Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Kapec Kristian100013273613
2. Valko Oliver10001225467
3. Roman Jakub10007180611
4. Valko Tomas10001114668
5. Scerbaty Alex10001111168
6. Krajnak Martin1000108244
7. Kapcova Karolina100085667
8. Vanta Kevin1000115322
9. Bajusz Simon100075055
10. Scerbata Laura1000104933
11. Krumlovsky Matej1000123911
12. Valko Oliver100093811
13. Olejarova Ella1000113733
14. Biath Filip1000123511
15. Kocurek Pavol1000112722
16. Tyssova Veronika100092511
17. Purdesova Terezia100082144
18. Balaz Simon1000111922
19. Baranok Branislav1000121911
20. Kokinda Leonard1000111611
21. Dubovecky Daniel1000111533
22. Galejczuk Jakub Adam100071333
23. Hubler Michal100071233
24. Tulenko Tomas1000121211
25. Nohovec Jan1000121111
26. Geffertova Tamara100011911
27. Bubenikova Natalia100011811
28. Zuskin Jan10007711
29. Terjekova Zuzana10008611
30. Pizik David10009611
31. Svec Samuel10007411
32. Lesko Alexander10007311
33. Semanekova Sona10007311
34. Vateha Matus100011311
35. Lastivka Adam10008211
36. Kasperova Katarina100010211
37. Bajzova Barbora10008111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -