Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Pongracz Tamas Achilles1000117222
2. Agszerova Amelia1000104822
3. Teplicky Peter100083911
4. Sniager Oliver1000133411
5. Klimek Martin1000103311
6. Tirinda Jonatan100091411

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -