Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Skreko Igor11801150966
2. Vojtko Patrik Jan10871125844
3. Krakorova Hana10211123344
4. Libich Oliver1000920755
5. Libich Simon10001117366
6. Biskupic Adam100096033
7. Lopasovsky Artur100095633
8. Libichova Romana Enya100072055
9. Remis Oliver10007711
10. Slahucka Oskar10008311
11. Hanus Maximilian10007211

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -