Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Bil Jakub1000124811
2. Hurny Marek1000143833
3. Klucka Lukas1000143733
4. Reiter Oliver1000121122
5. Koval Juraj100014422
6. Konar Tobias100012211

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -