Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C.NázovMiestoTermínPocet hrácovRating > 1000Avg 30Avg 40Avg 50Avg 80
1.Otvorené majstrovstvá ZŠ s MŠ J. Vojtaššáka ZákamennéZákamenné2017-10-24164241135110110811050
2.Jesenný šachový festival v CenadeBratislava2017-11-05104421235119511571098
3.Novodubnický šachový turnajNová Dubnica2018-02-0492351196115511241077
4.Spektrum chess - 1.turnajŽilina2017-09-3088381207116611331083
5.Novoročný turnaj Banská BystricaBanská Bystrica2018-01-0385141085106410511032
6.Vianočná Tirnavia šachových nádejíTrnava-Modranka2017-12-1682261170112711021064
7.Mikulášsky turnaj žiakovPovažská Bystrica2017-12-0981331184114111131070
8.Spektrum chess - 3.turnajŽilina2017-12-1679311146111010881056
9.Detský šachový turnajMalacky2017-11-2573251162112210971067
10.Liga mládeže Spiša - 5.koloPoprad2018-02-0372161084106310501035
11.Šachový kráľ mesta RajecRajec2017-12-0270271154111610921066
12.Liga mládeže Spiša - 2.kolo - turnaj BrotherKežmarok2017-11-2568151068105110411030
13.Talent - 4.turnajLiptovský Mikuláš2018-01-2764131049103710301023
14.Košická žiacka liga - 4.turnajKošice2018-01-2063141083106210501040
15.Reinter Grand prix - 2.turnajHumenné2017-12-0963111061104610371029
16.Okresná žiacka liga Snina - 4.koloSnina2018-01-316181037102810221018
17.Košická žiacka liga - 3.turnajKošice2017-12-0260151103107710621051
18.Zobor Cup - 1.turnajNitra2017-11-1860151113108510681056
19.Spektrum chess - 2.turnajČadca2017-11-1859241136110210821069
20.Talent - 2.turnajLiptovský Mikuláš2017-11-0459191078105810471039
21.Šarišská liga mládeže - 1.koloPrešov2017-11-2559111060104510361030
22.Liga mládeže Spiša - 1.koloLendak2017-10-1458171080106010481042
23.Košická žiacka liga - 1.turnajKošice2017-10-2156191097107310581052
24.OM Stropkov - 2.koloStropkov2018-01-265651042103110251022
25.Košická žiacka liga - 2.turnajKošice2017-11-1853151094107110571053
26.Vianočný turnaj BojniceBojnice2017-12-2753221108108110651061
27.Talent - 1.turnajLiptovský Mikuláš2017-10-0752221084106310501048
28.Liga mládeže Spiša - 3.koloSpišské Vlachy2017-12-165271031102310181018
29.O pohár Bratislavskej šachovej akadémieBratislava2018-01-0551181122109210731072
30.Liga mládeže Spiša - 4.koloSmižany2018-01-065181019101410111011
31.Okresná žiacka liga Snina - 5.koloSnina2018-02-225021002100110011001
32.Šachový turnaj sv. MikulášaTopoľčany2017-12-054841014101010091009
33.Okresná žiacka liga Snina - 1.koloSnina2017-11-294841000100010001000
34.Reinter Grand prix - 1.turnajHumenné2017-11-044781050103810321032
35.Okresná žiacka liga Snina - 3.koloSnina2017-12-194781000100010001000
36.Valentínsky šachový turnajTopoľčany2018-02-144611003100210021002
37.Talent - 3.turnajLiptovský Mikuláš2017-12-0242131044103310311031
38.Reinter Grand prix - 3.turnajHumenné2018-01-274171042103110311031
39.Zimný turnaj v rapid šachuBojnice2018-02-214091061104610461046
40.Reinter Grand prix - 4.turnajHumenné2018-02-174081053104010401040
41.O Zlatého pešiakaBelá nad Cirochou2017-12-273581056104810481048
42.Vianočný turnaj BardejovBardejov2017-12-163441021101810181018
43.Vianočný turnaj StropkovStropkov2017-12-293391063105710571057
44.Mucko liga mládeže - 1.koloBardejov2018-02-102821014101410141014
45.Turnaj ŠK BLS BardejovBardejov2017-09-23921043104310431043

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -