Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Babinsky Matej10001211733
2. Karpac Matej1000910444
3. Medvec Pavol1000109422
4. Halagan Jan1000116922
5. Adamec Matus1000106322
6. Charitun Matus1000125422
7. Fedurcova Alzbeta1000104722
8. Benejova Hana100094444
9. Snincak Manuel1000124011
10. Joscak Samuel100071333
11. Gerbocova Barbora10009911
12. Michancova Jana100012611

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -