Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 

Počet hráčov

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/18
Nedefinovaný okres  0000002011687
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica32817206160666348570
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica00000043210
StredBanskobystricky krajBrezno087596630120
StredBanskobystricky krajDetva011222117184110
StredBanskobystricky krajKrupina00001343100
StredBanskobystricky krajLučenec00000244330
StredBanskobystricky krajPoltár00000000000
StredBanskobystricky krajRevúca00000000000
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota00000000000
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš00300000000
StredBanskobystricky krajZvolen0000610150000
StredBanskobystricky krajŽarnovica00110000020
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom01002520050
ZápadBratislavsky krajBratislava333943763776758485830
ZápadBratislavsky krajMalacky2242334131827232290
ZápadBratislavsky krajPezinok109641444580
ZápadBratislavsky krajSenec121413121013137020
VýchodKosicky krajGelnica101610129510020
VýchodKosicky krajKošice5445284640626338535019
VýchodKosicky krajMichalovce0071320243317980
VýchodKosicky krajRožňava00000000000
VýchodKosicky krajSobrance00000000000
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves121310253734625451403
VýchodKosicky krajTrebišov01000000000
ZápadNitriansky krajKomárno17198393028191528100
ZápadNitriansky krajLevice0034131516208240
ZápadNitriansky krajNitra11148182867437283856
ZápadNitriansky krajNové Zámky4141544564230283600
ZápadNitriansky krajŠaľa00012001000
ZápadNitriansky krajTopoľčany00042726235551540
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce00000000000
VýchodPresovsky krajBardejov102533722111173439970
VýchodPresovsky krajHumenné1404810392469720
VýchodPresovsky krajKežmarok252729251925293443346
VýchodPresovsky krajLevoča23147144128540
VýchodPresovsky krajMedzilaborce00000000000
VýchodPresovsky krajPoprad272416201612121427211
VýchodPresovsky krajPrešov195939182628345467697
VýchodPresovsky krajSabinov6171215182820141690
VýchodPresovsky krajSnina001102166856455640
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa67455345520
VýchodPresovsky krajStropkov454030104958523429260
VýchodPresovsky krajSvidník141420122632234110
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou00000112060
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou10000000000
ZápadTrenciansky krajBytča01000000000
ZápadTrenciansky krajIlava385517134342415354460
ZápadTrenciansky krajMyjava11145102400020
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom00000000000
ZápadTrenciansky krajPartizánske00001024060
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica22926222435442639382
ZápadTrenciansky krajPrievidza611862638301833180
ZápadTrenciansky krajPúchov002351127183129131
ZápadTrenciansky krajTrenčín576831351117871
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda1917101499127200
ZápadTrnavsky krajGalanta01158530100
ZápadTrnavsky krajHlohovec121117161211151718190
ZápadTrnavsky krajPiešťany1411142118172139100
ZápadTrnavsky krajSenica282943371915171322120
ZápadTrnavsky krajSkalica91116171236101231340
ZápadTrnavsky krajTrnava253137473933242919570
StredZilinsky krajČadca68978951674636240
StredZilinsky krajDolný Kubín008100000000
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto192312816121914130
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš103931254825253022189
StredZilinsky krajMartin26294852262435383060
StredZilinsky krajNámestovo00000009491360
StredZilinsky krajRužomberok93734413544351724190
StredZilinsky krajTurčianske Teplice000002113000
StredZilinsky krajTvrdošín02685120000
StredZilinsky krajŽilina44105661311351007258636334

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -