanov
29. Zverka Peter Samuel 1151209 [3]   Sk Doprastav Bratislava
30. Libich Oliver 1000207 [5]   Sk Komplet Modranka
31. Striskova Lucia 1276204 [4]   Individualny Clen
32. Magdik Peter 1075201 [3]   ZS Pruske
33. Jankechova Jana 1000191 [5]   SCVC Laura Dubnica n. Vahom
34. Horvathova Hana 1178191 [3]   Sk Slovan Bratislava
35. Zacik Tibor Gregor 1164190 [3]   Sachovy Klub Dubravan
36. Sahidi Sear 1153189 [3]   Ksn Bratislava
37. Faktor Samuel 1150189 [4]   Sks Dubnica N/V
38. Horvath Jan 1201186 [2]   Sk Slovan Bratislava
39. Paluska Karol 1366185 [3]   Sk Doprastav Bratislava
40. Sahidi Shabir 1174183 [3]   Ksn Bratislava
41. Havaldova Natalia 1107176 [4]   Cis Premium
42. Libich Simon 1000173 [6]   Sk Komplet Modranka
43. Marosi Michal 1114168 [4]   PSS F.Hanaka, Prievidza
44. Zetocha Adela 1218168 [3]   Sk Slovan Bratislava
45. Meszaros Casey Ryan 1000167 [4]   KSN Bratislava
46. Rybiansky Jergus 1237167 [3]   Sk Slovan Bratislava
47. Sebokova Laura 1000166 [3]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
48. Malaschitz Teodor 1000166 [4]   Cis Premium
49. Krakorova Hana 1021165 [3]   Sk Komplet Modranka
50. Fuskova Pavla 1000164 [3]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
51. Krisko Vladimir 1000162 [3]   Sk Slovan Bratislava
52. Romanova Ela 1393160 [2]   Sukromna Zs Gorkeho, Skalica
53. Svrcek Daniel 1291155 [2]   Sachovy Klub Holic
54. Banas Kamil 1185150 [2]   Sk Modra
55. Dudonova Veronika 1000146 [4]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
56. Durana Jonas 1145144 [2]   Tatran Tilgnerka
57. Rajnicek Adam 1000142 [3]   Sks Dubnica N/V
58. Bujnova Sara star1076138 [2]   Topolciansky Sachovy Klub
59. Cizmar Tomas 1000135 [3]   Bratislavska sachova akademia
60. Peter Simon 1000133 [3]   ZS Tribecska
61. Babala Martin star1000127 [2]   Topolciansky Sachovy Klub
62. Paksi Alexander 1000126 [3]   Sk Skalica
63. Jurik Dominik 1000126 [4]   Sk Trencin
64. Adamec Maros 1223126 [2]   Sachovy Klub Dubravan
65. Kopca Peter 1000126 [4]   Cis Premium
66. Havlik Andrej 1000125 [5]   ZS Fandlyho Pezinok
67. Peter Samuel 1000124 [3]   ZS Tribecska
68. Lakota Jan 1000120 [2]   Bratislavska sachova akademia
69. Janikova Gabriela 1154117 [2]   Zs S Ms Centrum Ii, Dubnica Na
70. Dubravka Juraj 1178116 [3]   Cvc Lanska, Povazska Bystrica
71. Dubanova Kristina 1021116 [2]   Sukromna Zs Gorkeho, Skalica
72. Banas Samuel 1063115 [2]   Sk Modra
73. Certik Jaroslav 1000115 [3]   Tatran Tilgnerka
74. Matula Tomas 1000113 [2]   Sachovy Klub Holic
75. Buraj Patrik 1000112 [3]   Interchess Zs Borsky Mikulas
76. Stelbasky Filip 1162111 [3]   Ksn Bratislava
77. Havlikova Ema 1000107 [3]   Ks Pezinok
78. Molnar Michal 1000105 [3]   ZS s MS CI/32 Dubnica
79. Vozar Adam 1058104 [2]   Interchess Cvc Malacky
80. Kubikova Nina 1248102 [2]   Ksn Bratislava
81. Horvath Simon 1000101 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
82. Siagi Jakub 1000100 [2]   SZS Cenada Bratislava
83. Zelenka Matej 100099 [3]   SCVC Laura Dubnica n.Vahom
84. Licka Daniel 100093 [1]   Gymnazium Bilikova Bratislava
85. Barnas Norbert 100090 [2]   Zs Gessayova Bratislava
86. Cermakova Ema 100090 [3]   Sk Modra
87. Zdrazil Patrik 112590 [1]   Cvc Vcielka Puchov
88. Barnasova Simona 108387 [2]   Sk Slovan Bratislava
89. Bartosik Rafael 100086 [2]   Sachovy Klub Holic
90. Antol Dusan 100086 [3]   SK Modra
91. Burian Matej 100083 [2]   SCVC Laura Dubnica n. Vahom
92. Brechtl Samuel 120581 [1]   Tatran Tilgnerka
93. Cerepanova Daniela 100075 [5]   ZS s MS CI/32 Dubnica
94. Mederlyova Maria 100075 [1]   Sk Levice
95. Bosorad Jan 100074 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra
96. Janik Peter 116474 [1]   Zs S Ms Centrum I, Dubnica Na
97. Silhavy Michal 100073 [3]   Zs s Ms Trakovice
98. Kulich Daniel 100073 [2]   Sk Povazske Podhradie
99. Bobak Alexander 100072 [3]   Zs Tribecska Topolcany
100. Pongracz Tamas Achilles 100072 [2]   Sk Senec
101. Belan Martin star112172 [1]   Zs Tribecska Topolcany
102. Krajci Hugo 100071 [4]   Cvc Vcielka Puchov
103. Adamec Ondrej 100069 [2]   Bratislava
104. Oruzinsky Juraj 100069 [1]   Vrbove
105. Piroska Samuel 118569 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
106. Stanko Michal 108567 [1]   Sk Cifer
107. Kollar Matej 100065 [2]   Zs S Ms, Bojnice
108. Katrlik Michal 100064 [1]   Gymnazium Cenada Bratislava
109. Dzivak Jan 100063 [1]   Lokomotiva Trnava
110. Kaceriak Simon 100062 [2]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
111. Rak Martin 100062 [1]   Bratislavska sachova akademia
112. Laudon Viliam 100062 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
113. Zverka Jakub 100061 [4]   Bratislavska sachova akademia
114. Silhavy Peter 100061 [3]   Zs s Ms Trakovice
115. Biskupic Adam 100060 [3]   SK Komplet Modranka
116. Barat Michal 100060 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
117. Sloboda Rudolf 100060 [2]   Topolciansky Sachovy Klub
118. Cermak Lukas 100060 [2]   Sachovy Klub Holic
119. Bury Peter 100059 [1]   Tatran Tilgnerka
120. Hamas Martin 116458 [1]   Tatran Tilgnerka
121. Kovacic Martin 100058 [1]   Sskd Nova Dedinka
122. Durdy Simon 100057 [1]   Zs A Ms Trakovice
123. Lopasovsky Artur 100056 [3]   Sk Komplet Modranka
124. Hrano Maxim 100056 [2]   eSkola Prievidza
125. Kapolkova Greta 108953 [1]   Ksn Bratislava
126. Kovacik Oliver 100052 [1]   Zs Holleho Topolcany
127. Sun Martin 100050 [4]   SK Slovan
128. Kajaba Matus 100050 [1]   Bratislavska sachova akademia
129. Zatko Slavomir 100049 [1]   CVC Lanska Pov.Bystrica
130. Spisiak Tomas 100048 [1]   Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely
131. Piacek Patrik 100048 [1]   CVC Lanska Pov.Bystrica
132. Agszerova Amelia 100048 [2]   Sk Senec
133. Kaufmanova Karin 100047 [2]   Sk Osuske
134. Janota Frantisek 100047 [1]   Szs Gorkeho Skalica
135. Ziak Martin 100047 [1]   Zs Tribecska Topolcany
136. Krivosik Matus 100046 [1]   Tatran Tilgnerka
137. Husar Alex 100046 [3]   SK Hlohovec
138. Belakova Rebeka 100046 [2]   ZS s MS CI/32 Dubnica
139. Benko Martin 135846 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
140. Toth Tomas 137845 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
141. Parizek Ondrej 100045 [1]   Sk Skalica
142. Kulich Filip 100044 [2]   SK Pov. Pohradie
143. Mederlyova Beata 100044 [1]   Sk Levice
144. Skula David 100044 [1]   Zs Topolova Nitra
145. Merva Oliver 100044 [1]   Tatran Tilgnerka
146. Paholok Adam 111744 [1]   Bratislavska sachova akademia
147. Belakova Anabela 100044 [2]   ZS s MS CI/32 Dubnica
148. Orolin Tomas 100044 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
149. Machacek Filip 100044 [1]   Szs Gorkeho Skalica
150. Cutka Pavol 102243 [1]   Bratislavska sachova akademia
151. Zelensky Andrej 100043 [1]   Sk Cifer
152. Taurani Leisha 100043 [1]   Cvc Vcielka Puchov
153. Husar. Filip 100043 [2]   SK Hlohovec
154. Vybiral Jakub 100043 [1]   Tatran Tilgnerka
155. Sykorova Nina 100042 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
156. Svec Samuel 100042 [2]   Sachovy klub Holic
157. Mederly Peter 100041 [1]   MS Kalna n Honom
158. Tarina Peter 100041 [1]   Topolciansky Sachovy Klub
159. Kosecky Sebastian 100041 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
160. Mato Sebastian 100041 [2]   Sk Doprastav Bratislava
161. Drahos Samuel 100041 [1]   Lokomotiva Trnava
162. Hrankova Adela 100040 [1]   Zs Stvorlistok Skalica
163. Teplicky Peter 100039 [1]   Sk Senec
164. Pavelka Jonas 100039 [1]   Szs Cenada Bratislava
165. Angus Andrej 100038 [1]   Zsk Vrbove - Sach
166. Palka Samuel 138438 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
167. Kocka Michal 100038 [1]   Sskd Nova Dedinka
168. Mitosinka Jozef 100038 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
169. Gasperan Emil 100037 [1]   NSK Nitra
170. Bujnova Karolina 102237 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
171. Richter Michal 100037 [1]   Szs Cenada Bratislava
172. Kukla Adam 100036 [1]   Sk Hlohovec
173. Valko Viliam 100036 [1]   Szs Gorkeho Skalica
174. Gyurkovics Martin 100036 [2]   Bratislavska sachova akademia
175. Lacsny Natan 139636 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
176. Vrazic Anton Tobias 100035 [1]   Topolciansky Sachovy Klub
177. Seles Samuel 100034 [1]   Zs Tribecska Topolcany
178. Matejov Alex 100034 [1]   ZS Topolova
179. Hudec Tomas 100034 [1]   Szs Gorkeho Skalica
180. Sniager Oliver 100034 [1]   Sk Senec
181. Ducky Adam 100033 [2]   Topolciansky Sachovy Klub
182. Klimek Martin 100033 [1]   SK Senec
183. Zilinec Peter 100032 [1]   Dunajska Luzna
184. Simon Samuel 100032 [1]   Tatran Tilgnerka
185. Janota Peter 100032 [1]   Szs Gorkeho Skalica
186. Nagy Patrik 100032 [1]   Zs A Ms Trakovice
187. Lamackova Sarka 100031 [2]   Sukromna Zs, Nova Dubnica
188. Holly Marek 100031 [1]   Zs Zavod
189. Tichy Frederik 100031 [1]   Szs Cenada Bratislava
190. Chobot Adam 100031 [1]   Nitra
191. Nedeliak Matej 100030 [1]   Bratislavska sachova akademia
192. Kisac Marcel 100030 [1]   ZS Jacovce
193. Martincak Maximilian 100030 [1]   Bratislava
194. Nikodem Jakub 100030 [1]   Zs Tribecska Topolcany
195. Janota Ondrej 100030 [1]   Szs Gorkeho Skalica
196. Chobot Michael 100029 [1]   Nitra
197. Jelencik Jakub 100029 [1]   Zs Tribecska Topolcany
198. Sedlacek Daniel 100029 [1]   Zs Komenskeho Senica
199. Orolin Lukas 100028 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
200. Sochor Roman 100028 [1]   ZS Pruzina
201. Milata Nikolas 100027 [1]   Tatran Tilgnerka
202. Belak Matus 125427 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
203. Ferenc Erik 100027 [1]   Zs A Ms Trakovice
204. Jurkovic Lukas 100026 [1]   CVC Lanska Pov.Bystrica
205. Kytlic Darius Marek 100026 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
206. Pavelka Hugo 100026 [1]   Szs Cenada Bratislava
207. Buncek Simon 100026 [1]   Zs A Ms Trakovice
208. Fojtik Adam 100025 [1]   Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely
209. Tichy Gregor 100025 [1]   Szs Cenada Bratislava
210. Kmeto Tomas 100025 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
211. Benko Tomas 100024 [1]   ZS knieĹľaĹĄa Pribinu
212. Istok Mario 100024 [2]   Bojnice
213. Magdolen Filip 100024 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
214. Buso Peter 100024 [1]   ZS Kubra
215. Jancovicova Tamara 100024 [1]   Chtelnica
216. Hajdu Adam 100024 [1]   Bratislavska sachova akademia
217. Richnak Marek 100024 [1]   Tss Trnava Msk Sered
218. Bena Pavol 100023 [3]   ZS s MS Stefanov
219. Karapetsas Angelos 100023 [3]   Kulturne Centrum Kubra Trencin
220. Cech Matej 100023 [1]   CVC Lanska Pov.Bystrica
221. Sindler Radovan 100023 [1]   Cvc Junior Bojnice
222. Bujnova Dominika 100023 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
223. Husar Filip 100023 [1]   SK Hlohovec
224. Juricek Michal 100022 [1]   Szs Gorkeho Skalica
225. Pazdera Filip 100022 [2]   CVC Bojnice
226. Triasak Michal 100021 [1]   SCVC Laura Dubnica n. Vahom
227. Kralik Timotej 100021 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
228. Libichova Romana Enya 100020 [5]   SK Komplet Modranka
229. Slavic Marko 100020 [1]   Zs Tribecska Topolcany
230. Nedeliak Oliver 100020 [1]   Bratislavska sachova akademia
231. Remsik Abai 100019 [1]   CVC Lanska Pov.Bystrica
232. Kapolkova Alzbeta 100019 [1]   Ksn Bratislava
233. Kapusnik Ivan 100019 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
234. Sykora Adam 100019 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
235. Hecko Jakub 100019 [1]   Kalokagatia ZS A.Merici Trnava
236. Mervova Livia 100018 [1]   Tatran Tilgnerka
237. Varga Adam 100018 [1]   NRSA
238. Gabrisova Hana Melania 100018 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
239. Briatka Matus 100017 [1]   Cvc Junior Bojnice
240. Novotny Pavol 100017 [1]   Zs Prasice
241. Cifersky Adam 100017 [1]   Cifer
242. Jurik Jozef 100016 [1]   ZS a MS Spartakovska, Trnava
243. Lepskii Kirill 100016 [1]   Bratislavska sachova akademia
244. Ralbovska Gabriela 100016 [2]   ZS s MS Stefanov
245. Matusikova Tereza 100016 [1]   Zs Tribecska Topolcany
246. Ravas Samuel 100016 [1]   Tatran Tilgnerka
247. Majer Jakub 100016 [1]   Sk Handlova
248. Zanovit Samuel 100016 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
249. Lichvar Simon 100016 [1]   Cvc Vcielka Puchov
250. Kis Maxim Peter 100015 [1]   Zs Kniezata Pribinu Nitra
251. Matuska Sebastian 100015 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
252. Kadela Fedor 100015 [1]   Kruzok Slovan Bratislava
253. Cermak Samuel 100015 [1]   Sachovy klub Holic
254. Jurik Jan 100015 [1]   Gymnazium Angely Merici Trnava
255. Ondruska Ivan 100014 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
256. Tirinda Jonatan 100014 [1]   Sk Senec
257. Gersi David 100014 [1]   Zs Tribecska Topolcany
258. Holly Martin 100014 [1]   Sachovy klub Holic
259. Mihalik Matej 100013 [1]   Handlova
260. Balik Samuel 100013 [1]   Tatran Tilgnerka
261. Rohac Adam 100013 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
262. Hrano Alex 100012 [2]   eSkola Prievidza
263. Mesarosova Kolete Viktoria 100012 [1]   Zs Tribecska Topolcany
264. Sefcikova Liana 100012 [1]   Sachovy Klub Holic
265. Ivan Denis 100012 [1]   SK Holic
266. Kadela Filip Milan 100012 [1]   Kruzok Slovan Bratislava
267. Klopcek Matej 100011 [1]   Cvc Junior Bojnice
268. Kozub Lukas 100011 [1]   Bratislavska sachova akademia
269. Varga Miroslav 100011 [1]   Tatran Tilgnerka
270. Sobolic Matej 100011 [2]   Tatran Tilgnerka
271. Stankova Liliana 100011 [1]   Zs Tribecska Topolcany
272. Ligas Roman 100011 [1]   ZS Pruzina
273. Matula Lukas 100010 [2]   Sachovy klub Holic
274. Globa Andriy 100010 [1]   Ksn Bratislava
275. Vanis Matus 100010 [1]   Tatran Tilgnerka
276. Ucnik Matej 100010 [1]   Szs Gorkeho Skalica
277. Bielik Michal 100010 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
278. Marko Patrik 100010 [1]   Cvc Prievidza
279. Krajco Adam 100010 [1]   CVC Kalokagatia Trnava
280. Sarvas Matus 100010 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
281. Denko Stanislav 10009 [1]   Zs Tribecska Topolcany
282. Smiesko Matej 09 [1]   Deutche schule
283. Ostrovnoy Matviy 10009 [1]   Cvc Junior Bojnice
284. Rybarik Milos 10008 [1]   Cvc Junior Bojnice
285. Sabaj Viktor 10008 [1]   Bratislavska sachova akademia
286. Barta Dominik 10008 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
287. Jancik James 10008 [1]   Szs Gorkeho Skalica
288. Pivarnik Jakub 10008 [1]   Surovce - neregistrovany
289. Niznik Patrik 10008 [1]   ZS Pruzina
290. Trencansky Richard 10008 [1]   Zs Holleho Topolcany
291. Remis Oliver 10007 [1]   SK Komplet Modranka
292. Masar Michal 10007 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
293. Spanik Dusan 10007 [1]   ZS Pruzina
294. Klenovsky Samuel 10007 [1]   ZS Stupava
295. Hayden Tomas 10006 [1]   ZS a MS Angely Merici Trnava
296. Fiantokova Natalia 10006 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
297. Rosina Rene 10006 [1]   ZS Pruzina
298. Klacman Alex 10006 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
299. Belak Albert 10005 [1]   ZS s MS CI/32 Dubnica n.V.
300. Sintal Samuel 10005 [1]   ZS s MS Anegely Merici, Trnava
301. Piesecka Vivien 10005 [1]   ZS UNES
302. Mikulas Ondrej 10005 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
303. Szabova Lucia 10005 [1]   Tatran Tilgnerka
304. Rybarik Simon 10005 [1]   Cvc Junior Bojnice
305. Kollar Tomas 10004 [2]   CVC Bojnice
306. Pakozdy Simon 10004 [1]   SCVC Laura
307. Karakova Ema 10004 [1]   Cvc Junior Bojnice
308. Oblozinsky Filip 10004 [1]   Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely Merici
309. Ondruska Ivor 10004 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
310. Hamid Hanka Leila 10004 [1]   Bratislavska sachova akademia
311. Dobrotkova Laura 10004 [1]   Zs Holleho Topolcany
312. Slahucka Oskar 10003 [1]   SK Komplet Modranka
313. Varga Matej 10003 [1]   Tatran Tilgnerka
314. Kasova Bianka 10003 [1]   Prievidza
315. Gabris Simon 10003 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
316. Vojtechova Julia 10003 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
317. Bucek Martin 10002 [1]   ZS s MS Stefanov
318. Rybarik Marcel 10002 [1]   Cvc Junior Bojnice
319. Hanus Maximilian 10002 [1]   SK Komplet Modranka
320. Petransky Silvio Adam 10002 [1]   Bratislavska sachova akademia
321. Vaclavik Samuel 10002 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
322. Balaz Jakub 10002 [1]   ZS s MS CI/32 Dubnica n.V.
323. Globa Anastasiya 10002 [1]   Ksn Bratislava
324. Jurkovicova Alexandra 10001 [1]   ZS s MS Stefanov
325. Burianova Dominika 10001 [1]   SCVC Laura
326. Palesova Adela 10001 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
327. Kudri Branislav 10001 [1]   ZS Ruzindol
328. Hok Samuel 10001 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
329. Hencelova Kristina 10001 [1]   Cvc Junior Bojnice

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -