Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Klopcek Matej100083322
2. Sindler Radovan100083322
3. Ostrovnoy Matviy1000112522
4. Briatka Matus100081711
5. Karakova Ema10008922
6. Rybarik Milos10006811
7. Rybarik Simon100012511
8. Rybarik Marcel10006211
9. Hencelova Kristina100010111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -