Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Sindler Radovan100085133
2. Ostrovnoy Matviy1000114833
3. Klopcek Matej100084133
4. Briatka Matus100082922
5. Karakova Ema100082044
6. Rybarik Milos10006811
7. Rybarik Simon100012511
8. Rybarik Marcel10006211
9. Hencelova Kristina100010111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -