Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Kubik Richard13591149467
2. Babjak Samuel13351233266
3. Guzej Stanislav11141322155
4. Jankovic Jakub10001322066
5. Sedivy Matus11601220955
6. Harajova Karolina1191135711
7. Bednar Adam1000144311
8. Haraj Martin1040122611
9. Marton Rene100012511
10. Parkansky Artur10007211

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -