Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Kubik Richard13591111422
2. Babjak Samuel1335128822
3. Guzej Stanislav1114128822
4. Jankovic Jakub1000125122
5. Bednar Adam1000134311
6. Sedivy Matus1160122811

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -