Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Havalda Samuel13351046955
2. Bochnickova Simona10851029244
3. Meszaros Casey Ryan1000621355
4. Sahidi Sear1153818933
5. Sahidi Shabir11741018333
6. Stelbasky Filip1162815444
7. Kubikova Nina12481110222
8. Kapolkova Greta1089108322
9. Kapolkova Alzbeta100093822
10. Globa Andriy100071011
11. Globa Anastasiya100010211

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -