Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Kostelansky Karol134313794625
2. Vastik Lukas100012758615
3. Vastik Tomas100012724614
4. Volanek Maros113411595611
5. Kulich Daniel10001140568
6. Balusik Branislav11369378611
7. Dudonova Veronika10001032669
8. Kulich Filip1000626468

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -