Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Bujnak Tomas100012286613
2. Petrus Daniel10009191612
3. Bohac Marek10001114255
4. Leskanin Roman100096833
5. Ivankova Monika1000105469
6. Horvath Patrik100095233
7. Turner Erik1000103033
8. Komar Ivan100092422
9. Matkulcik Pavol1000111411
10. Gernatova Lucie10009111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -