Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Jankechova Jana10009339612
2. Zelenka Matej10006335610
3. Burian Matej10001232667
4. Poruban Andrej1000715967
5. Satka Matus1000612433
6. Rybanska Nina1000109333
7. Triasak Michal1000104922
8. Pakozdy Simon100084333
9. Farska Tereza1000122933
10. Hrudkay Adrian100061833
11. Burianova Dominika100071244

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -