Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Ulmanova Stela1000127011
2. Hornik Kamil1000116111
3. Hornik Michal100096011
4. Ulman Matus100095311
5. Ftorekova Eva100091511
6. Matovcik Maxim100071111
7. Kastil Nicolas10007711
8. Kostial David10009411
9. Domanova Michaela10007211

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -