Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Pazdera Filip100082533
2. Kipikasa Samuel Roman1000112411
3. Skrib Tomas100082011
4. Kipikasa Jakub100071811
5. Jurik Michal1000121511
6. Huska Matus100081211
7. Kollar Tomas10006633

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -