Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Dolnik Michal1050724055
2. Compel Daniel13171123633
3. Havaldova Natalia1107922455
4. Malaschitz Teodor1000916644
5. Kopca Peter10001112644
6. Laffers Jakub100076611

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -