Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Janota Frantisek1000124711
2. Machacek Filip1000114411
3. Valko Viliam100083611
4. Hudec Tomas1000113411
5. Janota Peter1000103211
6. Janota Ondrej1000123011
7. Juricek Michal100082211
8. Ucnik Matej100091011
9. Jancik James100010811

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -