Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
TOP 20 Hrácov podla účasti
HrácKlubSkupinaÚcasť
Marcin RichardSlavia Pu PresovVýchod6
Pitak PatrikCVC ZilinaStred5
Marcinkova LydiaSlavia Pu PresovVýchod5
Petrus DanielSlavia Pu PresovVýchod5
Goc MatusLiptovska sachova skolaStred5
Kapitulcin MatejCVC ZilinaStred5
Michalicka OliverNitriansky sachovy klub NitraZápad5
Kapitulcin JakubCVC ZilinaStred5
Dorusa MatusCVC ZilinaStred4
Sokolsky DavidTj Slovan SmizanyVýchod4
Gollner MartinLiptovska sachova skolaStred4
Kusy AdamCVC Liptovsky MikulasStred4
Dorusa SimonCVC ZilinaStred4
Vresilovic MatusTj Slovan SmizanyVýchod4
Bencik TomasSlavia Pu PresovVýchod4
Gregus AlexanderCVC ZilinaStred4
Janicek JakubCVC ZilinaStred4
Cirska NinaCVC ZilinaStred4
Malgotova AnnaCVC ZilinaStred4
Hreus SimonCVC ZilinaStred4
TOP 40 Hrácov podla účasti PER SEZÓNA
SezónaHrácKlubSkupinaÚcasť
15/16 Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska TeplaStred30
11/12 Panko EduardSK Stropkov-SvidnikVýchod29
12/13 Panko EduardSK Stropkov-SvidnikVýchod29
11/12 Priscak SamuelKatolicky Kruh Bosco BardejovVýchod27
12/13 Mikitka AdrianSK Stropkov-SvidnikVýchod25
13/14 Panko EduardSK Stropkov-SvidnikVýchod24
14/15 Simalcikova SaraZS s MS Liptovska TeplaStred22
15/16 Kovalik JakubZS Kupelna PresovVýchod22
14/15 Weis JakubSk Opevnenie Banska StiavnicaStred22
14/15 Zumrik MarekGymnazium J. Letricha MartinStred22
14/15 Sosovickova MartinaNova DubnicaZápad21
16/17 Koska JiriZS Wolkerova BardejovVýchod21
13/14 Simalcikova SaraZS s MS Liptovska TeplaStred21
07/08 Barutova Jana Katolicky Kruh Bosco BardejovVýchod21
16/17 Strapec LukasZS Dumbierska Banska BystricaStred20
16/17 Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska TeplaStred20
14/15 Zumrik LukasEvanjelicka ZS MartinStred20
13/14 Caban MichalSk Garde Cvc DetvaStred20
13/14 Sosovickova JanaSZS Nova DubnicaZápad20
13/14 Marko MaximCVC Orgovanova KosiceVýchod20
14/15 Kovalik JakubZS Kupelna PresovVýchod20
12/13 Verbovsky MichalSachovy klub SabinovVýchod20
09/10 Ferkova Dominika Katolicky Kruh Bosco BardejovVýchod20
09/10 Panko Eduard SK Stropkov-SvidnikVýchod20
12/13 Verbovska AndreaSachovy klub SabinovVýchod20
09/10 Volcko Richard Katolicky Kruh Bosco BardejovVýchod20
11/12 Sakalik SamuelSK Stropkov-SvidnikVýchod20
16/17 Mrazik PeterNitriansky sachovy klub NitraZápad19
15/16 Beres TomasGAV LeviceZápad19
14/15 Petrek DavidSk Slovan BratislavaZápad19
13/14 Lukac JakubZs Radvanska Banska BystricaStred19
11/12 Kotora MatusSK Stropkov-SvidnikVýchod19
09/10 Panko Radoslav SK Stropkov-SvidnikVýchod19
15/16 Icsek MichaelZS LN 2 KosiceVýchod18
14/15 Burdza LukasZS Trebisovska 10 KosiceVýchod18
14/15 Jalc FilipSachy Reinter N O HumenneVýchod18
14/15 Turcan RichardSk Veza Cvc Banska BystricaStred18
15/16 Weis JakubSk Opevnenie Banska StiavnicaStred18
16/17 Sofrankova SofiaStara LubovnaVýchod18
11/12 Verbovsky MichalSachovy klub SabinovVýchod18
TOP 40 Hrácov podla účasti CELKOVO
SezónaHrácKlubSkupinaÚcasť
09/10 Panko Eduard SK Stropkov-SvidnikVýchod129
09/10 Verbovsky MichalSachovy klub SabinovVýchod78
11/12 Lukac JakubZs Radvanska Banska BystricaStred75
10/11 Verbovska AndreaSachovy klub SabinovVýchod75
09/10 Mikitka AdrianSK Stropkov-SvidnikVýchod74
12/13 Sosovickova JanaSZS Nova DubnicaZápad72
09/10 Stolarova IvanaSk CVC LendakVýchod72
09/10 Stolar PavolSk CVC LendakVýchod69
10/11 Gulas GabrielSachovy klub SabinovVýchod65
09/10 Sakalik SamuelSK Stropkov-SvidnikVýchod61
09/10 Dudaskova KatarinaSk CVC LendakVýchod58
09/10 Ardamicova AlenaCVC ZilinaStred58
12/13 Belica KamilNitriansky sachovy klub NitraZápad57
09/10 Sadiku MatusCVC ZilinaStred56
13/14 Weis JakubSk Opevnenie Banska StiavnicaStred55
10/11 Sevcikova LuciaMKSS SK Kysucke Nove MestoStred54
13/14 Kovalik JakubZS Kupelna PresovVýchod51
09/10 Cuker OliverSachovy klub SabinovVýchod51
15/16 Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska TeplaStred50
09/10 Lazorova MariaCVC ZilinaStred50
13/14 Dujava AdamSachovy klub SabinovVýchod49
11/12 Zbin ViktorCVC ZilinaStred49
11/12 Barnas MichalSk Slovan BratislavaZápad48
09/10 Meszaros TomasSk SenecZápad48
10/11 Kotora MatusSK Stropkov-SvidnikVýchod48
13/14 Jalc FilipSachy Reinter N O HumenneVýchod47
12/13 Michalicka OliverNitriansky sachovy klub NitraZápad47
09/10 Osadsky JanCVC MalackyZápad47
09/10 Tejova Alexandra Katolicky Kruh Bosco BardejovVýchod47
09/10 Kravar PeterKsn BratislavaZápad47
11/12 Barnasova SimonaSk Slovan BratislavaZápad46
11/12 Subjakova KristinaLiptovska sachova skolaStred46
10/11 Zahorcek JakubSks Dubnica nad VahomZápad46
09/10 Bango DominikSk Komplet ModrankaZápad46
09/10 Barutova Jana Katolicky Kruh Bosco BardejovVýchod46
09/10 Verbovsky JozefSachovy klub SabinovVýchod46
13/14 Zverka Peter SamuelSk Doprastav BratislavaZápad45
11/12 Hreus SimonCVC ZilinaStred45
09/10 Priscak SamuelKatolicky Kruh Bosco BardejovVýchod44
10/11 Ganz MarekLokomotiva TrnavaZápad44

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -