Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Klub Pocet hrácov CH08 CH11 CH14 D08 D11 D14 Úcasť hrácov
Tj Tatran Zakamenne 121 19 29 38 12 11 12 132
CVC Zilina 35 6 10 8 3 2 6 151
Tj Slavia Caissa Cadca 20 3 7 4 2 3 1 58
Sachy Reinter 18 2 6 7 2 1 110
Tatran Tilgnerka 18 13 3 2 23
Sk Cvc Lendak 17 2 5 3 1 5 1 73
Zs Tribecska Topolcany 17 2 7 3 1 3 1 25
Zs Studentska Snina 16 7 2 1 4 2 70
Bratislavska sachova akademia 16 13 2 1 26
ZS Komenskeho Smizany 14 6 3 2 3 34
ZS Kupelna Presov 14 5 2 1 1 4 1 33
CVC Turzovka 13 6 1 2 2 2 13
Sk Junior Cvc Banska Bystrica 12 4 2 2 4 37
Nitrianska Sachova Akademia 12 7 4 1 13
CZS sv Juraja Svidnik 12 3 5 1 1 2 17
Sachovy Klub Sabinov 11 1 6 3 1 68
Ksn Bratislava 11 2 4 4 1 32
Sk Komplet Modranka 11 2 5 2 1 1 39
CZS Bela nad Cirochou 11 2 1 7 1 40
ZS s MS Liptovska Tepla 10 2 6 2 25
MSK KdV Kezmarok 10 1 3 4 1 1 32
CZS sv Petra a Pavla Stropkov 10 3 1 5 1 23
Zs Sv Don Bosca Topolcany 10 5 3 2 16
ZS s MS CI/32 Dubnica 9 2 3 1 2 1 54
Sachovy Klub Holic 9 1 4 3 1 15
Szs Gorkeho Skalica 9 5 4 9
Zs Sv Ladislava Topolcany 9 7 2 16
Cvc Junior Bojnice 9 3 2 2 2 13
SZS Nova Dubnica 9 2 3 1 1 1 1 9
ZS s MS Bukovce 8 1 1 4 2 8
Sk Povazske Podhradie 7 3 3 1 60
Nitriansky sachovy klub Nitra 7 3 2 2 26
Poprad 7 2 2 3 16
Slavia Pu Presov 7 2 2 1 1 1 43
Liptovska sachova skola 7 2 5 22
SK BLS Bardejov 7 2 2 1 2 66
CVC EP Popradska Kosice 7 2 4 1 28
ZS Komenskeho Snina 7 3 1 3 31
CVC Bojnice 7 3 2 2 11
CZS Svidnik 7 3 2 2 19
ZS SC Sl Lupca 7 3 2 2 7
Cis Premium 6 2 1 2 1 22
TSS Martin 6 3 2 1 15
ZS Komenskeho Bardejov 6 2 2 2 9
CVC Orgovanova Kosice 6 6 20
ZS Slnecna Namestovo 6 2 3 1 13
Zs Modra Nad Cirochou 6 1 5 26
Sk Slovan Bratislava 6 3 1 2 19
SK Senec 6 4 1 1 8
Szs Cenada Bratislava 6 2 4 7
Topolciansky Sachovy Klub 6 2 3 1 15
SKS - ZS sv Svorada a Benedikta Nitra 6 5 1 6
MSK Spisske Vlachy 6 2 3 1 13
Roznava 6 1 3 1 1 12
ZS Stakcin 6 1 3 2 23
Zs Skultetyho Topolcany 6 3 3 7
CVC Ziar n Hronom 6 1 2 3 6
Cvc Vcielka Puchov 5 1 1 2 1 11
Zs Dargovskych Hrdinov Humenne 5 3 1 1 12
ZS Mlynska Stropkov 5 1 1 3 12
CVC Lanska Pov Bystrica 5 1 3 1 6
ZS Pruzina 5 3 2 5
ZS MRS Lucenec 5 2 2 1 5
SCVC Laura Dubnica n Vahom 4 1 1 1 1 15
SK Modra 4 1 2 1 10
Sk Brezno 4 1 3 10
Sachy Reinter Kosice 4 1 2 1 4
ZS Or Lesna 4 2 2 4
Zs Jana Svermu Humenne 4 3 1 6
ZS s MS Stefanov 4 2 1 1 7
SK Hlohovec 4 2 2 7
Kosice CVC Orgovanova 5 4 1 2 1 4
Kosice EP Popradska 86 4 1 2 1 7
SK Bardejov 4 3 1 13
ZSaMS Velka Lomnica 4 2 1 1 7
KSS Rajec 4 2 1 1 7
ZS Rajec 4 4 4
ZS POH Snina 4 3 1 17
Zs A Ms Trakovice 4 4 6
Zs Holleho Topolcany 4 1 2 1 7
Zs S Ms Tovarne 4 2 2 9
ZS Wolkerova Bardejov 4 3 1 6
ZS Radvanska BB 4 2 1 1 6
Tsc - Msk Martin 3 1 2 10
Sk Tjls Vd Poprad 3 2 1 10
Tj Slovan Smizany 3 1 1 1 16
ZS Spisska Teplica 3 2 1 6
Sk Bijacovce 3 1 2 19
So Spisska Teplica 3 2 1 14
EP Charkovska 1 Kosice 3 2 1 8
Presov ZS Srobarova 3 2 1 5
V Kapusany 3 1 1 1 12
Presov ZS Lesnicka 3 2 1 11
Tj Slovan Rajecke Teplice 3 1 1 1 5
ZS Lucky 3 1 2 6
Sk Strelec Devinska Nova Ves 3 1 2 10
Sk Doprastav Bratislava 3 2 1 9
Sk Gemerska Poloma 3 2 1 19
ZS Srobarova Presov 3 3 4
ZS Lesnicka Presov 3 1 2 5
ZS Ceskosl armady Presov 3 1 1 1 5
Lendak 3 1 2 7
ZS Clementisova KNM 3 1 1 1 5
Gymnazium Snina 3 3 10
ZS KomenskehoSnina 3 2 1 13
CVC Neslusa 3 2 1 3
ZS B Krpelca Bardejov 3 2 1 3
Scvc Laura Dubnica Nad Vahom 3 1 1 1 3
Sk Postoj.Sk Kremnica 3 1 2 3
Sk Rajec 2 1 1 8
SK Trencin 2 2 12
ZS Velkomoravska Trencin 2 1 1 13
Sukromna Zs Nova Dubnica 2 1 1 10
Sk Skalica 2 1 1 5
CVC Liptovsky Mikulas 2 1 1 10
CVC Poprad 2 1 1 2
Slovan Smizany 2 1 1 10
Presov ZS Csl armady 2 2 5
1 Sk Kosice 2 1 1 5
Tj Slavia Kosice 2 2 6
ZS Rabca 2 1 1 2
CVC Vranov Nad Toplou 2 1 1 4
Sachovy Klub Dubravan 2 1 1 5
Bratislava 2 2 3
Sukromna Zs Gorkeho Skalica 2 2 4
Interchess Cvc Malacky 2 1 1 5
Zs s Ms Trakovice 2 2 8
Sks Dubnica N/V 2 2 9
Gymnazium Cadca 2 2 2
ZSsMS Cierne Vysny koniec 2 1 1 4
Nitra 2 1 1 3
ZS Tribecska 2 2 8
Sk Zemplin Michalovce 2 2 6
Kosice EP Charkovska 1 2 2 6
Sachy Reinter Humenne 2 2 5
Kezmarok 2 1 1 2
Spisska Teplica 2 1 1 3
eSkola Prievidza 2 1 1 4
CZS Dobreho pastiera 2 1 1 2
ZS Hrnciarska 2 1 1 3
ZS s MS CI/32 Dubnica n V 2 1 1 4
SCVC Laura 2 1 1 2
Lokomotiva Trnava 2 1 1 2
Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely 2 2 2
Sskd Nova Dedinka 2 2 2
Sk Cifer 2 1 1 2
ZS Wolkerova 2 1 1 3
ZS Janka Krala LM 2 1 1 2
ZS Martinska Zilina 2 2 2
Lubotin 2 2 4
Sk Handlova 2 1 1 3
SK Junior CVC B Bystrica 2 2 3
ZS Namestovo 2 2 4
TJ Drazkovce 2 1 1 3
Garde Detva 2 1 1 2
Sk Levice 2 1 1 2
Kruzok Slovan Bratislava 2 1 1 2
ZS Dargovskych hrdinov 2 1 1 2
ZSsMS CI Dubnica n/V 2 1 1 2
Svidnik 2 1 1 2
Kulturne Centrum Kubra Trencin 1 1 3
PSS F Hanaka Prievidza 1 1 6
Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto 1 1 4
Martin 1 1 4
Osk Liskova 1 1 3
Osk Renop Liptovska Tepla 1 1 11
MSK L Hradok 1 1 3
CVC Orgovanova 5 Kosice 1 1 6
SNV 1 1 5
ZS Trebisovska 10 Kosice 1 1 4
ZS Vasilov 1 1 2
ZS Novot 1 1 2
Zs Jana Svermu 1 1 3
Zs Hrnciarska Humenne 1 1 2
Zs Modra and Cirochou 1 1 1
Zs Konstantinova Stropkov 1 1 6
ZS MRM L Mikulas 1 1 1
Interchess Zs Borsky Mikulas 1 1 3
ZS Fandlyho Pezinok 1 1 5
Ks Pezinok 1 1 3
Gymnazium Cenada Bratislava 1 1 1
Gymnazium Bilikova Bratislava 1 1 1
Sk Stefanov 1 1 3
Turcianske Teplice 1 1 3
ZS knieLlaLĄa Pribinu 1 1 1
Zs Kniezata Pribinu Nitra 1 1 1
ZS Jacovce 1 1 2
ZS Topolova 1 1 1
ZS UNES 1 1 1
Zs Topolova Nitra 1 1 1
Individualny Clen 1 1 5
NRSA 1 1 1
Tj Slavia Pu Presov 1 1 3
Kosice ZSTrebisovska 10 1 1 2
Zsk Vrbove - Sach 1 1 2
Zs Gessayova Bratislava 1 1 2
Zs Zavod 1 1 1
Zs Stvorlistok Skalica 1 1 1
SK Holic 1 1 1
Chtelnica 1 1 2
Sk Osuske 1 1 2
ZS Stupava 1 1 1
Vrbove 1 1 2
Zs Komenskeho Senica 1 1 1
TSM Slovan Bratislava 1 1 6
Zs Ing Kozucha Spisska Nova Ve 1 1 3
ZS Smizany 1 1 2
Cvc Spisska Nova Ves 1 1 1
Spisska Nova Ves 1 1 4
Cvc Lanska Povazska Bystrica 1 1 5
Bojnice 1 1 3
Zs S Ms Centrum Ii Dubnica Na 1 1 3
Prievidza 1 1 1
Zs S Ms Bojnice 1 1 3
Sk Prievidza 1 1 5
SK Pov Pohradie 1 1 4
Presov ZS Kupelna 1 1 2
ZS Dlhe nad Cirochou 1 1 4
CZS s MS Bela n/C 1 1 6
Zs Prasice 1 1 2
Zs Mukacevska Presov 1 1 1
Cirkevna skola Humenne 1 1 1
ZS Pugacevova 1 1 4
Sachy Reinter N O Humenne 1 1 2
ZS Kubra 1 1 2
Zs S Ms Centrum I Dubnica Na 1 1 2
ZS Pruske 1 1 4
TSC-MSK Martin 1 1 2
Cifer 1 1 1
NSK Nitra 1 1 1
ZS a MS Angely Merici Trnava 1 1 1
Kalokagatia ZS A Merici Trnava 1 1 1
Gymnazium Angely Merici Trnava 1 1 1
ZS a MS Spartakovska Trnava 1 1 1
CVC Kalokagatia Trnava 1 1 1
ZS Ruzindol 1 1 1
Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely Merici 1 1 1
Surovce - neregistrovany 1 1 1
Tss Trnava Msk Sered 1 1 1
ZS s MS Anegely Merici Trnava 1 1 1
ZS KomenskehoSmizany 1 1 2
Gelnica 1 1 6
Sk Mladost Neslusa 1 1 1
Pruské 1 1 2
Sedmerovec 1 1 2
Bsk Bardejov 1 1 3
CSS Snina 1 1 2
Cvc Prievidza 1 1 1
Handlova 1 1 2
ZS Sibirska Presov 1 1 1
ZS Lubotice 1 1 1
Ftc Filakovo 1 1 1
B Bystrica 1 1 1
Sk Garde Cvc Detva 1 1 1
MS Kalna n Honom 1 1 1
MS Stonozka LM 1 1 1
Deutche schule 1 1 1
Dunajska Luzna 1 1 1
Raslavice ZS 1 1 1
ZS s MS Havaj 1 1 1
ZS Evj L Mikulas 1 1 1
EZS L Mikulas 1 1 1
Tj So Lucky 1 1 1
ZS HrnATiarska 1 1 1
Stara Lubovna 1 1 2
Tj Dunajec Spisska Stara Ves 1 1 1
Skm Cvc Spisska Stara Ves 1 1 1
CVC Velka Lomnica 1 1 1
Cvc Dostojevskeho Poprad 1 1 1
Plavec 1 1 2
Velka Lomnica 1 1 1
Bijacovce 1 1 1
ZS Pod Hajom Dubnica n/V 1 1 1
ZS Mladeznicka Puchov 1 1 1
ZS Na dolinach Trencin 1 1 1
ZS J Krala Nova Dubnica 1 1 1
Spojena skola Trencianska Tepla 1 1 1
ZS Sv Jana Bosca Nova Dubnica 1 1 1
ZS a MS Plavec 1 1 1
Sachy Reinter Snina 1 1 1

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -