Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Pongracz Tamas Achilles1000117222
2. Klimek Martin1000117122
3. Agszerova Amelia1000116433
4. Teplicky Peter100083911
5. Tirinda Jonatan100093922
6. Sniager Oliver1000133411

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -