Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Furman Maximilian12901238767
2. Jusko Martin10001218855
3. Hudak Adrian10001217155
4. Pangrac Daniel10001310855
5. Moravec Filip1000810355
6. Mizerak Simon1000137033
7. Kukla Timotej1000126533
8. Gracova Alessia100095644
9. Mihalik Viliam1000133611
10. Quang Simon100083522
11. Fertal Simon1000123022
12. Exnerova Rafaela100092244
13. Kulka Jakub100092111
14. Kavula Samuel100081822
15. Jaszay David1000121711
16. Adamisin Filip1000101622
17. Varjan Peter100091333
18. Marko Jan10009222

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -