Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Havalda Samuel13351066668
2. Sahidi Sear1153848168
3. Sahidi Shabir11741046168
4. Meszaros Casey Ryan10006456614
5. Bochnickova Simona10851045168
6. Kubikova Nina12481238968
7. Striskova Lucia127612388610
8. Havaldova Natalia1107934569
9. Kapolkova Greta10891032467
10. Sun Martin10007319615
11. Stelbasky Filip11628312611
12. Kapolkova Alzbeta1000910255
13. Valentova Sophia100076933
14. Lehocky Juraj100073411
15. Globa Andriy100081522
16. Globa Anastasiya100010211

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -