Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 

Umiestnenie najlepsieho hráča

SkupinaKrajOkres07/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/19
Nedefinovaný okres  ------43-11773-
StredBanskobystricky krajBanská Bystrica548114221221
StredBanskobystricky krajBanská Štiavnica------22758-
StredBanskobystricky krajBrezno-49201713158-288
StredBanskobystricky krajDetva-1030251777112502012
StredBanskobystricky krajKrupina----910552957--
StredBanskobystricky krajLučenec-----153241625
StredBanskobystricky krajPoltár-----------
StredBanskobystricky krajRevúca-----------
StredBanskobystricky krajRimavská Sobota-----------
StredBanskobystricky krajVeľký Krtíš--53--------
StredBanskobystricky krajZvolen----22134----
StredBanskobystricky krajŽarnovica--80131-----17-
StredBanskobystricky krajŽiar nad Hronom-83--1831214--2621
ZápadBratislavsky krajBratislava11111211231
ZápadBratislavsky krajMalacky2810111133351
ZápadBratislavsky krajPezinok61027359414717
ZápadBratislavsky krajSenec2112551664-1422
VýchodKosicky krajGelnica7324131243733--779
VýchodKosicky krajKošice12417106111311
VýchodKosicky krajMichalovce--24105274358
VýchodKosicky krajRožňava----------4
VýchodKosicky krajSobrance-----------
VýchodKosicky krajSpišská Nová Ves920132010792435
VýchodKosicky krajTrebišov-52---------
ZápadNitriansky krajKomárno715161341312124184
ZápadNitriansky krajLevice--42251425734381
ZápadNitriansky krajNitra712012421111
ZápadNitriansky krajNové Zámky3931147111220-110
ZápadNitriansky krajŠaľa---1948--78---
ZápadNitriansky krajTopoľčany---133114244
ZápadNitriansky krajZlaté Moravce-----------
VýchodPresovsky krajBardejov11146321612
VýchodPresovsky krajHumenné5231-3235262223
VýchodPresovsky krajKežmarok355410311111
VýchodPresovsky krajLevoča621331713835351
VýchodPresovsky krajMedzilaborce-----------
VýchodPresovsky krajPoprad264812211112
VýchodPresovsky krajPrešov117521224252
VýchodPresovsky krajSabinov17452311165441
VýchodPresovsky krajSnina--31-23322513
VýchodPresovsky krajStará Ľubovňa4326222119271124313
VýchodPresovsky krajStropkov11711203112016193
VýchodPresovsky krajSvidník16101332124751638615
VýchodPresovsky krajVranov nad Topľou-----4412781-3012
ZápadTrenciansky krajBánovce nad Bebravou55----------
ZápadTrenciansky krajBytča-99---------
ZápadTrenciansky krajIlava341191111111
ZápadTrenciansky krajMyjava4853144822---110128
ZápadTrenciansky krajNové Mesto nad Váhom-----------
ZápadTrenciansky krajPartizánske----121-2222-52-
ZápadTrenciansky krajPovažská Bystrica16972332431
ZápadTrenciansky krajPrievidza39143012816632
ZápadTrenciansky krajPúchov--132313662248
ZápadTrenciansky krajTrenčín526582151322113
ZápadTrnavsky krajDunajská Streda33221171016942-19
ZápadTrnavsky krajGalanta-656118101114-26-120
ZápadTrnavsky krajHlohovec43131469930221627
ZápadTrnavsky krajPiešťany53519641144126
ZápadTrnavsky krajSenica111211148222
ZápadTrnavsky krajSkalica72941151515623
ZápadTrnavsky krajTrnava11111195125
StredZilinsky krajČadca1719251122111
StredZilinsky krajDolný Kubín--1013-------
StredZilinsky krajKysucké Nové Mesto3314631111154
StredZilinsky krajLiptovský Mikuláš52222213236
StredZilinsky krajMartin112132131321
StredZilinsky krajNámestovo-------2514
StredZilinsky krajRužomberok110233421323
StredZilinsky krajTurčianske Teplice-----2148---
StredZilinsky krajTvrdošín-1151496328----
StredZilinsky krajŽilina31111111111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -