Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Certik Jaroslav1000817944
2. Durana Jonas1145814422
3. Brechtl Samuel1205118111
4. Bury Peter1000105911
5. Hamas Martin1164105811
6. Krivosik Matus100094611
7. Merva Oliver100084411
8. Vybiral Jakub1000134311
9. Simon Samuel1000103211
10. Milata Nikolas1000122711
11. Mervova Livia1000101811
12. Ravas Samuel1000101611
13. Balik Samuel100091311
14. Varga Miroslav100091111
15. Sobolic Matej1000101122
16. Vanis Matus100091011
17. Szabova Lucia100010511
18. Varga Matej10009311

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -