Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
TOP 20 Hrácov podla ratingu = SLOVENSKO = SEZÓNA =
HrácKlubSkupinaRating
Greno PavolSachy ReinterVýchod1444
Blaho JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad1429
Lacsny NatanNitrianska Sachova AkademiaZápad1396
Priechodsky RadovanTJ Tatran ZakamenneStred1395
Romanova ElaSZS Gorkeho SkalicaZápad1393
Zumrik LukasTsc - Msk MartinStred1393
Devera SimonCVC ZilinaStred1387
Bidulsky MatejCVC EP Orgovanova KosiceVýchod1386
Palka SamuelNitrianska Sachova AkademiaZápad1384
Gyoni GergelySk PribetaZápad1379
Toth TomasNitrianska Sachova AkademiaZápad1378
Tokarcik PatrikBSK BardejovVýchod1373
Paluska KarolSk Doprastav BratislavaZápad1366
Visvader KristofInterchess Zs Borsky MikulasZápad1364
Furman Maximilian JanCSS BardejovVýchod1364
Caban MichalSk Garde Cvc DetvaStred1363
Kubik RichardCVC Orgovanova KosiceVýchod1359
Benko MartinNitrianska Sachova AkademiaZápad1358
Krahulcova MartinaSk PrievidzaZápad1355
Kostelansky KarolSk Povazske PodhradieZápad1343

TOP 40 Hrácov podla ratingu = SLOVENSKO = VŠETKY SEZÓNY =
SezónaHrácKlubSkupinaRating
08/09 Spacek OliverSk TrencinZápad1825
10/11 Budinsky MartinSk Slovan Nova BanaStred1741
08/09 Dolnak MichalSk KrasnanyZápad1710
08/09 Adamciak TomasLiptovska sachova skolaStred1707
08/09 Koloditsova RenataSk SenecZápad1640
08/09 Pechac JergusCVC ZilinaStred1637
12/13 Sosovicka JakubSk Strelec Devinska Nova VesZápad1626
08/09 Hrstka SamuelNitriansky sachovy klub NitraZápad1597
08/09 Volna LukasTSC Luna MartinStred1590
08/09 Zakovicova SilviaSk PrievidzaZápad1571
08/09 Kanos PeterSk Orlova PohorelaStred1567
08/09 Halamova MariaCVC ZilinaStred1556
08/09 Novotny AdamCVC PresovVýchod1551
10/11 Michalek MatejSk Sparta Povazska BystricaZápad1550
07/08 Kahancova JanaSk Dunajska StredaZápad1550
07/08 Janousek MichalCVC ZilinaStred1550
08/09 Martinka TomasSk Garde Cvc DetvaStred1549
09/10 Rakus AdamSk Komplet ModrankaZápad1548
08/09 Holestiak PavolZS Razusova CadcaStred1547
10/11 Soltys PeterCVC ZilinaStred1546
08/09 Batmendijn EduardSo Skm Stara LubovnaVýchod1545
08/09 Janousek MichalCVC ZilinaStred1543
09/10 Kopnicka HenrietaSk Tjls Vd PopradVýchod1540
09/10 Hlavina LubosNitriansky sachovy klub NitraZápad1537
10/11 Takacs BrianSK Dvory nad ZitavouZápad1536
09/10 Batmendijn EduardSo Skm Stara LubovnaVýchod1534
09/10 Zuscin Martin Bsk Edymax BardejovVýchod1533
09/10 Hanuliakova AlexandraCVC ZilinaStred1533
09/10 Jablonicky MartinSk Komplet ModrankaZápad1532
07/08 Koselova ZuzanaZS SmeralovaVýchod1530
09/10 Simo MarianTSC Luna MartinStred1529
10/11 Polakova EvaKatolicky Kruh Bosco BardejovVýchod1525
09/10 Forgac MatejSk Garde Cvc DetvaStred1525
07/08 Kerdik AdamSk RuzomberokStred1521
08/09 Kopnicka HenrietaSk Tjls Vd PopradVýchod1520
08/09 Zuscin MartinBsk Edymax BardejovVýchod1518
10/11 Lezovic MarosSk Komplet ModrankaZápad1516
08/09 Lipovsky PeterSachovy klub SabinovVýchod1515
08/09 Polakova EvaKatolicky Kruh Bosco BardejovVýchod1514
08/09 Halajova MartinaLiptovska sachova skolaStred1511

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -