Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Sitar Andrej 1165321 [3]   Nitriansky sachovy klub Nitra
2. Volanek Maros 1134273 [4]   Sk Povazske Podhradie
3. Havalda Samuel star1335226 [2]   Ksn Bratislava
4. Orgon Jakub 1135197 [3]   ZS Velkomoravska, Trencin
5. Skreko Igor star1180194 [2]   Sk Komplet Modranka
6. Karapetsas Athanasios 1320170 [2]   SK Trencin
7. Rakovsky Jakub 1178169 [2]   Nitriansky sachovy klub Nitra
8. Balusik Branislav 1136160 [3]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
9. Smatana Tibor 1000150 [3]   ZS s MS CI/32 Dubnica
10. Zverka Peter Samuel 1151139 [2]   Sk Doprastav Bratislava
11. Sahidi Sear 1153120 [2]   Ksn Bratislava
12. Sahidi Shabir 1174117 [2]   Ksn Bratislava
13. Vozar Adam 1058104 [2]   Interchess Cvc Malacky
14. Smatana Viktor 1000100 [3]   ZS s MS CI/32 Dubnica
15. Cizmar Tomas 100097 [2]   Bratislavska sachova akademia
16. Stelbasky Filip 116292 [2]   Ksn Bratislava
17. Libich Oliver 100090 [2]   Sk Komplet Modranka
18. Havlik Andrej 100089 [3]   ZS Fandlyho Pezinok
19. Bartosik Rafael 100086 [2]   Sachovy Klub Holic
20. Adamec Maros 122379 [1]   Sachovy Klub Dubravan
21. Buraj Patrik 100079 [2]   Interchess Zs Borsky Mikulas
22. Malaschitz Teodor 100075 [2]   Cis Premium
23. Durana Jonas 114569 [1]   Tatran Tilgnerka
24. Oruzinsky Juraj 100069 [1]   Vrbove
25. Rak Martin 100062 [1]   Bratislavska sachova akademia
26. Bury Peter 100059 [1]   Tatran Tilgnerka
27. Hamas Martin 116458 [1]   Tatran Tilgnerka
28. Certik Jaroslav 100056 [1]   Tatran Tilgnerka
29. Kajaba Matus 100050 [1]   Bratislavska sachova akademia
30. Horvath Simon 100047 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
31. Toth Tomas 137845 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
32. Skula David 100044 [1]   Zs Topolova Nitra
33. Merva Oliver 100044 [1]   Tatran Tilgnerka
34. Orolin Tomas 100044 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
35. Cutka Pavol 102243 [1]   Bratislavska sachova akademia
36. Svec Samuel 100042 [2]   Sachovy klub Holic
37. Kulich Daniel 100042 [1]   Sk Povazske Podhradie
38. Tarina Peter 100041 [1]   Topolciansky Sachovy Klub
39. Kosecky Sebastian 100041 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
40. Barnas Norbert 100041 [1]   Zs Gessayova Bratislava
41. Adamec Ondrej 100040 [1]   Bratislava
42. Paksi Alexander 100040 [1]   Sk Skalica
43. Pavelka Jonas 100039 [1]   Szs Cenada Bratislava
44. Silhavy Michal 100036 [1]   Zs s Ms Trakovice
45. Valko Viliam 100036 [1]   Szs Gorkeho Skalica
46. Gyurkovics Martin 100036 [2]   Bratislavska sachova akademia
47. Lacsny Natan 139636 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
48. Zverka Jakub 100035 [2]   Bratislavska sachova akademia
49. Hrano Maxim 100035 [1]   eSkola Prievidza
50. Seles Samuel 100034 [1]   Zs Tribecska Topolcany
51. Matejov Alex 100034 [1]   ZS Topolova
52. Bobak Alexander 100033 [1]   Zs Tribecska Topolcany
53. Ducky Adam 100033 [2]   Topolciansky Sachovy Klub
54. Klimek Martin 100033 [1]   SK Senec
55. Kollar Matej 100032 [1]   Zs S Ms, Bojnice
56. Husar Alex 100032 [2]   SK Hlohovec
57. Simon Samuel 100032 [1]   Tatran Tilgnerka
58. Janota Peter 100032 [1]   Szs Gorkeho Skalica
59. Holly Marek 100031 [1]   Zs Zavod
60. Nedeliak Matej 100030 [1]   Bratislavska sachova akademia
61. Kisac Marcel 100030 [1]   ZS Jacovce
62. Chobot Michael 100029 [1]   Nitra
63. Jelencik Jakub 100029 [1]   Zs Tribecska Topolcany
64. Orolin Lukas 100028 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
65. Kytlic Darius Marek 100026 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
66. Tichy Gregor 100025 [1]   Szs Cenada Bratislava
67. Kmeto Tomas 100025 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
68. Lopasovsky Artur 100024 [2]   Sk Komplet Modranka
69. Magdolen Filip 100024 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
70. Dubravka Juraj 117823 [1]   Cvc Lanska, Povazska Bystrica
71. Juricek Michal 100022 [1]   Szs Gorkeho Skalica
72. Triasak Michal 100021 [1]   SCVC Laura Dubnica n. Vahom
73. Kralik Timotej 100021 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
74. Slavic Marko 100020 [1]   Zs Tribecska Topolcany
75. Nedeliak Oliver 100020 [1]   Bratislavska sachova akademia
76. Kapusnik Ivan 100019 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
77. Sykora Adam 100019 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
78. Silhavy Peter 100019 [1]   Zs s Ms Trakovice
79. Istok Mario 100017 [1]   Bojnice
80. Mato Sebastian 100017 [1]   Sk Doprastav Bratislava
81. Novotny Pavol 100017 [1]   Zs Prasice
82. Ravas Samuel 100016 [1]   Tatran Tilgnerka
83. Zanovit Samuel 100016 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
84. Kis Maxim Peter 100015 [1]   Zs Kniezata Pribinu Nitra
85. Matuska Sebastian 100015 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
86. Cermak Samuel 100015 [1]   Sachovy klub Holic
87. Ondruska Ivan 100014 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
88. Gersi David 100014 [1]   Zs Tribecska Topolcany
89. Holly Martin 100014 [1]   Sachovy klub Holic
90. Balik Samuel 100013 [1]   Tatran Tilgnerka
91. Rohac Adam 100013 [1]   Zs Sv Ladislava Topolcany
92. Ivan Denis 100012 [1]   SK Holic
93. Biskupic Adam 100012 [1]   SK Komplet Modranka
94. Varga Miroslav 100011 [1]   Tatran Tilgnerka
95. Sobolic Matej 100011 [2]   Tatran Tilgnerka
96. Vanis Matus 100010 [1]   Tatran Tilgnerka
97. Ucnik Matej 100010 [1]   Szs Gorkeho Skalica
98. Bielik Michal 100010 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
99. Sarvas Matus 100010 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
100. Pazdera Filip 10008 [1]   CVC Bojnice
101. Sabaj Viktor 10008 [1]   Bratislavska sachova akademia
102. Barta Dominik 10008 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
103. Jancik James 10008 [1]   Szs Gorkeho Skalica
104. Masar Michal 10007 [1]   Zs Skultetyho Topolcany
105. Klacman Alex 10006 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra
106. Mikulas Ondrej 10005 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
107. Ondruska Ivor 10004 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
108. Varga Matej 10003 [1]   Tatran Tilgnerka
109. Gabris Simon 10003 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
110. Petransky Silvio Adam 10002 [1]   Bratislavska sachova akademia
111. Vaclavik Samuel 10002 [1]   Zs Sv Don Bosca Topolcany
112. Hok Samuel 10001 [1]   SKS - ZS sv. Svorada a Benedikta Nitra

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -