Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 

Počet hráčov

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/19
Nedefinovaný okres  00000020110
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica328172061606663485729
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica00000043210
StredBanskobystricky krajBrezno087596630125
StredBanskobystricky krajDetva011222117184119
StredBanskobystricky krajKrupina00001343100
StredBanskobystricky krajLučenec000002443327
StredBanskobystricky krajPoltár00000000000
StredBanskobystricky krajRevúca00000000000
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota00000000000
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš00300000000
StredBanskobystricky krajZvolen0000610150000
StredBanskobystricky krajŽarnovica00110000020
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom01002520059
ZápadBratislavsky krajBratislava33394376377675848583101
ZápadBratislavsky krajMalacky2242334131827232298
ZápadBratislavsky krajPezinok109641444588
ZápadBratislavsky krajSenec121413121013137029
VýchodKosicky krajGelnica101610129510021
VýchodKosicky krajKošice5445284640626338535045
VýchodKosicky krajMichalovce0071320243317985
VýchodKosicky krajRožňava000000000012
VýchodKosicky krajSobrance00000000000
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves1213102537346254514036
VýchodKosicky krajTrebišov01000000000
ZápadNitriansky krajKomárno17198393028191528104
ZápadNitriansky krajLevice00341315162082416
ZápadNitriansky krajNitra111481828674372838574
ZápadNitriansky krajNové Zámky4141544564230283601
ZápadNitriansky krajŠaľa00012001000
ZápadNitriansky krajTopoľčany000427262355515461
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce00000000000
VýchodPresovsky krajBardejov1025337221111734399766
VýchodPresovsky krajHumenné14048103924697247
VýchodPresovsky krajKežmarok2527292519252934433440
VýchodPresovsky krajLevoča23147144128547
VýchodPresovsky krajMedzilaborce00000000000
VýchodPresovsky krajPoprad2724162016121214272123
VýchodPresovsky krajPrešov1959391826283454676955
VýchodPresovsky krajSabinov61712151828201416914
VýchodPresovsky krajSnina0011021668564556459
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa67455345528
VýchodPresovsky krajStropkov4540301049585234292636
VýchodPresovsky krajSvidník1414201226322341121
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou00000112067
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou10000000000
ZápadTrenciansky krajBytča01000000000
ZápadTrenciansky krajIlava3855171343424153544652
ZápadTrenciansky krajMyjava11145102400022
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom00000000000
ZápadTrenciansky krajPartizánske00001024060
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica229262224354426393824
ZápadTrenciansky krajPrievidza6118626383018331828
ZápadTrenciansky krajPúchov0023511271831291314
ZápadTrenciansky krajTrenčín5768313511178711
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda1917101499127201
ZápadTrnavsky krajGalanta01158530101
ZápadTrnavsky krajHlohovec1211171612111517181913
ZápadTrnavsky krajPiešťany14111421181721391012
ZápadTrnavsky krajSenica2829433719151713221214
ZápadTrnavsky krajSkalica911161712361012313435
ZápadTrnavsky krajTrnava2531374739332429195747
StredZilinsky krajČadca689789516746362445
StredZilinsky krajDolný Kubín008100000000
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto1923128161219141313
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš1039312548252530221822
StredZilinsky krajMartin262948522624353830619
StredZilinsky krajNámestovo0000000949136140
StredZilinsky krajRužomberok937344135443517241922
StredZilinsky krajTurčianske Teplice000002113000
StredZilinsky krajTvrdošín02685120000
StredZilinsky krajŽilina44105661311351007258636362

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -