Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Kubik Richard13591125744
2. Babjak Samuel13351221344
3. Sedivy Matus11601212333
4. Guzej Stanislav11141212033
5. Jankovic Jakub1000139433
6. Bednar Adam1000134311

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -