Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Polackova Eva1000615569
2. Perat Marcel1000134511
3. Kizak Boris1000132211
4. Holik Filip1000132111
5. Petrilak Simon10007711
6. Boksansky Peter100013611
7. Cervenak Adam10007511
8. Hric Damian10007111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -