Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Durana Jonas1145840166
2. Certik Jaroslav1000822167
3. Krivosik Matus1000916244
4. Hamas Martin11641010122
5. Brechtl Samuel1205128111
6. Bury Peter1000105911
7. Vybiral Jakub1000135722
8. Merva Oliver100084411
9. Simon Samuel1000103211
10. Milata Nikolas1000122711
11. Mervova Livia1000101811
12. Ravas Samuel1000101611
13. Balik Samuel100091311
14. Varga Miroslav100091111
15. Sobolic Matej1000101122
16. Vanis Matus100091011
17. Szabova Lucia100010822
18. Varga Matej10009311
19. Svec Juraj10008111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -