Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Kostelansky Karol starstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstarstar1343794 [6]   Sk Povazske Podhradie
2. Vastik Lukas starstarstar1000758 [6]   Sk Povazske Podhradie
3. Orgon Patrik starstarstarstarstarstarstarstar1172751 [6]   ZS Velkomoravska Trencin
4. Vastik Tomas starstar1000724 [6]   Sk Povazske Podhradie
5. Michalicka Oliver starstarstarstar1338716 [6]   Nitriansky sachovy klub Nitra
6. Compel Daniel starstarstar1317701 [6]   Sk Slovan Bratislava
7. Blaho Jakub starstarstarstar1429681 [6]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
8. Zdrazil Patrik starstar1125680 [6]   Cvc Vcielka Puchov
9. Paluska Karol starstar1366676 [6]   Sk Doprastav Bratislava
10. Magdik Peter 1075516 [6]   ZS Pruske
11. Horvath Jan 1201501 [6]   Sk Slovan BratislavaCIS
12. Faktor Samuel 1150447 [6]   Sks Dubnica nad Vahom
13. Rajnicek Adam 1000444 [6]   Sks Dubnica nad Vahom
14. Svrcek Daniel star1291435 [6]   Sachovy Klub Holic
15. Kukucka Jakub 1082406 [6]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
16. Banas Kamil 1185364 [4]   Sk Modra
17. Kukucka Simon 1090355 [6]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
18. Peter Simon starstar1000348 [6]   ZS Tribecska Topolcany
19. Vojtko Patrik Jan star1087332 [5]   Sk Komplet Modranka
20. Burian Matej 1000326 [6]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
21. Babala Martin starstar1000317 [5]   ZS Tribecska Topolcany
22. Krisko Vladimir 1000303 [6]   Sk Slovan Bratislava
23. Libich Simon 1000290 [6]   Sk Komplet Modranka
24. Molnar Michal 1000285 [6]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
25. Peter Samuel 1000268 [6]   ZS Tribecska Topolcany
26. Chobot Adam 1000268 [5]   Nitra
27. Matula Tomas 1000256 [6]   Sachovy Klub Holic
28. Hanzel Artom star1252253 [3]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
29. Zacik Tibor Gregor 1164245 [4]   Sachovy Klub Dubravan
30. Durdy Simon 1000245 [5]   ZS a MS Trakovice
31. Kovacik Oliver star1000242 [5]   ZS J Holleho Topolcany
32. Mitosinka Jozef 1000233 [6]   ZS sv Ladislava Topolcany
33. Janik Peter 1164220 [3]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
34. Bosorad Jan 1000217 [6]   Nitriansky sachovy klub Nitra
35. Holicky Tomas 1170210 [2]   Lokomotiva Trnava
36. Laudon Viliam 1000210 [5]   ZS sv Ladislava Topolcany
37. Cermak Lukas 1000201 [6]   Sachovy Klub Holic
38. Kopca Peter star1000200 [6]   Sk Doprastav Bratislava
39. Sloboda Rudolf 1000200 [6]   ZS Tribecska Topolcany
40. Rybiansky Jergus 1237196 [4]   Sk Slovan Bratislava
41. Belan Martin starstar1121191 [3]   ZS Tribecska Topolcany
42. Lichvar Simon 1000184 [6]   Cvc Vcielka Puchov
43. Angus Andrej 1000177 [6]   Zsk Vrbove - Sach
44. Janota Frantisek 1000160 [4]   SZS Gorkeho Skalica
45. Piroska Samuel star1185155 [2]   Nitrianska Sachova AkademiaCIS
46. Husar Filip 1000135 [5]   Sk Hlohovec
47. Suchiasvili Michal 1000127 [2]   Sk Komplet Modranka
48. Trnka Boris 1000121 [2]   CVC Piestany
49. Dzivak Jozef 1000120 [3]   Lokomotiva Trnava
50. Lakota Jan 1000120 [2]   Bratislavska sachova akademia
51. Drabik Filip 1000108 [2]   ZS Mladeznicka Puchov
52. Machacek Filip 1000105 [3]   SZS Gorkeho Skalica
53. Siagi Jakub 1000100 [2]   SZS Cenada Bratislava
54. Drahos Samuel 100098 [2]   Lokomotiva Trnava
55. Benko Martin 135894 [2]   Nitrianska Sachova Akademia
56. Licka Daniel 100093 [1]   Gymnazium Bilikova Bratislava
57. Mederly Jan star100093 [2]   Sk Levice
58. Smaho Timur star100090 [1]   ZS Narnia Bratislava
59. Buncek Simon 100089 [3]   ZS a MS Trakovice
60. Deanko Samuel 100088 [2]   CVC Piestany
61. Antol Dusan 100086 [3]   Sk Modra
62. Pavelka Maximilian 100083 [2]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
63. Novansky Filip 100082 [2]   ZS Skultetyho Topolcany
64. Brechtl Samuel 120581 [1]   Tatran Tilgnerka
65. Porubcin Tomas 100081 [3]   ZS s MS Angely Merici Trnava
66. Trencansky Richard 100081 [5]   ZS J Holleho Topolcany
67. Mindek Matus star128379 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
68. Nedelka Filip 100074 [1]   CVC Piestany
69. Igaz Adam 100074 [1]   Gymnazium Parovska Nitra
70. Sedlacek Daniel 100070 [2]   ZS Komenskeho Senica
71. Cerenka Andrej 117369 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
72. Kipikasa Samuel Roman star100067 [2]   Cvc Bojnice
73. Stanko Michal 108567 [1]   Sk Cifer
74. Masarovic Richard 100066 [3]   ZS Skultetyho Topolcany
75. Katrlik Michal 100064 [1]   Gymnazium Cenada Bratislava
76. Ferenc Erik 100063 [2]   ZS a MS Trakovice
77. Ipser Peter 100062 [1]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
78. Hornik Kamil 100061 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica
79. Drobny Jonatan 100058 [2]   CVC Piestany
80. Kovacic Martin 100058 [1]   Sskd Nova Dedinka
81. Vybiral Jakub 100057 [2]   Tatran Tilgnerka
82. Borsik Tobias star100056 [1]   Nsk Tlmace
83. Janota Ondrej 100054 [3]   SZS Gorkeho Skalica
84. Gyoni Gergely star137954 [1]   Sk Pribeta
85. Nagy Patrik 100051 [2]   ZS a MS Trakovice
86. Zatko Slavomir 100049 [1]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
87. Talpas Adam 100049 [2]   CVC Piestany
88. Ostrovnoy Matviy 100048 [3]   CVC Junior Bojnice
89. Ziak Martin 100047 [1]   ZS Tribecska Topolcany
90. Krajcirik Michal 100045 [1]   CVC Piestany
91. Parizek Ondrej 100045 [1]   Sk SkalicaCIS
92. Toth Simon 100045 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
93. Jurik Michal 100043 [2]   Cvc Bojnice
94. Barnas Michal 130043 [1]   Ks Pezinok
95. Biro Adrian 100042 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
96. Krusina Miroslav 100040 [1]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
97. Kmeto Matus 100040 [3]   ZS Skultetyho Topolcany
98. Palka Samuel 138438 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
99. Kocka Michal 100038 [1]   Sskd Nova Dedinka
100. Richter Michal 100037 [1]   SZS Cenada Bratislava
101. Koprda Samuel 100037 [1]   Gymnazium Parovska Nitra
102. Vrazic Anton Tobias 100035 [1]   Topolciansky sachovy Klub
103. Hudec Tomas 100034 [1]   SZS Gorkeho Skalica
104. Sniager Oliver 100034 [1]   Sk Senec
105. Zahorcsek Ferenc 100033 [1]   Sk Pribeta
106. Janas Matus 100032 [1]   ZS Velky Lapas
107. Branisa Jakub 100031 [2]   ZS s MS Angely Merici Trnava
108. Tichy Frederik 100031 [1]   SZS Cenada Bratislava
109. Nikodem Jakub 100030 [1]   ZS Tribecska Topolcany
110. Galla Richard 133828 [1]   Sk Basta Nove Zamky
111. Sochor Roman 100028 [1]   ZS Pruzina
112. Kohut Martin 100027 [1]   SK Handlova
113. Srank Daniel 100027 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
114. Milata Nikolas 100027 [1]   Tatran Tilgnerka
115. Belak Matus 125427 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
116. Pavelka Hugo 100026 [1]   SZS Cenada Bratislava
117. Borsik Karol 100025 [1]   Nsk Tlmace
118. Hajdu Adam 100024 [1]   Bratislavska sachova akademia
119. Cerenka Samuel 100024 [1]   Zs Kniezata Pribinu Nitra
120. Richnak Marek 100024 [1]   Tss Trnava Msk Sered
121. Regenda David 100023 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
122. Zalesky Daniel 100021 [1]   Sk Slovan Bratislava
123. Cifersky Adam 100020 [2]   ZS Cifer
124. Pekar Juraj 100020 [1]   Bratislavska sachova akademia
125. Hecko Jakub 100019 [1]   ZS A Merici Trnava
126. Mik Timotej 100018 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
127. Varga Adam 100018 [1]   Nitrianska sachova akademia
128. Hendricken Evan 100018 [1]   CVC Brezova pod Bradlom
129. Jurik Jan 100015 [1]   Gymnazium Angely Merici Trnava
130. Miklo Lukas 100014 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
131. Kadela Filip Milan 100012 [1]   Kruzok Slovan Bratislava
132. Klenovsky Samuel 100011 [2]   ZS Stupava
133. Ligas Roman 100011 [1]   ZS Pruzina
134. Michalek Tomas 100010 [1]   ZS Prokofievova Bratislava
135. Halasz Adam 10009 [1]   Zs Zeliezovce
136. Uher Jakub 10009 [1]   Gymnazium Parovska Nitra
137. Zafcik Lukas 10009 [1]   Skalica
138. Nagy Simon 10008 [1]   ZS a MS Trakovice
139. Bilka Matus 10007 [1]   11. Zbor biele delfiny
140. Darfas Erik 10007 [1]   ZS s MS Dvorniky
141. Truban Matus 10005 [1]   CVC Brezova pod Bradlom
142. Rybarik Simon 10005 [1]   CVC Junior Bojnice

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -