Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Stolarova Ivana128513390610
2. Stolar Florian10008271613
3. Stolarova Paulina100011257613
4. Strela Stefan10001221667
5. Selvek Jan10001019568
6. Konopova Barbora10008178610
7. Selvek David10001014144
8. Konopa Miroslav10001110466
9. Suchanovsky Stefan100098844
10. Neupauerova Jana1000127922
11. Ripka Stanislav1000133711
12. Fudalyova Veronika1000103533
13. Birosikova Maria Magdalena100071533
14. Suchanovska Valeria100081244
15. Majercakova Zuzana10008311
16. Gallik Jozef100010111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -