Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Valko Michal108912565612
2. Copik Andrej111514475611
3. Zboraj Lukas10001426766
4. Stutika Sebastian10001122155
5. Dadu Kevin10001419268
6. Pisko Tomas10001318867
7. Valcerova Michaela10001114268
8. Harvan Samuel10001011455
9. Gerzanicova Viktoria1000109355
10. Gnip Nikolas1000117455
11. Kohut Juraj1000115833
12. Balaz Ondrej100074444
13. Muchova Miroslava100083655
14. Tomas Richard100091322

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -