Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Romanova Ela13931148766
2. Dubanova Kristina10211136267
3. Janota Frantisek10001216044
4. Juricek Michal1000814566
5. Jancik James10001013167
6. Machacek Filip10001110533
7. Janota Peter1000118844
8. Janota Ondrej1000125433
9. Valko Viliam100095122
10. Baranik Martin1000103511
11. Hudec Tomas1000113411
12. Batkova Julia1000101911
13. Nikodem Andrej100081622
14. Ucnik Matej100091522
15. Valentova Viktoria1000111411
16. Ebnerova Klaudia100081122
17. Ondirkova Lenka10008711
18. Kuba Matej100011611

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -