Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Tokarcik Patrik13191047169
2. Tokarcikova Diana13271246469
3. Tokarcik Jan11667430613
4. Balon Peter1000931369
5. Guliga Marcel1000913369
6. Polomsky Peter100099866
7. Kusava Kristian1000108855
8. Pechanec Tobias1000106344
9. Delej Matej100082511

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -