Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Straka Simon1000925666
2. Sebest Jan1000921255
3. Olexova Laura10001021167
4. Martinko Marek1000910655
5. Seliga Andrej100097555
6. Seliga Martin1000124922
7. Pavlicko Samuel1000131411

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -