Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Stolar Florian1077811333
2. Konopova Barbora100088933
3. Strela Stefan1000127522
4. Stolarova Paulina1016116233
5. Konopa Miroslav1000125833
6. Selvek Jan1000105222
7. Selvek David1000105122
8. Halcinova Blazena100093222
9. Selvek Matus100072733
10. Spak Ondrej100092322
11. Lizak Martin100082211
12. Grichova Jana100091222
13. Fudalyova Veronika100010911
14. Birosikova Maria Magdalena10007411
15. Majercakova Zuzana10008311
16. Majercak Peter10006111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -