Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Kipikasa Samuel Roman1000126722
2. Jurik Michal1000124322
3. Kipikasa Jakub100083322
4. Pazdera Filip100083144
5. Skrib Tomas100082011
6. Huska Matus100081722
7. Kollar Tomas10006744

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -