1. | Seriál TALENT - 4.turnaj | Liptovský Mikuláš | 2024-02-03 | 88 | 15 | 1053 | 1040 | 1032 | 1020 |
2. | Seriál TALENT - 2.turnaj | Liptovský Mikuláš | 2023-11-11 | 82 | 12 | 1057 | 1043 | 1034 | 1021 |
3. | Šachový kráľ mesta Rajec - 17.ročník | Rajec | 2023-12-02 | 82 | 16 | 1093 | 1070 | 1056 | 1035 |
4. | GPX o Pohár Šachuľka Matového v Ihrysku II. | Bratislava | 2024-02-24 | 77 | 18 | 1062 | 1047 | 1037 | 1024 |
5. | GPX o Pohár Šachuľka Matového v Ihrysku | Bratislava | 2023-11-25 | 75 | 16 | 1086 | 1065 | 1052 | 1035 |
6. | Liga mládeže Spiša - 5.turnaj - GPX | Kežmarok | 2024-03-16 | 74 | 6 | 1028 | 1021 | 1017 | 1011 |
7. | Liga mládeže Spiša - 3.turnaj - GPX | Dolný Smokovec | 2023-12-16 | 73 | 5 | 1021 | 1016 | 1012 | 1009 |
8. | Liga mládeže Spiša - 4.turnaj - GPX | Poprad | 2024-01-27 | 72 | 7 | 1039 | 1029 | 1023 | 1016 |
9. | AVION Chess Challenge II. 2023 | Bratislava | 2023-11-04 | 69 | 21 | 1111 | 1084 | 1067 | 1048 |
10. | Košická žiacka liga - 2.turnaj | Košice | 2023-12-09 | 68 | 9 | 1065 | 1049 | 1039 | 1029 |
11. | Seriál TALENT - 6.turnaj | Liptovský Mikuláš | 2024-03-23 | 66 | 13 | 1053 | 1040 | 1032 | 1024 |
12. | Košická žiacka liga - 3.turnaj | Košice | 2024-01-20 | 65 | 10 | 1079 | 1059 | 1047 | 1036 |
13. | Liga mládeže Spiša - 1.turnaj - GPX | Lendak | 2023-10-14 | 63 | 4 | 1017 | 1012 | 1010 | 1008 |
14. | Seriál TALENT - 1.turnaj | Liptovský Mikuláš | 2023-10-21 | 56 | 12 | 1053 | 1040 | 1032 | 1028 |
15. | Seriál TALENT - 3.turnaj | Liptovský Mikuláš | 2023-12-09 | 55 | 8 | 1050 | 1037 | 1030 | 1027 |
16. | Košická žiacka liga - 4.turnaj | Košice | 2024-02-17 | 54 | 8 | 1045 | 1034 | 1027 | 1025 |
17. | Zobor Cup, 6.turnaj - GPX | Nitra | 2024-03-16 | 54 | 12 | 1102 | 1076 | 1061 | 1057 |
18. | Liga mládeže Spiša - 2.turnaj - GPX | Smižany | 2023-11-18 | 53 | 5 | 1030 | 1023 | 1018 | 1017 |
19. | Košická žiacka liga - 1.turnaj | Košice | 2023-10-21 | 52 | 8 | 1061 | 1045 | 1036 | 1035 |
20. | Seriál TALENT - 5.turnaj | Liptovský Mikuláš | 2024-02-24 | 52 | 12 | 1044 | 1033 | 1026 | 1025 |
21. | Network Cafe Bardejov - 23.turnaj | Bardejov | 2024-02-03 | 52 | 2 | 1002 | 1002 | 1001 | 1001 |
22. | Nitrancheck 4.turnaj GPX | Nitra | 2024-03-24 | 52 | 13 | 1090 | 1067 | 1054 | 1052 |
23. | Košická žiacka liga - 5.turnaj | Košice | 2024-03-23 | 51 | 6 | 1041 | 1031 | 1025 | 1024 |
24. | Novoročný turnaj GPX | Banská Bystrica | 2024-01-07 | 51 | 16 | 1088 | 1066 | 1053 | 1052 |
25. | Mikulášsky turnaj GPX | Považská Bystrica | 2023-12-09 | 50 | 8 | 1052 | 1039 | 1031 | 1031 |
26. | Šachový turnaj CENADA - GPX | Bratislava | 2024-02-17 | 49 | 10 | 1071 | 1053 | 1044 | 1044 |
27. | OM Stropkov - 4.kolo | Stropkov | 2024-03-08 | 49 | 17 | 1093 | 1070 | 1057 | 1057 |
28. | Nitrancheck GPX - 2.turnaj | Nitra | 2023-11-18 | 48 | 16 | 1076 | 1057 | 1047 | 1047 |
29. | Nitrancheck GPX Otváračka | Nitra | 2023-09-23 | 47 | 20 | 1087 | 1065 | 1055 | 1055 |
30. | GPX CENADA marec | Bratislava | 2024-03-16 | 47 | 13 | 1069 | 1052 | 1044 | 1044 |
31. | Šachový festival detí a mládeže - turnaj A | Skalica | 2023-10-07 | 45 | 10 | 1044 | 1033 | 1029 | 1029 |
32. | Nitrancheck 3.turnaj GPX | Nitra | 2024-01-20 | 45 | 12 | 1057 | 1043 | 1038 | 1038 |
33. | GPX CENADA | Bratislava | 2024-01-27 | 44 | 17 | 1091 | 1068 | 1062 | 1062 |
34. | Tomášovská liga mládeže - 6.turnaj | Tomášovce | 2024-03-09 | 44 | 13 | 1053 | 1040 | 1036 | 1036 |
35. | Tomášovská liga mládeže - 2.turnaj | Tomášovce | 2023-11-04 | 43 | 14 | 1049 | 1036 | 1034 | 1034 |
36. | Network Cafe Bardejov - 30.turnaj | Bardejov | 2024-03-16 | 43 | 2 | 1002 | 1002 | 1001 | 1001 |
37. | OM Stropkov - 3.kolo | Stropkov | 2024-01-26 | 42 | 11 | 1063 | 1047 | 1045 | 1045 |
38. | Mikulášsky turnaj Cenada - GPX | Bratislava | 2023-12-09 | 41 | 13 | 1072 | 1054 | 1053 | 1053 |
39. | Šachový turnaj Sv. Mikuláša | Topoľčany | 2023-12-05 | 40 | 4 | 1011 | 1008 | 1008 | 1008 |
40. | Memoriál Bystríka Tupého - turnaj GPX | Hlohovec | 2023-10-21 | 39 | 10 | 1047 | 1036 | 1036 | 1036 |
41. | Tomášovská liga mládeže - 1.turnaj | Tomášovce | 2023-10-07 | 39 | 16 | 1070 | 1054 | 1054 | 1054 |
42. | Network Cafe Bardejov - 29.turnaj | Bardejov | 2024-03-09 | 39 | 1 | 1002 | 1001 | 1001 | 1001 |
43. | Jesenný šachový festival CENADA - turnaj GPX | Bratislava | 2023-11-17 | 37 | 12 | 1082 | 1067 | 1067 | 1067 |
44. | Network Cafe Bardejov - 20.turnaj | Bardejov | 2024-01-13 | 37 | 5 | 1018 | 1015 | 1015 | 1015 |
45. | Network Cafe Bardejov - 22.turnaj | Bardejov | 2024-01-27 | 37 | 5 | 1018 | 1015 | 1015 | 1015 |
46. | Zobor Cup, 5.turnaj - GPX | Nitra | 2024-02-10 | 37 | 8 | 1040 | 1033 | 1033 | 1033 |
47. | Tomášovská liga mládeže - 5.turnaj | Tomášovce | 2024-02-11 | 37 | 11 | 1035 | 1029 | 1029 | 1029 |
48. | Network Cafe Bardejov - 26.turnaj | Bardejov | 2024-02-24 | 37 | 11 | 1000 | 1000 | 1000 | 1000 |
49. | Network Cafe Bardejov - 13.turnaj | Bardejov | 2023-12-02 | 36 | 5 | 1019 | 1016 | 1016 | 1016 |
50. | Tomášovská liga mládeže - 4.turnaj | Tomášovce | 2024-01-20 | 36 | 10 | 1038 | 1031 | 1031 | 1031 |
51. | Zobor Cup, 1.turnaj - GPX | Nitra | 2023-10-14 | 35 | 9 | 1054 | 1046 | 1046 | 1046 |
52. | Tomášovská liga mládeže - 3.turnaj | Tomášovce | 2023-12-02 | 35 | 13 | 1052 | 1044 | 1044 | 1044 |
53. | Network Cafe Bardejov - 24.turnaj | Bardejov | 2024-02-10 | 35 | 4 | 1017 | 1014 | 1014 | 1014 |
54. | Network Cafe Bardejov - 15.turnaj | Bardejov | 2023-12-16 | 33 | 4 | 1019 | 1017 | 1017 | 1017 |
55. | Network Cafe Bardejov - 28.turnaj | Bardejov | 2024-03-02 | 33 | 4 | 1000 | 1000 | 1000 | 1000 |
56. | REINTER Grand prix, 2.kolo | Humenné | 2023-12-02 | 32 | 2 | 1008 | 1008 | 1008 | 1008 |
57. | Network Cafe Bardejov - 25.turnaj | Bardejov | 2024-02-17 | 32 | 1 | 1002 | 1002 | 1002 | 1002 |
58. | REINTER Grand prix, 5.kolo | Humenné | 2024-03-16 | 31 | 2 | 1008 | 1008 | 1008 | 1008 |
59. | Network Café Bardejov, 11.turnaj | Bardejov | 2023-11-18 | 31 | 4 | 1017 | 1016 | 1016 | 1016 |
60. | Bojnický šachový turnaj GPX | Bojnice | 2023-12-27 | 31 | 7 | 1031 | 1030 | 1030 | 1030 |
61. | Zobor Cup, 4.turnaj - GPX | Nitra | 2024-01-13 | 30 | 5 | 1032 | 1032 | 1032 | 1032 |
62. | Liga mládeže Spiša - 1.turnaj - GPX+ | Lendak | 2023-10-14 | 29 | 13 | 1116 | 1116 | 1116 | 1116 |
63. | Network Cafe Bardejov - 31.turnaj | Bardejov | 2024-03-23 | 29 | 1 | 1000 | 1000 | 1000 | 1000 |
64. | REINTER Grand prix, 3.kolo | Humenné | 2024-01-20 | 28 | 2 | 1009 | 1009 | 1009 | 1009 |
65. | Network Cafe Bardejov - 12.turnaj | Bardejov | 2023-11-25 | 27 | 2 | 1000 | 1000 | 1000 | 1000 |
66. | Network Cafe Bardejov - 10.turnaj | Bardejov | 2023-11-11 | 26 | 5 | 1020 | 1020 | 1020 | 1020 |
67. | Network Cafe Bardejov - 16.turnaj | Bardejov | 2023-12-23 | 26 | 3 | 1010 | 1010 | 1010 | 1010 |
68. | Network Cafe Bardejov - 27.turnaj | Bardejov | 2024-02-28 | 26 | 4 | 1019 | 1019 | 1019 | 1019 |
69. | Network Cafe Bardejov - 19.turnaj | Bardejov | 2024-01-07 | 25 | 3 | 1018 | 1018 | 1018 | 1018 |
70. | Network Cafe Bardejov - 5.turnaj | Bardejov | 2023-10-07 | 24 | 4 | 1021 | 1021 | 1021 | 1021 |
71. | Memoriál Ferdinanda Bišču, 12.ročník - turnaj GPX | Hlohovec | 2024-03-09 | 24 | 6 | 1051 | 1051 | 1051 | 1051 |
72. | REINTER Grand prix, 4.kolo | Humenné | 2024-02-17 | 23 | 1 | 1005 | 1005 | 1005 | 1005 |
73. | Liga mládeže Spiša - 3.turnaj - GPX+ | Dolný Smokovec | 2023-12-16 | 23 | 8 | 1098 | 1098 | 1098 | 1098 |
74. | Network Cafe Bardejov - 21.turnaj | Bardejov | 2024-01-20 | 23 | 8 | 1000 | 1000 | 1000 | 1000 |
75. | Myjavský šachový turnaj GPX | Myjava | 2024-03-09 | 23 | 3 | 1026 | 1026 | 1026 | 1026 |
76. | Network Cafe Bardejov - 14.turnaj | Bardejov | 2023-12-09 | 22 | 3 | 1000 | 1000 | 1000 | 1000 |
77. | Network Cafe Bardejov - 7.turnaj | Bardejov | 2023-10-21 | 21 | 2 | 1003 | 1003 | 1003 | 1003 |
78. | Detský šachový turnaj v Malackách - turnaj GPX | Malacky | 2023-12-02 | 21 | 3 | 1011 | 1011 | 1011 | 1011 |
79. | Network Cafe Bardejov - 6.turnaj | Bardejov | 2023-10-14 | 20 | 2 | 1003 | 1003 | 1003 | 1003 |
80. | REINTER Grand prix, 1.kolo | Humenné | 2023-11-04 | 20 | 3 | 1026 | 1026 | 1026 | 1026 |
81. | Network Cafe Bardejov - 9.turnaj | Bardejov | 2023-11-04 | 20 | 4 | 1025 | 1025 | 1025 | 1025 |
82. | Liga mládeže Spiša - 2.turnaj - GPX+ | Smižany | 2023-11-18 | 20 | 11 | 1143 | 1143 | 1143 | 1143 |
83. | Network Cafe Bardejov - 18.turnaj | Bardejov | 2024-01-03 | 20 | 4 | 1025 | 1025 | 1025 | 1025 |
84. | Liga mládeže Spiša - 5.turnaj - GPX+ | Kežmarok | 2024-03-16 | 20 | 14 | 1185 | 1185 | 1185 | 1185 |
85. | Zobor Cup, 2.turnaj - GPX | Nitra | 2023-11-04 | 18 | 4 | 1038 | 1038 | 1038 | 1038 |
86. | O Zlatého pešiaka - Memoriál Erika Britana | Belá nad Cirochou | 2023-12-27 | 18 | 3 | 1011 | 1011 | 1011 | 1011 |
87. | Liga mládeže Spiša - 4.turnaj - GPX+ | Poprad | 2024-01-27 | 18 | 10 | 1125 | 1125 | 1125 | 1125 |
88. | Network Cafe Bardejov - 8.turnaj | Bardejov | 2023-10-28 | 17 | 3 | 1026 | 1026 | 1026 | 1026 |
89. | Vianočný turnaj Stropkov | Stropkov | 2023-12-29 | 16 | 3 | 1025 | 1025 | 1025 | 1025 |
90. | Network Cafe Bardejov - 2.turnaj | Bardejov | 2023-09-16 | 14 | 3 | 1000 | 1000 | 1000 | 1000 |
91. | Memoriál Bystríka Tupého - turnaj GPX+ | Hlohovec | 2023-10-21 | 14 | 5 | 1123 | 1123 | 1123 | 1123 |
92. | Zobor Cup, 3.turnaj - GPX | Nitra | 2023-12-02 | 14 | 2 | 1023 | 1023 | 1023 | 1023 |
93. | Network Cafe Bardejov - 17.turnaj | Bardejov | 2023-12-30 | 14 | 3 | 1046 | 1046 | 1046 | 1046 |
94. | Nitrancheck 4.turnaj GPX+ | Nitra | 2024-03-24 | 14 | 6 | 1136 | 1136 | 1136 | 1136 |
95. | Network Cafe Bardejov - 4.turnaj | Bardejov | 2023-09-30 | 13 | 1 | 1000 | 1000 | 1000 | 1000 |
96. | Tomášovce Open - 3.turnaj | Tomášovce | 2023-12-02 | 13 | 6 | 1089 | 1089 | 1089 | 1089 |
97. | Nitrancheck 2.turnaj GPX+ | Nitra | 2023-11-18 | 12 | 5 | 1121 | 1121 | 1121 | 1121 |
98. | Zobor Cup, 5.turnaj - GPX+ | Nitra | 2024-02-10 | 12 | 9 | 1274 | 1274 | 1274 | 1274 |
99. | Tomášovce Open - 6.turnaj | Tomášovce | 2024-03-09 | 12 | 5 | 1090 | 1090 | 1090 | 1090 |
100. | Zobor Cup, 1.turnaj - GPX+ | Nitra | 2023-10-14 | 11 | 6 | 1189 | 1189 | 1189 | 1189 |
101. | Tomášovce Open - 2.turnaj | Tomášovce | 2023-11-04 | 11 | 6 | 1094 | 1094 | 1094 | 1094 |
102. | Zobor Cup, 3.turnaj - GPX+ | Nitra | 2023-12-02 | 11 | 8 | 1234 | 1234 | 1234 | 1234 |
103. | Zobor Cup, 6.turnaj - GPX+ | Nitra | 2024-03-16 | 11 | 9 | 1281 | 1281 | 1281 | 1281 |
104. | Tomášovce Open - 5.turnaj | Tomášovce | 2024-02-11 | 11 | 6 | 1142 | 1142 | 1142 | 1142 |
105. | Network Cafe Bardejov - 3.turnaj | Bardejov | 2023-09-23 | 10 | 2 | 1006 | 1006 | 1006 | 1006 |
106. | Tomášovce Open - 1.turnaj | Tomášovce | 2023-10-07 | 10 | 4 | 1107 | 1107 | 1107 | 1107 |
107. | Jesenný šachový festival CENADA - turnaj GPX+ | Bratislava | 2023-11-17 | 10 | 4 | 1142 | 1142 | 1142 | 1142 |
108. | Tomášovce Open - 4.turnaj | Tomášovce | 2024-01-20 | 10 | 5 | 1115 | 1115 | 1115 | 1115 |
109. | Memoriál Ferdinanda Bišču, 12.ročník - Open | Hlohovec | 2024-03-09 | 10 | 6 | 1169 | 1169 | 1169 | 1169 |
110. | Zobor Cup, 2.turnaj - GPX+ | Nitra | 2023-11-04 | 9 | 7 | 1253 | 1253 | 1253 | 1253 |
111. | Nitrancheck 3.turnaj GPX+ | Nitra | 2024-01-20 | 9 | 6 | 1215 | 1215 | 1215 | 1215 |
112. | Nitrancheck Otváračka B-turnaj | Nitra | 2023-09-23 | 8 | 3 | 1090 | 1090 | 1090 | 1090 |
113. | Šachový festival detí a mládeže - turnaj B | Skalica | 2023-10-07 | 8 | 3 | 1124 | 1124 | 1124 | 1124 |
114. | Zobor Cup, 4.turnaj - GPX+ | Nitra | 2024-01-13 | 8 | 7 | 1256 | 1256 | 1256 | 1256 |
115. | Mikulášsky turnaj Cenada - GPX+ | Bratislava | 2023-12-09 | 7 | 2 | 1080 | 1080 | 1080 | 1080 |
116. | GPX+ CENADA marec | Bratislava | 2024-03-16 | 2 | 2 | 1000 | 1000 | 1000 | 1000 |