Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
TOP 20 Hrácov podla účasti
HrácKlubSkupinaÚcasť
TOP 40 Hrácov podla účasti PER SEZÓNA
SezónaHrácKlubSkupinaÚcasť
15/16 Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska TeplaStred30
11/12 Panko EduardSK Stropkov-SvidnikVýchod29
12/13 Panko EduardSK Stropkov-SvidnikVýchod29
11/12 Priscak SamuelKatolicky Kruh Bosco BardejovVýchod27
12/13 Mikitka AdrianSK Stropkov-SvidnikVýchod25
13/14 Panko EduardSK Stropkov-SvidnikVýchod24
14/15 Simalcikova SaraZS s MS Liptovska TeplaStred22
15/16 Kovalik JakubZS Kupelna PresovVýchod22
14/15 Weis JakubSk Opevnenie Banska StiavnicaStred22
14/15 Zumrik MarekGymnazium J. Letricha MartinStred22
14/15 Sosovickova MartinaNova DubnicaZápad21
16/17 Koska JiriZS Wolkerova BardejovVýchod21
13/14 Simalcikova SaraZS s MS Liptovska TeplaStred21
07/08 Barutova Jana Katolicky Kruh Bosco BardejovVýchod21
16/17 Strapec LukasZS Dumbierska Banska BystricaStred20
16/17 Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska TeplaStred20
14/15 Zumrik LukasEvanjelicka ZS MartinStred20
13/14 Caban MichalSk Garde Cvc DetvaStred20
13/14 Sosovickova JanaSZS Nova DubnicaZápad20
13/14 Marko MaximCVC Orgovanova KosiceVýchod20
14/15 Kovalik JakubZS Kupelna PresovVýchod20
12/13 Verbovsky MichalSachovy klub SabinovVýchod20
09/10 Ferkova Dominika Katolicky Kruh Bosco BardejovVýchod20
09/10 Panko Eduard SK Stropkov-SvidnikVýchod20
12/13 Verbovska AndreaSachovy klub SabinovVýchod20
09/10 Volcko Richard Katolicky Kruh Bosco BardejovVýchod20
11/12 Sakalik SamuelSK Stropkov-SvidnikVýchod20
16/17 Mrazik PeterNitriansky sachovy klub NitraZápad19
15/16 Beres TomasGAV LeviceZápad19
14/15 Petrek DavidSk Slovan BratislavaZápad19
13/14 Lukac JakubZs Radvanska Banska BystricaStred19
11/12 Kotora MatusSK Stropkov-SvidnikVýchod19
09/10 Panko Radoslav SK Stropkov-SvidnikVýchod19
15/16 Icsek MichaelZS LN 2 KosiceVýchod18
14/15 Burdza LukasZS Trebisovska 10 KosiceVýchod18
14/15 Jalc FilipSachy Reinter N O HumenneVýchod18
14/15 Turcan RichardSk Veza Cvc Banska BystricaStred18
15/16 Weis JakubSk Opevnenie Banska StiavnicaStred18
16/17 Sofrankova SofiaStara LubovnaVýchod18
11/12 Verbovsky MichalSachovy klub SabinovVýchod18
TOP 40 Hrácov podla účasti CELKOVO
SezónaHrácKlubSkupinaÚcasť
09/10 Panko Eduard SK Stropkov-SvidnikVýchod129
09/10 Verbovsky MichalSachovy klub SabinovVýchod78
11/12 Lukac JakubZs Radvanska Banska BystricaStred75
10/11 Verbovska AndreaSachovy klub SabinovVýchod75
09/10 Mikitka AdrianSK Stropkov-SvidnikVýchod74
12/13 Sosovickova JanaSZS Nova DubnicaZápad72
09/10 Stolarova IvanaSk CVC LendakVýchod72
09/10 Stolar PavolSk CVC LendakVýchod69
10/11 Gulas GabrielSachovy klub SabinovVýchod65
09/10 Sakalik SamuelSK Stropkov-SvidnikVýchod61
09/10 Dudaskova KatarinaSk CVC LendakVýchod58
09/10 Ardamicova AlenaCVC ZilinaStred58
12/13 Belica KamilNitriansky sachovy klub NitraZápad57
09/10 Sadiku MatusCVC ZilinaStred56
13/14 Weis JakubSk Opevnenie Banska StiavnicaStred55
10/11 Sevcikova LuciaMKSS SK Kysucke Nove MestoStred54
13/14 Kovalik JakubZS Kupelna PresovVýchod51
09/10 Cuker OliverSachovy klub SabinovVýchod51
15/16 Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska TeplaStred50
09/10 Lazorova MariaCVC ZilinaStred50
13/14 Dujava AdamSachovy klub SabinovVýchod49
11/12 Barnas MichalSk Slovan BratislavaZápad48
09/10 Meszaros TomasSk SenecZápad48
10/11 Kotora MatusSK Stropkov-SvidnikVýchod48
13/14 Jalc FilipSachy Reinter N O HumenneVýchod47
09/10 Osadsky JanCVC MalackyZápad47
09/10 Tejova Alexandra Katolicky Kruh Bosco BardejovVýchod47
09/10 Kravar PeterKsn BratislavaZápad47
11/12 Barnasova SimonaSk Slovan BratislavaZápad46
11/12 Subjakova KristinaLiptovska sachova skolaStred46
11/12 Zbin ViktorCVC ZilinaStred46
10/11 Zahorcek JakubSks Dubnica nad VahomZápad46
09/10 Bango DominikSk Komplet ModrankaZápad46
09/10 Barutova Jana Katolicky Kruh Bosco BardejovVýchod46
09/10 Verbovsky JozefSachovy klub SabinovVýchod46
13/14 Zverka Peter SamuelSk Doprastav BratislavaZápad45
09/10 Priscak SamuelKatolicky Kruh Bosco BardejovVýchod44
10/11 Ganz MarekLokomotiva TrnavaZápad44
09/10 Miskev MartinLokomotiva TrnavaZápad44
09/10 Chovancova Antonia Katolicky Kruh Bosco BardejovVýchod44

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -