Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Bidulsky Matej13901246566
2. Babjak Samuel10001223844
3. Kubikova Lucia1000917368
4. Turis Ondrej10001114744
5. Sedivy Matus11801213533
6. Jankovic Jakub10001113255
7. Bednar Adam10001312844
8. Mescan Jakub10251312444
9. Guzej Stanislav11251211722
10. Matej Jakub10001110533
11. Harajova Karolina1000127233
12. Haraj Martin1000116233
13. Matej Jozef1000116233
14. Raab Richard1000133422
15. Ivanco Matej1000111311

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -