Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Stolar Florian10779374610
2. Strela Stefan100013344610
3. Konopova Barbora10009287610
4. Stolarova Paulina10161227069
5. Selvek Jan10001126669
6. Lizak Martin1000923669
7. Selvek David10001118167
8. Spak Ondrej10001016869
9. Konopa Miroslav10001214167
10. Selvek Matus10008138611
11. Halcinova Blazena1000107644
12. Grichova Jana100095055
13. Halcin Erik100071722
14. Majercakova Zuzana100091122
15. Fudalyova Veronika100011911
16. Birosikova Maria Magdalena10008411
17. Majercak Peter10007111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -