Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Svrcek Daniel12911443568
2. Matula Tomas10001225667
3. Bartosik Rafael10001022466
4. Cermak Lukas10001320166
5. Svec Samuel100089466
6. Holly Martin1000114544
7. Ivan Denis100093533
8. Sefcikova Liana100092633
9. Cermak Samuel1000101511
10. Stefko Filip1000101411
11. Matula Lukas100081022

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -