Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Skreko Igor118011615611
2. Krakorova Hana10211143968
3. Vojtko Patrik Jan10871233255
4. Libich Oliver100010310611
5. Libich Simon100012290611
6. Biskupic Adam1000923769
7. Lopasovsky Artur10001013255
8. Suchiasvili Michal10001212722
9. Libichova Romana Enya100087669
10. Remis Oliver100071922
11. Slahucka Oskar10009311
12. Remis Mattis10006211
13. Hanus Maximilian10008211

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -