Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Morongova Vanesa108312455612
2. Morongova Nina10001315969
3. Morong Hugo100064366
4. Valko Matus100084055
5. Sefcik Vaclav100073169
6. Komara Kristian100061022
7. Vozarova Tamara10008922

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -