Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Kostelansky Karol134313737615
2. Vastik Lukas100011675610
3. Vastik Tomas100011588610
4. Volanek Maros11341041767
5. Balusik Branislav1136930968
6. Dudonova Veronika10001023266
7. Kulich Daniel10001014244

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -