Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 

Slovenskí mládežníci

Registrovaní hráči do 6 rokov ( ročník 2011 a neskôr )
C.MenoVekKlubLOKFIDEzúčastnil sa GPX
1.Boba, Kristian6TSC LUNA Martin10000
2.Kaceriak, Simon6SK STRELEC Devinska Nova Ves10000
3.Angelova, Victoria Joanna5CVC Vcielka Puchov10000
4.Huzevkova, Ester5CVC Vcielka Puchov10000
5.Krajci, Hugo6CVC Vcielka Puchov10000
6.Huzevkova, Isabel6CVC Vcielka Puchov10000
Celkovo 6 hráčov
Registrovaní hráči do 8 rokov ( ročník 2009 a neskôr )
C.MenoVekKlubLOKFIDEzúčastnil sa GPX
1.Novomeska, Karin8SK Stefanov10660
2.Carnecky, Viliam8TJ Mladost Zilina10650
3.Branik, Regina7MSK Corvin Velky Meder10000
4.Sevcik, Ondrej6MKSS-SK Kysucke Nove Mesto10000
5.Stolar, Florian8SK CVC Lendak10000
6.Stelbasky, Filip8KSN Bratislava10000
7.Bujnova, Dominika8Topolciansky sachovy klub10000
8.Cukerova, Livia7Sachovy klub Sabinov10000
9.Kusy, Adam8CVC Liptovsky Mikulas10000
10.Cernansky, Jan ml 8TJ SLOVAN Rajecke Teplice10000
11.Banas, Samuel6SK Modra10000
12.Horvathova, Hana8SK Slovan Bratislava10000
13.Zelenak, Marian6SK CVC Hurbanovo10000
14.Kovac, Benedek7SK Dunajska Streda10000
15.Senechkin, Kirill7SK Doprastav Bratislava10000
16.Boba, Kristian6TSC LUNA Martin10000
17.Tokarcik, Jan7BSK Bardejov10000
18.Berkova, Agata8SK Junior CVC Banska Bystrica10000
19.Svitek, Emil8CVC Vcielka Puchov10000
20.Urickova, Patricia8CVC Vcielka Puchov10000
21.Machacek, Dominik8CVC Zeliezovce10000
22.Certik, Jaroslav8Tatran Bratislava DSK10000
23.Mrazik, Peter8Nitriansky sachovy klub Nitra10000
24.Icsek, Michael8TJ Slavia Kosice10000
25.Majera, Maros8TJ Slavia CAISSA Cadca10000
26.Kacani, Juraj Leo8CIS Premium10000
27.Kaceriak, Simon6SK STRELEC Devinska Nova Ves10000
28.Janko, Hanna8Komarnansky SC Komarno10000
29.Elias, Simon7TJ Mladost Zilina10000
30.Gregus, Alexander8TJ Mladost Zilina10000
Celkovo 54 hráčov
Registrovaní hráči do 10 rokov ( ročník 2007 a neskôr )
C.MenoVekKlubLOKFIDEzúčastnil sa GPX
1.Musaev, Matej Elbek10SK Doprastav Bratislava073601659
2.Stevik, Patrik ml 10SK Junior CVC Banska Bystrica01498
3.Vargosko, Juraj9Slavia PU Presov01489
4.Musaev, Matej Elbek10SK Kupele Piestany01382
5.Szabo, Akos10SK Pribeta01363
6.Polomsky, Tomas9SK Furca01257
7.Strycko, Vladimir10TJ Slavia Kosice01256
8.Kapicakova, Lucia10FTC Filakovo01214
9.Janik, Marek Tobias10CVC Liptovsky Mikulas01200
10.Simalcikova, Sara10OSK RENOP Liptovska Tepla11930
11.Boba, Dominik10TSC LUNA Martin11880
12.Sonka, Peter10SK Furca11290
13.Obrocnikova, Barbora9TJ Mladost Zilina10970
14.Ferencakova, Natalia9KdV Kezmarok10940
15.Oslej, Marek9Interchess CVC Senica10920
16.Motyciak, Tomas10Nitriansky sachovy klub Nitra10890
17.Novomeska, Karin8SK Stefanov10660
18.Carnecky, Viliam8TJ Mladost Zilina10650
19.Rakasz, Botond10SK Dunajska Streda10620
20.Tomcik, Samuel10CVC Liptovsky Mikulas10510
21.Cerven, Samuel9TJ Slavia CAISSA Cadca10370
22.Tomka, Samuel10SK Furca10350
23.Burdza, Lukas91 SK Kosice10320
24.Gereg, Ondrej9SKS Dubnica n/V10280
25.Fidora, Irena10Nitriansky sachovy klub Nitra10150
26.Adamec, Maros9Sachovy klub Dubravan10080
27.Zverka, Peter Samuel10SK Doprastav Bratislava10000
28.Vrba, Miroslav9CVC Vcielka Puchov10000
29.Toman, Martin10CVC Vcielka Puchov10000
30.Holestiakova, Lubana8TJ Slavia CAISSA Cadca10000
Celkovo 186 hráčov
Registrovaní hráči do 12 rokov ( ročník 2005 a neskôr )
C.MenoVekKlubLOKFIDEzúčastnil sa GPX
1.Janickovic, Martin12CVC Malleho Skalica073603783
2.Zbin, Viktor12TJ Mladost Zilina073603228
3.Tomek, Matus12TJ Mladost Zilina073603201
4.Hreus, Simon12TJ Mladost Zilina073603180
5.Lovcican, Tomas11ZS Radvanska Banska Bystrica073603090
6.Valusiakova, Simona12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602884
7.Novak, Jakub12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602809
8.Macko, Vladimir12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602787
9.Kiebelova, Nikola12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602760
10.Hanesova, Lenka12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602744
11.Gallo, Simeon12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602728
12.Uhliarova, Lucia12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602680
13.Stolarova, Natalia12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602655
14.Pacajova, Vanesa12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602639
15.Nastoupilova, Michaela12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602620
16.Mydlo, Matus12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602612
17.Matejka, Vladimir12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602590
18.Kojdiak, Maros12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602566
19.Klukova, Tamara12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602558
20.Hladisova, Sofia12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602523
21.Sabo, Dominik12ZS Stefanika Trebisov073602469
22.Mateycik, Patrik12ZS Radvanska Banska Bystrica073602280
23.Parizek, Ondrej10CVC Malleho Skalica073602019
24.Janvars, Adam12ZS Malokarpatske namestie Bratislava073601888
25.Kolajova, Veronika12ZS s MS Laksarska Nova Ves073601780
26.Lubusky, Jakub12ZS Kupeckeho Pezinok073601730
27.Polakovic, Lukas12ZS Kupeckeho Pezinok073601705
28.Musaev, Matej Elbek10SK Doprastav Bratislava073601659
29.Balazi, Samuel12ZS Kezmarska 30 Kosice073601390
30.Ipser, Peter12CVC Lanska Povazska Bystrica073600946
Celkovo 508 hráčov
Registrovaní hráči do 14 rokov ( ročník 2003 a neskôr )
C.MenoVekKlubLOKFIDEzúčastnil sa GPX
1.Janickovic, Martin12CVC Malleho Skalica073603783
2.Zbin, Viktor12TJ Mladost Zilina073603228
3.Tomek, Matus12TJ Mladost Zilina073603201
4.Chovanec, Samuel13TJ Mladost Zilina073603198
5.Hreus, Simon12TJ Mladost Zilina073603180
6.Pavlikovic, Daniel14ZS Na bielenisku Pezinok073603104
7.Lovcican, Tomas11ZS Radvanska Banska Bystrica073603090
8.Bagin, Samuel13ZS s MS Centrum I Dubnica nad Vahom073602965
9.Matuscinova, Nela13ZS s MS Centrum I Dubnica nad Vahom073602957
10.Salkovic, Henrich13OSK Ludrova073602914
11.Zelnicky, Kristian13SK Ruzomberok073602906
12.Varga, Samuel13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602892
13.Valusiakova, Simona12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602884
14.Turcan, Matej13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602876
15.Stulajterova, Monika13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602868
16.Siposova, Vanesa12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602850
17.Saniga, Samuel13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602841
18.Prostredny, Andrej13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602833
19.Piechocakova, Sara12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602825
20.Piechocak, Nikolas12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602817
21.Novak, Jakub12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602809
22.Mlynarcikova, Patricia13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602795
23.Macko, Vladimir12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602787
24.Klackova, Karolina12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602779
25.Kiebelova, Nikola12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602760
26.Jurica, Adam13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602752
27.Hanesova, Lenka12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602744
28.Griesova, Nikola13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602736
29.Gallo, Simeon12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602728
30.Dvorska, Nada12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602710
Celkovo 963 hráčov
Registrovaní hráči do 16 rokov ( ročník 2001 a neskôr )
C.MenoVekKlubLOKFIDEzúčastnil sa GPX
1.Janickovic, Martin12CVC Malleho Skalica073603783
2.Pelevin, Anton15ZS Kupeckeho Pezinok073603678
3.Zbin, Viktor12TJ Mladost Zilina073603228
4.Tomek, Matus12TJ Mladost Zilina073603201
5.Chovanec, Samuel13TJ Mladost Zilina073603198
6.Hreus, Simon12TJ Mladost Zilina073603180
7.Pavlikovic, Daniel14ZS Na bielenisku Pezinok073603104
8.Lovcican, Tomas11ZS Radvanska Banska Bystrica073603090
9.Staron, Martin15ZS Mudronova Bratislava073603082
10.Puchovsky, Patrik15ZS Alapiskola Jelenec073603066
11.Michalek, Filip16ZS sv Augustina Povazska Bystrica073603007
12.Brzy, Filip16ZS sv Augustina Povazska Bystrica073602990
13.Bagin, Samuel13ZS s MS Centrum I Dubnica nad Vahom073602965
14.Matuscinova, Nela13ZS s MS Centrum I Dubnica nad Vahom073602957
15.Holak, Jakub15ZS Mudronova Bratislava073602922
16.Salkovic, Henrich13OSK Ludrova073602914
17.Zelnicky, Kristian13SK Ruzomberok073602906
18.Varga, Samuel13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602892
19.Valusiakova, Simona12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602884
20.Turcan, Matej13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602876
21.Stulajterova, Monika13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602868
22.Siposova, Vanesa12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602850
23.Saniga, Samuel13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602841
24.Prostredny, Andrej13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602833
25.Piechocakova, Sara12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602825
26.Piechocak, Nikolas12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602817
27.Novak, Jakub12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602809
28.Mlynarcikova, Patricia13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602795
29.Macko, Vladimir12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602787
30.Klackova, Karolina12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602779
Celkovo 1407 hráčov
Registrovaní hráči do 18 rokov ( ročník 1999 a neskôr )
C.MenoVekKlubLOKFIDEzúčastnil sa GPX
1.Janickovic, Martin12CVC Malleho Skalica073603783
2.Pelevin, Anton15ZS Kupeckeho Pezinok073603678
3.Zbin, Viktor12TJ Mladost Zilina073603228
4.Vanek, Pavol16TJ Mladost Zilina073603210
5.Tomek, Matus12TJ Mladost Zilina073603201
6.Chovanec, Samuel13TJ Mladost Zilina073603198
7.Hreus, Simon12TJ Mladost Zilina073603180
8.Pavlikovic, Daniel14ZS Na bielenisku Pezinok073603104
9.Lovcican, Tomas11ZS Radvanska Banska Bystrica073603090
10.Staron, Martin15ZS Mudronova Bratislava073603082
11.Puchovsky, Patrik15ZS Alapiskola Jelenec073603066
12.Medzo, Matus17ZS Mierova Bratislava073603023
13.Kucera, Boris16ZS sv Augustina Povazska Bystrica073603015
14.Michalek, Filip16ZS sv Augustina Povazska Bystrica073603007
15.Brzy, Filip16ZS sv Augustina Povazska Bystrica073602990
16.Jakubek, Patrik16ZS Rozkvet Povazska Bystrica073602973
17.Bagin, Samuel13ZS s MS Centrum I Dubnica nad Vahom073602965
18.Matuscinova, Nela13ZS s MS Centrum I Dubnica nad Vahom073602957
19.Svec, Jakub16SKS Dubnica n/V073602949
20.Holak, Jakub15ZS Mudronova Bratislava073602922
21.Salkovic, Henrich13OSK Ludrova073602914
22.Zelnicky, Kristian13SK Ruzomberok073602906
23.Varga, Samuel13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602892
24.Valusiakova, Simona12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602884
25.Turcan, Matej13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602876
26.Stulajterova, Monika13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602868
27.Siposova, Vanesa12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602850
28.Saniga, Samuel13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602841
29.Prostredny, Andrej13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602833
30.Piechocakova, Sara12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602825
Celkovo 1870 hráčov
Registrovaní hráči do 20 rokov ( ročník 1997 a neskôr )
C.MenoVekKlubLOKFIDEzúčastnil sa GPX
1.Janickovic, Martin12CVC Malleho Skalica073603783
2.Pelevin, Anton15ZS Kupeckeho Pezinok073603678
3.Zbin, Viktor12TJ Mladost Zilina073603228
4.Vanek, Pavol16TJ Mladost Zilina073603210
5.Tomek, Matus12TJ Mladost Zilina073603201
6.Chovanec, Samuel13TJ Mladost Zilina073603198
7.Hreus, Simon12TJ Mladost Zilina073603180
8.Pavlikovic, Daniel14ZS Na bielenisku Pezinok073603104
9.Lovcican, Tomas11ZS Radvanska Banska Bystrica073603090
10.Staron, Martin15ZS Mudronova Bratislava073603082
11.Puchovsky, Patrik15ZS Alapiskola Jelenec073603066
12.Medzo, Matus17ZS Mierova Bratislava073603023
13.Kucera, Boris16ZS sv Augustina Povazska Bystrica073603015
14.Michalek, Filip16ZS sv Augustina Povazska Bystrica073603007
15.Brzy, Filip16ZS sv Augustina Povazska Bystrica073602990
16.Jakubek, Patrik16ZS Rozkvet Povazska Bystrica073602973
17.Bagin, Samuel13ZS s MS Centrum I Dubnica nad Vahom073602965
18.Matuscinova, Nela13ZS s MS Centrum I Dubnica nad Vahom073602957
19.Svec, Jakub16SKS Dubnica n/V073602949
20.Holak, Jakub15ZS Mudronova Bratislava073602922
21.Salkovic, Henrich13OSK Ludrova073602914
22.Zelnicky, Kristian13SK Ruzomberok073602906
23.Varga, Samuel13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602892
24.Valusiakova, Simona12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602884
25.Turcan, Matej13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602876
26.Stulajterova, Monika13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602868
27.Siposova, Vanesa12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602850
28.Saniga, Samuel13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602841
29.Prostredny, Andrej13ZS Sladkovicova Ruzomberok073602833
30.Piechocakova, Sara12ZS Sladkovicova Ruzomberok073602825
Celkovo 2273 hráčov

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -