Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Stolar Florian1077830066
2. Strela Stefan10001320555
3. Stolarova Paulina10161116666
4. Selvek Jan10001115555
5. Konopova Barbora1000914755
6. Selvek David10001012855
7. Konopa Miroslav1000129655
8. Selvek Matus100086666
9. Lizak Martin100096133
10. Spak Ondrej1000105955
11. Halcinova Blazena100094333
12. Grichova Jana100091833
13. Majercakova Zuzana100091122
14. Fudalyova Veronika100010911
15. Birosikova Maria Magdalena10008411
16. Majercak Peter10006111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -