Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Svrcek Daniel12911415522
2. Matula Tomas10001211322
3. Bartosik Rafael1000108622
4. Cermak Lukas1000136022
5. Svec Samuel100084222
6. Cermak Samuel1000101511
7. Holly Martin1000111411
8. Sefcikova Liana100091211
9. Matula Lukas100071022

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -