Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Simon Leonard123211525611
2. Babjarcik Tobias10001142969
3. Greno Pavol10001238368
4. Kuzma Samuel100012338610
5. Volohda Alex104611296610
6. Porochnavy Richard10001325444
7. Jalc Filip12441024455
8. Blaha Tomas10001120344
9. Baca David10001118455
10. Sekova Olivia1000817868
11. Ros Matej1000915668
12. Gajdosova Ladislava1000129133
13. Alusik Richard1000108355
14. Kulik Adam1000106733
15. Kovac Radovan100085368
16. Trebisovsky Tomas1000105055
17. Dlugosova Veronika1000133911
18. Ungrady Ondrik10007322

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -